Dodaj do ulubionych

Powstaje nowy zakłamany instytut fałszowania

23.08.19, 08:19
naszej historii najnowszej, będzie się nazywał "Instytut Dziedzictwa Solidarności", będzie tak samo zakłamany jak ichni IPN.
Zapewne nie będzie w nim też miejsca dla Lecha Wałęsy, tak samo jak w zafałszowanych przez PiSią reformę szkolnictwa podręcznikach naszej historii.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 23.08.19, 15:23
    kadziteusz napisał:

> naszej historii najnowszej, będzie się nazywał "Instytut Dziedzictwa Solidarnoś
    > ci", będzie tak samo zakłamany jak ichni IPN.
    > Zapewne nie będzie w nim też miejsca dla Lecha Wałęsy, tak samo jak w zafałszo
    > wanych przez PiSią reformę szkolnictwa podręcznikach naszej historii.
    Miejsce dla Wałęsy na pewno będzie tylko będzie to miejsce właściwe dla...Wałęsy.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 24.08.19, 08:27
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > naszej historii najnowszej, będzie się nazywał "Instytut Dziedzictwa Soli
    > darnoś
    > > ci", będzie tak samo zakłamany jak ichni IPN.
    > > Zapewne nie będzie w nim też miejsca dla Lecha Wałęsy, tak samo jak w za
    > fałszo
    > > wanych przez PiSią reformę szkolnictwa podręcznikach naszej historii.
    > Miejsce dla Wałęsy na pewno będzie tylko będzie to miejsce właściwe dla...Wałęs
    > y.
    >
    >
    >
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka