Dodaj do ulubionych

Jeszcze nigdy w naszej kilkusetletniej historii

11.08.19, 07:35
nikt nie wyrządził Polsce takiego zła jakiego dokonał jeden człowiek o nazwisku Kaczyński. To on wraz ze swoją ferajną dokonał totalnej demolki naszego kraju. Zdemolował wszystko do czego się tylko dotknął. To czego dokonał trzeba będzie naprawiać przez dekady, a niektórych jego demolek naprawić się w ogóle nie da.
Nie da się ożywić padniętych koni w stadninach zarządzanych przez PiSiewiczów, nie odrosną też wykarczowane drzewa w puszczach, a już krzywd wyrządzonych naszym dzieciom i wnukom , powtarzam naszym, a nie jego, bo on dzieci nie ma, tych krzywd naprawić się nie da nigdy!
Tylko człowiek bezdzietny, albo świr mógł zezwolić na taką demolkę szkolnictwa jakiej dokonała jego minister Zalewska.
Niestety to nie koniec, bo czekają nas poprawiny demolki w drugiej kadencji rządów tego człowieka.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • klodawa1952 11.08.19, 07:40
    kadziteusz napisał:

> nikt nie wyrządził Polsce takiego zła jakiego dokonał jeden człowiek o nazwisku
    > Kaczyński. To on wraz ze swoją ferajną dokonał totalnej demolki naszego kraju.
    > Zdemolował wszystko do czego się tylko dotknął. To czego dokonał trzeba będzie
    > naprawiać przez dekady, a niektórych jego demolek naprawić się w ogóle nie da.
    > Nie da się ożywić padniętych koni w stadninach zarządzanych przez PiSiewiczów,
    > nie odrosną też wykarczowane drzewa w puszczach, a już krzywd wyrządzonych nasz
    > ym dzieciom i wnukom , powtarzam naszym, a nie jego, bo on dzieci nie ma, tych
    > krzywd naprawić się nie da nigdy!
    > Tylko człowiek bezdzietny, albo świr mógł zezwolić na taką demolkę szkolnictwa
    > jakiej dokonała jego minister Zalewska.
    > Niestety to nie koniec, bo czekają nas poprawiny demolki w drugiej kadencji rzą
    > dów tego człowieka.

Taka jest istota demokracji co..., jak widać, sprawia trudność wszystkim zarażonym wirusem homo sovieticus.
    Albo wyborca jest zadowolony, albo nie ma alternatywy bo nie wierzy aktualnej opozycji. Bardziej to drugie bo jak może być wiarygodna opozycja jeżeli popierają ją ty i inni niezrównoważeni tego forum.
  • kadziteusz 11.08.19, 07:46
    klodawa1952 napisał:

> > Niestety to nie koniec, bo czekają nas poprawiny demolki w drugiej kad
    > encji rzą
    > > dów tego człowieka.

> Taka jest istota demokracji co..., jak widać, sprawia trudność wszystkim zarażo
    > nym wirusem homo sovieticus.
    > Albo wyborca jest zadowolony, albo nie ma alternatywy bo nie wierzy aktualnej o
    > pozycji. Bardziej to drugie bo jak może być wiarygodna opozycja jeżeli popieraj
    > ą ją ty i inni niezrównoważeni tego forum.

Niestety prawda jesttaka, że PiSrządzi dzięki Kukizowi na którego dla jaj zagłosowała młodzież. Gdyby nie Kikiz to KAczyński po raz ósmy dostałby kolejne wpierdy!!!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • snajper55 11.08.19, 09:40
    kadziteusz napisał:

> Niestety prawda jesttaka, że PiSrządzi dzięki Kukizowi na którego dla jaj zagło
    > sowała młodzież. Gdyby nie Kikiz to KAczyński po raz ósmy dostałby kolejne wpie
    > rdy!!!

Nie. PiS rządzi dzięki wyborcom, którzy głosowali tak a nie inaczej.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kadziteusz 11.08.19, 09:54
    snajper55 napisał:
    >
    > Nie. PiS rządzi dzięki wyborcom, którzy głosowali tak a nie inaczej.
    >
    > S.

PiSowi moherów miłośników disco-polo, czy młodym którzy byli elektoratem PO i nigdy disco -polo nie słuchali i na pewno słuchać nie będą?

--
  • snajper55 11.08.19, 10:31
    kadziteusz napisał:

> PiSowi moherów miłośników disco-polo, czy młodym którzy byli elektoratem PO i n
    > igdy disco -polo nie słuchali i na pewno słuchać nie będą?

Nie rozumiem o co ci chodzi. PiS wygrał dzięki wyborcom, którzy na niego zagłosowali.

S.
    --
  • kadziteusz 11.08.19, 10:34
    snajper55 napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > PiSowi moherów miłośników disco-polo, czy młodym którzy byli elektoratem
    > PO i n
    > > igdy disco -polo nie słuchali i na pewno słuchać nie będą?

PiS wygrał dzięki tym co zamiast na PO zagłosowali na Kukiza!
    Koniec kropka.
    >
    > Nie rozumiem o co ci chodzi. PiS wygrał dzięki wyborcom, którzy na niego zagło
    > sowali.
    >
    > S.

--
  • lech1966 11.08.19, 10:02
    kadziteusz napisał:

> klodawa1952 napisał:
    >
    > > > Niestety to nie koniec, bo czekają nas poprawiny demolki w drugi
    > ej kad
    > > encji rzą
    > > > dów tego człowieka.

> > Taka jest istota demokracji co..., jak widać, sprawia trudność wszystkim
    > zarażo
    > > nym wirusem homo sovieticus.
    > > Albo wyborca jest zadowolony, albo nie ma alternatywy bo nie wierzy aktua
    > lnej o
    > > pozycji. Bardziej to drugie bo jak może być wiarygodna opozycja jeżeli po
    > pieraj
    > > ą ją ty i inni niezrównoważeni tego forum.
    >
    >
    > Niestety prawda jesttaka, że PiSrządzi dzięki Kukizowi na którego dla jaj zagło
    > sowała młodzież.

Wygląda na to że młodzież dla tych samych jaj nie zagłosowała na PO. Masz jakieś bardziej sensowne wytłumaczenie tego faktu?

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • erte2 11.08.19, 09:23
    klodawa1952 napisał:
    Taka jest istota demokracji....
    Demolowanie państwa nazywasz "istotą demokracji"? Niszczenie wymiaru sprawiedliwości, zawłaszczanie wszelkich instytucji państwowych, uczynienie tzw. mediów narodowych tubą propagandową jedynie słusznej partii, blamaż na arenie międzynarodowej, skokowy wzrost spożycia alkoholu ("uboczny" ale przez wielu przewidywany efekt "500+"), uczynienie z sejmu parodii parlamentaryzmu, stada misiewiczów, kuchcińskich i obajtków bez opamiętania i pełnymi garściami ciągnących kasę i bizantyjskie przywileje "bo im się należało" to ta "esencja woli ludu"?
    Hitler do władzy doszedł poprzez demokratyczne wybory i co z tego wynikło? Ale on przynajmniej zostawił po sobie jednak coś pozytywnego - choćby Volkswagena, niegdyś najpopularniejszy samochód na świecie. Po kurduplu pozostanie nam "Polska w ruinie" i kac sprężynowy.
  • lech1966 11.08.19, 10:07
    erte2 napisał:

> klodawa1952 napisał:
    > Taka jest istota demokracji....
    > Demolowanie państwa nazywasz "istotą demokracji"? Niszczenie wymiaru sprawiedli
    > wości, zawłaszczanie wszelkich instytucji

Ty myślisz że obywatele nie widzieli tego samego w działaniach PO? A może już czas aby coś zmienić w Polsce. Aby wreszcie przestało być tak jak bylo. Rozumiem że ty chcesz przedłużyć PRL na tyle na ile się to uda. Ale może POza tobą coraz mniej obywateli chce PRL bis??? Może właśnie głosują za RP a nie PRL. Tak ciezko to POjać?

--
    Autor KZP
  • kadziteusz 11.08.19, 13:31
    erte2 napisał:

> klodawa1952 napisał:
    > Demolowanie państwa nazywasz "istotą demokracji"? Niszczenie wymiaru sprawiedli
    > wości, zawłaszczanie wszelkich instytucji państwowych, uczynienie tzw. mediów n
    > arodowych tubą propagandową jedynie słusznej partii, blamaż na arenie międzynar
    > odowej, skokowy wzrost spożycia alkoholu ("uboczny" ale przez wielu przewidywan
    > y efekt "500+"), uczynienie z sejmu parodii parlamentaryzmu, stada misiewiczów,
    > kuchcińskich i obajtków bez opamiętania i pełnymi garściami ciągnących kasę i
    > bizantyjskie przywileje "bo im się należało" to ta "esencja woli ludu"?
    > Hitler do władzy doszedł poprzez demokratyczne wybory i co z tego wynikło? Ale
    > on przynajmniej zostawił po sobie jednak coś pozytywnego - choćby Volkswagena,
    > niegdyś najpopularniejszy samochód na świecie. Po kurduplu pozostanie nam "Pols
    > ka w ruinie" i kac sprężynowy.

--
  • no-popis 11.08.19, 15:03
    kadziteusz napisał:

Po kurduplu pozostanie nam
    > "Pols
    > > ka w ruinie" i kac sprężynowy.
    Polska jest w ruinie :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 11.08.19, 15:01
    erte2 napisał:

> klodawa1952 napisał:
    > wości, zawłaszczanie wszelkich instytucji państwowych, uczynienie tzw. mediów n
    > arodowych tubą propagandową jedynie słusznej partii, blamaż na arenie międzynar
    > odowej, skokowy wzrost spożycia alkoholu ("uboczny" ale przez wielu przewidywan
    > y efekt "500+"), uczynienie z sejmu parodii parlamentaryzmu, stada misiewiczów,
    > kuchcińskich i obajtków bez opamiętania i pełnymi garściami ciągnących kasę i
    > bizantyjskie przywileje "bo im się należało" to ta "esencja woli ludu"?
    > Hitler do władzy doszedł poprzez demokratyczne wybory i co z tego wynikło? Ale
    > on przynajmniej zostawił po sobie jednak coś pozytywnego - choćby Volkswagena,
    > niegdyś najpopularniejszy samochód na świecie. Po kurduplu pozostanie nam "Pols
    > ka w ruinie" i kac sprężynowy.
    Nic nie rozumiesz każony wirusem homo sovieticus biedaku.
    Ale krótko odpowiadając na twoje brednie POwyborczy frustracie- tak, to jest demokracja.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • margit49 11.08.19, 09:45
    klodawa1952
    zarażeni virusem homo sovieticus to wyborcy Pisu,
    bo jak wyraził się xyz_xyz - Pis daje pieniądze,a więc samym człowiek jest całkowicie podporządkowany władzy, partii, pozbawiony godności
    cechy homo sovieticus:
    ucieczka od wolności i odpowiedzialności
    koniunkturalizm, oportunizm
    agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych
    brak samodzielnego myślenia oraz działania
    oczekiwanie że „ktoś coś załatwi”

zgodnie z "istotą demokracji", PO oddała władzę, ale wątpię w tę "istotę" w wykonaniu Pis-skoro nowelizują ustawy okołowyborcze, po cichu, nocą jak złoczyńcy, by mieć pewność, że nikt im władzy nie odbierze. Pis wie, że władzę zdobył fuksem-zdecydowana część uprawnionych zignorowała wybory - tak wyraziła dezaprobatę dla wszystkich partii. A teraz po czterech latach demolowania państwa jest tak fatalnie, że ...nawet Szwedzi uciekają z Polski
  • xyz_xyz1 11.08.19, 08:22
    PiS realizuje swoje obietnice? Realizuje. PiS jest uczciwy nie kradnie? Jak najbardziej. PiS daje ludziom pieniądze - daje. Wiec po co ktokolwiek inny?
  • ukos 11.08.19, 08:27
    xyz_xyz1 napisał:

> PiS jest uczciwy nie kradnie? Jak najbardziej.

Kto nie kradnie, Kuchciński z rodziną?
    --
    Delfons - aspirujący do sukcesji szef nadzwyczaj chętnych
    Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
    Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
  • m.c.hrabia 11.08.19, 08:34
    Przyjęcie koperty to nie kradzież
  • kadziteusz 11.08.19, 08:39
    ukos napisał:

> xyz_xyz1 napisał:
    >
    > > PiS jest uczciwy nie kradnie? Jak najbardziej.
    >
    > Kto nie kradnie, Kuchciński z rodziną?

To nie kradzież, on korzysta ze swojego

--
  • yoma 11.08.19, 11:33
    Pisz tak dalej, Ryj. Brawo ty.

--
    Shylmagoghnar
  • no-popis 11.08.19, 08:51
    ukos napisał:

> xyz_xyz1 napisał:
    >
    > > PiS jest uczciwy nie kradnie? Jak najbardziej.
    >
    > Kto nie kradnie, Kuchciński z rodziną?
    On tylko lub aż naśladuje rodzinę Tusków z narzeczonym Kasi.

--
  • margit49 11.08.19, 09:03
    no-popis napisała:

> On tylko lub aż naśladuje rodzinę Tusków z narzeczonym Kasi.

i znowu te kompleksy! a zapowiadali, że będzie inaczej. Analogia z bolszewikami nasuwa się sama.
  • margit49 11.08.19, 08:54
    xyz_xyz1 napisał:

> PiS realizuje swoje obietnice? Realizuje. PiS jest uczciwy nie kradnie? Jak naj
    > bardziej. PiS daje ludziom pieniądze - daje. Wiec po co ktokolwiek inny?

Rząd to nie instytucja charytatywna.

Przewiduję szczęśliwą przyszłość Amerykanom jeśli będą mogli zapobiec marnowaniu ludzkiej pracy przez rząd, pod pretekstem opieki nad nimi.
    Thomas Jefferson
    Trzeci prezydent USA
  • 141288bs 11.08.19, 09:26
    Jesli jeden czlowiek POtrafil dokonac totalnej demolki, swiadczy to o slabej konstrukcji budowli...wzniesionej przez tandetnych wykonawcow.
  • kadziteusz 11.08.19, 09:38
    no-popis napisała:
    > PiS rządzi dzięki takim matołom jak ty w PO.

Nie jestem w PO, ani z PO, ani tak jak ty z PiSu.

A poza tym tak jak moderator przeceniasz mnie, aż tak ważny to nie jestem!
    A co do Kukiza to napisałem prawdę, Kukiz zabrał elektorat PO, a nie PiSowi. Wyobrażasz sobie katolo-mohera głosujacego na Kukiza?
    No może gdyby Kukiz śpiewał disco-polo to ewentualnie bym się zgodził.

--
  • margit49 11.08.19, 09:59
    kadziteusz napisał:

> A co do Kukiza to napisałem prawdę, Kukiz zabrał elektorat PO, a nie PiSowi.

Zgadzam się, wielu młodych ludzi, dwudziesto i trzydziestolatków głosowało na Kukiza, co dla mnie było ogromnym zaskoczeniem. Kukiz jest niezrównoważony emocjonalnie i to jest oczywista oczywistość. Niechęć pojawiła się po ustawicznym wspieraniu Pisu, a później było już tylko gorzej
  • taniarada 11.08.19, 09:43
    I na oślą to.
  • snajper55 11.08.19, 09:46
    kadziteusz napisał:

> nikt nie wyrządził Polsce takiego zła jakiego dokonał jeden człowiek o nazwisku
    > Kaczyński. To on wraz ze swoją ferajną dokonał totalnej demolki naszego kraju.

Kaczyński gorszy od Hitlera czy Stalina??? Od władców uczestniczących w rozbiorach???

S.
    --
  • margit49 11.08.19, 10:23
    snajper55 napisał:

> Kaczyński gorszy od Hitlera czy Stalina??? Od władców uczestniczących w rozbior
    > ach???
    >

Stalin i Hitler utworzyli państwa o ustroju totalitarnym-jeden wódz,jedna partia,jeden naród.
    Stosowali te same metody-terror i propaganda. Wszystko dla dobra narodu;)
    A zaborcy? sam osądź:)
    w austriackim kwitła kultura narodowa, autonomia, rozbrzmiewał język polski, niejaki Badeni Feliks był nawet premierem austriackiego rządu, poza tym bieda galicyjska
    pruski - germanizacja i prześladowania, ale za to uprzemysłowienie, mechanizacja rolnictwa, uwłaszczenie polskich chłopów-1823 r., lepsze warunki życia, cel emigracji zarobkowej dla Polaków z pozostałych zaborów
    rosyjski-postania narodowowyzwoleńcze, prześladowania, przemoc, bieda i zacofanie
  • taniarada 11.08.19, 10:26
    snajper55 napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > nikt nie wyrządził Polsce takiego zła jakiego dokonał jeden człowiek o na
    > zwisku
    > > Kaczyński. To on wraz ze swoją ferajną dokonał totalnej demolki naszego
    > kraju.
    >
    > Kaczyński gorszy od Hitlera czy Stalina??? Od władców uczestniczących w rozbior
    > ach???
    >
    > S.
    Napisz jeszcze ilu peowców wymordował ze swoją bezpieką Kaczyński.Bo tu odwrotnie PO i Tusk walnie się przyłączyli do katastrofy smoleńskiej.To za PO grasował seryjny samobójca? Jeśli odpowiesz rzetelnie.To załatwię ci miejsce w czyśćcu .To taki przedbiegł przed niebem.Jeśli byś nie zajarzył.
  • yoma 11.08.19, 11:14
    >poprawiny demolki w drugiej kadencji rządów tego człowieka.

Kto tak twierdzi? Wystarczy, że pójdziesz do urny, zabrawszy rodzinę i przyjaciół.

Chociaż akurat z tobą to nigdy nie wiadomo...

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • jabbaryt 11.08.19, 11:23
    Cała Polska płacze i jest w żałobie z powodu dwóch padłych kobył z Janowa. Tego nawet Hitler by nie uczynił. Ogólnie swietny tekst. Sam bym to napisał traktując to jako świetną ironię i polew z kodziarstwa. Ale autor w co trudno uwierzyć chyba jednak na poważnie.
  • lech1966 11.08.19, 11:30
    Jeszcze trochę i zakażą uboju rytualnego much. W wymyślaniu coraz durniejszych pomysłów są nie do PObicia

--
    Autor KZP
  • yoma 11.08.19, 11:34
    No tak, na autostrady koni nie wpuszczają, Abdul.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • taniarada 11.08.19, 11:40
    Że Jarosław nie poleciał Tutką .Co ta słodka idiotka Senyszyn mówiła dzisiaj w studio TVN.Gdyby go brakło .To czerwona zaraza wraz z pachołkami Rosji,zawłaszczyła by Polską.Amen.
  • snajper55 11.08.19, 14:38
    taniarada napisał(a):

> Że Jarosław nie poleciał Tutką .Co ta słodka idiotka Senyszyn mówiła dzisiaj w
    > studio TVN.Gdyby go brakło .To czerwona zaraza wraz z pachołkami Rosji,zawłas
    > zczyła by Polską.Amen.

Pachołki Rosji z PiS właśnie zawłaszczają Polskę.

S.
    --
  • yoma 11.08.19, 15:24
    I co Ryj, znowu promujesz? Szkolenie z przekazów podprogowych było?

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • adria231 16.08.19, 07:58
    Tak, ten kurdupel, to największy szkodnik dla Polaków. Hitler zabił kilka milionów Polaków, zniszczył kilka miast, ukradł wiele cennych zabytków. Kurdupel zniszczył zgodę między ludźmi, zatruł nasze dusze. My nawet w rodzinie nie możemy swobodnie rozmawiać, żeby kogoś nie urazić. Nie wspominam o innych szkodach, bo niejednokrotnie pisałam o tym.
  • kadziteusz 16.08.19, 09:14
    adria231 napisała:

> Tak, ten kurdupel, to największy szkodnik dla Polaków. Hitler zabił kilka mili
    > onów Polaków, zniszczył kilka miast, ukradł wiele cennych zabytków. Kurdupel zn
    > iszczył zgodę między ludźmi, zatruł nasze dusze. My nawet w rodzinie nie możemy
    > swobodnie rozmawiać, żeby kogoś nie urazić. Nie wspominam o innych szkodach, b
    > o niejednokrotnie pisałam o tym.

Z którymi kolegowaliśmy się ponad 60 lat, kolegów jeszcze z podwórka!

--
  • yoma 16.08.19, 09:39
    Przez niego? Czy przez mentalność kumpli i twoją?

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • no-popis 16.08.19, 08:02
    yoma napisała:

> I co Ryj, znowu promujesz? Szkolenie z przekazów podprogowych było?
    Wydaje mi się, że to Ryj uległ przekazom podprogowym a może nawet progowym:)

--
  • sverir 16.08.19, 08:35
    Przesadzasz, byli gorsi od niego.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • no-popis 16.08.19, 08:59
    sverir napisał:

> Przesadzasz, byli gorsi od niego.
    Bardzo wytonowana i grzeczna uwaga ale jednak...

--
  • yoma 16.08.19, 09:05
    On nie przesadza, on promuje.

--
    Demon Duck of Doom™

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka