Dodaj do ulubionych

wicemin. "sprawiedliwości" Plebiak jest przestępcą

19.08.19, 21:31
...udostępnił dane osobowe sędziów, których uznał za wrogich, hejterce i współpracował z nią w szkalowaniu tychże sędziów. Może pójść do pudła na 3 lata z ustawy o RODO. Jeśli sądzić go będzie normalny sędzia, a nie PiSowsko-Zerowy, a Budyń go nie ułaskawi.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sledztwo-onetu-farma-trolli-w-ministerstwie-sprawiedliwosci/j6hwp7f
O wymiarze moralnym tego okazu "prawa i sprawiedliwości", przydupasa towarzysza Zero, który doskonale o wszystkim wiedział, już nie wspominamy, ponieważ wymiaru moralnego w ministerstwie towarzysza Zero nie da się zaobserwować.

W tle pojawia się przypuszczalnie towarzysz Rachoń z TVPrzestępczej.

O tym, że wiceministrem SWiA jest obertroll Szachermacher, wiedziałem. Ale że Ministerstwo "Sprawiedliwości" dopuści się aż tak jawnie przestępczych działań ze strony przydupasa oraz samego "szeryfa Zero" przypuszczać nie śmiałem.

Rzeczywistość przestępczego państwa PiSu przerosła moje oczekiwania tuszowaniem zabójstw świadków seksafery podkarpackiej, a teraz tym. Trzeba będzie wyciągnąć konsekwencje.
Edytor zaawansowany
  • titerlitury 19.08.19, 21:53
    Wyjątkowo obrzydliwe. W normalnym kraju podałby się natychmiast do dymisji. Chory z nienawiści, mały człowiek. Myślę że profil castawatch na Twitterze to także jego robota. Nikt przyzwoity nie powinien podać mu ręki.
  • lech1966 19.08.19, 22:06
    Jakoś Tusk znikał na tydzień PO każdej aferze a PO tygodniu wracał i udawał że nic się nie stało. O dymisji kogokolwiek nigdy nie było mowy. On brał wszystko na klatę. Na własną klatę.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • ukos 19.08.19, 22:16
    lech1966 napisał:

> Tusk znikał (...) O dymisji kogokolwiek nigdy nie było mowy.

Znaczy to Zerr00 podało się do dymisji, a nie Ćwiąkalski, kiepski trollu?
    --
    Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
    Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Popieraj PiS!
    Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
  • inocom 19.08.19, 22:35
    ukos napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Tusk znikał (...) O dymisji kogokolwiek nigdy nie było mowy.
    >
    > Znaczy to Zerr00 podało się do dymisji, a nie Ćwiąkalski, kiepski trollu?

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • snajper55 19.08.19, 23:18
    S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • erte2 20.08.19, 10:41
    inocom napisał:
    A to Ziobro ma jakieś zarzuty?

A to Ćwiąkalski miał jakieś zarzuty?
    A tak naprawdę dobrze że poruszyłeś ten temat. Bo Zbigniew Ćwiąkalski honorowo podał się do dymisji po samobójstwie jednego z bandytów skazanego za zamordowanie Olewnika, a dymisja została przyjęta.
    Zaś ziobro robi wszystko żeby zaciemnić sprawę dziwnego samobójstwa Kosteckiego, nie dopuszcza do powtórnej sekcji zwłok, i ma znakomite samopoczucie otoczony różnymi piebiakami, wójcikami czy święczkowskimi, że o kryżem czy piotrowiczu nie wspomnę.

Nota bene to chyba pierwszy taki przypadek w historii żeby ktoś powiesił się na leżąco.
  • sverir 20.08.19, 10:49
    Twoje argumenty mogą mieć sens w dyskusji, ale raczej nie w rozmowie z pisowcem. Pisowcowi naprawdę nie chodzi o żadne kwestie rzetelności, uczciwości, honoru, sprawiedliwości, itd. Chodzi tylko o to, żeby swojak mógł robić wszystko.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • inocom 20.08.19, 17:44
    sverir napisał:

> Twoje argumenty mogą mieć sens w dyskusji, ale raczej nie w rozmowie z pisowcem
    > . Pisowcowi naprawdę nie chodzi o żadne kwestie rzetelności, uczciwości, honoru
    > , sprawiedliwości, itd. Chodzi tylko o to, żeby swojak mógł robić wszystko.

Ech, demokraci z koziej rzyci.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • lech1966 19.08.19, 22:36
    ukos napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Tusk znikał (...) O dymisji kogokolwiek nigdy nie było mowy.
    >
    > Znaczy to Zerr00 podało się do dymisji, a nie Ćwiąkalski, kiepski trollu?

Przypomnij mi za co wyleciał cwiakalski? Co wziął na klatę?

--
    Autor KZP
  • kolor 19.08.19, 22:39
    Nie pamiętasz?
    Ziobro, gdyby był mężczyzna, poszedłby już dawno w ślady Cwiakalskiego
  • snajper55 19.08.19, 23:19
    kolor napisał:

> Nie pamiętasz?
    > Ziobro, gdyby był mężczyzna, poszedłby już dawno w ślady Cwiakalskiego

Ale nie jest, więc nie ma o czym mówić.

S.
    --
  • buldog2 19.08.19, 23:24
    I nie ma co z lesiem dyskutować. Niech się produkuje na pis.orgy, u Ojca Dyrektora albo na stronach e_PIS_kopatu.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 19.08.19, 23:31
    buldog2 napisał:

> I nie ma co z lesiem dyskutować. Niech się produkuje na pis.orgy, u Ojca Dyrekt
    > ora albo na stronach e_PIS_kopatu.

👍

--
    Autor KZP
  • yoma 20.08.19, 00:27
    Od stu lat wam to mówię. A nie mówiłam.

--
    Freedom of Fear. Dziewczyna na wokalu.
  • erte2 20.08.19, 10:50
    lech1966 napisał:
    Przypomnij mi za co wyleciał cwiakalski? Co wziął na klatę?

Otóż Zbigniew Ćwiąkalski "nie wyleciał", a sam, przez nikogo nie zmuszany, podał się do dymisji. Bo ma on tzw. zdolność honorową, pojęcie obce pisim "elytom". Bo pisuar złapany za rękę będzie wrzeszczał że to nie jego ręka. Typowym przedstawicielem pisiej mentalności jest niejaki piotrowicz stanisław - kłamca, krętacz i chodzący fałsz. Takie oto macie "elyty".
  • sverir 20.08.19, 10:53
    "Typowym przedstawicielem pisiej mentalności jest niejaki piotrowicz stanisław - kłamca, krętacz i chodzący fałsz. Takie oto macie "elyty".

"Elyty" mają takie, jacy sami są. Gdyby cenili coś takiego jak honor, to nie bawiliby się w obronę Piebiaka przez przywoływanie Tuska na przykład.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 20.08.19, 11:01
    To było trochę inaczej, niestety. Tusk, któremu Ćwiąkalski chyba trochę działał na nerwy, powiedział, że wypadałoby w takim przypadku przynajmniej oddać się do dyspozycji. Na to Ćwiąkalski - z uśmiechem - to ja się podaję do dymisji, na co Tusk - z uśmiechem - to ja ją przyjmuję. Wielki błąd Tuska, zwłaszcza że kolejni następcy Ćwiąkalskiego (zwłaszcza Czuma), byli tacy sobie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • erte2 20.08.19, 14:13
    eiran napisał:
    Wielki błąd Tuska, zwłaszcza że kolejni następcy Ćwiąkalskiego (zwłaszcza Czuma), byli tacy sobie.

Tu się zgadzam; Ćwiąkalski był jednym z lepszych ministrów sprawiedliwości w III RP. Na tle Jaskierni, Gowina czy Czumy właśnie wyróżniał się bezstronnością i merytorycznym przygotowaniem.
    O ziobrze nie wspomnę ze względów oczywistych.
  • eiran 20.08.19, 14:20
    Ćwiąkalski był lepszy od wszystkich i umiał pisać ustawy. Nie mam pojęcia, dlaczego irytował Tuska, czasem tak po prostu jest.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 20.08.19, 14:24
    ... a przynajmniej kompetentne:

Wiesław Chrzanowski, Hanna Suchocka, Cimoszewicz, Kwiatkowski, Budka, ale Ćwiąkalski był jednocześnie kompetentny i efektywny.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • x2468 19.08.19, 23:20
    Napisz swolocz po jakiej aferze.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • sverir 20.08.19, 08:48
    "Jakoś Tusk znikał na tydzień(...)"

Tak jak Morawiecki.

"a PO tygodniu wracał i udawał że nic się nie stało. O dymisji kogokolwiek nigdy nie było mowy"

Podobnie z Morawieckim.

Skoro więc Morawiecki zachowuje się jak Tusk, to Tusk jest rozgrzeszony. Jak rozgrzeszysz Ziobrę i Piebiaka?

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • margit49 20.08.19, 09:36
    Rzecznik rządu: premier poprosił wiceministra Piebiaka o wyjaśnienia
    Na tym etapie jest za wcześnie, by mówić o dymisji, bo pan minister musi się odnieść do tego, co wczoraj Onet napisał

a Piebiak wyprze się, zaprze, może i przysięgnie pokazowo na krzyż i Biblię. Oficjalny przekaz pójdzie w eter-nieprawdą są ustalenia Onetu, nieprawdą są dowody -smsy,maile i zeznania Emilii. I co nam zrobicie?
    Bareja nie przypuszczał, że scena z szatni zaistnieje w historii jako wzorzec, zasada, reguła dla rządzących. To, co miało być obśmiane, wraca jak najprawdziwsza prawda.
    www.youtube.com/watch?v=h5aF2CSwNTU
  • sverir 20.08.19, 10:16
    Piebiak powie,że miał dobre intencje i już niczego mu zrobić nie mogą. Tak twierdzi warszawska prokuratura, więc ich przełożeni nie mogą twierdzić inaczej.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • margit49 20.08.19, 12:36
    bez względu na to, co powie Piebiak-nawet o dobrych intencjach, powinien odejść. Honorowo sam lub odwołany przez Morawieckiego. Jeśli szkalowanie, oczernianie dla tego faceta znaczą dobre intencje, to jest nie tylko niepoważny,ale po prostu idiotą. Ośmieszył, skompromitował urząd i swój rząd.
  • sverir 20.08.19, 14:21
    Jeśli faktycznie pan minister koordynował akcję hejterską, to nawet dymisja nie będzie w tym przypadku honorowa.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 20.08.19, 14:31
    Dlatego pójdzie w zaparte, np. twierdząc że zrzuty są sfałszowane. I część tzw opinii to łyknie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 20.08.19, 09:11
    lech1966 napisał:

> Jakoś Tusk znikał na tydzień PO każdej aferze a PO tygodniu wracał i udawał że
    > nic się nie stało. O dymisji kogokolwiek nigdy nie było mowy.

Jesteś młodszy ode mnie, a pamięć już tak szwankuje? Nie było dymisji? Mam Ci pamięć odświeżyć?
  • sverir 20.08.19, 09:15
    " Jesteś młodszy ode mnie, a pamięć już tak szwankuje? Nie było dymisji? Mam Ci pamięć odświeżyć?"

Nie musisz, on o tym doskonale wie, bo sam domagał się dymisji Tuska po każdej wpadce PO. To po prostu taka taktyka, kiedy PiS przyłapany jest na zachowaniu co najmniej nieetycznym - mielić wątek Tuska, Schetyny, PO, Kopacz, itp. W ten sposób zamiast dyskutować o zachowaniu min. Piebiaka, będziemy zajmować się Tuskiem. Tak PiS działa na szczeblu państwowym, tak działają jego mniej lub bardziej świadomi agenci na forach.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • jureek 20.08.19, 09:28
    sverir napisał:

> To po prostu taka taktyka, kiedy PiS przyłapany jest na zachowaniu c
    > o najmniej nieetycznym - mielić wątek Tuska, Schetyny, PO, Kopacz, itp. W ten s
    > posób zamiast dyskutować o zachowaniu min. Piebiaka, będziemy zajmować się Tusk
    > iem. Tak PiS działa na szczeblu państwowym, tak działają jego mniej lub bardzie
    > j świadomi agenci na forach.

Ale żeby tak kłamać w żywe oczy, że za rządów Tuska nie było dymisji. Jak taki Lechu może potem patrzyć na siebie w lustrze?
  • m.c.hrabia 20.08.19, 09:32
    jureek napisał:

>
    > Ale żeby tak kłamać w żywe oczy, że za rządów Tuska nie było dymisji. Jak taki
    > Lechu może potem patrzyć na siebie w lustrze?

tak samo jak "sędzia" Plebiak , ten typ tak ma.
  • eiran 20.08.19, 09:43
    On po prostu nie wie jak było.
    Nie przypisywałbym zbyt daleko idących intencji gościowi, który jest funkcjonalnym analfabetą.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 20.08.19, 09:47
    Niedocenianie wroga podstawowym błędem taktycznym.

--
    Josh
  • eiran 20.08.19, 10:00
    Jedyny sposób, w jaki mógłbym go docenić, to nazwanie go analfabetą dysfunkcjonalnym.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 20.08.19, 10:04
    eiran napisał:

> Jedyny sposób, w jaki mógłbym go docenić, to nazwanie go analfabetą dysfunkcjon
    > alnym.
    >

co nie przeszkadza mu, sprawnie posługiwać się bejsbolem
  • yoma 20.08.19, 10:11
    A tacy potrafią najbardziej napaskudzić.

--
  • sverir 20.08.19, 10:18
    "On po prostu nie wie jak było"

Za to na pewno wie, o czym ma pisać. To taka taktyka.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • erte2 20.08.19, 10:27
    lech1966
    Dobry człowieku - po pierwsze wątek nie jest o Tusku (ale, jak rozumiem, płacą ci za to żebyś go opluwał w przy każdej możliwej okazji, albo i bez niej - taka praca).
    Ale jak już przy tym jesteśmy to przypomnę ci kilka dymisji w rządzie Tuska za dużo mniejsze przewinienia niż te których dopuszczają się pisie "elyty".
    1. Zbigniew Ćwiąkalski
    2. Cezary Chlebowski
    3. Sławomir Nowak
    4. Bartłomiej Sienkiewicz
  • eiran 20.08.19, 10:45
    Chlebowski też Zbigniew.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • erte2 20.08.19, 14:16
    eiran napisał:
    Chlebowski też Zbigniew.

Sorry, prawda; Cezary to był ktoś zupełnie inny.
  • buldog2 20.08.19, 00:55
    Zawsze poda mu rękę lesiu. Jak widać niżej.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • inocom 19.08.19, 22:34
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • taniarada 20.08.19, 19:32
    się kasuje.
  • yoma 20.08.19, 21:03
    No to klik 😅

--
    Black Therapy
  • x2468 19.08.19, 23:16
    Kto w pisim rzadzie nie jest przestepca? Piebiak niczym nie roznie sie od reszty.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • buldog2 19.08.19, 23:22
    Jest wyjątkowo obrzydliwym przestępcą. Jeśli zostanie skazany, tzw. PISowski prezydent w sposób nielegalny i nieważny go ułaskawi. Dopiero kiedy na miejsce rządu zdrady narodowej wróci polski rząd, przestępcy będą mogli być rozliczeni.

--
  • snajper55 20.08.19, 05:12
    Gdyby nie był przestępcą, nie zostałby ministrem.

S.
    --
  • aniechto.only 20.08.19, 06:01
    piq napisał:

> ...udostępnił dane osobowe sędziów, których uznał za wrogich, hejterce i współp
    > racował z nią w szkalowaniu tychże sędziów. Może pójść do pudła na 3 lata z ust
    > awy o RODO. Jeśli sądzić go będzie normalny sędzia, a nie PiSowsko-Zerowy, a Bu
    > dyń go nie ułaskawi.

Najpierw prokuratura Ziobry musiałaby go oskarżyć. Wierzysz w cuda?
    Włos mu z głowy nie spadnie. Ani jemu ani Ziobrze. A cała afera, która normalnie doprowadziłaby do dymisji rządu, spłynie po pisich jak woda po kaczce .
  • eiran 20.08.19, 06:46
    Najgorsze, że po suwerenie też.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • aniechto.only 20.08.19, 06:59
    Lesio przykladem. Typowy wyborca PiS.
    Suweren musiałby dostać w ryj bezpośrednio od pisowskiego funkcjonariusza, zeby przejrzeć na oczy.
  • m.c.hrabia 20.08.19, 08:36
    aniechto.only napisała:

> Lesio przykladem. Typowy wyborca PiS.
    > Suweren musiałby dostać w ryj bezpośrednio od pisowskiego funkcjonariusza, zeby
    > przejrzeć na oczy.

suweren weźmie pińcet i powie ,że mu się należało wziąć w pysk.
  • eiran 20.08.19, 09:16
    Akurat ten przypadek to zwykły funkcjonalny analfabeta, który w przytłaczającej większości przypadków pisze w sposób pozbawiony elementarnego związku logicznego z postami, na które odpowiada. Oczywiście, tacy ludzie też dysponują czynnym prawem wyborczym, ale wątpię, by głosowali w sposób świadomy - raczej, niezależnie od intencji, łapią się do puli "glosy nieważne".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 20.08.19, 13:59
    "Suweren musiałby dostać w ryj bezpośrednio od pisowskiego funkcjonariusza, zeby przejrzeć na oczy"

Za wzięcie w ryj obrazi się naród niezdecydowany bądź protestujący. Suweren natomiast stwierdzi, że skoro dostał, to widać mu się należało.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • buldog2 20.08.19, 07:15
    Suweren nawet jej nie zauważy. Po tym, do czego przyzwyczaił się w kościołach, TVPIS...

--
  • eiran 20.08.19, 07:04
    ... to pewnie taki przypadek, jak Izabela Pęk, która postanowiła się "nawrócić" po miłosnym zawodzie.

Nie mylę się?

twitter.com/emilamackowiak

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 20.08.19, 08:06
    Iza Pęk, Małgorzata Ogórek, Aleksandra Jakubowska... one wszystkie się nawracają, obojętne w którą stronę.

Martusia nie musi, jest obrotowa od zawsze. Dziwka PIS.

--
  • witek.bis 20.08.19, 11:49
    Tu pojawia się inna kandydatka.

natemat.pl/282027,kim-jest-emilia-od-wiceministra-piebiaka-razem-niszczyli-sedziow

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • eiran 20.08.19, 11:59
    Moje wątpliwości biorą się stąd, że czytając wpisy pani Szmydt jakoś nie jestem w stanie uwierzyć w jej nawrócenie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 20.08.19, 12:01
    Bo może nie chodzi o nawrócenie tylko odwrócenie? :-)

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
  • eiran 20.08.19, 07:04
    twitter.com/emilamackowiak

--
    Przez 14 lat ayran.
  • piq 20.08.19, 12:14
    ...wybitna wprawdzie zawodniczka dżudżitsu ale z małego Zakrzewa koło Rawicza ma za mało kontaktów, żeby aż tak familiarnie pogadywać sobie z Piebiakiem i za mało czasu, żeby popinkalać tysiące hejtniusów na tt oraz wysyłać jeszcze listy. Choć jest antyplatfusia.
  • eiran 20.08.19, 12:22
    A ja jednak myślę, że mój trop jest właściwy:

www.linkedin.com/in/emilia-ma%C4%87kowiak-50318b187/?originalSubdomain=pl

--
    Przez 14 lat ayran.
  • piq 20.08.19, 13:03
    ...może to nie ta zawodniczka, tylko ktoś do niej bardzo podobny? W PGE siedzą ludzie Ziobry.
  • eiran 20.08.19, 13:12
    Mój trop to nie zawodniczka, tylko inna kobieta o tym samym imieniu i nazwisku.
    Praca home-office w spółce Skarbu Państwa, w rzeczywistości zadania zlecone skądinąd.
    PGE - jak najbardziej pasuje - w zarządzie jest człowiek Ziobry.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 20.08.19, 13:23
    twitter.com/EmilaMackowiak/header_photo
    Antyplatfusia to chyba nieadekwatne

--
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 20.08.19, 07:05
    Pani Elżboeta to twoja konkurencja ? Tylko z drugiej strony politycznej.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • eiran 20.08.19, 07:18
    Miało być Emilia, a wyszło Elżboeta. Uściskana przez Czarzastego ręka trzęsie się już z rana.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 20.08.19, 08:14
    Jest sens odpowiadać PISowskiemu łgarzowi ludzikowowi?

--
  • m.c.hrabia 20.08.19, 08:24
    bo jak wdepniesz to musisz buty wyczyścić, żeby się nie roznosiło no i ten smród.
  • eiran 20.08.19, 09:05
    Ja tylko komentuję jego wyploty. Swoją drogą, ludzikowowi zdarza się powielać (i wielokrotnie, ze stachanowskim zapałem, wklejać) fejki z samej centrali. Może jednak nie jest wolontariuszem, tylko funkcjonariuszem jak pani Emilia.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • erte2 20.08.19, 14:34
    eiran napisał:
    ....Może jednak nie jest wolontariuszem, tylko funkcjonariuszem jak pani Emilia.

Ależ to oczywiste. To coś, co nosi ksywę "no-popis" jest jak najbardziej płatnym pisim trollem, ale z nieco inną funkcją; ma bowiem sprawiać wrażenie obiektywizmu i równego traktowania obu stron. Tyle że w sprawach ewidentnych, w których pisowscy czynownicy są nie do obronienia - delikatnie gani, udaje czasem nawet coś w rodzaju niezadowolenia; natomiast każdą,na wet najmniejszą czy wręcz wyimaginowaną wpadkę drugiej strony rozdmuchuje do rozmiarów Zeppelina. Może są tacy którzy dają się na to nabrać, ale to muszą być wyjatkowe matoły. Albo pisowcy (co wychodzi na to samo).
  • eiran 20.08.19, 14:43
    Nie sądzę. Najemnik pisałby w sposób trochę bardziej uporządkowany, natomiast ten wielonikowiec od czasu do czasu dostaje "sraczki", np. biegając z wątku do wątku i wklejając ten sam link po kilkadziesiąt razy. Coś takiego jest kompletnie przeciwskuteczne i zawodowy wpisywacz dostawałby za to regularne reprymendy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 20.08.19, 08:41
    Ot, kolejny dysonans w pisiej moralności - publikacja list poparcia kandydatów do KRS to naruszenie RODO bla bla bla, ale prywatny adres sędziego, to wiceminister może rozdawać na prawo i lewo.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • inocom 20.08.19, 08:55
    sverir napisał:

> Ot, kolejny dysonans w pisiej moralności - publikacja list poparcia kandydatów
    > do KRS to naruszenie RODO bla bla bla, ale prywatny adres sędziego, to wicemini
    > ster może rozdawać na prawo i lewo.

Prywatność tracisz, gdy stajesz się osobą publiczną.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • mazala2 20.08.19, 09:45
    Każdy obywatel demokratycznego państwa prawa, nie zależnie czy jest, czy nie jest pig-iem, powinien sobie zdawać sprawę z odpowiedzialności za swoje słowa
  • eiran 20.08.19, 09:49
    Macie, zaleski, słuszną rację. Nie można niczego zarzucić Piebiakowi (czy jak wam bardziej odpowiada - Plebiakowi), skoro podległa mu prokuratura nie postawiła mu zarzutów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • mazala2 20.08.19, 10:21
    eiran napisał:

> Macie, zaleski, słuszną rację. Nie można niczego zarzucić Piebiakowi (czy jak w
    > am bardziej odpowiada - Plebiakowi), skoro podległa mu prokuratura nie postawił
    > a mu zarzutów.
    >
    Nie śmieć.
  • yoma 20.08.19, 10:22
    Daj dobry przykład, belko w oku.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • mazala2 20.08.19, 10:42
    yoma napisała:

> Daj dobry przykład, belko w oku.
    >
    Dzwonią ale ignorant nie wie gdzie.
  • eiran 20.08.19, 10:42
    Zwracałem ci uwagę, że pisanie w trybie rozkazującym jest niegrzeczne.
    Nie jesteś też gospodarzem tego wątku i nie tobie oceniać, kto śmieci.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada 20.08.19, 21:16
    eiran napisał:

> Zwracałem ci uwagę, że pisanie w trybie rozkazującym jest niegrzeczne.
    > Nie jesteś też gospodarzem tego wątku i nie tobie oceniać, kto śmieci.
    >
    A ty co czyściciel wątków?
  • piq 20.08.19, 11:02
    ...jak prawdziwej moczarowskiej szmacie przystoi. Nikt nie neguje faktów przedstawionych w publikacji onetu. Nikt, z Piebiakiem włącznie. To oznacza, tawariszczu maleszka2, że popełnił przestępstwo z przytoczonego przeze mnie art. 107, ścigane z urzędu, a prokuratura NATYCHMIAST powinna wszcząć śledztwo. Tymczasem "premier oczekuje wyjaśnień" a prokuratura podległa Szefowi Piebiaka nie robi nic. Taka jest rzeczywistość waszego PiSowskiego "demokratycznego państwa prawa".
  • mazala2 20.08.19, 10:45
    Ludzie już to wiedzą i dlatego masowo wykupują akcje Agory, TVN-u i FK
  • piq 20.08.19, 11:08
    ...idziecie w zaparte, choć nawet sama wasza kłamliwa władza tak nie robi. Najlepiej jest, towarzyszu maleszka2, kwestionować wiarygodność dowodów, gdy są niepodważalne. Wasz wzór, Maleszka numer 1, tak robił, a wy idziecie w jego śłady.
  • lech1966 20.08.19, 16:35
    Wiesz co Piq. On nie jest jakiś specjalnie oryginalny. Jest dokładnie tak samo jak kiedyś powiedział Strzembosz że art. 197 Konstytucji jest sprawa drugorzędną. Kto chciał to słyszał co mowil prof. Strzembosz. Ale nasze prawnicze forumowe trolle udawały że tego nie słyszą. Zenek przechodził samego siebie i uciekał się do wszystkich znanych mu technik manipulacji aby zakrzyczeć niewygodna prawdę.

--
    Autor KZP
  • yoma 20.08.19, 13:14
    mazala2 napisał:

> Ludzie już to wiedzą i dlatego masowo wykupują akcje Agory, TVN-u i FK

Na tym polega gospodarka rynkowa, macało.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • 141288bs 20.08.19, 12:10
    Szybko wydales wyrok, jednak odwolales sie do normalnego sedziego - czy chodzi ci o sedziego Milewskiego?, piq.
  • piq 20.08.19, 12:18
    ...nikt dzisiaj nie kwestionuje tego, co się stało. A jest to przestępstwo. Artykuł odpowiedni podałem: 107, a zwłaszcza par. 2 Ustawy o ochronie danych osobowych z 2018.
  • taniarada 20.08.19, 21:17
    Nie ty na tym forum wydajesz wyroki.Na ten czas jesteś tylko cienkim bolkiem.
  • piq 20.08.19, 12:44
    ...za swoje czyny. Z czyich pieniędzy i w jakim trybie?
  • eiran 20.08.19, 13:13
    Spółka Skarbu Państwa, praca home-office.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 20.08.19, 13:16
    Za takie rzeczy płacą (bez żadnego trybu) z budżetu Departamentu Opluskwiania Ministerstwa Obrzydliwości.

--
  • kadziteusz 20.08.19, 13:19

rejonowego-sędzia Piewiak.
    Znaczy mamy nowego kandydata PiS na prezesa Trybunału Konstytucyjnego.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • witek.bis 20.08.19, 13:23
    Prezes Paszkwilak to brzmi dumnie.

--
  • buldog2 20.08.19, 19:24
    Z funduszu operacyjnego Centralnego Biura Alfonsów, tego od Słodkiego Żygolo.

--
  • witek.bis 20.08.19, 13:28
    ... to jak rozwija się sprawa załatwienia jednemu z sędziów dodatku mieszkaniowego dzięki fikcyjnemu przenoszeniu go z miasta do miasta? Czy Piebiak-Paszkwilak wytłumaczył się już z tamtej sprawy?

--
  • piq 20.08.19, 14:20
    ...na podstawie różnych dodateczków. Zatem wiadomo, dlaczego nadal nie ma dymisji. Ale odprawę weźmie, bo się należy.

25 tysięcy to więcej niż jego szef, jego szef i Budyń szef Polski.

• witek.bis 20.08.19, 14:38
    Nie dość, że odprawę weźmie, to jeszcze pod stołem będą musieli dać mu coś, co skutecznie zatka mu dziób.

--
  • yoma 20.08.19, 17:39
    Na przykład cyjanek.

--
  • buldog2 20.08.19, 19:25
    pavulon. Dwa delikatne wkłucia na szyi.

--
  • piq 20.08.19, 14:37
    www.rp.pl/Komentarze/190829955-Boguslaw-Chrabota-Putinizm-w-Ministerstwie-Sprawiedliwosci.html
    Treściwe zestawienie zagadnień.
  • buldog2 20.08.19, 19:33
    Gwoli sprawiedliwości. Różne rzeczy się tam dzieją, ale takich jak pod rządami jaczejki, teraz tam nie ma. Są sądy bardziej spolegliwe (np. osławiony Basmannyj, nazwa zapewne na pamiątkę opryczniny), ale rozpowszechniania kompromatu na sędziów nie ma. Czytałem wspomnienia sędziego, nie biorącego łapówek, szanowanego przez świat przestępczy (miał propozycje, nie przyjął), także niewygodnego dla władz. Odczuwał swoją opozycyjność, jeśli można tak mówić o sędzim, lepiej powiedzieć szacunek dla prawa. Ale nikt nie próbował rozpowszechniać materiały szkalujące go.

--
  • kadziteusz 20.08.19, 14:48
    TAm o samych pierdołach i odgrzewanych kotletach.
    To się nazywa infiormacja:

www.tvp.info/informacje
    --
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 20.08.19, 15:45
    Nie mogłeś się opanować, cynglu?

--
    Desolate Tapes
  • aniechto.only 20.08.19, 15:56
    Emilia Sz. w tamtym okresie była związana prywatnie z sędzią warszawskiego sądu i członkiem Krajowej Rady Sądownictwa. Mężczyzna wcześniej miał pracować w Ministerstwie Sprawiedliwości. .

O komentarz do sprawy poprosiliśmy jej pełnomocnika mec. Konrada Pogodę.

- Słyszeliśmy o tym. Po publikacji artykułu pani Emilia dostaje groźby, bardzo nieprzyjemne wiadomości. Grożono jej pozbawieniem życia. Gromadzimy je, by wkrótce zawiadomić organy ścigania. My jako kancelaria prawna pracujemy nad sprawą od ok. 2 miesięcy. Przez ten czas weryfikowaliśmy informacje przekazywane przez naszą klientkę. Od tamtej pory jest robione bardzo dużo, by zapis tych rozmów nie ujrzał światła dziennego - mówi WP mec. Konrad Pogoda

- A zapisanych rozmów jest bardzo, bardzo dużo. Gdybym miał to przeliczyć na strony- jest to ok. kilku tysięcy. To nie są tylko rozmowy z wiceministrem Łukaszem Piebiakiem, ale także z innymi osobami z ministerstwa sprawiedliwości i sędziami. Będą one sukcesywnie ujawniane - dodaje prawnik.

- Dlaczego początkowo współpracowała z wiceministrem Piebiakiem, a później zdecydowała się przejśc na drugą stronę? W pewnym momencie pojawiły sie nieprzyjemne groźby i naciski ze strony niektórych osób. Kiedy zaczęto wymagać od niej pewnych rzeczy, na które nie chciała się zgodzić, powiedziała dość. Zaczęła zadawać pytania. Kiedy w osobistej sprawie poprosiła wiceministra Piebiaka o interwencję, on zostawił ją bez pomocy. Dziewczyna pękła w pewnym momencie - ujawnia mec. Konrad Pogoda.

- Podczas postępowania karnego, które wytoczył pani Emilii jeden z sędziów, zrobiono jej przeszukanie. Zabezpieczono m.in. sprzęt elektroniczny. Postępowanie toczy się na razie w sprawie, dotyczy zamieszczenia jednego ze zdjęć sędziego przez panią Emilię w mediach społecznościowych. Co ciekawe prowadzi ją Prokuratura Regionalna, a nie Rejonowa. Przypadek? Nie sądzę - uważa mec. Konrad Pogoda.

Jak dodał, jego klientka nie będzie się w najbliższych dniach wypowiadać w mediach. Mają być za to kolejne fragmenty jej korespondencji z urzędnikami z resortu sprawiedliwości i sędziami z KRS.

We wtorek po południu wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak zapowiedział, że złoży rezygnację ze stanowiska.

wiadomosci.wp.pl/to-ona-stoi-za-afera-w-resorcie-sprawiedliwosci-to-dopiero-poczatek-6415571236771457a
    Bardzo dużo rozmów. Piebiak rezygnuje. Ziobrze się upiecze.
  • eiran 20.08.19, 16:02
    Czyli to nie ta Emilia, o której myślałem. Ale poczekam, bo mam wątpliwości. Ta (Sz.) wygląda na strasznie narwaną i byłoby straszną głupotą Pjebiaka korespondować z nią tak otwarcie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 20.08.19, 16:05
    " Kiedy zaczęto wymagać od niej pewnych rzeczy, na które nie chciała się zgodzić, powiedziała dość"

Ciekawe, co to było? Biorąc pod uwagę wykonaną przez nią pracę, na pewno nie chodzi o prostytucję.

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • aniechto.only 20.08.19, 16:13
    sverir napisał:

> " Kiedy zaczęto wymagać od niej pewnych rzeczy, na które nie chciała się zgodzi
    > ć, powiedziała dość"
    >
    > Ciekawe, co to było? Biorąc pod uwagę wykonaną przez nią pracę, na pewno nie ch
    > odzi o prostytucję.

Gdy nie wiadomo, o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze.
  • piq 20.08.19, 16:01
    www.tvn24.pl/lukasz-piebiak-i-pani-emilia-wspolpracowali-ze-soba-pelnomocnik-kobiety-konrad-pogoda-komentuje-sprawe,962517,s.html
    Emilka ma pełnomocnika, na więcej osób są papiery. Ciekawe, dlaczego Emilka sypie.
  • ukos 20.08.19, 16:07
    Za ogrodnika posuweran dołożył ukochanemu PiSusiowi +2% w sondażach. Co prawda posuweran miał wtedy silne argumenty (swój chłop, dba o rodzinę i to zniewalające "Marek, Marek!"), ale z drugiej strony posuweran coraz bardziej podziwia jedynie suuusznom partyjem i może uznać działania Piebiaka za bohaterstwo, a jego dymisję za mistrzowski szach i genialny mat zadany znienawidzonej demokracji. A za takie coś to już posuweran daje nie +2%, ale nawet +3%.
    --
    Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
    Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Popieraj PiS!
    Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
  • kod_matrixa 20.08.19, 16:28
    Łojonojoj co to się stało? Nadzwyczajną kastę ktoś krzywdzi, a to dobre chłopaki tylko kradną yyyy gdzie kradną, biorą na immunitet wiertarki i kiełbasy ze sklepu. No i ustalają wyroki z mafiozami za hajsik.

A tu taka nieprzyjemność.

--
    Myślenie krytyczne czyni wolnym
  • buldog2 20.08.19, 19:59
    PISowski minister zeszmacił się jeszcze bardziej i wpadł na przestępstwie.

A tu taka nieprzyjemność...

--
  • eiran 20.08.19, 16:30
    Wnoszę do sądu pozew przeciwko redakcji Onet, która rozpowszechnia pomówienia na mój temat oparte na relacjach niewiarygodnej osoby

niezalezna.pl/284419-lukasz-piebiak-sklada-rezygnacje-z-pelnionego-urzedu-zapowiedzial-takze-pozew

Innymi słowy - będzie pozywał nie "niewiarygodną osobę", tylko redakcję, która ową niewiarygodną damę cytuje (ze zrzutami).

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 20.08.19, 21:03
    Piebiak pokaż ten pozew.

--
    Demon Duck of Doom™
  • man_sapiens 20.08.19, 21:47
    Pjebiak zamiast wnieść opłatę sądową obiecał, że wpłaci pieniądze na Caritas.

--
    Polski Kościół wyparł się Chrystusa, wyparł się Ewangelii. Gdyby dziś Chrystus pojawił się na świecie zostałby ponownie ukrzyżowany – przez tych, którzy na krzyżu zbudowali sobie trony Jażdżewski
  • ceppisowski 20.08.19, 17:44
    Piebiak - pisowski katolik
    Moze to Bog mu kazal byc prymitywem i bydlakiem?
    Wybory blisko wiek bydle zostalo wypierd....., ooops, podjal honorowa decyzje o rezygnacji.
    Stawiam ze bedzie gdzies w radzie nadzorczej spolki skarbu panstwa postawiony tam przez innego pisowskiego katolika

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka