Dodaj do ulubionych

To ile posuweran dołoży za Piebiaka?

20.08.19, 15:51
Za ogrodnika posuweran dołożył ukochanemu PiSusiowi +2% w sondażach. Co prawda posuweran miał wtedy silne argumenty (swój chłop, dba o rodzinę i to zniewalające "Marek, Marek!"), ale z drugiej strony posuweran coraz bardziej podziwia jedynie suuusznom partyjem i może uznać działania Piebiaka za bohaterstwo, a jego dymisję za mistrzowski szach i genialny mat zadany znienawidzonej demokracji. A za takie coś to już posuweran daje nie +2%, ale nawet +3%.
--
Delfons - aspirujący do sukcesji boss nadzwyczaj chętnych
Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Popieraj PiS!
Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
Edytor zaawansowany
  • lech1966 20.08.19, 17:06
    Typuje że znów przybędzie +2, za szybką reakcje. Nie ma co przesadzać z sondażami. 👍👍👍

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • taniarada 20.08.19, 19:36
    lech1966 napisał:

> Typuje że znów przybędzie +2, za szybką reakcje. Nie ma co przesadzać z sondaża
    > mi. 👍👍👍
    >
    Czym większą aferę wywlekają ,.To PISowi rośnie.Onet sam prowadzi taka dzialalnosc od lat, moze zaczac od siebie.
  • sverir 21.08.19, 08:05
    "Typuje że znów przybędzie +2, za szybką reakcje"

To nie jest plus dwa za szybką reakcję, ponieważ suweren po prostu nie ma pojęcia o tym, co się dzieje. Ocenia wizyty gospodarskie premiera, a nie szybką reakcję.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • erte2 20.08.19, 19:00
    ukos
    Masochistycznie włączyłem na chwilę Jedynie Słuszną Telewizję (TVP Info), a tam na ekranie dostojnie kroczący po hali produkcyjnej Wytwórni Czegoś Tam matołusz krzywogęby w towarzystwie kilku przydupasów (typowa "gospodarska wizyta" w stylu "późnego Gierka" lub innego Kim Dzong Una), natomiast na pasku "rzetelna informacja" że piebiak honorowo podał się do dymisji "żeby reforma sądownictwa mogła sprawnie przebiegać". Ani słowa o przyczynie dymisji, ani zająknięcia się o hejcie, ani żadnego wytłumaczenia skąd ta dymisja, po co, na co, dlaczego...
    Wziąwszy zaś pod uwagę fakt że na prowincji (szczególnie tej wschodniej) jedynym źródłem informacji jest kur..ska telewizja - to skąd seweryn ma wiedzieć o co naprawdę chodziło?
    Za komuny paradoksalnie było lepiej - bo jednak było Radio Wolna Europa, Głos Ameryki, BBC po polsku - zagłuszane co prawda i nielegalnie słuchane, ale tym niemniej słuchane masowo.
  • taniarada 20.08.19, 19:29
    erte2 napisał:

> ukos
    > Masochistycznie włączyłem na chwilę Jedynie Słuszną Telewizję (TVP Info), a tam
    > na ekranie dostojnie kroczący po hali produkcyjnej Wytwórni Czegoś Tam matołus
    > z krzywogęby w towarzystwie kilku przydupasów (typowa "gospodarska wizyta" w st
    > ylu "późnego Gierka" lub innego Kim Dzong Una), natomiast na pasku "rzetelna in
    > formacja" że piebiak honorowo podał się do dymisji "żeby reforma sądownictwa mo
    > gła sprawnie przebiegać". Ani słowa o przyczynie dymisji, ani zająknięcia się o
    > hejcie, ani żadnego wytłumaczenia skąd ta dymisja, po co, na co, dlaczego...
    > Wziąwszy zaś pod uwagę fakt że na prowincji (szczególnie tej wschodniej) jedyny
    > m źródłem informacji jest kur..ska telewizja - to skąd seweryn ma wiedzieć o co
    > naprawdę chodziło?
    > Za komuny paradoksalnie było lepiej - bo jednak było Radio Wolna Europa, Głos A
    > meryki, BBC po polsku - zagłuszane co prawda i nielegalnie słuchane, ale tym ni
    > emniej słuchane masowo.
    PO szybko nie będzie kroczyć.W tym stuleciu.
  • lech1966 20.08.19, 20:01
    erte2 napisał:

> ukos
    > Masochistycznie włączyłem na chwilę Jedynie Słuszną Telewizję (TVP Info), a tam
    > na ekranie dostojnie kroczący po hali produkcyjnej Wytwórni Czegoś Tam matołus
    > z krzywogęby w towarzystwie kilku przydupasów (typowa "gospodarska wizyta" w st
    > ylu "późnego Gierka" lub innego Kim Dzong Una), natomiast na pasku "rzetelna in
    > formacja" że piebiak honorowo podał się do dymisji "żeby reforma sądownictwa mo
    > gła sprawnie przebiegać". Ani słowa o przyczynie dymisji, ani zająknięcia się o
    > hejcie, ani żadnego wytłumaczenia skąd ta dymisja, po co, na co, dlaczego...
    > Wziąwszy zaś pod uwagę fakt że na prowincji (szczególnie tej wschodniej) jedyny
    > m źródłem informacji jest kur..ska telewizja - to skąd seweryn ma wiedzieć o co
    > naprawdę chodziło?
    > Za komuny paradoksalnie było lepiej - bo jednak było Radio Wolna Europa, Głos A
    > meryki, BBC po polsku - zagłuszane co prawda i nielegalnie słuchane, ale tym ni
    > emniej słuchane masowo.

Przynajmniej się POdal do dymisji, a nie zniknął jak miał w zwyczaju prezessimus Tusk w oczekiwaniu na POspiesznie sporządzane sondaże mówiące ile to % straciło PO na kolejnej aferze.😁

--
    Autor KZP
  • 141288bs 20.08.19, 23:52
    Masochisto, to dostojenstwo bylo jest i bedzie - ludzie witaja, rozmawiaja, ciesza sie, ze wiecej maja, jest fajnie. Nie tak jak Arlukowicze, Schetyny i Kamysze z Kosiniakami gdzie sie nie pokaza, gwizdami sa gnani.
    Zazdrosc cie, erte, zzera.
  • kadziteusz 20.08.19, 19:15
    Bo to swój, PiSior

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • xyz_xyz1 20.08.19, 19:20
    Społeczeństwo docenia poświecenie - w końcu nic się takiego nie stało coby uzasadniało podanie się do dymisji ale jednak minister się podał. W zamian za to społeczeństwo podczas wyborów zdymisjonuje Totalną Opozycje dając PiS -owi większość umożliwiającą zmianę konstytucji.
  • taniarada 20.08.19, 19:27
    Trza totalniaków za pysk.No i tak będą tak nakłuwać rząd do samych wyborów - tu Kuchcińskiego pociągnąć za loty samolotem, tam znowu Szydło stuknąć samochodem, teraz jakaś hejterka, a wszystko wyciągane przez niemieckie media.I tego gnoma Tuska co pieprzy jak szalony.Amen.
  • xyz_xyz1 20.08.19, 22:03
    Po wyborach trzeba iść drogą Wielkiej Brytanii a potem zrobić w kraju dokładny porządek.
  • lech1966 20.08.19, 22:15
    taniarada napisał(a):

> Trza totalniaków za pysk.No i tak będą tak nakłuwać rząd do samych wyborów - tu
    > Kuchcińskiego pociągnąć za loty samolotem, tam znowu Szydło stuknąć samochodem
    > , teraz jakaś hejterka, a wszystko wyciągane przez niemieckie media.I tego gnom
    > a Tuska co pieprzy jak szalony.Amen.

No ale nie gadaj. Muszą mieć odpowiednie możliwości i technikę w niemieckich lub rosyjskich służbach aby wyciągać takie rzeczy na jaw. Teraz mamy dwa wyjścia, albo nasze służby są do niczego, albo przepaść pomiędzy nami a nimi się POwieksza. Fakt jest faktem, coś tu nie zagrało do końca.

--
    Autor KZP
  • x2468 20.08.19, 22:34
    Po...biak podal sie do dymisj,uspokojony Matousz kopnal sie do Kosakowa. Statystycznie 5,5 raza miesiecznie, nalezy mu siem.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • lech1966 20.08.19, 22:44
    Tuskowi tez się należało. wycieczka do Peru takze. Nawet ty sympatyk SLD nie masz co do tego wątpliwości

--
    Autor KZP
  • sverir 21.08.19, 08:06
    "No ale nie gadaj. Muszą mieć odpowiednie możliwości i technikę w niemieckich lub rosyjskich służbach aby wyciągać takie rzeczy na jaw"

To już wiem skąd TVP i pisowskie trolle mają wszystkie "kompromitujące" opozycję informacje. Od Rosjan lub Niemców:))

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 21.08.19, 11:27
    Mieli dobrych nauczycieli.

--
    Autor KZP
  • sverir 21.08.19, 12:03
    Tym samym pozbawili moralnego prawa do krytykowania kogokolwiek, kto korzystał z pomocy Rosjan. W tym agentów PRL:))

--
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 21.08.19, 17:28
    sverir napisał:

> Tym samym pozbawili moralnego prawa do krytykowania kogokolwiek, kto korzystał
    > z pomocy Rosjan. W tym agentów PRL:))

Miałem na myśli 8 lat rządów PO z PSL i Tuskiem na czele 🤔

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka