Dodaj do ulubionych

Jak mnie w...wia pisi cyrk

15.08.19, 09:03
Zrobiony z pięknego Święta.
Jeszcze tylko kaczego Jarka na tankietce Rudy 102 brakuje:)

Koniecznie w hełmie!
Może być strażacki.

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 15.08.19, 09:11
    taki?
    a może taki?
  • no-popis 15.08.19, 09:12
    borrka napisał:

> Zrobiony z pięknego Święta.
    > Jeszcze tylko kaczego Jarka na tankietce Rudy 102 brakuje:)
    >
    > Koniecznie w hełmie!
    > Może być strażacki.
    Przyzwyczaiłeś się uczestniczyć w ochodach 1 Maja i 22 Lipca.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 15.08.19, 09:16
    no-popis napisała:

> > Koniecznie w hełmie!
    > > Może być strażacki.

TYle, ze założony wspak, tył na przód:
    scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69052255_2344593192260565_1931839000834736128_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQmycqzRZkqJFQjV6GmAcNXO8v4nMFYdebZ44ToekjB7tfu1OlzUz4ZyDW4OLkIEKgc&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=d23e2b84f630fb4b86b086591cf93b1e&oe=5DDC80A4
    mało gramotni tak już majOM, że nie odróżniajOm, a cieszOM siEm przy tym jak dzieci.

>

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 15.08.19, 09:13
    Odspawaj się od telewizora :)

Jak mnie w.wiało to, co pisi zrobili ze stulecia niepodległości... za samo to powinni siedzieć długo.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • borrka 15.08.19, 09:28
    Z Bitwą Warszawska, dlatego wyjątkowo mnie złości robienie z obchodow pisiej propagandówki.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 15.08.19, 09:46
    Ja cię rozumiem.

--
    Josh
  • kadziteusz 15.08.19, 09:22
    Nowogrodzką też, nawet się wstydzą tego kretyńskiego hasła:

forum.gazeta.pl/forum/w,396,168540466,168540466,_Wierni_Polsce_to_haslo_defilady_wojskowej_.html
    --
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • szwampuch58 15.08.19, 09:43
    Bitwa Warszawska,zbrodnia katynska, Tutka w smolenska glebe......minister Plaszczak

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • man_sapiens 15.08.19, 09:55
    "Silne i wierne Narodowi Ludowe Wojsko Polskie na straży budownictwa socjalistycznego"
    --
    PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
  • ktos_z_kosmosu 15.08.19, 10:17
    Mnie tępe kmioty nie w...wiają.
    W...wiają mnie ci, którzy tym tępym kmiotom utorowali drogę do zwycięstwa i nadal torują (to obszerne zagadnienie) do kolejnego.
    Jeszcze trochę kunktatorstwa takich panów jak Grzegorz Schetyna, Kukiz, paru innych "polityków" i masy podkładających się nawiedzonych i leniwych kretynów, a Polska już nie będzie Polską, lecz Pispolską Kościelną.
  • yoma 15.08.19, 10:36
    Jego nie w.wiają kmioty, tylko to, co wyprawiają :)

--
    Över. Killer.
  • ktos_z_kosmosu 15.08.19, 11:30
    yoma napisała:

> Jego nie w.wiają kmioty, tylko to, co wyprawiają :)

A co wyprawiają?
    Ano to, czego ich nauczyli wszyscy politycy, kościół i media (media z podkreśleniem). Dlatego ci, zwykli pisi zjadacze chleba mnie mnie nie w...rwiają, a że ich idole wiochę robią, to patrz zdanie pierwsze.
  • yoma 15.08.19, 11:40
    A wiesz, kto mnie w.wia? Ci, co mają w dupie.

--
    Przeboje na lato.
  • borrka 15.08.19, 10:21
    Ja kocham Wojsko i dlatego tak żle znosiłem Maciarewicza i jego Salcesona, a dziś Dude i Morawieckiego, jako organizatorów obchodów.
    Bo patronat nad Rocznicą winni objąc ojcowie toruńscy!!!

--
  • borrka 15.08.19, 10:52
    Natrętna próba "pisizacji" Górnego Śląska, co sie nie powiedzie, bo mentalność Ślązaków jest zaprzeczeniem mentalności wolskiej.
    I nawet duża religijność tego nie zmieni.

Ślązak, jeśli już zainteresuje się polityką, to odrzuca go pisia kłamliwość i obłuda.
    No, tak mają, a coś na ten temat wiem:)

--
  • yoma 15.08.19, 11:30
    Pocieszaj, pocieszaj :)

--
    Josh
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 11:34
    Nawiozą nowych Ślązaków takich, których polityka interesuje.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 15.08.19, 11:39
    Nie nawiozą. Lud pisi boi się zmian i swojego opłotu nie opuści.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 11:48
    Myślisz, że na pikniku w Zbuczynie:) byli tylko „opłotczanie”?

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 15.08.19, 11:58
    Nie, chodzi mi o nawiezienie na stałe. Lud pisi powiedzmy spod Białej Podlaskiej nie przeprowadzi się na Śląsk, bo się będzie bał.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • borrka 15.08.19, 12:12
    Nawiezieni do roboty z Polski C.
    Mieszkali w "wulc-hauzach", ale teraz już najwięksi Ślązacy w okolicy:)

--
  • margit49 15.08.19, 13:03
    yoma napisała:

> Nie, chodzi mi o nawiezienie na stałe. Lud pisi powiedzmy spod Białej Podlaskie
    > j nie przeprowadzi się na Śląsk, bo się będzie bał.
    >

część osiadła dużo wcześniej, w latach węglowej prosperity, gdy fedrowano nawet w niedzielę za wyższą stawkę i nikt - nawet kościół, nie upominał się o przemęczonych górników:) Na Śląsk zjedżali ludzie z całej Polski, łatwiej było z pracą i mieszkaniem, zaopatrzeniem.
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 14:30
    Przywiaza na czas wybory. Mariusz Ulaskawiony juz drukuje papiery dla nich.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 19:52
    Najpierw tymczasowo yoma z nadzieja, że nie będzie ich stać na bilet powrotny:D
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25090254,zatloczone-pociagi-kolei-slaskich-jadace-na-defilade-pasazerowie.html#s=BoxOpImg1

--
    Uwaga szczur!
  • stasi1 15.08.19, 13:58
    A co było nie tak z tym świętem?
  • borrka 15.08.19, 14:21
    Śląsk nie jest specjalnie związany z Bitwą Warszawską . W tym czasie toczył własną walkę i można rzec, był bardzo osamotniony w swych Powstaniach.
    Polska koncentrowała sie na walce z bolszewikami.
    Tak zrządziła historia i nie można szukać "winnych".

Jest jednak dość oczywiste, że chodzi o wsparcie propagandowe dla Morawieckiego.
    A pomysł 'decentralizacji" różnych obchodów nie jest może zły, ale na miły Bóg , nie Cudu nad Wisłą!

--
  • yoma 15.08.19, 18:05
    Powiem, żem całkiem zadowolona z przeniesienia cudu do Katowic, zastrzelcie mnie. Miasto mam nieprzedzielone na dwie części, tłumy nie łażą, mogę sobie pojechać gdzie chcę...

Borrka nothing personal :)

--
  • szwampuch58 15.08.19, 18:15
    ten"cud w Katowicach" mom nadzieja byl pierwszy i ostatni
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25090254,zatloczone-pociagi-kolei-slaskich-jadace-na-defilade-pasazerowie.html#s=BoxOpImg1

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 15.08.19, 18:32
    Rozumiem, naprawdę mi przykro.

To te pociągi, co miały być na Woodstock? :D

--
    Över. Killer.
  • stasi1 17.08.19, 08:47
    Ale nie chodziło o Bitwę Warszawską, chodziło o defiladę z okazji Wojska Polskiego. Wojsko akurat jest wszędzie. W Wawie i tak bym nie był na niej więc nie mam prywatnych animozji(chociaż osobiście chyba nie przeszkadzały mi defilady w Wawie. Gorzej było jak Jarek robił miesięcznice, raz musiałem robić obchody nie nie mogłem przejść
  • borrka 15.08.19, 14:02
    Widziałem w telewizorze.
    Dużą część swej mowy do ludu pisiego, Duda poświecił tlumaczeniu się z fake newsa o obniżce wojskowych emerytur.
    Tak pisi sp.... każdą imprezę - brak minimum wyczucia, co, gdzie i kiedy.
    Kiedyś mawiano "brak kindersztuby".

--
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 14:34
    Żoneczka przyprowadziła za rączkę pierwszego żołnierza xRP. :(
    www.tvn24.pl/wojsko-swietuje-w-katowicach-prezydent-wrecza-nominacje-generalskie,961348,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 15.08.19, 18:02
    Przecież Lech Kaczyński nie żyje.

--
    Demon Duck of Doom™
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 18:08
    To video z Duda za raczke przepadlo :)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 15.08.19, 18:10
    Nie no, jak pierwszy żołnierz i żoneczka... z kanapkami w reklamówce... to jednoznaczne :)

--
    Desolate Tapes
  • pies.na.czarnych 15.08.19, 20:05
    :D
    www.facebook.com/photo.php?fbid=2828562643837993&set=gm.960822954263074&type=3&theater

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 15.08.19, 20:27
    Uuuu ty ostrzegaj, co? Popłakałam się 😂

--
    Josh

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka