Dodaj do ulubionych

Jak ktoś miał jeszcze jakiekolwiek złudzenia co do

21.08.19, 15:08
pani marszałek Witek, to się mylił, bo ona zrobi to samo co by zrobił Kuchciński, czyli wykona polecenia prezesa PiS:

wyborcza.pl/7,75398,25106518,nie-bedzie-dymisji-w-kancelarii-sejmu-za-oklamanie-dziennikarzy.html
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • matylda1001 21.08.19, 15:17
    No cóż... nie czuje się zawiedziona :) Witek na klęczniku to przecież norma u pisich.

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • kadziteusz 21.08.19, 15:43
    matylda1001 napisała:

> No cóż... nie czuje się zawiedziona :) Witek na klęczniku to przecież norma u p
    > isich.
    >

TAke majOM standarTy

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • lumpior 21.08.19, 15:52
    TKMPiSlam totalne zasady ma.Amen.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • j-k 21.08.19, 15:37
    - to co ma robic ?

bo moim zdaniem nic. - moze spokojnie napisc sie piwa z Prezesem.
  • buldog2 21.08.19, 16:03
    Dla takich prezes JAR to odpowiednie towarzystwo. Jeszcze ludzikow, lesiu, więcej takich, cała zgraja łotrów PIS.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • j-k 21.08.19, 17:37
    buldog2 napisał:
    > Dla takich prezes JAR to odpowiednie towarzystwo.
    Jeszcze ludzikow, lesiu, więcej takich, cała zgraja łotrów PIS.

nosz wlasnie.

1. PO ma prze*srane w wyborach - ale to mnie nie martwi, a raczej cieszy.

2. jako zwolennik Lewicy nie bede na nia tym razem glosowal, bo LGBT - to nie moja brocha.

3. pozostaje mi PSL - jedyni w miare normalni w tym grajdole.
  • kadziteusz 21.08.19, 16:07
    j-k napisał:

> - to co ma robic ?
    >
    > bo moim zdaniem nic. - moze spokojnie napisc sie piwa z Prezesem.

Zachować twarz i pokazać, że ma honor!

--
  • j-k 21.08.19, 17:40
    kadziteusz napisał:
    > Zachować twarz i pokazać, że ma honor!

nosz wlasnie.

glosuje na PSL.
    .
    pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBywi%C4%85_i_Broni%C4%85#/media/Plik:Banner_of_Ko%C5%9Bciuszko_Uprising.PNG
  • kadziteusz 21.08.19, 17:47
    j-k napisał:

> kadziteusz napisał:
    > > Zachować twarz i pokazać, że ma honor!
    >
    >
    > nosz wlasnie.
    >
    > glosuje na PSL.
    > .
    > pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBywi%C4%85_i_Broni%C4%85#/media/Plik:Banner_of_Ko%C5%9Bciuszko_Uprising.PNG

To Witek jest z PSL?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka