Dodaj do ulubionych

Biedroń, gej szczuje na PO jak kryptogej Kaczyński

13.08.19, 18:33
Dlaczego, czyżby si spiknęli na randce w ciemno?

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • lech1966 13.08.19, 19:52
    Nie. On już tak ma. To nic nowego.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • lech1966 13.08.19, 19:54
    kadziteusz napisał:

> Dlaczego, czyżby si spiknęli na randce w ciemno?

Przedwyborczy cyrk czas zacząć. Kiepscy aktorzy musza wczesniej zacząć.

--
    Autor KZP
  • snajper55 13.08.19, 19:56
    lech1966 napisał:

> Przedwyborczy cyrk czas zacząć. Kiepscy aktorzy musza wczesniej zacząć.

Dlatego Kaczyński zaczął pierwszy.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 13.08.19, 19:59
    Wątek jest o Biedroniu. Czyżbyś miał jakiś problem z czytaniem?? a może że zrozumieniem czytanego tekstu?

--
    Autor KZP
  • snajper55 13.08.19, 23:20
    lech1966 napisał:

> Wątek jest o Biedroniu. Czyżbyś miał jakiś problem z czytaniem?? a może że zroz
    > umieniem czytanego tekstu?

To go nie zmieniaj pisząc o najgorszych aktorach, czyli o Kaczyńskim.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • no-popis 14.08.19, 08:06
    lech1966 napisał:

> Wątek jest o Biedroniu. Czyżbyś miał jakiś problem z czytaniem?? a może że zroz
    > umieniem czytanego tekstu?
    Masz świadomość, że własnie zastosowałeś, zresztą niezasadnie, "argumentację" czy raczej figurę polemiczną stosowaną tu masowo przez tr o lli z PO ?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lech1966 14.08.19, 10:58
    no-popis napisała:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Wątek jest o Biedroniu. Czyżbyś miał jakiś problem z czytaniem?? a może ż
    > e zroz
    > > umieniem czytanego tekstu?
    > Masz świadomość, że własnie zastosowałeś, zresztą niezasadnie, "argumentację" c
    > zy raczej figurę polemiczną stosowaną tu masowo przez tr o lli z PO ?

Wiem, ale zanim się zorientowałem że robię jak rasowy leming........ to już w pi... POlecialo.
    😁😁😁

--
    Autor KZP
  • kadziteusz 14.08.19, 05:36
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Przedwyborczy cyrk czas zacząć. Kiepscy aktorzy musza wczesniej zacząć.
    >
    > Dlatego Kaczyński zaczął pierwszy.
    >
    > S.

Bo starszy i bardziej doświadczony w te klocki

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • nazimno 13.08.19, 19:59
    Faceta poznaje sie po tym jak konczy,
    a nie jak zaczyna / Miller /.

• kadziteusz 14.08.19, 05:39
    nazimno napisał:

> Faceta poznaje sie po tym jak konczy,
    > a nie jak zaczyna / Miller /.
    >
    problem w tym, że u tych dwóch to nie jest jednoznaczne, który jest czy która

--
  • nazimno 14.08.19, 07:53
    a co za roznica...
    baba to histeria, to jeszcze gorsze...
  • no-popis 14.08.19, 08:00
    nazimno napisał:

> Faceta poznaje sie po tym jak konczy,
    > a nie jak zaczyna / Miller /.
    Szczególnie jak skoŃczył partię, którą kierował.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • nazimno 14.08.19, 08:09
    Jeszcze raz - to tylko nieliczna koteria,
    taka "katapulta" potrzebna do osiagniecia celu,
    na ktora nabrali sie naiwni wyborcy.

A domki w Slupsku jak staly tak stoja.

• erte2 14.08.19, 10:06
    no-popis napisała:
    Szczególnie jak skoŃczył partię, którą kierował.

Czy się mylę, czy nieco wyżej byłaś żabciu uprzejma pisać coś o jakichś trollach zbaczających z tematu wątku...?

Żona do męża:
    - Kochany, czy to prawda że płazy nie maja mózgu?
    - Tak żabciu....
  • kadziteusz 14.08.19, 13:45
    no-popis napisała:

> nazimno napisał:
    >
    > > Faceta poznaje sie po tym jak konczy,
    > > a nie jak zaczyna / Miller /.
    > Szczególnie jak skoŃczył partię, którą kierował.

scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67812977_365025424412363_3308715506302713856_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQnPGaNiJDp-QNJqTZIsETimitSJ51bNs-YkIvFUP2iSXI7YI_OPM_6EGfStxh55xUw&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=89176471647e073c880bedb8b500c390&oe=5DD393FC

--
  • nennane 13.08.19, 19:58
    kadziteusz napisał:

A co PO zrobiło dla gejów? Jak im nie wstyd nazywać siebie partią europejską? Biedroń ma rację.
  • m.c.hrabia 13.08.19, 20:02
    Oszust i racja😯
  • no-popis 14.08.19, 08:04
    nennane napisał:

> kadziteusz napisał:

> A co PO zrobiło dla gejów? Jak im nie wstyd nazywać siebie partią europejską? B
    > iedroń ma rację.
    PO czyli Ci POtologiczni kłamcy i oszuści wyborczy w roku 2013 głosowali za odrzuceniem prac nad ustawą o Związkach Partnerskich.
    Wszystko jak widać robią instrumentalnie, dla władzy czyli kasy.
    www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=32&NrGlosowania=47

--
  • wkkr 14.08.19, 08:05
    PO przynajmniej nie wzywa tak jak pis do fizycznej eksterminacji pedalów.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • nazimno 14.08.19, 08:10
    ...ktos musi jezdzic na rowerze...
  • wkkr 14.08.19, 08:04
    PiS natomiast rozpętał antypedalską histerię i to Biedroniowi nie przeszkadza.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • inocom 13.08.19, 20:12
    Być może polskie, niezawisłe sądy wyeliminują tę bandę przybłęd, baz zawracania głowy suwerenowi.

gazetawroclawska.pl/wybory-bez-lewicy-i-bezpartyjnych-samorzadowcow-pkw-postawila-im-warunki-a-do-ich-spelnienia-maja-bardzo-malo-czasu/ar/c1-14348171
    gazetawroclawska.pl/to-juz-koniec-wiosny-roberta-biedronia-kolejni-dzialacze-uciekaja-z-partii/ar/c1-14347369

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • nazimno 14.08.19, 00:24
    Koteria z w futerku partii politycznej.
  • no-popis 13.08.19, 20:16
    kadziteusz napisał:

>
    A geje mają jakieś inne prawa ?
    Dlaczego homofobie, tutaj udawanie zwolennika PO ci nie wychodzi, pisze gej Biedroń a nie Biedroń ?

--
  • yoma 13.08.19, 23:13
    A ty Ryj znowu szczujesz?

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • kadziteusz 14.08.19, 08:19
    yoma napisała:

> A ty Ryj znowu szczujesz?
    >
    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/robert-biedron-ostro-krytykuje-platforme-obywatelska/wjsfxvx
    A ty jak no-popis znów mnie atakujesz personalnie? Za prawdę, którą jak zwykle piszę!

--
  • nazimno 14.08.19, 08:36
    Rozmowa w Die Welt to winda do pietra srodowisk
    specjalizujacych sie w krytyce spraw polskich.
    Miod dla redakcji pisma.
  • no-popis 14.08.19, 08:42
    kadziteusz napisał:

> yoma napisała:
    >
    > > A ty Ryj znowu szczujesz?
    > >
    > www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/robert-biedron-ostro-krytykuje-platforme-obywatelska/wjsfxvx
    > A ty jak no-popis znów mnie atakujesz personalnie? Za prawdę, którą jak zwykle
    > piszę!
    Komunistów, faszystów, antysemitów, narodowców,trockistów i homofobów owszem traktuję personalnie. Dałeś temu powód swoją homofobią.
    Gdybyś pracował w IKEA to zostałbyś dyscyplinarnie zwolniony.

--
  • kadziteusz 14.08.19, 08:46
    no-popis napisała:
    > Komunistów, faszystów, antysemitów, narodowców,trockistów i homofobów owszem tr
    > aktuję personalnie. Dałeś temu powód swoją homofobią.
    > Gdybyś pracował w IKEA to zostałbyś dyscyplinarnie zwolniony.
    >
    >
    >
    >

A ty jak zwykle nie na temat. Co ma IKEA do szczucia Biedronia na PO.
    MAm taką osobistą prośbę. Nie kumasz wątku to się nie dopisuj. Weź coś na uspokojenie, albo zrób sobie lewatywę, moze ci pomoże.

--
  • no-popis 14.08.19, 09:44
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > > Komunistów, faszystów, antysemitów, narodowców,trockistów i homofobów ows
    > zem tr
    > > aktuję personalnie. Dałeś temu powód swoją homofobią.
    > > Gdybyś pracował w IKEA to zostałbyś dyscyplinarnie zwolniony.
    > >
    > >
    > >
    > >
    >
    > A ty jak zwykle nie na temat. Co ma IKEA do szczucia Biedronia na PO.
    Nie musisz rozumieć. Nie masz możliwości i chyba potencjału aby zrozumieć. Zapewniam cię, że ma wiele wspólnego.
    > MAm taką osobistą prośbę. Nie kumasz wątku to się nie dopisuj. Weź coś na uspok
    > ojenie, albo zrób sobie lewatywę, moze ci pomoże.
    Słabo rozumie "nie kumasz" i tego typu knajackie słownictwo. Czy to jakieś fatum dla oPOzycji, że wspierają ją tak prości ludzie jak Ty?

--
  • yoma 14.08.19, 11:22
    Rzygi to jeszcze nie prawda, Ryj. Chyba że trzecia tischnerowska.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • no-popis 14.08.19, 08:45
    kadziteusz napisał:

twoja chorobliwa nienawiść ma zapewne swoje żródło. Przykładem Kotliński z Fakty i Mity :
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,161531767,161531767,tygodnik_Fakty_i_Mity_.html
    Podstawą tej nienawiści może są i mniejsze złe uczynki ale na pewno są.

--
  • no-popis 14.08.19, 10:03
    ...bo obaj nie rozumiecie co to jest "stygmatyzowanie" ludzi pod względem narodowości, płci a tu pod względem orientacji seksualnej.
    To tak jakbyś napisał tytuł " Żyd Michnik szczuje Żyda Najsztuba".
    Dotarło do Was panowie ?

--
  • aniechto.only 14.08.19, 10:25
    no-popis napisała:

> ...bo obaj nie rozumiecie co to jest "stygmatyzowanie" ludzi pod względem narod
    > owości, płci a tu pod względem orientacji seksualnej.

Rzeczywiście, ty wiesz na czym polega stygmatyzowanie pod względem orientacji seksualnej bo stosujesz je na FK bez skrępowania, tak jak tu, kiedy próbowałeś obrazić wspólforumowicza:

Delikatna jesteś jak Anna Krzysztof Grocka/ki
  • buldog2 14.08.19, 10:14
    Do szczucia co ma, że gej?

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • haen2010 14.08.19, 10:48
    Fakty, których nie chce mi się przytaczać, od początku wskazywały na wspólny interes dwóch homosiów i jednego kryptogeja.

Dlatego zawsze powtarzam - nie pieprzenie polityków ale tworzone przez nich fakty są podstawą do prawidłowej oceny polityki.
  • buldog2 14.08.19, 11:04
    Wspólnota interesów i działań jest widoczna i oczywista.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka