Dodaj do ulubionych

Pierwsze jaskółki sondażowe.

23.08.19, 12:33
Do tej pory fruwały wyłącznie śmieci. Mafie kościelna i pisowska zaliczają spadek nawet w polskim niedowładzie umysłowym. A końca ich kryzysu nie widać.

fakty.tvn24.pl/sondaze-dla-faktow-tvn-i-tvn24,106/sondaz-partyjny-dla-faktow-tvn-i-tvn24-duza-strata-pis-koalicja-obywatelska-zyskuje,963393.html
Edytor zaawansowany
  • weteran-czasu 23.08.19, 12:41
    Decydujące będą ostatnie dwa tygodnie przed wyborami.

--
    ]:->
  • wsk175 23.08.19, 12:49
    Fermy pisich wymyślaczy coś do tej pory wykreują.
    Kreatury pisie nie spoczną w obrzucaniu pisim goownem.
  • haen2010 23.08.19, 13:18
    Na moje oko, to kasę już rozdali. Ludzie chętnie ją wezmą. Nie spodziewam się więcej szkalowania opozycji wszelkiej maści bo materia jakby wyczerpana.

Właściwie to wszystko chyba będzie zależeć od frekwencji. Taka powyżej 60% ich załatwi.
  • erte2 23.08.19, 15:37
    haen2010 napisał:

Na moje oko, to kasę już rozdali. Ludzie chętnie ją wezmą. Nie spodziewam się więcej szkalowania opozycji wszelkiej maści bo materia jakby wyczerpana.

Po pierwsze - spodziewam się następnego "gestu" - jakieś "coś+" czyli kolejne rozdawnictwo kasy której nie ma bo to ich nic nie kosztuje. Dodrukować zawsze można.
    Natomiast zasoby inwencji w szkalowaniu opozycji są tam nie wyczerpane i naiwny jesteś sądząc że nie wymyślą czegoś nowego, równie absurdalnego jak zamach smoleński czy "Polska w ruinie.
  • buldog2 23.08.19, 17:12
    Pełna zgoda. Rzucą przed wyborami tłuszczy ochłap i powiedzą "po nowym roku będzie więcej".

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 23.08.19, 18:30
    buldog2 napisał:

> Pełna zgoda. Rzucą przed wyborami tłuszczy ochłap i powiedzą "po nowym roku będ
    > zie więcej".

OPOzycja zaś gwarantuje że PO wyborach zabierze to co dał PiS. Mało tego zabierze jeszcze więcej niż dał PiS i do tego zaprosi tych emigrantów których nie chcą nawet Niemcy. PO zawsze wyreczalo Niemców w trudnych decyzjach.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • erte2 23.08.19, 19:44
    lech1966 napisał:
    > OPOzycja zaś gwarantuje że PO wyborach zabierze to co dał PiS
    Nie wiem czy zabierze ale prawdę powiedziawszy powinna. Bo to radosne rozdawnictwo pustych pieniędzy wziętych na kredyt to prosta droga do zapaści gospodarczej, hiperinflacji i może skończyć się późnym Gierkiem. Przypomnimy sobie zapomniane już hasła takie jak społeczna kolejka po buty, "rzucili" szynkę (kawę, cytryny, majtki, taborety), wróci PEWEX, odżyją bony towarowe itd. Bo jak na razie wróciła cenzura w TVP i bezprawie rodem z PRL-u.
  • lech1966 23.08.19, 19:48
    erte2 napisał:

> lech1966 napisał:
    > > OPOzycja zaś gwarantuje że PO wyborach zabierze to co dał PiS
    > Nie wiem czy zabierze ale prawdę powiedziawszy powinna. Bo to radosne rozdawnic
    > two pustych pieniędzy wziętych na kredyt to prosta droga do zapaści gospodarcze
    > j, hiperinflacji i może skończyć się późnym Gierkiem. Przypomnimy sobie zapomni
    > ane już hasła takie jak społeczna kolejka po buty, "rzucili" szynkę (kawę, cytr
    > yny, majtki, taborety), wróci PEWEX, odżyją bony towarowe itd. Bo jak na razie
    > wróciła cenzura w TVP i bezprawie rodem z PRL-u.

Znam to doskonałe erte. Jednak we wszystkich krajach UE istnieje coś takiego jak socjal. Skoro jesteśmy członkiem tej samej UE to dlaczego u nas ma nie być???
    Możesz wyjaśnić?

--
    Autor KZP
  • ceppisowski 28.08.19, 20:33
    Z wyzsza frekwencja nic nie wiadomo
    Pamietajcie ze przekupstwo polityczne mobilizuje patologie do pojscia na wybory.
    To patologia i nieudacznicy zyciowi nie chodzili w wiekszym zakresie niz pozostali.
    Teraz, pierwszy raz w historii do urn moga pojsc przekupieni wyborcy.
    to cos bardziej "wartosciowego" dla politykow od obietnic
  • yoma 28.08.19, 20:44
    Piś ma zmobilizowany elektorat, kto ma głosować na piś, ten łazi, więcej nie będzie.

--
    Shylmagoghnar
  • eiran 23.08.19, 13:28
    Mógłbym tu dać link do mojego wpisu sprzed kilku tygodni, że jedyna metoda na PiS to ostra kampania negatywna. Z energicznym nagłośnieniem każdej historii takiej jak Kuchciński czy p.Jebiak.
    Klasyczne bicie PiS-u jego własną bronią.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 23.08.19, 13:49
    i tylko ostrym do bólu językiem ,
    a nie poprawnym politycznie.
    dokładnie tak jak mówisz ,językiem pisu, oszust to oszust, bandyta ułaskawiony to bandyta , złodziej to złodziej,
  • no-popis 23.08.19, 19:39
    m.c.hrabia napisał:

> i tylko ostrym do bólu językiem ,
    > a nie poprawnym politycznie.
    > dokładnie tak jak mówisz ,językiem pisu, oszust to oszust, bandyta ułaskawiony
    > to bandyta , złodziej to złodziej,
    A analfabeta nie znający języka polskiego i piszący "nie" z przymiotnikiem oddzielnie ...analfabetą.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • erte2 23.08.19, 19:55
    no-popis napisała:
    A analfabeta nie znający języka polskiego i piszący "nie" z przymiotnikiem oddzielnie...analfabetą.

No to żabciu przeczytaj to co poniżej jeszcze raz, ale skup się, natęż, wysil - nie wiem - może zawołaj kogoś do pomocy i spróbuj zrozumieć to co tu jest napisane. Zrozumiałaś? Nie? Czemu mnie to nie dziwi....

"i tylko ostrym do bólu językiem ,
    a nie poprawnym politycznie.
    dokładnie tak jak mówisz ,językiem pisu, oszust to oszust, bandyta ułaskawiony to bandyta , złodziej to złodziej,"

Żona do męża:
    - Kochany, czy to prawda że płazy nie maja mózgu?
    - Tak, żabciu...
  • eiran 26.08.19, 08:04
    ludzikow jest głupi, a nie mądry. I dlatego uważa, że właściwa forma to "ludzikow jest głupi, a niemądry". I w związku z powyższym i tak nie zrozumie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 23.08.19, 17:21
    Również pełna zgoda. Brutalna kampania negatywna ze wszystkim co robi PIS, tylko lepiej (skuteczniej). Ale tylko wtedy, gdy opozycja zadeklaruje ukaranie łajdactw PIS. Wszystkich. Z jakimś okresem zawieszenie normalnego prawa i sądzenia przestępców w specjalny sposób. Wg prawa zwyczajowego, jak w Wielkiej Brytanii. "Po poniatiam", jak mówią Rosjanie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • lech1966 23.08.19, 18:32
    Ja wam zawsze będę przypomniał Wasze grzechy z waszego rządzenia. Przecież nie wyciągnęliście żadnych wniosków wiec,,,,,, będzie tak jak było.

--
    Autor KZP
  • erte2 23.08.19, 20:35
    lech1966 napisał:
    Ja wam zawsze będę przypomniał Wasze grzechy z waszego rządzenia

No to dawaj, przypominaj. Bo jakoś ja nie potrafić sobie przypomnieć tego żeby PO z łamania konstytucji uczyniła sobie sposób na rządzenie, żeby w ministerstwie sprawiedliwości była ferma trolli, a CBA było używane do prześladowania opozycji.
  • lech1966 23.08.19, 20:54
    erte2 napisał:

> lech1966 napisał:
    > Ja wam zawsze będę przypomniał Wasze grzechy z waszego rządzenia
    >
    > No to dawaj, przypominaj. Bo jakoś ja nie potrafić sobie przypomnieć tego żeby
    > PO z łamania konstytucji uczyniła sobie sposób na rządzenie, żeby w ministerstw
    > ie sprawiedliwości była ferma trolli, a CBA było używane do prześladowania opoz
    > ycji.

Sam wyrok TK Rzeplinskiego o nieważności wyboru bodajże dwóch sędziów TK wybranych przez sejm i przez Tuska i zaklepanie ich przez Komorowskiego swiadczy przeciw tobie erte. Ale ja to zapisuje na amnezję starczą a nie celową ślepotę. Jeśli zaś mimo oczywistych faktów zechcesz odmrozić sobie uszy to zapraszam do rozmowy i udowodnienia swojego twierdzenia.

--
    Autor KZP
  • j-k 23.08.19, 13:35
    no to zakladzik, ze PiS uzyska grubo powyzej 40 %

a KO - grubo ponizej 30 % ?
  • wsk175 23.08.19, 13:38
    oho, pisia ferma się odezwała...
  • szwampuch58 23.08.19, 13:46
    darcie ryja intesywnie siEm zwiekszy....to dobry znak

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • borrka 23.08.19, 13:58
    Zabolało te 5% :)
    I proste dodawanie punktów opozycji.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • j-k 23.08.19, 13:50
    tylko uczciwie przyznaj, ze PiS ostanie - 45 % glosow
    a KO - 25 %

a lipne dane TVNu - to przedwyborcza sciema.
  • eiran 23.08.19, 14:12
    No to, "doktorek", zaproponuj sposób rozliczenia.
    Stawiam 10.000 złotych.
    "grubo powyżej 40%" to dla mnie >43%
    Grubo poniżej 30% - mniej niż 27%. Wchodzisz na takich warunkach?
    Obaj wpłacamy 10.000 na nowo utworzone konto w polskim banku - jeśli ja przegrywam - kasujesz całość, jeśli ty - kasuję ja.
    Warunki jasne? Odpowiadają?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 23.08.19, 14:16
    wchodze :)
  • eiran 23.08.19, 14:18
    Poponuję mbank (bank polsko - niemiecki) - podejrzewam że nie będziesz umiał wysłać maila na priv, ale poczekam.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 23.08.19, 14:33
    Daj znać, jak było, OK? :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • wsk175 23.08.19, 14:37
    zakładać się z pisiorem, czyli osobnikiem bez honoru, o pieniądze?
    to już lepiej zagrać w totolotka.
  • eiran 23.08.19, 14:58
    Trzeba dać mu szansę.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 23.08.19, 15:48
    I co, napisał? :D

--
    Josh
  • eiran 23.08.19, 16:03
    Bez żartów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 23.08.19, 17:37
    Cuda się zdarzają :)

--
    Josh
  • eiran 26.08.19, 10:59
    Doktorek - o dziwo - się zgłosił mailem na mój adres (z odpowiedzią).
    Wymiękł na kwocie i proponuje zakład o substancję zgodną ze swoimi upodobaniami.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 26.08.19, 16:29
    Doktorek zgłosił się po raz drugi - tym razem twierdzi, że proponowana przeze mnie kwota zakładu jest za duża i nie mógłby jej wyegzekwować.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 26.08.19, 19:42
    nie manipuluj , hloopcze, tylko dziabnij sobie do tego ayranu dolewajac wodeczki.

przede wszystkim takie zaklady o duze sumy sa nielegalne i nie moga byc uznane przez Panstwo.
  • eiran 26.08.19, 19:54
    eiran 23.08.19, 14:12
    No to, "doktorek", zaproponuj sposób rozliczenia.
    Stawiam 10.000 złotych.
    (...)
    Warunki jasne? Odpowiadają?

j-k 23.08.19, 14:16
    wchodze :)

Każdy ma prawo się wystraszyć, ale żeby robić z tego cnotę, trzeba być "doktorkiem". Duża kwota? Bez żartów....
    --
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 27.08.19, 20:21
    eiran napisał:

> eiran 23.08.19, 14:12
    > No to, "doktorek", zaproponuj sposób rozliczenia.
    > Stawiam 10.000 złotych.
    > (...)
    > Warunki jasne? Odpowiadają?

>
    >
    >
    > j-k 23.08.19, 14:16
    > wchodze :)

>
    >
    > Każdy ma prawo się wystraszyć, ale żeby robić z tego cnotę, trzeba być "doktork
    > iem". Duża kwota? Bez żartów....

Ja mogę wejść za JK. Ale podbijam stawkę. pasuje ci ayran? Wielokrotność twojej propozycji. Podaj ile mozesz i chcesz stracić.

--
    Autor KZP
  • lech1966 27.08.19, 23:42
    lech1966 napisał:

> eiran napisał:
    >
    > > eiran 23.08.19, 14:12
    > > No to, "doktorek", zaproponuj sposób rozliczenia.
    > > Stawiam 10.000 złotych.
    > > (...)
    > > Warunki jasne? Odpowiadają?

> >
    > >
    > >
    > > j-k 23.08.19, 14:16
    > > wchodze :)

> >
    > >
    > > Każdy ma prawo się wystraszyć, ale żeby robić z tego cnotę, trzeba być "d
    > oktork
    > > iem". Duża kwota? Bez żartów....
    >
    >
    > Ja mogę wejść za JK. Ale podbijam stawkę. pasuje ci ayran? Wielokrotność twojej
    > propozycji. Podaj ile mozesz i chcesz stracić.

Cykor cię ayranku ogarnął? Ładnie się śmiać z forumowicza? Teraz wpierdzIeliles się do dziury jak Tusk po kolejnej aferze? Przyjmę nawet weksel na dom albo firmę, POdobno masz fajny POd warszawa?. Zrobimy to w cywilizowany sposób. Ten co wygra zapłaci podatek od wygranej a PIS wyda na 500+. 😁😁😁😁😁. Jak akceptujesz warunki uruchomie adwokatów.

--
    Autor KZP
  • j-k 28.08.19, 18:54
    prawo - zanim ponownie zaczniesz skladac durne propozycje - a potem wykrecasz siee sie sianem.

- zaklad jest nadal wazny- jak nie pijesz - cokolwiek w podobnej cenie (20 Euro) tez wchodzi w rachube.
    .
    grm-rpwebvarnish.newscyclecloud.com/Biznes/307199859-Nielegalni-bukmacherzy-wracaja-do-Polski.html
  • eiran 28.08.19, 19:26
    Pleciesz "doktorek", znawco polskiego prawa. Z tym, że kiedy się tak skwapliwie zgodziles, to jeszcze takim znawcą nie byłeś. Zyebka od ślubnej?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 28.08.19, 22:14
    eiran napisał:

> Pleciesz "doktorek", znawco polskiego prawa. Z tym, że kiedy się tak skwapliwie
    > zgodziles, to jeszcze takim znawcą nie byłeś. Zyebka od ślubnej?

No to jak ayranku? Postawisz coś wartościowego na to że wygra PO-KO?. Bo faktycznie 10 tys nie jest warte zachodu. Czy nadal będziesz się znęcał nad J-K?. Przy tych sondarzach, i własnych prognozach nic nie ryzykujesz. Czyżby ci lufa zmiękła?. Kolejny twardziel taki jak Tusk..

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 23.08.19, 19:30
    nie skorzysta,znajdzie ze 100 alibi do siebie i jeszcze rozedrze ryja na ciebie zaczynajac belkot:hopczeeee

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • j-k 23.08.19, 15:10
    przypominam ci, ze jestem zwolennikiem Lewicy.

niestety w tym roku po raz pierwszy na Lewice nie zaglosuje - bo ich sojusz z LGBT - to nie moja broszka.

Pozostaje mi stary, sprawdzony i obrotowy - PSL.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
  • lech1966 23.08.19, 18:34
    j-k napisał:

> przypominam ci, ze jestem zwolennikiem Lewicy.
    >
    > niestety w tym roku po raz pierwszy na Lewice nie zaglosuje - bo ich sojusz z L
    > GBT - to nie moja broszka.
    >
    > Pozostaje mi stary, sprawdzony i obrotowy - PSL.
    >
    > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.

No i już ayran ma 10 klocków w plecy.😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • stasi1 23.08.19, 17:03
    A jak bedzie pół na pół? Jeden warunek spełniony drugi nie? kiedyś chciałem się z Niegraczem założyć że za 5 lat (to by było już teraz) nikt rozsądny nie uwierzy że był zamach smoleński, nie wszedł w to
  • j-k 23.08.19, 17:08
    stasi1 napisał:
    > A jak bedzie pół na pół? Jeden warunek spełniony drugi nie?

to bedzie remis.
    - nikt nie wygral.
  • lech1966 23.08.19, 18:43
    j-k napisał:

> stasi1 napisał:
    > > A jak bedzie pół na pół? Jeden warunek spełniony drugi nie?
    >
    > to bedzie remis.
    > - nikt nie wygral.

Znasz przypadek żeby leming coś odpuścił? Bo ja nie znam. Przy remisie ayran cię oskubie. I pewnie na to liczy😁😁😁😁. Konto ( to założone przez ayranka) będzie w sbirbanku. Bo tylko ten bank budzi u niego zaufanie.🤗🤗🤗

--
    Autor KZP
  • lech1966 23.08.19, 18:45
    lech1966 napisał:

> j-k napisał:
    >
    > > stasi1 napisał:
    > > > A jak bedzie pół na pół? Jeden warunek spełniony drugi nie?
    > >
    > > to bedzie remis.
    > > - nikt nie wygral.
    >
    > Znasz przypadek żeby leming coś odpuścił?

Albo dotrzymał danego słowa.

Bo ja nie znam. Przy remisie ayran ci
    > ę oskubie. I pewnie na to liczy😁😁😁😁.

--
    Autor KZP
  • stasi1 26.08.19, 07:50
    I jak wszedłeś w to?
  • j-k 26.08.19, 19:44
    - tylko stawke zapodalem rozsadna: - flaszka dobrej Whisky.
  • eiran 28.08.19, 10:13
    To czy flaszka jest rozsądna, "doktorek", czy nie, to kwestia oceny - osobiście nie piję whisky i dla mnie wygranie nawet skrzynki tzw. dobrej single malt to żadna atrakcja. Picie zbożowej wódki zanieczyszczonej toksynami zostawiam "doktorom chemii". Jak widać, w obliczu twojej rejterady, w wątku zgłosił się 53-letni funkcjonalny analfabeta, który też chciałby się dopchać do zakładu.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 28.08.19, 17:10
    eiran napisał:

> To czy flaszka jest rozsądna, "doktorek", czy nie, to kwestia oceny - osobiście
    > nie piję whisky i dla mnie wygranie nawet skrzynki tzw. dobrej single malt to
    > żadna atrakcja. Picie zbożowej wódki zanieczyszczonej toksynami zostawiam "dokt
    > orom chemii". Jak widać, w obliczu twojej rejterady, w wątku zgłosił się 53-let
    > ni funkcjonalny analfabeta, który też chciałby się dopchać do zakładu.

Nie dopchac analfabeto, a zawrzeć z tobą zakład. Jednak że mnie drobne nie interesuja, a obsługa prawna i podatki zjedzą jaka cześć tej kwoty to chce podbić stawkę. Wysmiewales ayranku forumowicza że 10 tys to dla niego majątek więc ja ci proponuje uczciwy zakład. Jak w kasynie.

--
    Autor KZP
  • no-popis 23.08.19, 19:38
    j-k napisał:

> no to zakladzik, ze PiS uzyska grubo powyzej 40 %
    >
    > a KO - grubo ponizej 30 % ?
    Pozwolę sobie na taką prognozę. PO będzie miało poniżej 30 %. Mówiąc jżezykiem piga, hrabiego, cepa pisowskiego, aniechtoonly to ....ten głupi suweren nie jest aż tak bardzo głupi aby zagłosować na tych złodzieji i pozwolić im powrócić :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • snajper55 28.08.19, 10:54
    no-popis napisała:

> j-k napisał:
    >
    > > no to zakladzik, ze PiS uzyska grubo powyzej 40 %
    > >
    > > a KO - grubo ponizej 30 % ?
    > Pozwolę sobie na taką prognozę. PO będzie miało poniżej 30 %. Mówiąc jżezykiem
    > piga, hrabiego, cepa pisowskiego, aniechtoonly to ....ten głupi suweren nie
    > jest aż tak bardzo głupi aby zagłosować na tych złodzieji i pozwolić im pow
    > rócić :)

Ale jest na tyle głupi aby zagłosować na złodziei z drugiej frakcji Popisu, symetrysto pislamski?

PS. Czy symetrysta to już obelga, czy jeszcze nie?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • j-k 28.08.19, 18:56
    a glosuja na partie w zaleznosci od tego - co one oferuja.
  • no-popis 23.08.19, 15:01
    Cieszy mnie korzystny sondaż dla Lewicy i PSL Kukiz.

--
  • eiran 23.08.19, 16:04
    A gdyby tak jeszcze Jakubiak i Ogórek, w których ludzikow pokładał wielkie nadzieje.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 23.08.19, 17:44
    Także Lwica Lewicy, ta również spełniła marzenia ludzikowa.

--
  • no-popis 23.08.19, 19:41
    buldog2 napisał:

> Także Lwica Lewicy, ta również spełniła marzenia ludzikowa.
    Jak to piszą tu lemingi np w przypadku Giertycha, każdy ma prawo zmądrzeć i się nawrócić :)

--
  • m.c.hrabia 23.08.19, 15:06
    pierwsze koty...........................
  • no-popis 23.08.19, 18:37
    haen2010 napisał:

> zaliczają spadek nawet w polskim niedowładzie umysłowym. A końca ich kryzysu nie widać.
    Polski niedowład umysłowy reprezentujesz ty pisząc coś takiego.
    --
  • oszo-lom-z-rm 23.08.19, 18:41
    Czym się podniecacie? Chwilowym wahnięciem? No to się podniecajcie a skończy się to tak samo jak w eurowyborach
  • oszo-lom-z-rm 23.08.19, 18:57
    PiS już zebrał pol miliona podpisów pod swymi listami wyborczymi i to jest najlepsza miara tego jakie PiS ma aktualnie poparcie
  • no-popis 23.08.19, 19:05
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Czym się podniecacie? Chwilowym wahnięciem? No to się podniecajcie a skończy si
    > ę to tak samo jak w eurowyborach
    POnikę mają straszną. Non-stop pracuje tu na tym forum chyba ze dwóch cenzorów.

--
  • lech1966 23.08.19, 19:23
    no-popis napisała:

> oszo-lom-z-rm napisał:
    >
    > > Czym się podniecacie? Chwilowym wahnięciem? No to się podniecajcie a skoń
    > czy si
    > > ę to tak samo jak w eurowyborach
    > POnikę mają straszną. Non-stop pracuje tu na tym forum chyba ze dwóch cenzorów.

Zastanawiam się czy różnie ciśnienie, czy napięcie???

--
    Autor KZP
  • lech1966 23.08.19, 19:24
    Rośnie *

--
    Autor KZP
  • no-popis 23.08.19, 19:44
    lech1966 napisał:

> Zastanawiam się czy różnie ciśnienie, czy napięcie???
    Proponuję uogólnić : rośnie im ...entropia

--
  • qinto 26.08.19, 19:33
    Teraz znienawidzona przez ciebie swołocz z PO( twoje słowa) zaliczy wzrost poparcia.
    O tempora, o mores.
    Gdyby twoje słowa mierzyć miarą goowna, to powinny cię udławić.
  • yadaxad 29.08.19, 00:18
    Byle nie za duży. Może i poprzednie rządy nie rządziły we wszystkim najlepiej, ale rządziły, teraz jest rozpierdolnik, pisowskie ustawy sobie przeczą i zamrożą wszelkie działanie. Budżet wyssany z palca, kto chce go mieć na karku? Kto chce wejść do pożaru w burdelu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka