Dodaj do ulubionych

Pisowcy, błagamy was, nie mordujcie nas

14.08.19, 21:46
Wiemy ze nas nienawidzicie, a pisanie na forum
Ja nie moge sobie wyobrazic jak nienawidzicie tych ludzi ktorzy moga przeszkodzic wam w sparawowoaniu wladzy, ktorzy ujawniaja niewygodne fakty o waszych politykach ktore mog zburzyc tak misternie budowane oglupienie ciemnoty pisowskiej.
Wyzywajcie nas od zdradzieckich mord, od elementow animalnych.
ale nie mordujcie nas
Edytor zaawansowany
  • lech1966 14.08.19, 21:53
    No comment. Klain Kommentar, pas de commentaire. I na koniec w twoim pierwszym narzeczu.
    без комментариев.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • pies.na.czarnych 14.08.19, 21:56
    a zwłaszcza ten "Klain Kommentar":D

--
    Uwaga szczur!
  • dr.krisk 15.08.19, 23:46
    A to w jakim języku jest??? Czyżby język wolski przerzucił się na obce?
  • oszo-lom-z-rm 14.08.19, 21:58
    A kto che was mordować? Szkoda na was kuli czy maczety. Zabijemy półgłówków a pójdziemy siedzieć za zabójstwo człowieka . To się nam w ogóle nie opłaca!
  • ceppisowski 14.08.19, 22:13
    no tak
    bedziemy sie wieszac na przescieradlach we wlasnych lozkach ze nikt nie zobaczy
  • oszo-lom-z-rm 14.08.19, 22:20
    Najlepiej zrobisz jak wyjedziesz z polski i zrzekniesz się polskiego obywatelstwa
  • taniarada 15.08.19, 06:22
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Najlepiej zrobisz jak wyjedziesz z polski i zrzekniesz się polskiego obywatels
    > twa
    Przecież on niema obywatelstwa polskiego.To ruski szpion.Do tego nie zrównoważony.
  • ceppisowski 15.08.19, 21:32
    ty ruskich szpionow szanujesz
    W pislamskimrzadzie jest lub bylo ich 2
  • ceppisowski 15.08.19, 21:32
    za 20-30 lat bedzie eksodus z Polski
  • sverir 16.08.19, 08:31
    "Najlepiej zrobisz jak wyjedziesz z polski i zrzekniesz się polskiego obywatelstwa"

Pisanie nazwy kraju małą literą zdradza bądź to nieznajomość języka polskiego, bądź to brak szacunku do Polski.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • erte2 16.08.19, 13:58
    oszo-lom-z-rm napisał:

Najlepiej zrobisz jak wyjedziesz z polski i zrzekniesz się polskiego obywatelstwa

Deja vu? Taką samą propozycję złożył nam (mnie i mojej Żonie) pewien esbek w roku 1984.
    Żyję już dość długo i mam możliwość porównania języka propagandy i metod działania władzy w PRL-u i w IV RP. I konstatuję ze już prawie niczym się od siebie nie różnią i wręcz asymptotycznie się do siebie zbliżają. Powiem więcej - zarówno telewizja jak i władze schyłkowego PRL-u były zdecydowanie bardziej liberalne niż dzisiejsza telewizja zwana żartobliwie publiczną* jak i władze mieniące się demokratycznymi.

*No chyba że przymiotnik "publiczna" odnosi się bardziej do pojęcia "dom publiczny". Wtedy jest to jak najbardziej na miejscu, bo jest tam i główny sutener, i burdel-mama, i personel płci obojga.
  • pies.na.czarnych 14.08.19, 22:31
    ceppisowski napisał(a):

> no tak
    > bedziemy sie wieszac na przescieradlach we wlasnych lozkach ze nikt nie zobaczy

:D:D:D

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 14.08.19, 22:35
    oszo-lom-z-rm napisał:

> A kto che was mordować? Szkoda na was kuli czy maczety. Zabijemy półgłówków a p
    > ójdziemy siedzieć za zabójstwo człowieka . To się nam w ogóle nie opłaca!

Weź przestań. Sam byłem taki jak oni. No może prawie taki sam. A wiadomo że "prawie" robi duża różnice.😁😁😁. Doszedłem do wniosku że to nie ma sensu. Bo co ci to daje? Że on jest większym kretynem odemnie? Ja kretnem nie mam zamiaru być. A oni już nie mają wyjścia.

--
    Autor KZP
  • ceppisowski 15.08.19, 21:33
    ty nie masz zamiary byc kretynem?
    lesiu, czasami twoj dowcip jest przedni
  • erte2 16.08.19, 14:00
    lech1966 napisał:
    Ja kretnem nie mam zamiaru być.

Człowiek strzela, a pambuk kule nosi......
  • lech1966 18.08.19, 12:57
    erte2 napisał:

> lech1966 napisał:
    > Ja kretnem nie mam zamiaru być.
    >
    > Człowiek strzela, a pambuk kule nosi......

No cóż. Moze zapytam inaczej. Co jeszcze bardziej inteligentnego może wymyślić żabcia???

--
    Autor KZP
  • oszo-lom-z-rm 15.08.19, 07:19
    a tak zeście się kiedyś nabijali z min Waszczykowskiego który po zabójstwie M Rosiaka mówił nie zabijajcie nas..ale sie pozmieniało..za chwilę PO będzie miało swój własny Smoleńsk..
  • oszo-lom-z-rm 15.08.19, 08:01
    POza tym badania naukowe wykazały ze to wy nas bardziej nienawidzicie niż my was
  • yoma 15.08.19, 08:49
    Źródła?

--
    Josh
  • oszo-lom-z-rm 15.08.19, 12:52
    Uniwerek warszawski ale to musiszjyZ sama wyszukać bo nie mam dostępu do stacjonarnego by zalinkowac
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 13:18
    Bez stacjonarnego się nie da?:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 16.08.19, 00:38
    Bo nie można linkować czegoś, czego nie ma :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • sverir 16.08.19, 08:31
    " Bo nie można linkować czegoś, czego nie ma :)"

Były jakieś tam badania, z których wynikało, jakoby zwolennicy opozycji bardziej nienawidzili zwolenników rządu niż odwrotnie. Co ciekawe, zwykle zwolennicy rzadu zmieniają zdanie o zwolennikach opozycji, gdy w końcu któregoś poznają osobiście:)

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 16.08.19, 09:00
    Tja, naukowe. Czy państwo naukostwo zdefiniowali nienawiść naukowo? :) Ja bym chyba wyszła od poziomów danych neuroprzekaźników w mózgu badanego. Powyżej kreski - nienawiść, poniżej - jeszcze nie.

Bo ja np. nie nienawidzę, ja się brzydzę. Na nienawiść trzeba sobie zasłużyć. I gdyby mnie kto spytał, czy nienawidzę pisiu, to zgodnie z prawdą odpowiem, że nie.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • sverir 16.08.19, 09:29
    cbu.psychologia.pl/uploads/f_bulska/Polaryzacja%20polityczna%202.pdf

Masz, zapoznaj się i potem kwestionuj.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 16.08.19, 09:44
    A z chęcią, z chęcią, dzięki, zwłaszcza z metodologią.

--
    Ethereal Darkness
  • yoma 16.08.19, 09:52
    Na pierwszy rzut oka: zarąbiste, zwłaszcza ta dehumanizacja :) Coś jak ten psychiatra, co pokazywał pacjentowi różne kształty, a temu się wszystko z dupą kojarzyło.

Chętnie podyskutuję, jak się wgłębię. Niemniej a) miało być o nienawiści, a (na pierwszy rzut oka) nie widzę; b) eee, sondaż...

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • sverir 16.08.19, 10:27
    "Chętnie podyskutuję, jak się wgłębię. Niemniej a) miało być o nienawiści, a (na pierwszy rzut oka) nie widzę"

Brakuje Ci odpowiedniego słowa w raporcie?

nienawiść «uczucie silnej niechęci, wrogości do kogoś lub do czegoś»

Raport jest o tej niechęci i o tym, jak ona jest silna, więc jak najbardziej dotyczy nienawiści.

"b) eee, sondaż..."

W tym przypadku wystarczy. Chyba że zakładamy z góry, że ludzie w sondażach wyłącznie kłamią i jak zwolennicy opozycji wyrażają się z pogardą o sympatykach władzy, to tak naprawdę bardzo ich kochają, ale wstydzą się do tego przyznać.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 16.08.19, 11:05
    Owszem, brakuje. Została postawiona teza, że istnieją badania naukowe nt. nienawiści do pisu i o tym dyskutuję. Ten raport nie jest badaniem naukowym nt. nienawiści do pisu.

Definicja słownikowa nie jest definicją naukową. Definicję słownikową można wykorzystać w wykładni prawa, nie w badaniu naukowym. Zresztą stawiam tezę, że w ogóle psychologia nie jest nauką ścisłą.

Sondaż nie wystarczy, żeby nazwać pracę badaniem naukowym. Państwo psycholostwo powinni wiedzieć, że jak pokażą ludziom pięć małp, to ca. 1/3 radośnie wskaże najprymitywniejszą, ca. 1/3 powie: eee, nie wiem... może środkowa?, ca. 1/3 wskaże spod dużego palca, a dwa czy trzy krwawiące serca szlachetnie pokażą tę najbardziej rozwiniętą.

Ergo teza: nie ma badań naukowych dot. nienawiści do pisu - nadal się broni.

--
    Black Therapy
  • sverir 16.08.19, 11:24
    "Owszem, brakuje. Została postawiona teza, że istnieją badania naukowe nt. nienawiści do pisu i o tym dyskutuję. Ten raport nie jest badaniem naukowym nt. nienawiści do pisu"

Jeśli jesteś taka literalna, to nikt nie pisał o nienawiści do rządu. Osioł napisał o nienawiści do nich, kimkolwiek oni by nie byli, a ja napisałem o nienawiści do zwolenników rządu. Nic nie było o nienawiści do PiS.

"Definicja słownikowa nie jest definicją naukową"

Bo my, na tym forum, posługujemy się językiem naukowym. To chcesz powiedzieć? Pardon, napisać?

"Sondaż nie wystarczy, żeby nazwać pracę badaniem naukowym"

Nie? A to wg jakiej definicji?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 16.08.19, 11:37
    Nikt nie stawiał tezy, że na forum posługujemy się językiem naukowym.

Została postawiona teza, że istnieją badania naukowe dot. nienawiści do pisu, OK, do zwolenników rządu. Obalam ją.

>"Sondaż nie wystarczy, żeby nazwać pracę badaniem naukowym"

>Nie? A to wg jakiej definicji?

No sorry... to może przeprowadzimy sondaż, ile jest 2+2?

Praca, którą przedstawiłeś, to jest raport z badania postaw społeczeństwa, można się kłócić, mniej czy bardziej miarodajny. Ale nie jest to badanie naukowe nienawiści do pisu/pisowców/rządzących/teściowych/whatever.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • sverir 16.08.19, 11:54
    "No sorry... to może przeprowadzimy sondaż, ile jest 2+2?"

Nie, lepiej przeprowadzić obserwację:) Skoro się nie da, to zapewne badania oparte na obserwacji też nie są naukowe?

"Praca, którą przedstawiłeś, to jest raport z badania postaw społeczeństwa, można się kłócić, mniej czy bardziej miarodajny. Ale nie jest to badanie naukowe nienawiści do pisu/pisowców/rządzących/teściowych/whatever"

Są to badania naukowe dotyczące postaw czy też nastawienia. Do tego celu sondaż wystarczy.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 16.08.19, 12:12
    Nie są - podpis "Uniwersytet Warszawski" nie wystarcza do nadania przymiotu naukowości :) Podobnie jak nie jest badaniem naukowym raport, ile narodu wybiera się głosować, chociaż owszem jakąś tam wartość poznawczą ma.

No to zdecyduj się, sondaż czy obserwacja? Bo można wpakować 1000 osób do tomografu, powiedzieć pis i patrzeć, czy im się świeci układ nagrody. I to będzie obserwacja i jakieś wyniki mierzalne, sondaż takich nie daje.

Zresztą OK - ty pozostajesz przy zdaniu, że istnieją badania naukowe dot. nienawiści, ja, że nie. Żywię nadzieję, że żadnemu z nas to w niczym nie przeszkadza :)

--
    Demon Duck of Doom™
  • sverir 16.08.19, 12:21
    "Zresztą OK - ty pozostajesz przy zdaniu, że istnieją badania naukowe dot. nienawiści, ja, że nie. Żywię nadzieję, że żadnemu z nas to w niczym nie przeszkadza :)"

Ależ absolutnie w niczym:) Tylko tytułem wyjaśnienia:
    "No to zdecyduj się, sondaż czy obserwacja?"

Chodzi o to, że 2+2 też nie poddasz obserwacji, a obserwacja jest jak najbardziej pełnoprawną metodą naukową. Nie każda metoda nadaje się do każdych badań, ot co:)

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • yoma 16.08.19, 12:42
    A tu akurat zgoda :)

No jak, a na palcach? Ale tu już wchodzimy w definicje słownikowe. 4 to jest tyle, ile palec serdeczny, środkowy, wskazujący i kciuk razem wzięte ;)

--
    Shylmagoghnar
  • ceppisowski 15.08.19, 21:34
    badania wykonano na zlecenie PIS?
    czy Kurski sobie je wymyslil?
  • jureek 18.08.19, 12:41
    ceppisowski napisał(a):

> badania wykonano na zlecenie PIS?
    > czy Kurski sobie je wymyslil?

Ani Kurski nie wymyślił, ani PiS za te badania nie płacił.
    Widzę, że trudno przyjąć do wiadomości wyniki jakichś badań, jeśli nie potwierdzają one własnych stereotypów.
  • ceppisowski 18.08.19, 20:21
    prosze podac wiec zrodlo
  • jureek 19.08.19, 10:41
    ceppisowski napisał(a):

> prosze podac wiec zrodlo

Proszę czytać wątki, w których piszesz. Sverir wyżej podał.
  • jabbaryt 15.08.19, 12:46
    Kto by tam nastawał skrycie na wasmoscia nędzne życie.
  • taniarada 15.08.19, 13:01
    Ktoś inny już dawno lądował by na oślej bo to spam.Tylko nie prosty cep.Ten ma fory .
  • oszo-lom-z-rm 15.08.19, 21:16
    MOJE wątki wciąż ładują ba oślej dziscwyjatek bo admin wziął se wolne ale jeśli w wątki jest pow 50 wpisów to trudno to wywalić czy skasować wzgl techniczne
  • pies.na.czarnych 16.08.19, 11:28
    oszo-lom-z-rm napisał:

> MOJE wątki wciąż ładują ba oślej dziscwyjatek bo admin wziął se wolne ale jeśli
    > w wątki jest pow 50 wpisów to trudno to wywalić czy skasować wzgl techniczne

Wszystko dlatego, że nie tłumaczysz swojego bełkotu na nasze:)

--
    Uwaga szczur!
  • oszo-lom-z-rm 18.08.19, 19:44
    Ucz się języków obcych ...
  • borrka 15.08.19, 13:06
    Po raz kolejny: do czego Wam potrzebne połajanki z pisowskimi trollami?

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • ceppisowski 15.08.19, 21:37
    ja zakladam ze nie wszyscy sa trolami czy platnymi trolami
    Jestem swiadomy tego ze pisowcy sa manipulowani i oszukiwani przez ich media
    Probuje tu na forum przedstaiwc sprawy tak jak nie uswiadcza tego w Pislam TV, TV Republika czy TV Trwam gdzie sa od lat oglupiani jako przyglupy (przyglupy uwazani nawet przez pisowskich politykow)
  • yoma 15.08.19, 21:50
    Cepie, tu na forum jest podobno jeden pisior z przekonania. Nie wiem który; zakładam, że kolega, który tak twierdzi, wie co twierdzi. Reszta to cyngle.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • ceppisowski 18.08.19, 20:22
    pisior z przekonania nie jest kretynem?
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 13:23
    Pisi próbują zamordować liberałów z zachodniopomorskiego.

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 15.08.19, 21:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ceppisowski 15.08.19, 21:44
    ja co prawda czesto nie pisza grzecznie ale ty mylisz to z nienawiscia
    Przyznaje, ze uwazam kazdego pisowca za kretyna, poza oczywiscie czescia politykow pisowskich ktorzy bardzo inteligentnie robia z was durniow
    To PIs sieje nienawisc i ona skierowana jest do pisowskiego wyborcy. To ta nienawisc trzymac ma was w kupie i zerojedynkowo postrzegac swiat
  • oszo-lom-z-rm 15.08.19, 22:13
    A badania UW mówisz e to wy macie większa nienawiści do nas niz my do was
  • sverir 16.08.19, 11:55
    "To PIs sieje nienawisc"

No to udało mu się zasiać i u ciebie.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • ceppisowski 16.08.19, 17:05
    ja tylko pokazuje fakty, robiac to jezykiem niegrzecznym, ale to nie nienawisc tylko sposob przedstawiania faktow
  • jureek 18.08.19, 12:52
    sverir napisał:

> "To PIs sieje nienawisc"
    >
    > No to udało mu się zasiać i u ciebie.

Myślę, że u Cepa to bardziej pogarda niż nienawiść.

• ceppisowski 18.08.19, 20:23
    tu sie zgadzam
  • sverir 19.08.19, 13:45
    " Myślę, że u Cepa to bardziej pogarda niż nienawiść"

Nie wydaje mi się, żeby Cep kochał tych, którymi pogardza.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • jureek 19.08.19, 14:42
    sverir napisał:

> Nie wydaje mi się, żeby Cep kochał tych, którymi pogardza.

Też mi się nie wydaje, ale brak miłości to jeszcze nie nienawiść.
  • no-popis 16.08.19, 14:26
    ceppisowski napisał(a):

> ja co prawda czesto nie pisza grzecznie ale ty mylisz to z nienawiscia
    > Przyznaje, ze uwazam kazdego pisowca za kretyna, poza oczywiscie czescia polity
    > kow pisowskich ktorzy bardzo inteligentnie robia z was durniow
    > To PIs sieje nienawisc i ona skierowana jest do pisowskiego wyborcy. To ta nien
    > awisc trzymac ma was w kupie i zerojedynkowo postrzegac swiat

Właśnie potwierdziłes moje argumenty aczkolwiek już niewidoczne z powodu wersji Wolności Słowa trockistowskiej Gazety.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • ceppisowski 18.08.19, 20:28
    jakie argumenty?
    ja przyznaje, moj jezyk do grzecznych nie nalezy
    ale to co pisze tu na forum o PIS i pisowcach to fakty
  • lech1966 19.08.19, 13:52
    ceppisowski napisał(a):

> jakie argumenty?
    > ja przyznaje, moj jezyk do grzecznych nie nalezy
    > ale to co pisze tu na forum o PIS i pisowcach to fakty

Grzecznych??? Cepie, hejter z Łubianki wypadł by przy tobie blado.

--
    Autor KZP
  • no-popis 15.08.19, 21:23
    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wystep-drag-queen-z-kukla-abpa-jedraszewskiego-prezydent-poz,nId,3150451
    czy tego :
    pl.wikiquote.org/wiki/Roman_Kotli%C5%84ski

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • qwardian 16.08.19, 06:24
    AH miał litość, my nie. Musimy was grillować powolutku. Słychać wycie. Znakomicie..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • mazala2 16.08.19, 12:32
    przeciwników nie tylko politycznych. Prawicowy światopogląd jest z założenia zachowawczy. Oznacza to, że prawicowcy bronią jedynie swych przekonań przed atakami ortodoksyjnych ateistów.
  • ceppisowski 16.08.19, 17:07
    widziales zwolennikow Rydzyka na bardzo wielu filmach?
    widziales pisowskich faszystow na bardzo wielu manifestacjach?
    Na powyzsze sa dowody w sieci
    Nie rob z siebie na forum idioty mowiac ze propagujecie jezyk milosci
  • oszo-lom-z-rm 16.08.19, 14:21
    Zdaje się ze rysownik karykaturzysta W Mleczko w Polityce zamieścił rys karpia ucharakteryzowanwgo na min Waszczykowskiego. Dymkiem nie zabijajcie nas .. to było jakieś tydzień lub dwa po zabójstwie M Rosiaka przez ex członka PO R Cybe
  • oszo-lom-z-rm 16.08.19, 14:21
    Mleczko Andrzej nie jakiś W...
  • oszo-lom-z-rm 18.08.19, 19:45
    A wy nas od moherów pislamistiw ze jesteśmy manipulowani itp
  • ceppisowski 18.08.19, 20:27
    a nie jestes manipulowany?
    scierwa pislamskie na pasku podaly informacje ze protestujacy ludzie w obronie niezawislosci sądow to "obroncy pedofilow i alimenciarzy"

wy nie tylko jestescie manipulowani i oszukiwani przez PIS
    Nie mam zadnych watpliwosci ze pisowscy politycy maja was za durniow tak samo jak ja a moze nawet wiecej.
    Ja bym sie nie odwazyl takiego info dac bo uznalbym ze to moze byc dla pisowskiego wyborcy obraza ze takie kity im sie wciska
  • lech1966 19.08.19, 00:04
    ceppisowski napisał(a):

> a nie jestes manipulowany?
    > scierwa pislamskie na pasku podaly informacje ze protestujacy ludzie w obronie
    > niezawislosci sądow to "obroncy pedofilow i alimenciarzy"
    >
    > wy nie tylko jestescie manipulowani i oszukiwani przez PIS
    > Nie mam zadnych watpliwosci ze pisowscy politycy maja was za durniow tak samo j
    > ak ja a moze nawet wiecej.
    > Ja bym sie nie odwazyl takiego info dac bo uznalbym ze to moze byc dla pisowski
    > ego wyborcy obraza ze takie kity im sie wciska

Bo w jakiejś części tak właśnie było. Czy słynny "pałkownik" Mazgula nie był obrońcą tego o czym piszesz?

--
    Autor KZP
  • oszo-lom-z-rm 19.08.19, 12:03
    jak ty się wyrażasz? co to za słownik jest, co za chamstwo, kultury ani za grosz
  • ceppisowski 18.08.19, 20:24
    a ty za to jestes pisowski katolik
  • adalberto3 19.08.19, 01:01
    Tylko Wy zachowujecie się tak, jakby Was obdzierano ze skóry. Oczywiście bez znieczulenia.
  • no-popis 19.08.19, 08:00
    wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/605078,sad-byly-posel-ruch-palikota-romana-k-naklanianie-zabojstwo-zony.html

--
  • oszo-lom-z-rm 19.08.19, 12:04
    www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwifrNHr1o7kAhVsyqYKHX7IAh4QjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.polityka.pl%2Fgalerie%2Frysunkisatyryczne%2F1501833%2C7%2Crysuje-andrzej-mleczko-2010-r.read&psig=AOvVaw3hvx36DeqTN3cKPlx72Cfb&ust=1566295302924450

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka