Dodaj do ulubionych

PICman Morawiecki

24.08.19, 12:05
Przed chwilą oszoł założył wątek o Batmanie Morawieckim, SMS z Centrali kazał mu nazwać Pinokio vatmanem. I że w końcu za coś Pinokio się weźmie.

Za dochody z VATu to raczej nie. One już spadają, Aktywiści zaczęli więcej kraść, żeby dla Emilii i reszty czyniącej dobro Zorganizowanej Grupy Przestępczej PIS starczyło.

Zanosi się na kolejny wielki sukces. Morawiecki ma doświadczenie - stocznie w Radomiu zbudował, promy w Szczecienie, kolej próżniowa po całej Polsce jeździ, miliony samochodów elektrycznych i PKSy w każdej wsi. Jeszcze przekop przez Mierzeję i w każdej parafii dla marszałka, każdego posła PIS i każdego proboszcza agitatora burdel z małolatami i po 50.000 łapówki do wzięcia. I plus pół litra dziennie dla sympatyków Pisnokio, dla funkcyjnych co najmniej po litrze.
Sztandar PiS dumnie powiewa - (C) Końcówka Alfabetu.

I co też PICmanowi Pinokio uda się najbardziej?

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
Edytor zaawansowany
  • aniechto.only 24.08.19, 12:29
    każdego posła PIS i każdego proboszcza a
    > gitatora burdel z małolatami i po 50.000 łapówki do wzięcia.

Plus darmowe przeloty Air Kuchciński.
  • rzewuski1 24.08.19, 13:05
    Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem budowy CPK .
    W takim tempie będziemy mieć CPK gdzieś w marcu 2456 r.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • wsk175 24.08.19, 13:24
    Czyli jest szansa pojechać na uroczyste otwarcie CPK polskim samochodem elektrycznym.
  • spokojny.zenek 24.08.19, 14:30
    To akurat bardzo dobrze. Gdyby poważnie traktowali swoje fantasmagorie o CPK, to już w ogóle nie było pieniędzy na nic. Nie tylko na cele rozwojowe (o tych już powoli wszyscy zapominamy) ale nawet na bieżącą działalność sektora publicznego.
  • ktos_z_kosmosu 24.08.19, 21:03
    rzewuski1 napisał:

> Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem budowy CPK .
    > W takim tempie będziemy mieć CPK gdzieś w marcu 2456 r.

Przyśpiesz o 45 lat i 5 miesięcy, a ten sukces zbiegnie się z sukcesem sprzed 1000 lat.
    PiS ogłosi wielką kontynuację wielkich i nieustających, tysiącletnich sukcesów PiSu.

• no-popis 24.08.19, 13:30
    Morawiecki i Tusk nie różnią się istotnie.
    Morawiecki jest trochę lemingiem z uwagi na picerstwo i zakłamanie a Tusk trochę konserwatywny :) i trochę katolicki a trochę lewacki :)
    Mają jedną cechą wspólną, obaj, picerstwo.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 24.08.19, 13:41
    O podwyżce dla PiC Emilia pomyśleli, a ty biedaku nadal za 50 groszy się wyrabiasz.

--
    Uwaga szczur!
  • kawa_poranna 24.08.19, 15:09
    Osobista gruntowwa afera Morawieckego - to niczym nie różni go od Tuska?
  • no-popis 24.08.19, 18:07
    kawa_poranna napisała:

> Osobista gruntowwa afera Morawieckego - to niczym nie różni go od Tuska?
    Nie ! Różni to się mało istotnymi szczegółami. JArosław też różnił się od Lecha a bliżniakami byli.
    U Tuska? Praca syna pod kryptonimem Bąk u przestępcy mimo, że wiedzieli z Tatusiem, że to LIPA. Synalek donosił pod kryptonimem o planowanych decyzjach lotniska zatrudniony w spółce samorządowopaństwowej zupełnie przypadkowo ale bez konkursu. Konflikt interesów, za który w USA by po prostu by siedział.
    Po co to licytujesz?
    Ja rozumiem, że jesteś wyznawcą niePOkalanego POczęcia, jak to mówili podlegli mu urzędnicy : geniusza dotkniętego Palcem Bożym i nie musisz mnie tu prowokować bo ja jestem bardzo tolerancyjny wobec wyznawców różnych bogów , bóstw i aniołków czy tylko błogosławionych. Wyznawaj sobie niePOkalane POczęcie Tuska. Ja jestem wolny od takich manii ale czasami chcę zwrócić uwagę,np tobie, że białe jest białe a czarne jest czarne bo masz z tym problem.
    Co to za różnica czy kasę zrobił ktoś na świństwach w biznesie jak Morawiecki czy świństwach w polityce i wobec państwa polskiego jak Tusk.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • man_sapiens 24.08.19, 20:33
    Po co łżesz? Inaczej nie dostaniesz tych swoich 50gr za wpis?

--
    Wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski Cimoszewicz
  • no-popis 25.08.19, 14:51
    man_sapiens napisał:

> Po co łżesz? Inaczej nie dostaniesz tych swoich 50gr za wpis?
    Nie przekazałeś żadnej treści ani też nie wykazałeś kłamstwa. Szczeknąłeś tylko za te 50 gr kundelku.
    Spróbuj coś z treścią.

--
  • piq 24.08.19, 14:39
    ...sprawę przewału jego papcia na przedsięborcy budowlanym Januszu Kuleszy. Zapewne izba skarbowa weszła do okradzionego ze szczegółową kontrolą, a ziobrowa prokuratura prowadzi postępowanie "w sprawie", a nie przeciwko papciowi.

No i papcio dostał miejsce na liście do senatu.
  • no-popis 24.08.19, 18:13
    piq napisał:

> ...sprawę przewału jego papcia na przedsięborcy budowlanym Januszu Kuleszy. Zap
    > ewne izba skarbowa weszła do okradzionego ze szczegółową kontrolą, a ziobrowa p
    > rokuratura prowadzi postępowanie "w sprawie", a nie przeciwko papciowi.
    >
    > No i papcio dostał miejsce na liście do senatu.
    I ty piszesz o hejterach zatrudnianych przez PiS będąc samemu takim hejterem stosując takie same metody.
    Nie różnicie się miedzy sobą co do metod styropianowi bolszewicy. Nawzajem wyzywacie się w necie od sługusów Putina, szpiegów . Jedni sekują tych sędziów a inni tamtych ale....nie różnicie się....styropianowi bolszewicy.

--
  • piq 24.08.19, 20:28
    ...a ty, drobna szujko, PiSzesz na podstawie... ehm, bez żadnej podstawy. Ucz się ode mnie, drobna szujko, opierania się na faktach. No i widać, że mnie podziwiasz skrycie i zazdrościsz mi wiedzy oraz inteligencji, gdyż co rusz usiłujesz nasikać mi do butów. Ale na to jesteś za malutki. Pa, moskiewskie złotko.
  • pies.na.czarnych 24.08.19, 14:58
    Jak go Kaczyński wypieprzy to zawsze będzie mógł zająć miejsce Kurskiego.
    www.tvn24.pl/wybory-parlamentarne-2019-mateusz-morawiecki-na-konwencji-w-toruniu,963685,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • m.c.hrabia 24.08.19, 16:50
    dziennikarze lokalni potwierdzili, żeby premier Morawiecki mógł wygodnie dojechać do gospodarstwa rolnego, dzień wcześniej wylano asfalt... Działo się to w gminie Miedźno - powiat kłobucki, w którym Beata Szydło miała wyremontować dworzec, ale nie dała rady -
  • pies.na.czarnych 24.08.19, 18:26
    Są lepsi od komunistów pod każdym względem :)

--
    Uwaga szczur!
  • j-k 24.08.19, 20:02
    pies.na.czarnych napisała:
    > Są lepsi od komunistów pod każdym względem :)

oczywiscie.

komunisci - gdy nie mieli argumentow - to zamykali opozycji usta.

PiSi wiedza, ze oPOzycja nie ma argumentow - wiec pozwalaja sie jej spokojnie wyszczekac

- gdyz wiedza , ze i tak nawet pies z kulawa noga Grzesia S. nie slucha...
  • no-popis 24.08.19, 19:55
    m.c.hrabia napisał:

> dziennikarze lokalni potwierdzili, żeby premier Morawiecki mógł wygodnie doj
    > echać do gospodarstwa rolnego, dzień wcześniej wylano asfalt... Działo się to w
    > gminie Miedźno - powiat kłobucki, w którym Beata Szydło miała wyremontować dwo
    > rzec, ale nie dała rady -

polityczek.pl/uncategorised/11518-slask-droga-asfaltowa-zrobiona-zeby-morawiecki-mogl-dojechac-do-gospodarstwa
    To "portal informacyjny" finansowany przez rodzinę Brejzów z Inowrocławia a dokładnie podatnika czy z innych zródeł publicznych ?
    Wstydziłeś się podać żródło tej "informacji" ?

--
  • buldog2 24.08.19, 20:09
    ludzikow nie zdaje sobie sprawy ze swojej obrzydliwości. To pozwala mu stawiać oryginalne tezy na temat moralności.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • m.c.hrabia 24.08.19, 21:00
    nawet jak na pisowca ,wyjątkowa szuja.
  • taniarada 24.08.19, 20:52
    Bezczelność i buta jest wpisana w kampanię wyborczą obecnej opozycji . Kłamstwo , hejt , pomówienia , sianie nienawiści , walka z kościołem , to program komuchów i totalniaków .
    Program taki realizuje Wyborcza.Amen.
  • pies.na.czarnych 24.08.19, 20:58
    Nareszcie nauczyli się, że pisich można zwyciężyć tylko ich własną bronią.:D

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 24.08.19, 21:19
    pies.na.czarnych napisała:

> Nareszcie nauczyli się, że pisich można zwyciężyć tylko ich własną bronią.:D

To prawda, ale jeszcze jednego posunięcia w tej batalii brakuje.
    Brakuje bezpardonowego wkur....nia prezesa. Raz, że sobie na to zasłużył, a dwa, prezes wkur....ny gubi się i zaczyna popełniać głupstwa. Nerwy to jego słaby punkt.
    Pamiętacie co kwach zrobił z brata prezesa w trakcie debaty wyborczej, a oni to jednojajowi.
    Kwach zrobił to jako pierwszy i niestety jako ostatni. Od tamtej pory z Kaczyńskimi obchodzono się jak ze zgniłymi jajami no i się doigrano, smród się rozprzestrzenił.
    Nie wiem czy pan Tusk jest z tego dumny i nie chcę tego wiedzieć. Niech ten polityk wyjedzie sobie na zasłużony wypoczynek w Karkonosze www.youtube.com/watch?v=eumEuK1sD90 , czego mu serdecznie życzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka