Dodaj do ulubionych

Pamiętacie zagłuszanie Wolnej Europy?

25.08.19, 12:23
Za czasów bolszewickiej dyktatury zagłuszane były radiostacje nadające informacje niewygodne dla władzy - radio Wolna Europa, Głos Ameryki, BBC. Trzeba było długo szukać na różnych zakresach krótkich i średnich fal transmisji, której zagłuszanie było akurat trochę słabsze i nie zawsze dało się na taką częstotliwość trafić.

Dzisiaj jest to kolejna bolszewicka tradycja, którą z lubością przywraca PiS. Nie zagłusza radia, bo dzisiaj nikt nie słucha krótkich czy średnich fal (i mało kto w ogóle ma w domu taki odbiornik). Cenzury internetu czy zakłócania telewizji satelitarnych (jeszcze) nie ma, bo to byłby międzynarodowy skandal.

Co mamy? W każdej audycji, w której spotykają się aby dyskutować politycy z różnych partii (np. Ława Polityków) można to znakomicie obserwować. Jeżeli tylko któryś z opozycyjnych polityków zaczyna mówić coś niewygodnego dla Jedynej Słusznej Partii, to natychmiast włącza się zagłuszarka w osobie pisowskiego polityka. Mówi głośno i monotonnie zagłuszając to, co usiłuje nam powiedzieć opozycjonista. Jak to wystarczająco długo trwa - to audycja kończy się i widz nie ma szansy usłyszeć argumentów czy informacji niemiłych dla pachołków Jarosława K. Pisiewicze są w tym bez wątpienia wyszkoleni - bo to nie jest jeden czy dwóch pisiewiczów, którzy tak postępują. robią to wszyscy pisiewicze i każdy w taki sam sposób: głośno, monotonnym głosem bez emocji i nie żeby powiedzieć jedno czy dwa zdania ale tak długo, dopóki opozycyjny polityk mówi usiłując przekazać coś widzom.

Swoją drogą - nie rozumiem dlaczego po pierwszym takim zachowaniu pisiacki zagłuszacz nie jest natychmiast wyrzucany z audycji a w razie recydywy przestaje być zapraszany.

--
PiS- grupa rekonstrukcyjna PRL+
Edytor zaawansowany
  • qinto 25.08.19, 12:34
    Czego najlepszym przykładem jest dzisiejsza audycja - Śniadanie w Polsat News.
    Kiedy tylko towarzysz Skrzaczasty powiedział niewygodną dla PO prawdę, natychmiast włączyła się zagłuszarka w osobie Grabca.
    Kerwiński, Mucha, Neuman to kolejne przykłady wysokowydajnych zagłuszarek.
  • nazimno 25.08.19, 12:41
    Pan Halicki tez?
  • nazimno 25.08.19, 12:39
    cytuje, bo to brednia:
    ----------------------------

Cenzury internetu czy zakłócania telewizji satelitarnych (jeszcze) nie ma, bo to byłby międzynarodowy skandal.

FB i Twitter stosuja cenzure zamykajac/blokujac konta.
    Jsk zwykle rozumny "o niczym nie wie".
  • no-popis 25.08.19, 12:42
    nazimno napisał:

> cytuje, bo to brednia:
    > ----------------------------
    >
    > Cenzury internetu czy zakłócania telewizji satelitarnych (jeszcze) nie ma, bo t
    > o byłby międzynarodowy skandal.
    ...to forum jest doskonałym przykładem "zagłuszania" i prlowskiej cenzury.
    > FB i Twitter stosuja cenzure zamykajac/blokujac konta.
    > Jsk zwykle rozumny "o niczym nie wie".
    To zjawisko masowe, Wyłącza się też niezależne TV na YT.
    Armia najętych tr o lli pracuje aby to wspomagać.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 25.08.19, 12:57
    > FB i Twitter stosuja cenzure zamykajac/blokujac konta.

Oczywiście według ciebie jest to sprzeczne z obywatelskim prawem do wolności słowa:)

--
    Uwaga szczur!
  • nazimno 25.08.19, 13:09
    Twoje wnioski nie maja logicznej przeslanki.
    Chodzi o cenzure i znane fakty.
    Mechanizmy blokad sa zupelnie innym zagadnieniem,
    slusznosc/nieslusznosc tych decyzji tym bardziej
  • pies.na.czarnych 25.08.19, 14:06
    Sianie nienawiści, rasizm, dyskryminacja itp „pierdoły” nie tylko na FB są tępione. Nawet polskie prawo penalizuje tego typu zachowania.

--
    Uwaga szczur!
  • j-k 25.08.19, 14:16
    - tylko taka, ktora tobie pasuje ?
  • no-popis 25.08.19, 14:40
    j-k napisał:

> - tylko taka, ktora tobie pasuje ?
    Przykładem tego jest tutejsza cenzura, na tym forum, na forum Agory.
    W zasadzie omawiać nie trzeba.
    Jak za PRL właśnie, w zależności od poglądów uczestnika czy dyskutanta różne prawa.
    Moderatorzy przebierają się za "normalnych dyskutantów", sprzyjają tr o llo wni lewackiej a każdy zbyt trafny argument usuwają.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • x2468 25.08.19, 15:24
    Co moderator ma zrobic kiedy widzi ze "dyskutant" to patentowany blazen ktory na ten przyklada po raz setny powiela to samo klamstwo, pomimo tego ze wielokrotnie zwaracano takiemu uwage ze pisze bzdury? Przykladem takiego zagluszacza moze byc placzace sie po tym forum indywiduum ktore regularnie pisze "Polska to nienormalnosc" powiedzial Tusk, "Komorowski skakal po fotelach", Polanski...itd. Nawet pisi mowia ze to wszystko bzdury, czyli fake-on nie. Przpomina jako zywo stolarza po szkole specjalnej ktorego majster nie moze spuscic z oka, bo kiedy mu powiedza aby heblowal deske to bedzie doputy ja heblowal dopuki majster mu nie powie stop. Jesli nie powie to przechebluje deske, strugnice i skonczy pod przeheblowana podloga.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • no-popis 25.08.19, 15:47
    x2468 napisał:

> Co moderator ma zrobic kiedy widzi ze "dyskutant" to patentowany blazen ktory n
    > a ten przyklada po raz setny powiela to samo klamstwo, pomimo tego ze wielokrot
    > nie zwaracano takiemu uwage ze pisze bzdury? Przykladem takiego zagluszacza mo
    > ze byc placzace sie po tym forum indywiduum ktore regularnie pisze "Polska to n
    > ienormalnosc" powiedzial Tusk, "Komorowski skakal po fotelach", Polanski...itd.
    > Nawet pisi mowia ze to wszystko bzdury, czyli fake-on nie. Przpomina jako zywo
    > stolarza po szkole specjalnej ktorego majster nie moze spuscic z oka, bo kiedy
    > mu powiedza aby heblowal deske to bedzie doputy ja heblował dopuki majster mu
    > nie powie stop. Jesli nie powie to przechebluje deske, strugnice i skonczy pod
    > przeheblowana podloga.
    Dałeś popis języka polskiego oraz obraz lewackiej wizji wolności słowa czyli dopuszczalności cenzury.

--
  • nazimno 25.08.19, 14:21
    Penalizacja bez wyroku?
    A od kiedy?

W ogole nic nie rozumiesz.
    Przesylabizuj sobie post sapiensa i jego
    stwierdzenie o braku cenzury w internecie.

Pomijam fk, na ktorym wlasnie cenzura
    w krotkich gaciach uzywa sobie do woli.
  • qinto 25.08.19, 14:27
    nazimno napisał:

> Pomijam fk, na ktorym wlasnie cenzura
    > w krotkich gaciach uzywa sobie do woli.

BINGO !!!
  • x2468 25.08.19, 14:51
    Slyszales pacanie o "klauzuli sumienia"? Widac ja stosuja i to zgodnie z pisim prawem. Sumienie im nie pozwala na powielanie twoich i innych pisich bredni.

--
    Financial Times:
  • nazimno 25.08.19, 15:46
    Jasne, Marianku.
  • x2468 25.08.19, 21:48
    Pisze sie Maryjanku.

--
    Financial Times:
  • nazimno 26.08.19, 08:35
    Nie podlizuj sie RM.
  • no-popis 25.08.19, 12:39
    Masz tu przykład takiej zagłuszarki , który próbuje zagłuszyć prawdę i ...Elizę Michalik.
    youtu.be/Q9rH_soTcfM?t=22

--
  • qinto 25.08.19, 12:46
    no-popis napisała:

> Masz tu przykład takiej zagłuszarki , który próbuje zagłuszyć prawdę i ...Elizę
    > Michalik.
    > youtu.be/Q9rH_soTcfM?t=22er
    >

Stefan w roli moralizatora....koniec świata.
    Obrońca kościoła - boki zrywać, mając na uwadze aferę łóżkową Stefana.
  • buldog2 25.08.19, 12:47
    Oddelegowany tutaj tow. quinto pełni identyczną rolę, ale to tak na marginesie.

Ale już, kurcze, o tym tu rozmawialiśmy, i podnoszony był argument o wolności wypowiedzi, wolności także dla tego typu praktyk. Czego również nie rozumem.
    A odbiornik Sony Captain 55 kupiłem niedawno i pewnie kupię jeszcze jeden podobny, bo ten się już spodobał znajomym. Bardzo dobre radio, z najlepszego okresu odbiorników analogowych, cała harmonijka krótkich. Lepszy (wygodniejszy) mógl być tylko model przejściowy, analogowy z cyfrowym wyświetlaczem częstotliwości. Później robili tylko gorsze (cyfrowe), niewykluczone, że już doszli do tamtego poziomu, ale pewności nie mam.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • qinto 25.08.19, 12:52
    Oddelegowany tutaj tow. quinto pełni identyczną rolę, ale to tak na marginesie.

Wydaje się, że nic nie zrozumiałeś z mojego postu.
    Ale, to tak- na marginesie.
  • x2468 25.08.19, 15:38
    Trudno zrozumiec belkot.

--
    Financial Times:
  • no-popis 25.08.19, 13:09
    buldog2 napisał:

> Oddelegowany tutaj tow. quinto pełni identyczną rolę, ale to tak na marginesie.
    Bawić może jak oddelegowany do obrony niePOkalanego POczęcia buldog POszukuje innych oddelegowanych.
    Zacznij od siebie i spójrz a lustro:)

> Ale już, kurcze, o tym tu rozmawialiśmy, i podnoszony był argument o wolności w
    > ypowiedzi, wolności także dla tego typu praktyk.
    --
  • qinto 25.08.19, 13:21
    no-popis napisała:

> buldog2 napisał:
    >
    > > Oddelegowany tutaj tow. quinto pełni identyczną rolę, ale to tak na margi
    > nesie.
    > Bawić może jak oddelegowany do obrony niePOkalanego POczęcia buldog POszukuje i
    > nnych oddelegowanych.
    > Zacznij od siebie i spójrz a lustro:)
    >
    > > Ale już, kurcze, o tym tu rozmawialiśmy, i podnoszony był argument o woln
    > ości w
    > > ypowiedzi, wolności także dla tego typu praktyk.

Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę - źle!
  • nazimno 25.08.19, 13:31
    Mozna kupic receiver-scanner ze wszystkimi
    rodzajami demodulacji, nawet jednowstegowej
    oraz z pelnym pasmem AM/FM radiofonii
    publicznej i innych pasm tez.

Czulosc i parametry sygnak/szum klada na lopatki
    caly komercyjnie dostepny chlam.

Jest problem z legalnoscia, ale handel internetowy
    to ignoruje. No i cena moze cie powalic.
  • no-popis 25.08.19, 13:56
    nazimno napisał:

> Mozna kupic receiver-scanner ze wszystkimi
    > rodzajami demodulacji, nawet jednowstegowej
    > oraz z pelnym pasmem AM/FM radiofonii
    > publicznej i innych pasm tez.
    >
    > Czulosc i parametry sygnak/szum klada na lopatki
    > caly komercyjnie dostepny chlam.
    >
    > Jest problem z legalnoscia, ale handel internetowy
    > to ignoruje. No i cena moze cie powalic.
    Daj proszę link do takiego urządzenia.

--
  • nazimno 25.08.19, 14:00
    Nie zajmuje sie reklama spamerska.
    Google i szukaj.
  • qinto 25.08.19, 14:12
    Po co zagłuszać ?
    Wystarczy przełączyć na inny program.
    Propaganda pisowska niczym nie różni się od poprzednich.
    Posłowie PO, PSL, SLD niczym się nie różnią od posłów PiS, jeżeli chodzi o kulturę wypowiedzi i zagłuszanie wypowiedzi.
  • no-popis 25.08.19, 14:36
    qinto napisał:

> Po co zagłuszać ?
    > Wystarczy przełączyć na inny program.
    > Propaganda pisowska niczym nie różni się od poprzednich.
    > Posłowie PO, PSL, SLD niczym się nie różnią od posłów PiS, jeżeli chodzi o kult
    > urę wypowiedzi i zagłuszanie wypowiedzi.
    Całkowita zgoda.

--
  • buldog2 25.08.19, 16:35
    Masz ludzikow coś ze średniej półki:
    allegro.pl/oferta/tecsun-s-2000-topowy-odbiornik-globalny-dsp-7655797607
    Na wyższą półkę raczej nie będzie cię stac, a ta w zupełności wystarczy.
    Tu
    www.konektor5000.pl/index.php?k119,skanery-odbiorniki-globalne-tecsun
    znajdziesz inne modele Tecsun. np. 880, i za ciut mniejsze pieniądze.
    Może ci przejdzie zaśmiecanie forum Kraj.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • erte2 25.08.19, 15:38
    buldog2 napisał:
    A odbiornik Sony Captain 55 kupiłem niedawno i pewnie kupię jeszcze jeden podobny, bo ten się już spodobał znajomym. Bardzo dobre radio, z najlepszego okresu odbiorników analogowych, cała harmonijka krótkich.

Rozumiem że to bardziej demonstracja, bo raczej Rozgłośnia Polska Radia Wolna Europa się nie odrodzi, a przynajmniej na falach krótkich. Są inne sposoby.

A tak na marginesie: za komuny (!) można było nabyć (co prawda niełatwo, mnie się nie udało) przenośne (aczkolwiek dość duże i ciężkie) radio Diory nazywając się "Julia" które miało następujące cechy:
    1. Było stereofoniczne (posiadało oddzielny głośnik).
    2. Miało dwa pasma UKF ("wschodnie" i "zachodnie").
    3. Oczywiście zakresy fal długich i średnich.
    4. Fale krótkie rozbite na kilka podzakresów z możliwością precyzyjnego dostrajania.
    Jak na owe czasy czysta dywersja!!
  • buldog2 25.08.19, 16:37
    Na temat tego radia mam szczególne wspomnienia.
    1. Zauważalnie mniej czułe, niż Grundig Satellit.
    2. Ukradziono mi je w serwisie.

--
  • erte2 25.08.19, 19:56
    buldog2
    1. Nie miałem przyjemności z Grundigiem jakmutam
    2. "Julia" sprawowała się całkiem nieźle (miała ją moja siostra; dla jasności - nie pracowała w Serwisie, była nauczycielką matematyki :-)) ).
  • borrka 25.08.19, 12:58
    I nie bez racji zglosiła sie natychmiast pisowska trolarnia - oni, podobnie zagłuszaja niewygodne wypowiedzi na forum.
    Wiec po raz setny apeluję - skończcie wszelkie dyskusje z pisowskimi najmimordami na forum!
    Mam nicki wymienić?

Czy zdarzyło sie, iż napisali coś z sensem?
    Nigdy.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • borrka 25.08.19, 12:59
    Okazuje się dość skuteczna.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • m.c.hrabia 25.08.19, 13:19
    Mam nicki wymienić?

wystarczy zajrzeć wyżej.
  • kadziteusz 25.08.19, 13:16
    man_sapiens napisał:
    >
    > Swoją drogą - nie rozumiem dlaczego po pierwszym takim zachowaniu pisiacki zagł
    > uszacz nie jest natychmiast wyrzucany z audycji a w razie recydywy przestaje by
    > ć zapraszany.
    >
    Prym tu wiedzie Rachoń i Klarenbach, którzy w chamski sposób przerywają posłom opozycji i zaraz ripostują szczując na PO.
    Takich pseudo dziennikarzy po zmianie władzy powinno się wypier... na zbity pysk z wilczym biletem na całą UE

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 25.08.19, 14:05
    kadziteusz napisał:

> man_sapiens napisał:
    > >
    > > Swoją drogą - nie rozumiem dlaczego po pierwszym takim zachowaniu pisiack
    > i zagł
    > > uszacz nie jest natychmiast wyrzucany z audycji a w razie recydywy przest
    > aje by
    > > ć zapraszany.
    > >
    > Prym tu wiedzie Rachoń i Klarenbach, którzy w chamski sposób przerywają posłom
    > opozycji i zaraz ripostują szczując na PO.
    ...i niczym tu się nie różnią od dawnych Lisów.

--
  • man_sapiens 26.08.19, 10:01
    > Takich pseudo dziennikarzy po zmianie władzy powinno się wypier... na zbity pysk

To nie dziennikarze. To są funkcjonariusze Wydziału Propagandy KC PiS.

--
    Jeżeli, daj Boże, Pana Boga nie ma, to chwała Bogu; ale natomiast jeśli, nie daj Bóg, Pan Bóg jest, to niech nas ręka boska broni. Jan Tadeusz Stanisławski
  • pies.na.czarnych 25.08.19, 14:11
    W linku poniżej jeden taki długo się wstrzymywał, ale jednak nie wytrzymał i włączył zagłuszarkę :)
    www.tvn24.pl/hejt-wobec-sedziow-i-odpowiedzialnosci-zbigniewa-ziobry-kawa-na-lawe,963864,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 25.08.19, 14:18
    pies.na.czarnych napisała:

> W linku poniżej jeden taki długo się wstrzymywał, ale jednak nie wytrzymał i wł
    > ączył zagłuszarkę :)
    > www.tvn24.pl/hejt-wobec-sedziow-i-odpowiedzialnosci-zbigniewa-ziobry-kawa-na-lawe,963864,s.html
    >

A gadzinówka zwana dla jaj TVP INFO działa na całego:
    www.tvp.info/44089518/wydzial-nienawisci-w-inowroclawiu-jak-scenariusz-gangsterskiego-filmu

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • biologiczny_zegar 25.08.19, 15:36
    1. Propaganda z Nowogrodzkiej to 1:1 klasyczny mobbing.

2. Na salach rozpraw skończy się pisowskie zagłuszanie afer.

3. Od masowych pozwów i surowych wyroków Nowogrodzka nie ucieknie.
  • 141288bs 26.08.19, 10:15
    biologiczny_zegar napisał:

> 1. Propaganda z Nowogrodzkiej to 1:1 klasyczny mobbing.
    >
    > 2. Na salach rozpraw skończy się pisowskie zagłuszanie afer.
    >
    > 3. Od masowych pozwów i surowych wyroków Nowogrodzka nie ucieknie.

- za co maja byc te POzwy?, czyz za to, ze nie POzwolili zlodziejom i bandytom "rzadzic"?
  • eiran 25.08.19, 17:12
    Pamiętam że BBC na falach średnich (1296 kHz) nie było zagłuszane. Jako dzieciak słuchałem tego co wieczór, na dość prymitywnym radyjku, bez żadnych kłopotów. Zagłuszane były RWE i VoA,

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 25.08.19, 17:58
    zreszta na tle RWE i VoA wyroznialo sie obiektywizmem i jakoscia programow.
  • buldog2 25.08.19, 21:51
    Tak. BBC to była ta najwyższa półka. Niestety, przeniesienie gustu i standardów na masowy grunt polski okazało się nietrafione.

--
  • inocom 25.08.19, 22:56
    man_sapiens napisał:

> Za czasów bolszewickiej dyktatury zagłuszane były radiostacje nadające informac
    > je niewygodne dla władzy - radio Wolna Europa, Głos Ameryki, BBC.

Każdy może sobie słuchać to czego chce.

Jest taka apka Daily Tunes. Miłego słuchania, choć wiem, że chciałbyś zagłuszać i ludzi tłamsić.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • man_sapiens 26.08.19, 09:59
    > Jest taka apka Daily Tunes. Miłego słuchania, choć wiem, że chciałbyś zagłuszać
    > i ludzi tłamsić.

Pisiewicze nie chcieliby. Wy to już robicie, chciejstwo było przed 2015. A co do moich chęci - twoje projekcje własnych uczuć na innych są dziecinne.

--
    50 000+ Wystarczy nie kraść - i nie kradną, biorą jak swoje.
  • 141288bs 26.08.19, 10:11
    Bzdura, a zagluszarki psl-owskie - chamskie bydlaki Bejda, Klimczak..., wylaczyc je nie sposob. Kukizowcy tez za daleko nie odbiegaja, szczegolnie Mordak, czy jakos tak podobnie zwacy sie, ale to co zostalo tam to w wiekszosci bandyterka.
  • zelazowy 26.08.19, 10:17
    Ja nie, ale moi dziadkowie pamiętają.
  • adria231 28.08.19, 11:18
    W tej chwili słuchałam radia na częstotliwości 102,9 MHz na odbiorniku Grunding. Niestety jest zagłuszane. Sprawdziłam na innym odbiorniku - to samo, w komórce też. To nie pierwszy raz kiedy to radio TOK fm jest zakłócane.
  • adria231 28.08.19, 11:27
    Kogo powinnam powiadomić , że w wolnym państwie, gdzie płacę podatki i RTV uniemożliwia mi się słuchania ulubionej stacji radiowej? .
  • nazimno 28.08.19, 11:39
    I jeszcze jedno.
    Jesli okaze sie, ze urzadzenie zaklocajace jest jednym z twoich
    domowych sprzetow, bedziesz miec problem.
  • adria231 28.08.19, 20:44
    Sprawdzałam, tylko ta stacja jest zakłócana. Dobrze słychać Radio Maria,Katowice, jedynkę ., Radio Pogoda i wszystkie inne.
    Tylko zakłócane jest 102,9 MHz. Jak już wspominałam - to nie pierwszy raz.
  • nazimno 28.08.19, 11:36
    To oczywiste BREDNIE, ze ktos specjalnie "zakloca".
    BREDNIE.

Mieszkasz w poblizu zrodla zaklocen.
    Na ogol jest to jakies tandetne urzadzenie medialne, ktore albo masz sama w domu albo
    ma to sasiad.
    Urzadzenie to nie spelnia wymagan dotyczacych emisji zaklocen radiowych w pasmach uzytkowych.

Moze to byc modem telewizji kablowej, router czy jakiekolwiek inne g...o.
    Wylacz wszystko w domu, wlacz tylko radio.
    Albo skontaktuj sie z:

biurose.sejm.gov.pl/teksty_pdf_96/i-386.pdf

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka