Dodaj do ulubionych

Polska prekursorem nowego rodzaju demokracji

24.08.19, 19:38
Demokracja, demokracją, prawo prawem, rząd rządem, sądy sądami , prokuratura prokuraturą, ministerstwa ministerstwami, senat senatem, policja policją, wojsko wojskiem, Trybunał konstytucyjny trybunałem , a i tak o wszystkim zadecyduje na końcu Jarosław Kaczyński!
To na....

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 24.08.19, 19:43
    kadziteusz napisał:

> Demokracja, demokracją, prawo prawem, rząd rządem, sądy sądami , prokuratura pr
    > okuraturą, ministerstwa ministerstwami, senat senatem, policja policją, wojsko
    > wojskiem, Trybunał konstytucyjny trybunałem , a i tak o wszystkim zadecyduje na
    > końcu Jarosław Kaczyński!
    > To na....
    O tym decyduje wyborca i ponownie zdecyduje już niedługo.
    >

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 24.08.19, 20:10
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > Demokracja, demokracją, prawo prawem, rząd rządem, sądy sądami , prokurat
    > ura pr
    > > okuraturą, ministerstwa ministerstwami, senat senatem, policja policją, w
    > ojsko
    > > wojskiem, Trybunał konstytucyjny trybunałem , a i tak o wszystkim zadecyd
    > uje na
    > > końcu Jarosław Kaczyński!
    > > To na....
    > O tym decyduje wyborca i ponownie zdecyduje już niedługo.
    > >
    >
    >
    >
    >

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • lumpior 24.08.19, 20:14
    Tzn.Kaczyzm.

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka