Dodaj do ulubionych

Wzorcowe odwracanie kota ogonem przez PiS

25.08.19, 08:53
A konkretnie przez ministerstwo propagandy tej partii, dla którego nie zawsze czarne jest czarne, a białe jest białe, bo jest takie jakie prezes wskaże.
Otóż tajemnicą Poliszynela jest to, ze to poseł Brejza pogrążył kochanego marszałka PiS upubliczniając jego Bizancjum, dojenie państwowej kasy ile się da i przede wszystkim brak przyzwoitości tzw drugiej osoby w państwie.
Potem okazało się , że afera z marszałkiem to mały Pikuś przy aferze hejterskiej zastępcy Ziobry SĘDZIEGO (!) Piewiaka, któru pod skrzydłami swojego szefa stworzył organizację przestępczą, k hejtującą niepoprawnych sędziów.

No i co teraz robi PiS?
Ano odwraca kota ogonem zarzucając hejt i jeszcze gorsze rzeczy głownemu winowajcy klęski PIS posłowi Brejzie!
To się naprawdę w pale nie mieści , to brzmi jak cytat z jakiejś kiepskiej powieści, ale biorcy pińcet plus to łykną, choć sprawa jest szyta tak grubymi nićmi, ze tylko idiota moze dać się na to nabrać:
www.tvp.info/44080613/pereira-brejza-mowi-ze-jest-ofiara-a-tvp-chce-go-zdyskredytowac

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka