Dodaj do ulubionych

Polacy dzięki defiladzie dowiedzieli się, że mamy

17.08.19, 14:07
bombowiec strategiczny, tyle, ze zamaskowany namalowanymi oknami na kadłubie.
No bo nie sądzę żeby jakiś cymbał, nawet z PiSu wpadł na taki głupi pomysł by w defiladzie wojskowej brał udział samolot cywilny:

www.wykop.pl/wpis/34476253/ni-cholery-nie-rozumiem-co-ten-samolot-ma-wspolneg/
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • adria231 18.08.19, 06:41
    Owszem , pisiarnia zakupiła samoloty dla armii, ale one zostały przerobione na taksówki dla WIP ów. Kempa jeździła przecież dobierać kolory obicia kanap tych maszyn.
    To mniej więcej tak, jak Szyszko, który w stodole ma luksusowe mieszkanie.
  • kadziteusz 18.08.19, 13:05
    adria231 napisała:

> Owszem , pisiarnia zakupiła samoloty dla armii, ale one zostały przerobione na
    > taksówki dla WIP ów. Kempa jeździła przecież dobierać kolory obicia kanap tych
    > maszyn.
    > To mniej więcej tak, jak Szyszko, który w stodole ma luksusowe mieszkanie.
    wpisać do zeznania podatkowego, o wartości 300 tys zł!
    I jak to się ma do ośmiorniczek i zegarka Nowaka?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • lech1966 18.08.19, 23:27
    kadziteusz napisał:

> adria231 napisała:
    >
    > > Owszem , pisiarnia zakupiła samoloty dla armii, ale one zostały przerobio
    > ne na
    > > taksówki dla WIP ów. Kempa jeździła przecież dobierać kolory obicia kanap
    > tych
    > > maszyn.
    > > To mniej więcej tak, jak Szyszko, który w stodole ma luksusowe mieszkanie
    > .
    > wpisać do zeznania podatkowego, o wartości 300 tys zł!
    > I jak to się ma do ośmiorniczek i zegarka Nowaka?

Gdyby się nie miało, Nowak nie musiałby uciekać na Ukrainę.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • kadziteusz 19.08.19, 12:07
    lech1966 napisał:
    > > wpisać do zeznania podatkowego, o wartości 300 tys zł!
    > > I jak to się ma do ośmiorniczek i zegarka Nowaka?
    >
    > Gdyby się nie miało, Nowak nie musiałby uciekać na Ukrainę.
    >
    Dlaczego niby miał uciekać, pojechał tam gdzie lepiej płacą. Uciekły to Zalewska z Szydło!
    >

--
  • lech1966 19.08.19, 12:32
    kadziteusz napisał:

> lech1966 napisał:
    > > > wpisać do zeznania podatkowego, o wartości 300 tys zł!
    > > > I jak to się ma do ośmiorniczek i zegarka Nowaka?
    > >
    > > Gdyby się nie miało, Nowak nie musiałby uciekać na Ukrainę.
    > >
    > Dlaczego niby miał uciekać, pojechał tam gdzie lepiej płacą. Uciekły to Zalewsk
    > a z Szydło!

Nowak jest obywatelem Ukrainy. Mit o tym że wyjechał za chlebem upadł całkowicie.

www.google.com/amp/s/finanse.wp.pl/koniec-kariery-slawomira-nowaka-na-ukrainie-moze-stracic-prace-6379032400754305a%3famp=1

--
    Autor KZP
  • x2468 19.08.19, 13:22
    Ty natomiast mozesz zostac papiezem.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • kadziteusz 21.08.19, 17:51
    x2468 napisał:

> Ty natomiast mozesz zostac papiezem.
    >

Jestem daleko w kolejce za świętym prezesem z Żoliborza podobno bardziej dziewicą niż dziewica smoleńska jego bratanica!
    JAk zatem widzisz jestem bez szans, bo mam potomstwo

--
  • stasi1 19.08.19, 14:55
    A za czym pojechał jeśli nie za chlebem? Aby dostać tą fuchę musiał być obywatelem Ukrainy. W polskiej reprezentacji też grały osoby co nie miały nic wspólnego z Polską prócz obywatelstwa
  • x2468 19.08.19, 13:26
    Uciekl tak jak ok 3 milionow Polakow. Za chlebem.

--
    Financial Times:
  • lech1966 19.08.19, 13:56
    x2468 napisał:

> Uciekl tak jak ok 3 milionow Polakow. Za chlebem.

Te 3 mln. obywateli polskich nie zrezygnowało od razu z naszego obywatelstwa. Nowak jednak od razu przyjął ukraińskie. Być moze dlatego aby były problemy z ewentualną ekstradycja do Polski 😁😁😁

--
    Autor KZP
  • stasi1 21.08.19, 09:26
    Jak na razie po za zegarkiem nikt do niczego u niego się nie czepia
  • snajper55 18.08.19, 10:16
    kadziteusz napisał:

> bombowiec strategiczny, tyle, ze zamaskowany namalowanymi oknami na kadłubie.
    > No bo nie sądzę żeby jakiś cymbał, nawet z PiSu wpadł na taki głupi pomysł by w
    > defiladzie wojskowej brał udział samolot cywilny:
    >
    > www.wykop.pl/wpis/34476253/ni-cholery-nie-rozumiem-co-ten-samolot-ma-wspolneg/

To jest samolot wojskowy a nie cywilny.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • wsk175 18.08.19, 12:23
    Podobnie jak beemki żandarmerii do wożenia chłoptasiów macierewicza.
    Też są "wojskowe".
  • kadziteusz 18.08.19, 13:07
    snajper55 napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > bombowiec strategiczny, tyle, ze zamaskowany namalowanymi oknami na kadłu
    > bie.
    > > No bo nie sądzę żeby jakiś cymbał, nawet z PiSu wpadł na taki głupi pomys
    > ł by w
    > > defiladzie wojskowej brał udział samolot cywilny:
    > >
    > > www.wykop.pl/wpis/34476253/ni-cholery-nie-rozumiem-co-ten-samolot-ma-wspolneg/
    >
    > To jest samolot wojskowy a nie cywilny.
    >
    > S.

--
  • adria231 18.08.19, 14:22
    A pisiarnia podlizuje się Trampowi i przekazuje mu , że to na armię. Tramp się cieszy , że polska tak dużo wydaje na wojsko. A tu ku ku! Taki sprytny jest ten polski rząd! I znowu z funduszu wojskowego mogą wydać kilkanaście miliardów na własne bizancjum, loty do burdeli, odwiedziny znajomków i czego pisia dusza nie zapragnie.
  • snajper55 18.08.19, 23:19
    A jakie uzbrojenie na wyposażeniu ma wojskowa kuchnia polowa?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • wsk175 19.08.19, 11:57
    grochówkę
  • x2468 19.08.19, 13:24
    Wojskowy -bojowy?

--
    Financial Times:
  • man_sapiens 19.08.19, 14:12
    > Wojskowy -bojowy?

Według ideologii PiS zadaniem Wojska Polskiego nie jest obrona terytorium Polski przed napaścią ale zapewnienie spełnienia rozpasanych zachcianek pisowskich polityków.

--
    PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
  • kadziteusz 21.08.19, 09:30
    man_sapiens napisał:

> > Wojskowy -bojowy?
    >
    > Według ideologii PiS zadaniem Wojska Polskiego nie jest obrona terytorium Polsk
    > i przed napaścią ale zapewnienie spełnienia rozpasanych zachcianek pisowskich p
    > olityków.
    >

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka