Dodaj do ulubionych

Katarzyna Piekarska

10.08.19, 19:38
Baba z jajami i zabrakło dla niej miejsca na listach, ciekawe dlaczego?

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 10.08.19, 19:49
    kadziteusz napisał:

> Baba z jajami i zabrakło dla niej miejsca na listach, ciekawe dlaczego?
    >
    Ponieważ tacy jak ty rządzą PO. jeden i drugi schety jak ty.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 10.08.19, 20:01
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > Baba z jajami i zabrakło dla niej miejsca na listach, ciekawe dlaczego?
    > >
    > Ponieważ tacy jak ty rządzą PO. jeden i drugi schety jak ty.
    >
    >
    >
    >
    Ja rządzę PO?
    Gdyby tak było, to Michnik już dawno by wypier.. tego skór... PiSowskiego z moderacji FK!!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 10.08.19, 20:25
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > kadziteusz napisał:
    > >
    > > > Baba z jajami i zabrakło dla niej miejsca na listach, ciekawe dlacz
    > ego?
    > > >
    > > Ponieważ tacy jak ty rządzą PO. jeden i drugi schety jak ty.
    > >
    > >
    > >
    > >
    > Ja rządzę PO?
    > Gdyby tak było, to Michnik już dawno by wypier.. tego skór... PiSowskiego z mod
    > eracji FK!!
    Znowy biedaku nie zrozumiałeś ale wzmożenia masz wielkie . Najbardziej podobało mi się, w tym obecnym twoim ataku choroby, twoje : "Ja i Adam Michnik " :))))))))))))
    >
    >

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • szwampuch58 10.08.19, 20:38
    a Polanski,Roman zreszta, gdzie ?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • no-popis 10.08.19, 20:44
    szwampuch58 napisał:

> a Polanski,Roman zreszta, gdzie ?
    >
    To nie byłoby na temat.
    To, że ty masz obsesję i wszędzie piszesz o Kaczynskim i PiS to nie szukaj podobnych świrów wśród innych ludzi. Lekarzu lecz się sam.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka