Dodaj do ulubionych

Czy zagrożone jest życie prokuratora?

14.08.19, 19:23
"Autosan, państwowa spółka produkująca autobusy, mogła zaniżyć ceny 150 pojazdów w 30 różnych postępowaniach przetargowych - twierdzi RMF FM opierając się na wnioskach prokuratury."

Autosan Spolka Pislamska z totalnym brakiem odpowiedzialnosci - 33mln strat za rok ubiegly

Nasuwaja sie pytania
Czy Szydlo upanstwowienie tego goowna uwaza za tak wielki sukces jak swoje 1:27?
Czy prokurator zajmujacy sie ta sprawa przed wyborami jeszcze zyje?

Szczesc Boze prawi i sprawiedliwi
Edytor zaawansowany
  • lech1966 14.08.19, 19:35
    Bez komentarza. Tylko link.

niewygodne.info.pl/artykul8/03694-Zyski-tam-gdzie-ich-do-tej-pory-nie-bylo.htm

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • ceppisowski 14.08.19, 20:12
    potwierdzasz ze jestes kretynem pisowskim
    Nie wiem tylko czy to wrodzone czy zasluga propagandy PIS
    To dzialania poprzedniego prezesa LOT zmienily trend w LOT
    W PKP natomiast nie wiem jaka jest sprawa w zarzdzaniu natomiast wiem ze w ostatnich latach MILIARDY ida na kolej ze znienawidzonej przez pisowskich kretynow UE
    Wczesniej radzono sobie z budzetu PKP

Zarzadzanie PIS to stadnina koni w Janownie
    Z gienialnej stadniny stali sie posmiewiskiem świata w rok czasu

Jestes oglupionym idiota
    W PislamTV mowia ci to co chca ci mowic bo wiedza ze jako kretyn polecisz na nich zaglosowac
  • lech1966 14.08.19, 20:29
    35 mln na zamontowanie WI- FI w Pendolino. Bo Tusk z Nowakiem kupili bez w cenie jakby był Full wypas.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • spokojny.zenek 15.08.19, 20:44
    Nowak w zakupie w żaden sposób nie uczestniczył, był zwykłym posłem. Cena była znacznie niższa, niż za wersję "full wypas", co wielokrotnie także tym forum dyskutowano.
    Dla lesia dzień bez bezczelnych łgarstw to dzień zmarnowany. A wszystko to po 2 złote od bezmyślnie przeklejonego postu.
  • ceppisowski 15.08.19, 20:48
    lesiu slucha Pislam TV, ale ze jest inteligentny to wi ze trzeba sluchac i ogladac inne media. Wiec przelacza na TV Republika i TV Trwam
    No i wtedy wyciaga wnioski i na forum udaje inteligenta
  • sverir 16.08.19, 08:17
    "35 mln na zamontowanie WI- FI w Pendolino. Bo Tusk z Nowakiem kupili bez w cenie jakby był Full wypas"

Świetnie - czyli wg Ciebie można doprowadzić do upadku autosanu, bo w Pendolino zainstalowano wi-fi:)))

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka