Dodaj do ulubionych

A czego ona się spodziewała po pisich?

21.08.19, 14:47
"Zostałam zdradzona, upodlona, zostawiona sama sobie, bez niczego, bez pracy, pieniędzy, dachu nad głową, ale za to z grupą wrogów - osób, na które hejtowałam i osób, które mnie do tego hejtu zaangażowały. Klapki opadły mi z oczu. Te metody, wzięte z poprzedniego ustroju. To, co robiłam, było obiektywnie złe. Nie da się tego usprawiedliwić. Przepraszam tych, których hejtowałam. Żałuję tego. Chciałabym umieć cofnąć czas"
Rychło w czas przyszło opamiętanie, kobieto, o ile jesteś nią, po pisich można się spodziewać każdej podłości, oni by matkę sprzedali by się usadowić i doić kasę, zobacz co zrobił Kaczyński gdy Rydzyk mu obraził bratową, wylizał mu rowek.

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/akcja-hejtu-wobec-sedziow-emilia-wydala-oswiadczenie,962824.html

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • j-k 21.08.19, 14:49
    tego samego zapewne.

- wiec co cie tu dziwi ?
  • snajper55 21.08.19, 14:51
    czandra1 napisał:

> "Zostałam zdradzona, upodlona, zostawiona sama sobie, bez niczego, bez pracy
    > , pieniędzy, dachu nad głową, ale za to z grupą wrogów - osób, na które hejtowa
    > łam i osób, które mnie do tego hejtu zaangażowały. Klapki opadły mi z oczu. Te
    > metody, wzięte z poprzedniego ustroju. To, co robiłam, było obiektywnie złe. Ni
    > e da się tego usprawiedliwić. Przepraszam tych, których hejtowałam. Żałuję tego
    > . Chciałabym umieć cofnąć czas"

> Rychło w czas przyszło opamiętanie, kobieto, o ile jesteś nią, po pisich można
    > się spodziewać każdej podłości, oni by matkę sprzedali by się usadowić i doić k
    > asę, zobacz co zrobił Kaczyński gdy Rydzyk mu obraził bratową, wylizał mu rowek
    > .

Jakie opamiętanie??? Poczuła cień bata na dupie i usiłuje przed konsekwencjami się wymigać. Pewnie na Caritas też wpłaci. Lub na schronisko dla zwierząt.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • szwampuch58 21.08.19, 14:53
    pisowska niedojda,tfu

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • kawa_poranna 21.08.19, 15:38
    Ziebru za jakiś czas też tak będzie się żalił.
    Dorosła, wiedziała co robi.
    Dudę teraz sobie ratuje.
    Liczyła na bezkarność jak ci w Tysiącletniej III Rzeszy, która raptem trwała kilka lat.
    Potem była Norymberga.
  • wsk175 21.08.19, 17:15
    Niech się cieszy, że nie pierdzi w pasiak jak falenta.
  • m.c.hrabia 21.08.19, 17:49
    no cóż , samobójca na usługach ułaskawionego bandyty działa.
  • buldog2 21.08.19, 18:09
    Ale przecież ona czysta i niewinna, jak lelija. Jak sama Martusia Smoleńska, Dziewica PIS przecież!

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • 141288bs 21.08.19, 18:35
    - Kwik jest na calej opozycji totalnej. Dopiero POczatek , co bedzie za niecale juz dwa m-ce?
  • prawdawaszaboli 21.08.19, 18:37
    "Zostałam zdradzona, upodlona, zostawiona sama sobie, bez niczego, bez pracy, pieniędzy, dachu nad głową,"

Została zdradzona o świcie , więc teraz się mści... To obniża wiarygodność jej rewelacji...
  • yoma 21.08.19, 19:02
    By się nie podliła, by pracę znalazła. A tak dupa blada.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka