Dodaj do ulubionych

Ten rząd i panprezydent olewają niepełnosprawnych

14.08.19, 08:04
powiedziała tylko innymi słowami pani Iwona Hartwich matka niepełnosprawnego Kuby.
Oburzona też była tym, ze tzw 500+ otrzymuje każde dziecko bez żadnych kryteriów, a najbardziej potrzebujacy niepełnosprawni dostają jałmużnę w postaci 500 zł.
I niestety ma kobieta rację, bo kler i Kaczyński każą rodzić kobieto kaleki, a potem te biedne kobiety pozostawiają same sobie.
Sam prezes poszedł dalej mówiąc, że nawet potworki, które nie będą zdolne do życie powinny się urodzić po to by mogły być po chrześcijańsku z księdzem pochowane!
Jak trzeba nienawidzić kobiet by coś takiego im zaproponować?

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • man_sapiens 14.08.19, 08:58
    Oni nie "olewją" niepełnosprawnych. Oni nimi gardzą. Do tego nienawidzą ich - a zwłaszcza ich opiekunki i opiekunów - za protesty w Sejmie.

--
    Polski Kościół wyparł się Chrystusa, wyparł się Ewangelii. Gdyby dziś Chrystus pojawił się na świecie zostałby ponownie ukrzyżowany – przez tych, którzy na krzyżu zbudowali sobie trony Jażdżewski
  • kadziteusz 14.08.19, 09:00
    man_sapiens napisał:

> Oni nie "olewją" niepełnosprawnych. Oni nimi gardzą. Do tego nienawidzą ich - a
    > zwłaszcza ich opiekunki i opiekunów - za protesty w Sejmie.
    >
    To dziwne, niepełnosprawni (umysłowo) gardzą niepełnosprawnymi.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • man_sapiens 14.08.19, 09:18
    > To dziwne, niepełnosprawni (umysłowo) gardzą niepełnosprawnymi.

Łudzisz się. Oni są bardzo sprawni w budowaniu bolszewickiego państwa.

--
    Prawo i Sprawiedliwość ma tyle wspólnego z prawem i sprawiedliwością, ile szczanie w piwnicy z piciem w Szczawnicy
  • yoma 15.08.19, 09:57
    No cóż, pani Hartwich - było nie głosować na pis.

--
    Ethereal Darkness

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka