Dodaj do ulubionych

To ja się pytam, kto założył Kaczyńskiemu

18.08.19, 11:06
hełm tyłem do przodu, na jakimś spędzie dali mu hełm strażacki i ktoś mu go na dekiel wsadził odwrotnie, ten dziadzia nawet nie zareagował, tylko uśmiechał się jak Benny Hill, i z wdziękiem idioty przykładał łapsko do tyłu hełmu, i toto ma takie poparcie, chyba u jemu równych intelektualnie.

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Jaroslaw-Kaczynski-w-helmie-strazackim.-Prezes-PiS-zapowiedzial-nowy-program-rolny

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • x2468 18.08.19, 11:22
    Sam sobie zalozyl, przeciez to idiota patentowany.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • buldog2 18.08.19, 11:30
    Nie przesadzałbym w krytyce. Utworzył wielką organizację mafijną, której zadaniem było zdobycie władzy i siatkę agenturalną, której celem jest oddanie Polski Stranie Sowietow. Ma ułomności, ale nie ma co go lekceważyć.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • margit49 18.08.19, 12:22
    jest zakompleksiony i mściwy

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67929058_10217763337027104_3415079151617441792_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkTMku8Dicn7y2WuOd1qaPIHsT25cjCAbPglXSVOhlN1UU4LoCAXqPT7ynJmtM51yA&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=6f92623da6b90aa58386aa924d7c8906&oe=5E1547AE

• buldog2 18.08.19, 14:54
    Bardzo głęboko prawdziwe spostrzeżenie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • lech1966 18.08.19, 23:17
    margit49 napisała:

> jest zakompleksiony i mściwy
    >
    > scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67929058_10217763337027104_3415079151617441792_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkTMku8Dicn7y2WuOd1qaPIHsT25cjCAbPglXSVOhlN1UU4LoCAXqPT7ynJmtM51yA&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=6f92623da6b90aa58386aa924d7c8906&oe=5E1547AE
    >

To raczej o Tusku. Kumple od piwa tak właśnie o nim mówią.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • kadziteusz 18.08.19, 14:32
    x2468 napisał:

> Sam sobie zalozyl, przeciez to idiota patentowany.
    >

joemonster.org/filmy/81601
    Ciekawe, czy z deską sedesową sobie radzi?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • kadziteusz 18.08.19, 13:25
    A on jest jaki jest:
    scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/69052255_2344593192260565_1931839000834736128_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQmycqzRZkqJFQjV6GmAcNXO8v4nMFYdebZ44ToekjB7tfu1OlzUz4ZyDW4OLkIEKgc&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=d23e2b84f630fb4b86b086591cf93b1e&oe=5DDC80A4

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • lumpior 18.08.19, 13:42
    patrz.pl/film,zalozcie-mu-sluchawke,81994.html //-- To geniusz...techniki użytkowej.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • weteran-czasu 18.08.19, 13:57
    Sam sobie założył i się cieszył jak niemowlę.
    Ponoć ma dostać złoty medal za zasługi dla pożarnictwa.

--
    ]:->
  • adria231 18.08.19, 14:09
    Wszyscy mieli radochę patrząc, jak ten bałwan założył chełm. Na zdjęciu: wszyscy śmieją się od ucha do ucha.
  • kadziteusz 18.08.19, 14:35
    weteran-czasu napisał:

> Sam sobie założył i się cieszył jak niemowlę.
    > Ponoć ma dostać złoty medal za zasługi dla pożarnictwa.
    >

urządzenia technicznego, zeby się nie zbłaźnić, tylko dali mu bukieciki kwiatów.
    I na szczęście ich nie ugryzł, znaczy zna co to jest.

--
  • yoma 18.08.19, 14:37
    ... nelsona 😀

--
    Przeboje na lato
  • czandra1 18.08.19, 15:53
    Chyba nelsonka z przykuca, inaczej się nie da, no, chyba że jest się zakopanym po pas.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • yoma 18.08.19, 18:09
    ... kaganiec 😂😂

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • don.kichote 18.08.19, 14:42
    Wydaje mi się, że w którejś TV widziałem, paro-sekundową migawkę, jak on sobie ten hełm sam zakłada...

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • czandra1 18.08.19, 15:52
    To jeszcze gorzej dla tego niepełnosprawnego, to że jest sawantem wcale go nie usprawiedliwia.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • yoma 18.08.19, 18:10
    On nie jest sawantem, sawanci są zdolni. Zwykły psychopata.

--
    Desolate Tapes
  • buldog2 18.08.19, 21:35
    Z Wikipedii:
    Opisano ok. 100 przypadków sawantyzmu. Charakterystyczne cechy większości z nich to IQ w zakresie 40–70. Występuje częściej u mężczyzn – około 4 do 6 przypadków na jeden przypadek kobiety.
    [...]
    U niektórych sawantów pojawia się zdolność precyzyjnego odmierzania czasu z dokładnością porównywalną do zwykłych zegarów[3].

No to się przyznam: potrafię po nastawieniu budzika obudzić się sam (ale tylko wtedy, gdy mi zależy), z dokładnością kilkusekundową (ostatnio obudziłem się jakieś 2-3 sekundy przed budzikiem telefonu, czyli dokładnym). Co ciekawe, dawniej, kiedy używałem budzików mechanicznych, było tak samo. Być może trochę większy był rozrzut, ale raczej nie. Znaczy niewykluczone, że dostosowywałem się i do niedokładności budzika. Ale może nie, bo wtedy rozrzut był większy. Po dziś dzień mnie to zastanawia.

--
  • lech1966 18.08.19, 23:22
    buldog2 napisał:

> Z Wikipedii:
    > Opisano ok. 100 przypadków sawantyzmu. Charakterystyczne cechy większości z nic
    > h to IQ w zakresie 40–70. Występuje częściej u mężczyzn – około 4 do 6 przypadk
    > ów na jeden przypadek kobiety.
    > [...]
    > U niektórych sawantów pojawia się zdolność precyzyjnego odmierzania czasu z dok
    > ładnością porównywalną do zwykłych zegarów[3].
    >
    > No to się przyznam: potrafię po nastawieniu budzika obudzić się sam (ale tylko
    > wtedy, gdy mi zależy), z dokładnością kilkusekundową (ostatnio obudziłem się ja
    > kieś 2-3 sekundy przed budzikiem telefonu, czyli dokładnym). Co ciekawe, dawnie
    > j, kiedy używałem budzików mechanicznych, było tak samo. Być może trochę większ
    > y był rozrzut, ale raczej nie. Znaczy niewykluczone, że dostosowywałem się i do
    > niedokładności budzika. Ale może nie, bo wtedy rozrzut był większy. Po dziś dz
    > ień mnie to zastanawia.

Wiedziałem że jesteś sawiantem. Ale żeby się tak samemu przyznac,,,,, tego się nie spodziewałem po tobie buldog. Jeszcze trochę i dowiemy się ze miewasz czasem DSR.

Ps. DSR. Duży Stopień Roztargnienia.

--
    Autor KZP
  • czandra1 19.08.19, 06:55
    Sawiantem tak piszesz, a możesz objaśnić czym jest/kim jest ów Sawiant?
    A może, jak w przysłowiu, że głodnemu chleb na myśli, "myślałeś" dewiant?

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • yoma 19.08.19, 20:11
    Też tak mam, chociaż nie z aż taką dokładnością. Piąteczka.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • lech1966 18.08.19, 23:18
    don.kichote napisał:

> Wydaje mi się, że w którejś TV widziałem, paro-sekundową migawkę, jak on sobie
    > ten hełm sam zakłada...

Wydaje ci się.

--
    Autor KZP
  • snajper55 18.08.19, 23:22
    lech1966 napisał:

> Wydaje ci się.

A co tobie się wydaje? Że ktoś z najbliższych współpracowników Karła robi z niego idiotę zakładając mu hełm strażacki przodem do tyłu? A Karzeł tego nie zauważa śmiejąc się jak głupi do sera? Kto wie, może masz rację.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 18.08.19, 23:24
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Wydaje ci się.
    >
    > A co tobie się wydaje? Że ktoś z najbliższych współpracowników Karła robi z nie
    > go idiotę zakładając mu hełm strażacki przodem do tyłu? A Karzeł tego nie zauwa
    > ża śmiejąc się jak głupi do sera? Kto wie, może masz rację.

Ty te nie wies kto ci i w jakiś sposób zakłada coś na głowę, albo na szyję. Tego do końca nie wiem, ale widzę że wózek ciągniesz jak rasowy.........

--
    Autor KZP
  • taniarada 18.08.19, 23:26
    snajper55 napisał: g

> lech1966 napisał:
    >
    > > Wydaje ci się.
    >
    > A co tobie się wydaje? Że ktoś z najbliższych współpracowników Karła robi z nie
    > go idiotę zakładając mu hełm strażacki przodem do tyłu? A Karzeł tego nie zauwa
    > ża śmiejąc się jak głupi do sera? Kto wie, może masz rację.
    >
    > S.
    Symetrycznie to ujołeś ,robiąc z idiotę .Jak zawsze.Jak ty nienawidzisz ludzi.Musiałeś się urodzić w jakimś grajdole .I ojciec cię ciągle bił.
  • weteran-czasu 18.08.19, 22:21
    że egzamin na kartę rowerową chciał zdawać na rowerku z trzema kółkami.
    --
    ]:->
  • taniarada 18.08.19, 23:30
    I zobacz Czaruś .Co to ma wspólnego z Forum Kraj?To nie jest temat tylko zwykłe wypróźnianie się nad człowiekiem.Gdyby ktoś założył wątek o szczenie Schetyny leciał by na oślą.
  • ta 18.08.19, 23:46
    Wizerunek prezesa w hełmie strażackim założonym tyłem na przód powinien być kolportowany po wszystkich wsiach, które prezes odwiedził lub jeszcze odwiedzi. Nic tak mieszkańców nie robawi jak widok idioty miastowego, który przyjechał do nich podlizywać sie przed wyborami. Zobaczą gamonia nierozgarniętego :) Opozycjo do roboty!
  • taniarada 18.08.19, 23:49
    ta napisała:

> Wizerunek prezesa w hełmie strażackim założonym tyłem na przód powinien być kol
    > portowany po wszystkich wsiach, które prezes odwiedził lub jeszcze odwiedzi. Ni
    > c tak mieszkańców nie robawi jak widok idioty miastowego, który przyjechał do n
    > ich podlizywać sie przed wyborami. Zobaczą gamonia nierozgarniętego :) Opozycj
    > o do roboty!
    Nie jest załoźony tyłem do przodu .Popatrz na wszystkie zdjęcia.Bo nie da się go założyć.
  • taniarada 18.08.19, 23:54
    Napisz jeszcze .Jaki ma program wyborczy Platforma .Bo na ich oficjalnych stronach go nie ma.Może założą go po wyborach.
  • stasi1 19.08.19, 15:00
    Stan Jarka musi obchodzić wszystkich, w końcu jest pierwszą osobą w kraju. Schetyna jest daleko w tyle
  • taniarada 18.08.19, 23:47
    Założony prawidłowo.Nawet naTemat nic o tym nie piszą.Ty jesteś jasnowidzem Czaruś.Nawet na tym linku co wkleiłeś . Nie ładnie się bawisz.Karma wróci do ciebie .Wcześniej niż myślisz.
  • adalberto3 19.08.19, 00:55
    Chodzi oczywiście o tę gustowną zapewne z wełny peruwiańskiej lamy. A hełm jest prawidłowo założony. Gdyby był odwrotnie, oparłby się o nos i zasłonił oczy. Mógłby wtedy zabawić się ze Schetyną w ciuciubabkę.
  • pompompom 19.08.19, 14:41
    gdyby strażak tak go nosił, to by nic nie widział, a tył głowy nie byłby chroniony. To nie czapka z daszkiem zakładana, bo słońce świeci.
  • taniarada 19.08.19, 20:40
    pompompom napisała:

> gdyby strażak tak go nosił, to by nic nie widział, a tył głowy nie byłby chroni
    > ony. To nie czapka z daszkiem zakładana, bo słońce świeci.
    Który się nosi odwrotnie.Ten hełm co miał go Kaczyński to był jakiś specjalnie na duży łeb prezesa.Bo taki ma on.By wszystko to ogarnąć.Niepotrzebna podnieta u Peowców.Amen.🤣
  • pompompom 19.08.19, 14:26
    To było odwzorowanie idei dziadzia. Idziemy do tyłu, do lat młodości.
  • kadziteusz 19.08.19, 14:34
    aż tak głupim, by założyć odwrotnie hełm na którym z przodu jest emblemat?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka