Dodaj do ulubionych

"żądanie wyjaśnień" od przestępców to nowa metoda

22.08.19, 23:22
...funkcjonowania PiSiego "wymiaru sprawiedliwości" i całego PiSu. Konsekwentnie PiSi "wymiar sprawiedliwości", a już zwłaszcza ziobrowcy z prokuratur, powinni "żądać wyjaśnień" od przestępców zamiast wszczynać śledztwa albo wsadzać do pudła. Przecież piebiacy i zera to też plugawi złoczyńcy, zatem dlaczego jakichś zlodziei ma się traktować inaczej?
Edytor zaawansowany
  • buldog2 23.08.19, 00:19
    To oczywiste. Wymiar sprawiedliwości i cała RP PIS upadła niżej Rosji i Białorusi. Oczywiste.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 23.08.19, 19:19
    buldog2 napisał:

> To oczywiste. Wymiar sprawiedliwości i cała RP PIS upadła niżej Rosji i Białoru
    > si. Oczywiste.

Szkoda że to oczywiste tylko dla ciebie i tych 15% wyborców.😁😁😁

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • erte2 26.08.19, 11:27
    lech1966 napisał:
    Szkoda że to oczywiste tylko dla ciebie i tych 15% wyborców.😁😁😁

15.%? Żebyś się nie zdziwił.....
  • kadziteusz 24.08.19, 10:23
    buldog2 napisał:

> To oczywiste. Wymiar sprawiedliwości i cała RP PIS upadła niżej Rosji i Białoru
    > si. Oczywiste.
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • inocom 23.08.19, 00:25
    to jest dopiero metoda Dzierżyńskiego.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • buldog2 23.08.19, 01:04
    Rzeczy oczywiste nie wymagają dowodu.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • inocom 23.08.19, 01:21
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • buldog2 23.08.19, 01:41
    To, zdaje się, Arystoteles.

--
  • no-popis 25.08.19, 20:57
    buldog2 napisał:

> To, zdaje się, Arystoteles.
    Ale nie sPOdobał się cenzorowi a może POmyślał,że Arystoteles to jakiś przeciwnik PO.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lech1966 23.08.19, 19:21
    buldog2 napisał:

> Rzeczy oczywiste nie wymagają dowodu.

Od kiedy to co oczywiste dla ciebie ma być oczywiste dla mnie? Czyżby to pozostałość z PRL? W PRL jedyna słuszna partią była PZPR, teraz jedyna słuszna to PO-KO???
    Jesteś tego całkowicie pewny?

--
    Autor KZP
  • spokojny.zenek 24.08.19, 09:44
    lech1966 napisał:

> buldog2 napisał:
    >
    > > Rzeczy oczywiste nie wymagają dowodu.
    >
    > Od kiedy to co oczywiste dla ciebie ma być oczywiste dla mnie?

Oczywiste to oczywiste. Jeśli ktoś - jak ty - udaje, że tego nie widzi czy nie rozumie, to ani trochę nie przestaje to być oczywiste.

• lech1966 24.08.19, 22:39
    spokojny.zenek napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > buldog2 napisał:
    > >
    > > > Rzeczy oczywiste nie wymagają dowodu.
    > >
    > > Od kiedy to co oczywiste dla ciebie ma być oczywiste dla mnie?
    >
    > Oczywiste to oczywiste. Jeśli ktoś - jak ty - udaje, że tego nie widzi czy nie
    > rozumie, to ani trochę nie przestaje to być oczywiste.

Czyli jeśli mowie ze nie bylo gorszego rzadu od rządu tuska po 89 roku to dla ciebie tez jest rzeczą oczywista tak jak dla mnie? Odpowiedz zenku.

--
    Autor KZP
  • taniarada 23.08.19, 17:17
    inocom napisał:

> to jest dopiero metoda Dzierżyńskiego.
    >
    Po co się wpisujesz.Jak Cię wykllkają.Stary wyjadasz .A tak się robi na szaro.
  • inocom 23.08.19, 22:18
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • piq 24.08.19, 01:59
    ...którego nie ma w żadnym kodeksie. Czytać ze zrozumieniem innych, a pisać ze zrozumieniem siebie.
  • inocom 24.08.19, 09:40
    piq napisał:

> ...którego nie ma w żadnym kodeksie. Czytać ze zrozumieniem innych, a pisać ze
    > zrozumieniem siebie.

Koordynator.
    Tak to sobie pogadamy jak Kopaczową.

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • piq 23.08.19, 16:56
    ludowafabrykaanimacji.wordpress.com/2019/08/21/misterny-plan-zbyszka/
  • taziuta 23.08.19, 16:59
    piq napisał:

> .../.../ Przecież piebiacy i zera to też plugawi złoczyńcy, zatem dlaczego jakichś
    > zlodziei ma się traktować inaczej?

Bo złodzieje nie są zbrojną grupą trzymającą władzę.
  • no-popis 23.08.19, 19:08
    ...funkcjonowanie "lewackiego systemu złodziejskiegoi" i całego PO powinno się tych przestępców zamykać.
    Przecież tuskowcy to plugawi złoczyńcy, zatem dlaczego jakichś zlodziei ma się traktować tak łagodnie?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • taziuta 23.08.19, 19:28
    no-popis napisała:

> ...funkcjonowanie "lewackiego systemu złodziejskiegoi" i całego PO powinno się
    > tych przestępców zamykać.
    > Przecież tuskowcy to plugawi złoczyńcy, zatem dlaczego jakichś zlodziei ma
    > się traktować tak łagodnie?

Macie dowody, rządzicie lata, to czemu ich nie pozamykaliście?
  • no-popis 23.08.19, 19:35
    taziuta napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > ...funkcjonowanie "lewackiego systemu złodziejskiegoi" i całego PO powinn
    > o się
    > > tych przestępców zamykać.
    > > Przecież tuskowcy to plugawi złoczyńcy, zatem dlaczego jakichś zlodzi
    > ei ma
    > > się traktować tak łagodnie?
    >
    > Macie dowody, rządzicie lata, to czemu ich nie pozamykaliście?
    Po pierwsze ja nie rządzę i mam za takich samych bolszewików styropianowych wioskę PiS jak i PO z gminy POPiS. Naucz się odróżniać inne kolory niż biały, czerwony i czarny.
    Po drugie to Ziobro miał stanąć przed Trybunałem Stanu i ....było głosowanie w sejmie i .... przypomnieć jak głosowano ?
    Po trzecie moja wypowiedż miała wskazać prostacką wyPOwiedż piga, który nie wie kiedy ktoś jest przestępcą a kiedy złodziejem. Podpowiem ....po wyroku.
    Po czwarte to była aluzja do admina, który takie, nawet mniej ostre, wypowiedzi wycina a najbardziej wulgarnei prostackie w interesie PO dumnie POzostawia.
    The end

--
  • erte2 26.08.19, 11:34
    no-popis napisała:
    .... Naucz się odróżniać inne kolory niż biały, czerwony i czarny.....

Fakt, jest jeszcze taki "kameleonowy", dostosowywujący się do akurat dominującego otoczenia. I to jest właśnie twój kolor, dziś akurat czarno-brunatny.
  • man_sapiens 23.08.19, 23:55
    Jeżeli się okaże, że są przestępcami, to zostaną do zadeklarowania, że wpłaca pieniądze do Caritasu. I taka czcza deklaracja zastąpi wyrok sadowy.

--
    Partia Interesów Sowieckich obraza.uczuc.religijnych
  • man_sapiens 23.08.19, 23:56
    erratum: zostaną zmuszeni do zadeklarowania
    --
    Kradniemy, ale się dzielimy Hasło wyborcze PiS
  • inocom 25.08.19, 18:14
    man_sapiens napisał:

> Jeżeli się okaże, że są przestępcami, to zostaną do zadeklarowania, że wpłaca p
    > ieniądze do Caritasu. I taka czcza deklaracja zastąpi wyrok sadowy.

"Dajcie mi człowieka" widzę że nie jest ci obce. Feliksie.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • adria231 25.08.19, 18:52
    Czasem dyskusja przypomina grę w pomidora. Zamiast jednak odwoływać się do nazwy tego zdrowego warzywa,niektórzy dyskutanci przywołują nazwę opozycyjnej partii i jej byłego przewodniczącego, i to bez względu na temat wątku. Ciekawe, kto im za to płaci,
  • inocom 25.08.19, 19:14
    adria231 napisała:

> Czasem dyskusja przypomina grę w pomidora. Zamiast jednak odwoływać się do n
    > azwy tego zdrowego warzywa,niektórzy dyskutanci przywołują nazwę opozycyjnej pa
    > rtii i jej byłego przewodniczącego, i to bez względu na temat wątku. Ciekawe, k
    > to im za to płaci,

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka