Dodaj do ulubionych

Ręka Opatrzności nad Polską i PISem

20.08.19, 22:59
Tak jak dobrze wszyscy tutaj przecież wiemy, ręka Opatrzności i dzięki niej Naród Polski ma wyraźne znaki z Nieba. O tym, że za odejście od prawdy, prawa i sprawiedliwości naród nasz umęczony drożyzną czekać będzie jeszcze większa susza i większe podwyżki cen prądu i wszystkiego innego.

Polacy opamiętajcie się! - mówi do nas Głos z Nieba.
W te dni ostatnie, jeśli nie opamiętacie się, wkrótce cebula i pietruszka będzie po 20 zł, ale nie koniec na tym. Dla waszych dzieci nie będzie mleka ani sera, a tylko diabelska substancja, która będzie płonąć

(5 minuta 20 sekund)

Wszystkie lekarstwa będą fałszowane diabelskimi pazurami PIS, a sprowadzone przez PIS góry śmieci będą płonąć, jak zwiastun piekielnych mąk, które czekają zaprzańców, którzy będą się oddawać polityce, pedofilii i jeszcze bardziej obmierzłym dewiacjom, które z politycznych ambon będą zachwalać wam ci, którzy PISowi sprzedali własne dusze.

Tak też bedzie, jeśli się nie poprawicie. Ręka Opatrzności wisi nad wami i PISem.
Ja to wiem.

--
Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
Edytor zaawansowany
  • lech1966 20.08.19, 23:18
    Nie no buldog. Zmień dostawce, albo podziel się kontaktem. Ja też to chce. w celach badawczych oczywiście.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • nazimno 20.08.19, 23:38
    Znalazles paczke z takim bialym proszkiem w pudle
    bananow w Biedronce?

To na 100% nie byl cukier puder.
    Podobno Kolumbijczycy cos dopakowuja do do tych
    owocow, zeby zaoszczedzic na kosztach transportu.

Slodz kawe polskim cukrem, moze byc nordzucker
    w ostatecznosci.

On conajwyzej tylko krzepi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka