Dodaj do ulubionych

Projekt zmian w sprawie dotacji UE na finiszu!

16.08.19, 23:12
Krajowi który łamie prawo unijne, łamie demokrację, niszczy struktury demokratyczne państwa będzie można zawiesić do odwołania przyznane wcześniej unijne dotacje.
To tak w wielkim skrócie ale sens istotnych zmian uchwycony.
--
]:->
Edytor zaawansowany
  • buldog2 16.08.19, 23:21
    Słusznie. Jeszcze podobne decyzje NATOwskich służb specjalnych, w odniesieniu do agentury PIS. Ale to już "dyskretnie, po cichu".

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • no-popis 17.08.19, 07:34
    weteran-czasu napisał:

> Krajowi który łamie prawo unijne, łamie demokrację, niszczy struktury demokraty
    > czne państwa będzie można zawiesić do odwołania przyznane wcześniej unijne dota
    > cje.
    > To tak w wielkim skrócie ale sens istotnych zmian uchwycony.
    Inni posłowie czy kandydaci na posłów zakończyli już projekt ustawy o zmianach w konstytucji polegających na uznaniu Polski jako lenna Chrystusa Króla.
    Ci twoi i ci drudzy z podobnym skutkiem wdrożą te projekty :)
    Uznajesz biedaku POmysły za fakty a to jest problem w twoim życiu, tylko ty tego nie wiesz.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • stasi1 17.08.19, 09:11
    Pomysł to był 2 lata temu, tu już jest podobno projekt. Ile czasu potrzebuje PiS aby przegłosować swój projekt? W ciągu jednego dnia posłowie robią 3 czytania, senat przegłosuje i prezydent podpisuje. Powiesz tu jest UE, tam tak szybko nie chodzi. Wiem ale i fundusze dopiero nają obcinać w 21 roku
  • weteran-czasu 17.08.19, 12:53
    Ani moi ani drudzy.
    Od zarania dziejów byłem, jestem i pozostanę bezpartyjnym ateistą.

--
    ]:->
  • yoma 17.08.19, 09:39
    A pisim w to graj.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka