Dodaj do ulubionych

Sasin, chcemy być wiarygodni,

20.08.19, 13:42
i dlatego swój program pokażą dopiero 7 września, pewnie ze wstydu będą przesuwać datę ukazania tego gniotu sewerynowi, wiarygodni, taaa, Morawiecki dość mocno kuleje z wiarygodnością, nawet sąd potwierdził, dwukrotnie, jego wiarygodność, Szydłowa dla kasy zrobi dosłownie wszystko, Kaczyński również, a tak udawał gamonia, a tu masz pisiorku zakalec, oszust jakich mało, Ziobro i jego banda hejterów, ci dopiero są wiarygodni, Kuchciński toż to chodząca wiarygodność, zwłaszcza w sprawie lotów, ten co za życia zwał się Terlecki, ten dopiero jest wiarygodny, jak ścieżki ścierwa które wciągał kinolem, dobra kończę, bo musiałbym opisać każdego z tych oszustów.

natemat.pl/282049,kiedy-pis-zaprezentuje-program-wyborczy-sasin-twierdzi-ze-7-wrzesnia

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • mazala2 20.08.19, 13:55
    Kto kwestionuje tego po "mordzie" albo do odpowiedniego sądu.
  • czandra1 20.08.19, 14:09
    Pisia putano, ten wątek jest o wiarygodności twoich idoli z pisu, a nie o Michniku, czy jesteś aż tak głupia, że tej prostej rzeczy nie rozumiesz, a teraz, poszła won!

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • mazala2 20.08.19, 14:33
    czandra1 napisał:

> Pisia putano, ten wątek jest o wiarygodności twoich idoli z pisu, a nie o Michn
    > iku, czy jesteś aż tak głupia, że tej prostej rzeczy nie rozumiesz, a teraz, po
    > szła won!
    >
    eiran nie zwraca ci uwagi na niegrzeczny styl? :)
  • kadziteusz 20.08.19, 13:55
    natemat.pl/201379,zenujaca-manipulacja-wiadomosci-pokazali-miejsce-wypadku-beaty-szydlo-ale-z-podwojnej-ciaglej-zrobili-linie-przerywana

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • wsk175 20.08.19, 13:59
    Do 7 września pisiory będą kombinować czym przekonać do siebie kościelno-patologiczną część społeczeństwa.
    Może jakięś nowe święto kościelne, może brak abonamentu rtv dla tych od 500+ i potomków żołnierzy jebniętych...
    Rzecz jasna ani słowa o drożyźnie w sklepach, padających na pysk szpitalach i dziurze budżetowej po radosnym rozdawnicwie.
  • bezloginu7 20.08.19, 15:39
    Jacy oni są wiarygodni, to będziemy mogli przekonać się, co zrobi z towarzystwem z ministerstwa hejtu Ziobro zwany Zerem ?
    Jestem przekonana o tym, że zapewne Ziobro powie o całej aferze, iż o niczym nie wiedział, pomimo tego, że Piewiak poinformował Emilię, że powie o hejcie Ziobrze żeby i ten też się cieszył.
    Przypominam, że wiarygodni Kuchcińskego wsadzili na listę wyborczą na pierwsze miejsce w woj. podkarpackim w nagrodę za to, że był marszałkiem ''niezłomnym'' ponieważ przy byle okazji odbierał głos opozycji, wyłączał mikrofon i robił tym podobne niegodziwości.
    Nie zapominając o tym, co napisał wcześniej wsk175.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka