Dodaj do ulubionych

Nareszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu

16.08.19, 09:54
Po raz pierwszy szef przed swoim podwładnym:

wiadomosci.wp.pl/defilada-15-sierpnia-zamieszanie-wokol-zdjecia-z-andrzejem-duda-i-jaroslawem-kaczynskim-6414052020885633a
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • kolor 16.08.19, 10:00
    Ależ Kulawy spasiony na państwowym cycu
  • kadziteusz 16.08.19, 10:04
    kolor napisał:

> Ależ Kulawy spasiony na państwowym cycu

albo jest przy nadziei

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • lumpior 16.08.19, 10:15
    demotywatory.pl/4712826/Jedno-zdjecie-ktore-mowi-wiecej-o-dzisiejszej-Polsce-niz
    --
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • yoma 16.08.19, 10:16
    Ryju, proszono cię, żebyś się nie pchał z nachalną pisią propagandą. Znowu polecisz i będzie płacz.

--
    Demon Duck of Doom™
  • kadziteusz 16.08.19, 10:22
    yoma napisała:

> Ryju, proszono cię, żebyś się nie pchał z nachalną pisią propagandą. Znowu pole
    > cisz i będzie płacz.
    >
    Jeśli to jest PiSia propaganda to nie polecę. I nigdy nie płaczę, ostatnio płakałem dwadzieścia lat temy jak musiałem uśpić psa.
    Więc nie kłam!
    A tak w ogóle to nie kumam, dlaczego czołowe PiSiory na tym forum nabijanie się z PiSu nazywają pisią propagandą. Może macie pod sufitem inaczej?

--
  • yoma 16.08.19, 10:54
    Dlatego, że jeśli koleś publikuje słitfocię ukochanego przywódcy i opatruje ją podpisami "szef" i "właściwy człowiek", to co to jest?

To jest bardzo udatny przekaz podprogowy. A potem zdziwko, że lud przypisuje kaczorowi moc sprawczą nawet w tak osobistych sprawach jak stosunki międzyludzkie.

Długo dopuszczałam myśl, że robisz to nie za złej woli, lecz ze zwyczajnej głupoty, ale teraz mam poważne wątpliwości, zwłaszcza że się uaktywniasz w dwójnasób przed wyborami.

Tyle dobrego, że administracja się już poznała na tych twoich przekazach.

--
    Demon Duck of Doom™
  • kadziteusz 16.08.19, 11:12
    yoma napisała:

> Dlatego, że jeśli koleś publikuje słitfocię ukochanego przywódcy i opatruje ją
    > podpisami "szef" i "właściwy człowiek", to co to jest?
    >
    > To jest bardzo udatny przekaz podprogowy. A potem zdziwko, że lud przypisuje ka
    > czorowi moc sprawczą nawet w tak osobistych sprawach jak stosunki międzyludzkie
    > .

Gowno prawda!
    I jest pokazanie, że panprezydent nie jest prezydentem, tylko podwładnym Zawistnego Kurdupla, który samodzielnie rządzi i za nic nie odpowiada, bo wszystko podpisują jego marionetki, jedna zwana panemprezydentem, a druga premierem.
    Jak nie kumasz to nic nie poradzę. Dla mnie to mozesz uważać nawet, ze włażę prezesowi tam gdzie słońce nie dochodzi. Wisi mi twoje uważanie, ze czarne jest białe, a białe jest czarne.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka