Dodaj do ulubionych

a tchórz Budyń Dudy w miech,...

26.08.19, 17:42
...zniknął. Poza tłitami o pierdułach jakby w ogóle nic się w Polsce nie stało, a jego po prostu nigdzie nie ma.
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 26.08.19, 17:54

Podczas wizyty w Anglii, PanPrezydent został zaproszony na herbatę do Królowej.

Kiedy rozmawiali zapytał ją, jaka jest mocna strona jej władzy. Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi.

- Jak Wasza Wysokość rozpoznaje, że są inteligentni? - spytał PanPrezydent

- Cóż, po prostu zadaje im odpowiednie pytania - odpowiedziała Królowa - pozwól mi zademonstrować.

W tym momencie Królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Theresa May:

- Pani premier, proszę opowiedzieć na następujące pytanie: Pani matka ma dziecko i pani ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pani bratem ani siostrą - kto to jest?

- Oczywiście to ja nim jestem.

- Doskonale - odpowiada Królowa - dziękuję bardzo i dobranoc.

Odkłada słuchawkę i mówi:

- Czy teraz już Pan rozumie, PaniePrezydencie?

- Tak. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać by zastosować ten sposób!

Po powrocie do Warszawy PAnPrezydent decyduje poddać testowi premiera - Matołusza

Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta:

- Matołusz, chciałbym Ci zadać jedno pytanie, ok?

- Ależ oczywiście, nie krepuj się, jestem gotów.

- Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostrą - kto to jest?

Matołusz chrząka, kaszle i w końcu odpowiada:

- Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzią?

Duda zgadza się i Matołusz wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego PiS, po czym głowią się nad zagadką przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiązanie.

W końcu, w akcie desperacji, premier dzwoni do starych znajomych z "Sowa i Przyjaciele". Matołusz po cichu skonsultował się z Kopacz, Schetyną i Sikorskim, ale ci też nie wiedzieli.

Gdy sprawa wydawała się już przegrana, Matołusz trafił przez przypadek na korytarzu sejmowym młodego posła, który po raz pierwszy zasiada w parlamencie, Krzyśka Brejzę.

Przyparty do muru premier przedstawia mu problem:

- Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostrą - kto to jest?

Krzysiek Brejza odpowiada bez zastanowienia:

- To ja, oczywiście!

Uradowany Matołusz wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego, odnajduje PanaPrezydenta i krzyczy:

- Mam, mam! Wiem kto to jest! To Krzysiek Brejza!!!

Na co PanPrezydent robiąc zdegustowaną minę:

- Źle idioto! To Theresa May❗

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • buldog2 26.08.19, 20:25
    I się dziwisz, że cię kasują.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • kadziteusz 26.08.19, 20:39
    buldog2 napisał:

> I się dziwisz, że cię kasują.
    >
    Nie, bo wiem kto moderuje i czego broni, a poza tym od maja zeszłego roku mnie nie lubią.
    A co do tego wpisu, to niby co w nim jest złego, co ci się nie podoba?
    Bo dla mnie tto doskonały kawał polityczny i nic więcej, nawet nie zawiera ani wulgaryzmów ani niczego co by kogoś mogło urazić.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • buldog2 26.08.19, 22:29
    Brak elementu nowości, że się tak wyrażę. Wszystko oklepane, nie chodzi o pisowatość czy antypisowatość.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • buldog2 26.08.19, 22:30
    Nawet Abdul to zauważył.

--
  • yoma 27.08.19, 00:18
    Od tego kawału krasnoludki w piwnicy nawijają brody na kołowrotek.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • jabbaryt 26.08.19, 20:33
    Ten dowcip to z czasów Breżniewa, tylko trochę inni bohaterowie.
  • kadziteusz 26.08.19, 20:40
    jabbaryt napisał:

> Ten dowcip to z czasów Breżniewa, tylko trochę inni bohaterowie.

Fakt, kawały mają swoje drugie życie.

--
  • erte2 26.08.19, 23:55
    jabbaryt napisał:

Ten dowcip to z czasów Breżniewa, tylko trochę inni bohaterowie.

Jesteś pewien że tak znowu bardzo inni?

P.s. A tak naprawdę to jest przedwojenny żydowski szmonces który naonczas nie miał żadnego podtekstu politycznego. Polecam zbiorek takich facecji "Przy szabasowych świecach" autorstwa Horacego Safrina.
  • kadziteusz 27.08.19, 08:17
    erte2 napisał:

> jabbaryt napisał:
    >
    > Ten dowcip to z czasów Breżniewa, tylko trochę inni bohaterowie.
    >
    > Jesteś pewien że tak znowu bardzo inni?

niektórzy tego nie zrozumieją.

--
  • no-popis 28.08.19, 07:33
    Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludźmi.

No to Schetyna, Neumann, Halicki ...itd :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • j-k 26.08.19, 17:55
    a poza tym jest chyba sezon urlopowy co ?

martw sie lepiej o mojego ulubienca Grzesia S.

- tego wcelo na Amen.

• kolor 26.08.19, 18:02
    Duda pewnie romansuje z Leśnym Rucha.....dłem
  • m.c.hrabia 26.08.19, 18:34
    kolor napisał:

> Duda pewnie romansuje z Leśnym Rucha.....dłem

a popisowce liżą mu rowa.
  • buldog2 26.08.19, 20:27
    Żeby życie mialo smaczek... Z Martusią Dziewicą i Izą Pęk też. Zdjęcia publicznie eksponowane.

--
  • buldog2 26.08.19, 20:30
    I Doda nie bez szans. Prezydent Dodą zachwycony.

--
  • no-popis 26.08.19, 18:23
    j-k napisał:

> a poza tym jest chyba sezon urlopowy co ?
    >
    > martw sie lepiej o mojego ulubienca Grzesia S.
    >
    > - tego wcelo na Amen.
    To był Minister Spraw Zagranicznyhc Tysiąclecia :) , ten Grzesio.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • j-k 26.08.19, 18:31
    kiedys to byl przystojny schatyn, ale potem zsiwial...

- podobnie jak ja :)
    .
    wiadomosci.dziennik.pl/polityka/zdjecia/galeria/470655,3,wszystkie-twarze-grzegorza-schetyny-sylwetka-szefa-msz.html
  • x2468 26.08.19, 23:01
    Niestety, nie nawiazal stosunkow z San Escobar.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • no-popis 26.08.19, 18:50
    Sprawy tego typu ocen należy oceniać zawsze na jakimś tle.
    Odwaga. Jak ktoś skoczy do wody z pomostu to jest odważny czy odważny jest ten co skoczy ze spadochonu? Na tle Baumgartnera, który skoczył z ponad 39 km wysokości (srtatosfera) to ten co skoczył na spadochronie jest mięczakiem niemal.
    Ad rem.
    Tchórzostwo i jego stopień również zależy od tła porównawczego.
    Na tle tchórza Tuska to Duda jest berserker lub fighter ! :)
    Przykładów aktów tchórzostwa Tuska jest ogrom.
    Jednym z setek możliwych przykładów, zarówno z okresu polskiego jak i unijnego, nich będzie , abym nie był gołosłowny, 20 rocznica wyborów czerwocowym w 1989 roku , która miałą być obchodzona w Gdańsku co było oczywiste, została przez tchórza Tuska [przeniesiona z Gdańska do Krakowa jak tylko Solidarność i PiS zapowiedzieli wielką manifestacją niezadowolonych z rządów PO.
    Inny ważny przypadek tchórzostwa Tuska.
    Rok 2013. Premierem jest Tusk. Temat wymieniam bo dzisiaj jest to modny ale jak PiS rządzi.
    Związki Partnerskie.W sejmie jest ustawa o Związkach Partnerskich
    Tusk oraz posłowie PO, którzy dzisiaj krzyczą o homofobii,głosowali za odrzuceniem projektów ustaw o związkach partnerskich. Tusk stchórzył.
    Podobnie np z Kartą Praw Człowieka i Obywatela i dziesiątek innych przypadków tchórzostwa Tuska.
    Tak więc Duda na tle Tuska jest bezwzględnie fighterem.
    Aczkolwiek możemy uznać za bardzo odważnego , stosując porównania w ocenie, bardziej niż Duda imć Komorowskiego, który był bardzo odważny POwątpiewając w wierność małżonki Obamy i patrzył przy tym w twarz i w oczy prezydenta Obamy.
    --
  • buldog2 26.08.19, 19:22
    My to badzo dobrze tutaj wiemy. Dla ludzikowo Duda to bohater. Splunąć tylko wypada. Komentarz zbyteczny.

--
  • qinto 26.08.19, 19:27
    buldog2 napisał:

> My to badzo dobrze tutaj wiemy. Dla ludzikowo Duda to bohater. Splunąć tylko wy
    > pada. Komentarz zbyteczny.
    >

To po co komentujesz?
  • buldog2 26.08.19, 19:53
    Trudno nazwać to komentarzem. To werbalne splunięcie tylko.

--
  • no-popis 26.08.19, 22:43
    buldog2 napisał:

> Trudno nazwać to komentarzem. To werbalne splunięcie tylko.
    Zabawne, że ty lub niżej hrabia tak piszecie :) Wyznawcy niePOkalanego POczęcia sami sobie odbierają wiarygodność w zasadzie polemizować z wami nie trzeba. To tak jak Kaczyński nie musi wiele robić wystarczy, że wypuszczą Grzesia i jego kolegów i POzamiatane.

--
  • m.c.hrabia 26.08.19, 19:46
    buldog2 napisał:

> My to badzo dobrze tutaj wiemy. Dla ludzikowo Duda to bohater. Splunąć tylko wy
    > pada. Komentarz zbyteczny.
    >
    do szamba tylko splunąć, no jeszcze naszczać można.
  • qinto 26.08.19, 19:56
    m.c.hrabia napisał:

> buldog2 napisał:
    >
    > > My to badzo dobrze tutaj wiemy. Dla ludzikowo Duda to bohater. Splunąć ty
    > lko wy
    > > pada. Komentarz zbyteczny.
    > >
    > do szamba tylko splunąć, no jeszcze naszczać można.
    Kłamiesz, jak każda regularna PISowska swołocz. Pieniądze +500 to głównie nie na dzieci, tylko na kupienie głosów elektoratu nierobów. Uczciwi ludzie wstydzą się tych pieniędzy, oczywiście za wyjątkiem tych, którzy płacą na to podatki. PISowcy nie mają wstydu tak jak ty.

No... poziom szamba aż nadto widoczny.
  • no-popis 26.08.19, 22:43
    m.c.hrabia napisał:

> buldog2 napisał:
    >
    > > My to badzo dobrze tutaj wiemy. Dla ludzikowo Duda to bohater. Splunąć ty
    > lko wy
    > > pada. Komentarz zbyteczny.
    > >
    > do szamba tylko splunąć, no jeszcze naszczać można.
    To już wyborca zrobił w roku 2015.

--
  • erte2 27.08.19, 00:01
    no-popis napisała:
    Odwaga. Jak ktoś skoczy do wody z pomostu to jest odważny czy odważny jest ten co skoczy ze spadochonu?

Ten co skoczy ze spadochronu to jest idiota albo samobójca. No chyba zę zwinięty spadochron leży na ziemi ale wtedy to jest bezsensowne.
  • no-popis 27.08.19, 00:16
    erte2 napisał:

> Ten co skoczy ze spadochronu to jest idiota albo samobójca. No chyba zę
    > zwinięty spadochron leży na ziemi ale wtedy to jest bezsensowne.
    ...czyli nie masz nic do POwiedzenia. Jakoś to nie zaskakuje.

--
  • borrka 26.08.19, 19:55
    To pierwszy kandydat na winnego.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • taniarada 26.08.19, 19:58
    Przy akceptacji admina.Człowieku to jest prezydent Polski .Możesz go nie akceptować.Wystarczy twój chamski hejt zgłosić poza moderacją tego forum.Jesteś zatwardziałym Peowcem .A udajesz niezależnego.Twoje zachowanie jest poniżej mułu i kamieni kupy.Więcej u ciebie nie ma moich wpisów.Nawet człowiekiem cię nie można nazwać.
  • qinto 26.08.19, 20:29
    taniarada napisał(a):

> Przy akceptacji admina.Człowieku to jest prezydent Polski .Możesz go nie akcept
    > ować.Wystarczy twój chamski hejt zgłosić poza moderacją tego forum.Jesteś zatwa
    > rdziałym Peowcem .A udajesz niezależnego.Twoje zachowanie jest poniżej mułu i k
    > amieni kupy.Więcej u ciebie nie ma moich wpisów.Nawet człowiekiem cię nie można
    > nazwać.

Co mu zrobisz? To nie jest forum do dyskusji tylko do hejtu.
    Przy "błogosławieństwie" admina forum.
  • taniarada 26.08.19, 20:46
    Co mu zrobię .Prześlę na Nowogrodzką ,
  • eiran 26.08.19, 20:50
    Duda to tchórz, a przy okazji drobny, infantylny złodziejaszek i pospolity łgarz.

Moje też powinieneś jak najszybciej przesłać, niedorozwoju.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 26.08.19, 20:36
    Był prezydentem dopóki nie złamał Konstytucji, której przysiągł strzec. Dopóki nie zrobił z siebie marionetki, właśnie Leśnego Ruchadła PIS, któremu prezes PIS publicznie nie podawał ręki, i powielokroć nie zhańbił najwyższego urzędu w Polsce.

--
  • buldog2 26.08.19, 20:44
    Któremu nie podawał ręki prezes PIS, który przecież nie brzydził się ani skazanym i nielegalnie i nieważnie ułaskawionym przestępcą Kamińskim, Glapińskim, ani nawet Antonim z jego Salcesonem.

--
  • qinto 26.08.19, 20:50
    buldog2 napisał:

> Któremu nie podawał ręki prezes PIS, który przecież nie brzydził się ani skazan
    > ym i nielegalnie i nieważnie ułaskawionym przestępcą Kamińskim, Glapińskim, ani
    > nawet Antonim z jego Salcesonem.
    >

Lewatywa na głowę.
    www.youtube.com/watch?v=3q3c0NEZMTs
  • taniarada 26.08.19, 20:58
    qinto napisał:

> buldog2 napisał:
    >
    > > Któremu nie podawał ręki prezes PIS, który przecież nie brzydził się ani
    > skazan
    > > ym i nielegalnie i nieważnie ułaskawionym przestępcą Kamińskim, Glapiński
    > m, ani
    > > nawet Antonim z jego Salcesonem.
    > >
    >
    > Lewatywa na głowę.
    > www.youtube.com/watch?v=3q3c0NEZMTs
    Po co takie kłopoty .Wiadro zimnej wody.Na rozgrzaną głowę.
  • buldog2 26.08.19, 23:15
    Może być i lewatywa, tylko zapytam: gdzieś nieprawdę napisałem?

--
  • taniarada 26.08.19, 20:50
    Nie podniecaj się bo ci żylka pęknie.PIS szedł z wyborami ,by sędziowską kastę zmienić.I to robi.I po to ja i reszta głosowała.Jeśli twój brat piq .Z małej litery tego nie akceptuje .To jego sprawa.Ale chamstwo już nie,
  • kolor 26.08.19, 20:58
    Taa, teraz mamy sędziów Pisowskich z fiutami na wierzchu
  • piq 26.08.19, 21:28
    ...moich błyskotliwych wpisów. Ale próżna nadzieja.
  • no-popis 26.08.19, 22:45
    taniarada napisał(a):

> Przy akceptacji admina.Człowieku to jest prezydent Polski .Możesz go nie akcept
    > ować.Wystarczy twój chamski hejt zgłosić poza moderacją tego forum.Jesteś zatwa
    > rdziałym Peowcem .A udajesz niezależnego.Twoje zachowanie jest poniżej mułu i k
    > amieni kupy.Więcej u ciebie nie ma moich wpisów.Nawet człowiekiem cię nie można
    > nazwać.
    Oczekujesz zachowania jakiś etyczny standardów od ludzi, którzy tego nie rozumieją. To nie jest ich zła wola! Oni tego nie rozumieją.
    Jak nastolatek parkuje 20 letnią BMW pdo wejściem do stacji benzynowej to nie jest to złośliwe ...On tego po prostu nie rozumie. Tak jest wychowany.

--
  • erte2 27.08.19, 00:02
    taniarada
    Aleś się matołeczku zabulgotał... Wyluzuj, bo ci pokrywka odleci.....
  • rzewuski1 26.08.19, 23:13
    Bez wątpienia najgorszy prezydent kraju,nie szanuje konstytucji i prawa ale dlaczego ma szanować skoro najwyższe prawo to wola kawalera z Żoliborza i zakonnika z Torunia.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • no-popis 28.08.19, 07:48
    rzewuski1 napisał:

> Bez wątpienia najgorszy prezydent kraju,nie szanuje konstytucji i prawa ale dl
    > aczego ma szanować skoro najwyższe prawo to wola kawalera z Żoliborza i zako
    > nnika z Torunia.
    Wybranie sędziów na pół roku do przodu mimo iż ich miejsca były jeszcze zajęte. Tak na wszelki wypadek bo jeszcze przegramy wybory. To i tak było zrealizowane ostrożnie bo przecież możnaby wybrać sędziów na kilka kadencji do przodu mając władzę. Budka wtedy nie protestował:)
    Jak widać na tym przykładzie czy bolszewicy z PO, czy z PiS ...metody i intencje są podobne.
    --
  • no-popis 26.08.19, 23:43
    piq napisał:

> ...zniknął. Poza tłitami o pierdułach jakby w ogóle nic się w Polsce nie stało,
    > a jego po prostu nigdzie nie ma.
    Nie straciłeś tego dnia. Do włąsnego szamba tylko splunąć, no jeszcze naszczać można. i teraz możesz wytarzać się w tym z lubością.

--
  • qinto 27.08.19, 08:26
    no-popis napisała:

> piq napisał:
    >
    > > ...zniknął. Poza tłitami o pierdułach jakby w ogóle nic się w Polsce nie
    > stało,
    > > a jego po prostu nigdzie nie ma.
    > Nie straciłeś tego dnia. Do włąsnego szamba tylko splunąć, no jeszcze naszcz
    > ać można.
    i teraz możesz wytarzać się w tym z lubością.

Polskie piekiełko. Zaczęło się wkrótce po odzyskaniu niepodległości przez Polskę, przetrwało okres wojenny i trwa do dzisiaj. Tfuuuu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka