Dodaj do ulubionych

Całe przemówienie posła Nitrasa

15.08.19, 14:03
Co chwila przerywane przez wice-marszałka za "mówienie nie do rzeczy".
nitras w sejmie część 1
nitras w sejmie część 2
Edytor zaawansowany
  • koirence 15.08.19, 14:06
    Dodam jeszcze, że to wcale nie jedyny cyrk tego dnia w Sejmie.
  • no-popis 15.08.19, 14:14
    koirence napisał(a):

> Co chwila przerywane przez wice-marszałka za "mówienie nie do rzeczy".
    > nitras w sejmie część 1
    > nitras w sejmie część 2
    Nitras wypadł tak jak realnie jest czyli na głupka.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • patrzalki 15.08.19, 14:46
    No i chama kompletnego. A jak tymi łapami wywija jak małpa jakaś. Pokazuje palcem. W pewnym momencie miałem wrażenie, że się pobiją z tym marszałkiem:) A mówi się "wysoka izba". Kto w ogóle wybrał to coś na tak ważne stanowisko?

--
    Spędzasz dużo czasu online? Zrób z tego pożytek! Zarób prawdziwe pieniądze nie wychodząc z domu już dziś! Zobacz instrukcję jak to zrobić
  • no-popis 15.08.19, 20:46
    patrzalki napisał(a):

> No i chama kompletnego. A jak tymi łapami wywija jak małpa jakaś. Pokazuje palc
    > em. W pewnym momencie miałem wrażenie, że się pobiją z tym marszałkiem:) A mówi
    > się "wysoka izba". Kto w ogóle wybrał to coś na tak ważne stanowisko?
    Ostatnio nawet Majdan z nim się nie kontaktuje.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • stasi1 15.08.19, 14:49
    może tak mówił? Nie słuchałem
  • no-popis 16.08.19, 08:39
    szczecin.wyborcza.pl/szczecin/1,34939,5543275,Nitras_o_Majdanie__Radek_to_porzadny_czlowiek.html

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka