Dodaj do ulubionych

Najniższy przyrost, najwięcej zgonów i najwię

24.08.19, 13:12
Za PiS-u jest najniższy przyrost naturalny, najwięcej zgonów i najwięcej imigrantów:

www.fakt.pl/pieniadze/biznes/katastrofa-demograficzna-w-2018-roku-umarlo-najwiecej-ludzi-od-1945-roku/spseefk#slajd-3
Edytor zaawansowany
  • wsk175 24.08.19, 13:21
    Za to największy wzrost patologii rozmnażającej się dla pińcet+.
    Coś za coś....
  • oszo-lom-z-rm 24.08.19, 14:49
    Społeczeństwo nam się zestarzało . Kiedy było młode to PO i komuchy nie zrobiły nic by temu zaradzić po 1989..
  • weteran-czasu 24.08.19, 15:00
    500+ jedynie przyczyniło się do rozwoju narkomanii i alkoholizmu,
    a dzieci rodzi się mniej i dobrze, bo po alkoholu jakie dzieci mogą się rodzić.
    Umieralność Polsków drastycznie wzrosła, ludzie żyją statystycznie o 2 lata krócej w prównaniu z rokiem 2015.
    W wieku 65 lat możesz odejść na emeryturę ale będziesz statystycznie żył o dwa lata krócej.
    To są rzeczywiste "sukcesy" pisiej głupoty.

--
    ]:->
  • wsk175 24.08.19, 17:27
    To prezes jeszcze nie wymyślił elixiru młodości?
    a to dziad jeden!
    O bogu nawet nie wspominam.......
  • ceppisowski 24.08.19, 17:43
    Morawiecki na konwencji obiecel MILIONOWY przyrost naturalny do 2025r
    Ten przyrost zbiegnie sie z milionem polskich aut elektrycznych do 2025r
    Daty sa zbiezne nieprzypadkowo
    Pisowski duren wyborca ma je zapamietac.
    Jakby byly 2 daty to kretyn by zapomnial. Jedna bedzie latwiej
  • wsk175 24.08.19, 18:21
    I pół miliarda drzew do końca roku.....
  • banowanyzaprawde1 24.08.19, 19:22
    Mówicie mało rodzi się dzieci. Jak to się ma do tego co widzę na ulicy? Matki z minimum dwójką dzieci i kolejne w brzuchu. Zdarzyło mi się widzieć matki z szóstką i siódemką dziatek i kolejnymi w drodze. Coś mi tu nie pasuje.

--
    Mieszkańcy Europy stanowią na Świecie jedną, wspólną rodzinę. Dlatego wyobrażenie, że w tak ograniczonym „domu”, jakim jest Europa, utrzymanie różnego porządku prawnego i różnych wartości dla jednej wspólnoty mieszkańców, jest wyobrażeniem fałszywym.
  • man_sapiens 24.08.19, 19:44
    Ja na ulicy ciągle widzę łysego faceta z zezowatą żoną. Według twojego rozumowania to oznacza, że większość Polaków jest łysa a większość Polek zezowata.

--
    Problem pedofilii nie dotyczy tylko Kościoła. Ale Kościół to jedyna znana mi instytucja, która pomaga ukrywać pedofilów i ich zbrodnie Jażdżewski
  • ceppisowski 24.08.19, 20:03
    ty musisz byc pisowcem
  • wsk175 24.08.19, 20:07
    Niech zgadnę, w te okolice taksówki nocą nie jeżdżą i nikt z lokatorów pracą się nie hańbi.
  • j-k 24.08.19, 19:36
    Rzadow PO.

Bez programu 500+ byloby jeszcze gorzej.

a sam program jest o 5 - 10 lat spozniony.
  • man_sapiens 24.08.19, 19:47
    > Rzadow PO.

Oczywiście. Wina Tuska. Nie zrobił dziecka Pawłowicz.
    Nota bene Tusk ma już wnuki. A jak tam Jarosław K.? Rozmnaża chociaż koty?

--
    Dla Kaczyńskiego jedynym problemem z PZPR jest to, że to nie on był I sekretarzem Sierakowski
  • j-k 24.08.19, 19:53
    man_sapiens napisał:
    > Oczywiście. Wina Tuska.
    > Nota bene Tusk ma już wnuki.

nosz wlasnie i dlatego z programem 500+ sie lenil...

A jak tam Jarosław K.? Rozmnaża chociaż koty?

- z tego co wiem, to on je chowa... (bo mu zdychaja ze starosci...)
  • x2468 25.08.19, 11:03
    Ja slyszalem ze zdychaja zatrute strymi jajami.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • ceppisowski 24.08.19, 20:04
    dlaczego usilnie udowadniasz ze jestes pisowskim durniem?
  • j-k 24.08.19, 20:08
    lata mi i powiewa.

nie jestem zwolennikiem PiS - lecz Lewicy - a tylko obiektywnie tu pisuje, ze te wybory wygra ponownie PiS - z racji bezprogramowosci oPOzycji.
  • x2468 25.08.19, 11:04
    Tym bardziej ze niczego nie musisz udowadniac. "Kon jaki jest kazdy widzi".

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • adria231 25.08.19, 20:51
    500+ w obecnej formie wspomaga patologię. Aby te pieniądze wspomagały rodzinę i dzieci należałoby to inaczej rozdawać. Np : mogłoby to być odliczone od podatku. Skłaniałoby to ludzi do unikania szarej strefy( żeby tylko nie było tak, że samorządy musiałyby to pokrywać) .Można byłoby inaczej to zorganizować : żłobki i przedzszkola bezpłatne i dostępne dla wszystkich potrzebujących dzieci, bezpłatne obiady w szkole, opieka dentystyczna,lekarska, bezpłatne wszelkie zajęcia dodatkowe,podręczniki i inne pomoce szkolne. Przyzwoici rodzice mogliby pracować mając dzieci pod dobrą, dobrze opłaconą opieką. Nie musielibyśmy oczekiwać, że imigranci zastąpią nas na różnych stanowiskach, co dzieje się obecnie.Nie mam nic przeciwko zagranicznym przybyszom, ale nie mogę patrzyć na pijaczków, którzy z 500+ mają zasiłek na alkohol zamiast poszukać pracy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka