Dodaj do ulubionych

59% Polaków chce dymisji Zerra

23.08.19, 07:34
i co teraz gnomie Kaczyński, seweryn się wypowiedział, czekamy na kop dla Zerra, przecież macie tak wysokie standarty że, inne partie przy was to małe miki, jestem przekonany że albo mu znowu zgnije kolano, slbo pytania będą zadawać wytypowani przez KC podstawione słupy.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • borrka 23.08.19, 09:45
    Idziemy w zaparte, ale na koniec "jeb".
    I podziękowanie z kwiatami.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • manhu 23.08.19, 13:59
    Ten j* to dla Schetyny? Bo jego dymisji chce o wiele więcej. Generalnie przeciwnicy rządu chcą dymisji, a dymisji Kaczyńskiego z fotela posła pewnie też ogromnie dużo. I kogo to obchodzi? Ważni są zwolennicy.

Trzeba poczekać aż TVP przekona ludzi, że PO też ma swoich trolli. To zadanie bardzo łatwe, bo PO to partia trolli, ale póki co esbeckie media kłamią jak szalone, TVN, Wyborcza, Onet, wp, interia nie zauważają innych trolli.

Tak było kiedyś gdy mieliście 100% mediów - w tym TVP, więc 6 lat po utracie władzy wszystkiemu winny był PIS. W końcu TVP się przedrze, ta hejterka z list PO jest fajna, śpiewa piosenkę kościelną ze słowami zmienionymi w bluzgi, TVP nawet marnie wycina bluzgi by było słychać. Ale innych trolli PO też na pęczki, nie dacie radę ich ukryć.
  • taziuta 23.08.19, 09:53
    czandra1 napisał:

> i co teraz gnomie Kaczyński, seweryn się wypowiedział, czekamy na kop dla Zerra

Szybciej Zero kopnie gnoma.
  • taniarada 23.08.19, 10:01
    taziuta napisał:

> czandra1 napisał:
    >
    > > i co teraz gnomie Kaczyński, seweryn się wypowiedział, czekamy na kop dla
    > Zerra
    >
    > Szybciej Zero kopnie gnoma.
    Sorry tobie też kiedyś ktoś zasadzi kopa.A będziesz leciał.Trochę szacunku .Jak by nie Kaczyński to byś kamienie gryzł .Tak chciało PO.Sami mówili że h. i kamieni kupa.
  • taniarada 23.08.19, 09:55
    I po co te pisanie?Nie ma takiej opcji.Amen.
  • sosna_pospolita 23.08.19, 09:55
    "i co teraz gnomie Kaczyński,"

gnom Kaczynski ma 60 % poparcia
    i co ? zakwiczysz sie na smierc ?
  • taniarada 23.08.19, 10:02
    sosna_pospolita napisał:

> "i co teraz gnomie Kaczyński,"
    >
    > gnom Kaczynski ma 60 % poparcia
    > i co ? zakwiczysz sie na smierc ?
    Fajne.Łapka w górę.
  • czandra1 23.08.19, 12:39
    60%, tylko kogo obchodzi na kogo głosujcie na twoim oddziale szpitalnym, sądzisz, ze 60% pacjentów specjalnej troski zrobi na kimś wrażenie?

--
  • yoma 23.08.19, 14:40
    W ostatnich samorządowych w Warszawie piś przerżnął nawet w psychiatrykach. Wiem, bo sprawdzałam 😂

--
    Shylmagoghnar
  • snajper55 23.08.19, 14:02
    sosna_pospolita napisał:

> "i co teraz gnomie Kaczyński,"
    >
    > gnom Kaczynski ma 60 % poparcia
    > i co ? zakwiczysz sie na smierc ?

Ja bym kwiczenie zostawił tobie. Jesteś w tym świetny.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • 141288bs 23.08.19, 10:02
    Twoje sondaze nadaja sie do obicia o kant d...ska.
  • taniarada 23.08.19, 10:20
    141288bs napisał:

> Twoje sondaze nadaja sie do obicia o kant d...ska.
    Czym więcej zajadłości u Czarusia to PISowi rośnie.Niech Czaruś spokojnie pisze.On już jest błogosławiony.
  • czandra1 23.08.19, 12:42
    Daj sobie spokój kablu, twoje donosicielu konfabulacje interesują li tylko tobie podobmym ruskim agentom, a więc spadaj.

--
  • man_sapiens 23.08.19, 10:19
    Te 59% to gorszy sort. Element animalny.
    --
    50 000+ Wystarczy nie kraść - i nie kradną, biorą jak swoje.
  • sverir 23.08.19, 10:31
    Mordy zdradzieckie, ot co.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • taniarada 23.08.19, 10:32
    Tym tematem jest strasznie podniecona gazeta Wyborcza. Serial z taśmami z udziałem Jarosława Kaczyńskiego nie wypalił, więc „Gazeta Wyborcza” próbuje rozkręcić koleją „aferę”. Już z pierwszej strony piątkowego wydania redakcja z Czerskiej krzyczy o „obnażeniu kasty Ziobry”. „GW” twierdzi, że „Emilia” została zatrudniona przez „grupę urzędników związanych z resortem sprawiedliwości do kompromitowania sędziów”, a podobne operacje miały być prowadzone przeciwko wszystkim krytykom Prawa i Sprawiedliwości.I dodaje.Oczywiście nie zabrakło też lamentów i wyliczania, że to Ziobro, Kaczyński i prezydent Duda odpowiadają za „destrukcję sądownictwa”.Ja cię kręcę.
  • czandra1 23.08.19, 10:33
    No i pojawiły sie zaplutki, biedactwa umysłowe, tego się nie da ani obronić, ani czymkolwiek przykryć, tak że wasze skamlenie niczego nie zmieni.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • taniarada 23.08.19, 10:52
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • aniechto.only 23.08.19, 10:55
    Nie ma takiego kaczystowskiego lajdactwa, które by pisie trolle nie przyjęły z zachwytem.
  • erte2 23.08.19, 11:14
    aniechto.only napisała:

Nie ma takiego kaczystowskiego lajdactwa, które by pisie trolle nie przyjęły z zachwytem.

Niestety, nie tylko pisie trolle. Również seweryn jest w stanie mu wszystko wybaczyć, i bez wstrętu łyknie każde kacze gówno i jeszcze się obliże.
    Przy czym o ile tę część seweryna która jest z natury obdarzona połową mózgu, i której wystarczy pól litra i paczka szlugów dziennie można jakoś zrozumieć (bo dla tych naszych współobywateli pojęcia takie jak demokracja, praworządność, niezależne sądy czy prawa człowieka są czystą abstrakcją której nie da się ani zjeść, ani wypić) - to zupełnie nie wiem jak mogą nie dostrzegać tej postępującej degrengolady polskiego państwa ludzie wykształceni, niezależni finansowo, bywali w świecie, zupełnie niezależni od kaprysów władzy i - wydawałoby się - myślący. A niestety, tacy też są (mam w rodzinie).
    I tego to już nijak pojąć nie mogę.
  • yoma 23.08.19, 11:18
    Wyparcie jest jednym z najsilniejszych mechanizmów ludzkiej psychiki.

--
    Demon Duck of Doom™
  • borrka 23.08.19, 10:57
    Wolno pisać tylko na kolanach.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 23.08.19, 11:17
    Ależ masz Czandra popularność wśród cyngli :) Znaczy, znowu trzęsą porami.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • j-k 23.08.19, 12:43
    ze Ziobro pozostanie - a tobie pozostanie bezsilne trzepanie nuszkami na foro ?
  • kadziteusz 23.08.19, 15:23

Pierwszy ma haki, a drugi szafę Lesiaka.
    A kto wie moze jeszcze i zapis ostatniej rozmowy braci?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka