Dodaj do ulubionych

Wszystko na to wskazuje, ze przed nami druga

23.08.19, 08:08
kadencja PiS, a to oznacza, iż nadal rządził będzie stetryczały starzec za pomocą swoich kolejnych marionetek.
Znaczy czeka nas kolejne 4 lata wariatkowa w którym będzie kontynuacja łamania konstytucji, niszczenia sądownictwa, nie wykonywania wyroków sądowych, płacenia trollom za gnojenie porządnych ludzi, którzy nie popierają tego wariatkowa, a są wręcz mu przeciw.
No i oczywiście niezależne sądownictwo podzieli los TK, prokuratury i służb specjalnych, bo prezespan nikomu i niczemu nie odpuści.
To o czym powyżej napisałem to jest chyba już rzecz nieodwracalna i chyba trzeba będzie się z nią pogodzić.
Pozostanie tylko jedno zasadnicze pytanie:
Kto i za ile lat odbuduje to co przez te 8 lat zniszczy Kaczyński i jego ferajna?
I drugie:
Kto i za ile lat pogodzi polskich Tutsi i Hutu na jakich to podzielił i skłócił nas taki jeden mały nienawistnik?

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • xyz_xyz1 23.08.19, 10:07
    DEMOKRACJA JUŻ BYŁA ALE SIĘ NIE SPRAWDZIŁA CZAS TERAZ NA DEMOKRACJE RĘCZNIE STEROWANĄ.
  • man_sapiens 23.08.19, 10:18
    > TERAZ NA DEMOKRACJE RĘCZNIE STEROWANĄ.

Taką jak w państwie Stalina czy w państwie Hitlera? A może Kim Il Dzonga? Te się sprawdziły, prawda?

--
    Ludzie głupieją hurtowo i mądrzeją detalicznie Szymborska
  • 141288bs 23.08.19, 10:48
    man_sapiens napisał:

> > TERAZ NA DEMOKRACJE RĘCZNIE STEROWANĄ.
    >
    > Taką jak w państwie Stalina czy w państwie Hitlera? A może Kim Il Dzonga? Te si
    > ę sprawdziły, prawda?
    >
    - ktora opcje wybierasz?, zapewniam, ze spelnimy twoje zyczenie - masz zapewnione to
  • don.kichote 23.08.19, 11:11
    man_sapiens napisał:

> Taką jak w państwie Stalina czy w państwie Hitlera? A może Kim Il Dzonga? Te si
    > ę sprawdziły, prawda?

Obawiam się, że jemu bardzie pasuje "demokracja" Pol Pota ...

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • xyz_xyz1 23.08.19, 11:12
    Jedna i druga była dobra bo się sprawdzała zapewniając skuteczne funkcjonowanie państwa i ogółu. A jednostka - no cóż czymże jest jednostka?
  • man_sapiens 23.08.19, 15:47
    > Jedna i druga była dobra bo się sprawdzała zapewniając skuteczne funkcjonowanie
    > państwa i ogółu. A jednostka - no cóż czymże jest jednostka?

Jednostka – zerem, jednostka – bzdurą, sama – nie ruszy pięciocalowej kłody, choćby i wielką była figurą – pisał Władimir Władimirowicz Majakowski w wierszu „Włodzimierz Ilicz Lenin”. to była bolszewicka propaganda - jak w widać z zapałem kontynuowana przez pisiewiczów.

Jednostka jest człowiekiem, drogi bolszewiku / nazisto (niepotrzebne skreślić)

--
    Partia Interesów Sowieckich obraza.uczuc.religijnych
  • kadziteusz 23.08.19, 12:29
    xyz_xyz1 napisał:

> DEMOKRACJA JUŻ BYŁA ALE SIĘ NIE SPRAWDZIŁA CZAS TERAZ NA DEMOKRACJE RĘCZNIE STE
    > ROWANĄ.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • szwampuch58 23.08.19, 10:15
    ale bez wiekszosci w Sejmie a to gnomowi kaczemu nie wystarczy by Polske skierowac na ruskie manowce....i wiecej optymizmu zalecam

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • erte2 23.08.19, 10:57
    szwampuch58 napisał:

ale bez wiekszosci w Sejmie a to gnomowi kaczemu nie wystarczy by Polske skierowac na ruskie manowce....i wiecej optymizmu zalecam

Rozumiem że chodzi Ci o większość konstytucyjną. Ale czy dziś posiada on takową? No właśnie, a i tak robi co chce - jeśli coś, co robi jest sprzeczne z konstytucją czy prawem - tym gorzej dla konstytucji i prawa.
    Polska już dziś jest zawracana z drogi demokracji i praworządności a ruskie, białoruskie czy tureckie manowce są już na wyciągnięcie ręki (do północnokoreańskich jeszcze trochę brakuje ale starają się jak mogą).
    kaczyński wyposażony w różne ziobra, karczewskie, witki i inną swołocz zrobi wszystko to co mu się spodoba, a mając w odwodzie zagrożonego odsiadką kamińskiego nie zawaha się go użyć.
    "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?"
  • kadziteusz 23.08.19, 12:31
    szwampuch58 napisał:

> ale bez wiekszosci w Sejmie a to gnomowi kaczemu nie wystarczy by Polske skier
    > owac na ruskie manowce....i wiecej optymizmu zalecam
    >

Afera za aferę, a PiSim rosnie, to gdzie tu miejsce na optymizm?

--
  • borrka 23.08.19, 10:35
    Nie chce mi się po raz n-ty dowodzić, ile jest otwartych możliwości.
    Nic nie jest stracone,

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 23.08.19, 11:21
    Nie, Ryju. Na razie nic nie wskazuje i przestań wreszcie siać pisią propagandę, klik.

--
    Ethereal Darkness
  • borrka 23.08.19, 11:39
    To jest właśnie propaganda, identyczna z pisowską trolownią.
    No, bardziej wzrafinowana, bo mimowolna.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 23.08.19, 12:26
    Długo tak myślałam, ale teraz myślę, że to celowe.

Jest jeszcze drugi taki prostaczek boży na forum - objawił się jakoś niedawno tuż przed wyborami, udaje prostaczka, a sączy. Niby mimochodem, haha.

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • borrka 23.08.19, 12:34

Gottcha, Jarek!

--
  • yoma 23.08.19, 14:24
    Minus od ilu? :P

--
    Demon Duck of Doom™
  • qwardian 23.08.19, 13:11
    Na tygodnie przed wyborami ujawniają się sympatycy PiS-u. Mnie to zupełnie nie dziwi..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • yoma 23.08.19, 14:24
    Zajmij się swoją dyńką, fasolku, co?

--
    Desolate Tapes
  • no-popis 23.08.19, 14:26
    kadziteusz napisał:

> kadencja PiS, a to oznacza, iż nadal rządził będzie stetryczały starzec za pomo
    > cą swoich kolejnych marionetek.
    > Znaczy czeka nas kolejne 4 lata wariatkowa w którym będzie kontynuacja łamania
    >
    To również dzięki takim jak ty i schetyna.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • man_sapiens 23.08.19, 15:48
    Raczej dzięki takim jak Ziobro i nacjonaliści.

--
    Wolność jest zawsze wolnością dla myślących inaczej Róża Luksemburg
  • man_sapiens 23.08.19, 15:49
    erratum: Miał być Kukiz - jakoś mi się z Ziobrą skojarzył

--
    Naprawdę, lepiej, żebyśmy nie rozmawiali przy kamerach[...]Jest taka prośba o to, aby nas popierać, a nie przeszkadzać Kaczyński do niepełnosprawnej skarżącej się na niewystarczającą pomoc państwa i pogardę ze strony rządzących

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka