Dodaj do ulubionych

Spotkanie Kaczyńskiego z Ziobrą na Nowogrodzkiej w

25.08.19, 00:16
Spotkanie Kaczyńskiego z Ziobrą na Nowogrodzkiej w "Wilczym jarze" i obecny występ telewizyjny Ziobry, potwierdzają, że prezes PiS Kaczyński, od początku brał CZYNNY udział w tym rozmontowywaniu systemu prawnego Polski, burzeniu sądów i anarchizowaniu państwa, by móc przejąć władzę na podstawie "dekretu o stanie wyjątkowym".
Wtedy mógłby zawiesić Konstytucję RP i wszystkie obowiązujące prawa i swobody społeczne. Kaczyński w czasie swoich „licznych acz kołowatych” wystąpień, deprecjonował wszystkich sędziów, choć to oni składali przysięgę i noszą GODŁO państwowe na piersi, nie Kaczyński ni Ziobro odrzut pouczelniany.
Pewnie rozmowa miedzy panem, wójtem a plebanem na Nowogrodzkiej w siedzibie "KASTY" wyglądała chyba tak, jak przebiegają "NORMALNE rozmowy wyborcze”:

Prezes: no „kanalio, mordo zdradziecka” przeholowałes, chyba będziesz musiał, tak sam od siebie Zbyszku abdykować, a my zapewnimy ci godny i wygodny fotel ,niestetu już nie lektykę,

Prezes „KASTY” ZZ pan Zbyszek: no Jarek tylko spróbuj, to zrobię z ciebie suchą kocią karmę a z twojej partii kompost dla Kuchcińskiego, tylko mnie rusz, a ja mściciel będe cię nękał i ścigał do twojej śmierci”.
Edytor zaawansowany
 • weteran-czasu 25.08.19, 01:06
  To nie kłótnia a jakaś awantura na Nowogrodzkiej.
  Wygląda na to, że chyba zagryzają się nawzajem!
  --
  ]:->
 • weteran-czasu 25.08.19, 01:13
  Jarosława pewnie zadecydował i stąd ta awantura i krzyki.
  Chyba marny los obecnego minstra sprawiedliwości i prokuratora generalnego zarazem.
  Wcale się nie dziwię, przecież ściągnął do KRS i ministerstwa całe swoje gnojowisko.

  --
  ]:->
 • erte2 25.08.19, 01:34
  kawa_poranna
  Jest oczywista oczywistością (że zacytuje "klasyka) że zarówno ziobro jaki i kaczyński o tej akcji hejterskiej doskonale wiedzieli; powiem więcej - byli jej inspiratorami i pomysłodawcami. A ta narada była tylko objawem pewnej paniki i dotyczyła opracowania taktyki wyjścia z tej afery i minimalizacji strat.
  Czy ziobro zostanie zdymisjonowany? Nie sądzę, i to z co najmniej trzech powodów.
  1. Dymisja zera byłaby jednak przyznaniem się do tego że w tej aferze brało udział nie tylko paru ministerialnych czynowników, ale sprawa sięga samej głowy, samego głównie odpowiedzialnego za wprowadzanie "dobrej zmiany" w sądach.
  2. zero ma jednak swoją partię która formalnie nie jest częścią PiS-u. Co prawda większa część jej "działaczy" po "dekapitacji" szefa w te pędy przeszłaby do klubu PiS-u. ale paru mogłoby się ociągać; a poza tym jakiś fragment seweryna wielbi właśnie ziobrę i mógłby się obrazić.
  3. Pozostaje jeszcze kwestia "zielonych teczek" którymi postawiony pod ścianą i niemający już nic do stracenia zero mógłby przywalić i w kurdupla, i w wielu jego akolitów.
 • eiran 25.08.19, 07:23
  www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zbigniew-ziobro-przyjechal-na-narade-ws-farmy-trolli/cf7hzh8#slajd-3
  Przymiarki do więźniarki?

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • eiran 25.08.19, 07:24
  Przymiarki do więźniarki?

  www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/zbigniew-ziobro-przyjechal-na-narade-ws-farmy-trolli/cf7hzh8#slajd-3  --
  Przez 14 lat ayran.
 • buldog2 25.08.19, 08:15
  Szaniec (Wolfschanze), nie Jar, "Kaczy Szaniec". JAR w "Kaczym Szańcu". Mnie jednak bardziej kojarzą się z tym kremlowskie perypetie Berii. Choć to moće zarezerwowane już dla drugiego egzemplarza.

  --
  Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka