Dodaj do ulubionych

"Odzyskujemy wizerunek na świecie i również nasze

12.08.19, 07:43
konie zaczynają być szanowane. Odbudowały się Janów i Michałów, ale najważniejsze jest to, ze odzyskujemy światowy prymat koni arabskich" -pochwalił się minister rolnictwa Ardanowski.

Słuchając pana ministra chciałoby się zadać mu pytanie:
Panie ministrze, gdyby nie wasza "dobra zmiana" i gdybyście nie zniszczyli naszych stadnin koni poprzez zamianę dobrych kadr na swoich Misiewiczów , to dzisiaj nie trzeba by było nic odbudowywać, ani odzyskiwać!
Proste jak konstrukcja cepa i nawet pan powinien to zrozumieć.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 12.08.19, 10:08
    "kun" wolski.....nowa rasa dwunozna,absolutny światowy prymat nad Wisla

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • kadziteusz 13.08.19, 07:00
    szwampuch58 napisał:

> "kun" wolski.....nowa rasa dwunozna,absolutny światowy prymat nad Wisla
    >
    Przed dobrą zmianą Stadnina na aukcji w 2015 roku wzięła więcej za jednego konia niż teraz za wszystkie razem wzięte

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • aniechto.only 13.08.19, 07:21
    kadziteusz napisał:

> konie zaczynają być szanowane. Odbudowały się Janów i Michałów, ale najważniejs
    > ze jest to, ze odzyskujemy światowy prymat koni arabskich" -pochwalił się minis
    > ter rolnictwa Ardanowski.

Wzruszyłam się, wreszcie wielki sukces PIS. Odbudowali coś, co wcześniej zamienili w ruinę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka