Dodaj do ulubionych

Niewiarygodne,ale prawdziwe!

14.08.19, 17:29
Kłamczuch, łamiący prawo (instrukcja Head), marionetek Kaczyńskiego, łamacz konstytucji, walczący z dziennikarzami, odgradzający Sejm od suwerena, człowiek który traktował państwo polskie jako swój folwark, akbo takie swoiste Bizancjum za nasze...tak jest postrzegany przez suwerena.
Czy to nie jest chore?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25088049,kuchcinski-cieszy-sie-wiekszym-zaufaniem-polakow-niz-schetyna.html#s=BoxOpImg3

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • lech1966 14.08.19, 18:19
    Napiszę jedynie o tym o czym Gazeta zaPOmniala napisać. Listę braku zaufania otwiera Korwin. Drugi jest Schetyna a trzeci Tusk.
    Resztę sobie sami dokombinujcie

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • szwampuch58 14.08.19, 18:26
    "Sondaż zrealizowany został za pomocą ustandaryzowanych wywiadów telefonicznych wg kwestionariusza, wspomaganych komputerowo (CATI), na reprezentatywnej grupie 1100 członków sekty PiSowieckiej".....nie moja opinia ale pasuje dla tych gebelsow pisowskich

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • lech1966 14.08.19, 18:38
    szwampuch58 napisał:

> "Sondaż zrealizowany został za pomocą ustandaryzowanych wywiadów telefonicznych
    > wg kwestionariusza, wspomaganych komputerowo (CATI), na reprezentatywnej grupi
    > e 1100 członków sekty PiSowieckiej".....nie moja opinia ale pasuje dla tych ge
    > belsow pisowskich

Wygląda na to że jesteś leminzym ateistą. Który nadal nie wierzy w to że jednak macie z kim przegrać.

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 14.08.19, 18:54
    ale o co ci siEm rozchodzi pisi cyglu?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • lech1966 14.08.19, 18:55
    szwampuch58 napisał:

> ale o co ci siEm rozchodzi pisi cyglu?

Wiara czyni cuda, ale tu chyba brak wiary czyni cuda leminzy cyglu.

--
    Autor KZP
  • aga-kosa 14.08.19, 19:07
    Na dużym terenie Polski jest tylko jedna możliwość odbierania TV Narodowej - czytaj pisowskiej - i w całej Polsce można odbierać TV Trwam.. Gdybym TO oglądała i słuchała jeszcze radia Maryja, też bym była zdania, że rząd o mnie dba.
    Jak do tej pory to odczuwam, że rząd CHCE MOJEGO DOBRA :( aga
  • lech1966 14.08.19, 19:12
    I na terenie całego kraju jest możliwość odbioru TVN. I TVN24 jak sama nazwa mówi cała dobę. To Ty decydujesz czego słuchasz lub co oglądasz. Nie ma przymusu oglądania TV narodowej.aga.
    Nie rozumiem, skoro nie lubisz ani TVP ani RM to PO co oglądasz??.

--
    Autor KZP
  • yoma 14.08.19, 19:35
    Mam nadzieję, że dobrze schowałaś swoje dobro...

--
    Black Therapy
  • lech1966 14.08.19, 19:39
    Dobro zawsze się dobrze chowa. To ten co sieje wiatr zbiera burze.

--
    Autor KZP
  • no-popis 15.08.19, 06:22
    kadziteusz napisał:

> Kłamczuch, łamiący prawo (instrukcja Head), marionetek Kaczyńskiego, łamacz kon
    > stytucji, walczący z dziennikarzami, odgradzający Sejm od suwerena, człowiek kt
    > óry traktował państwo polskie jako swój folwark, akbo takie swoiste Bizancjum z
    > a nasze...tak jest postrzegany przez suwerena.
    > Czy to nie jest chore?
    Nie. Widać ludzie uważają Schetynę za jeszcze większego kłamcę i nic dziwnego.
    Proplem oPOzycji polega właśnie na tym, że zamiast przez ostatnie 3-4 lata promować nowe twarze , nowych liderów to próbuje wytłumaczyć, że tym razem to Schetyna, Neumann, Mucha, Kopacz przezd wyborami do EP zmienili się gwałtownie i teraz to będzie dobrze.
    No i masz !
    Czego tu nie rozumiesz?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka