Dodaj do ulubionych

Elektorat PiS murem za Ziobrem

27.08.19, 07:35

A to oznacza, że Ziobro zostaje, bo przy takim poparciu Kaczyński nigdy go nie zdymisjonuje:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25125185,najnowszy-sondaz-po-aferze-piebiaka-wyborcy-pis-nie-obwiniaja.html#s=BoxOpImg2
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 27.08.19, 08:14
    kadziteusz napisał:

>
    > A to oznacza, że Ziobro zostaje, bo przy takim poparciu Kaczyński nigdy go nie
    > zdymisjonuje:
    >
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25125185,najnowszy-sondaz-po-aferze-piebiaka-wyborcy-pis-nie-obwiniaja.html#s=BoxOpImg2

Co w tym dziwnego. Wyborcy PiS POdobnie jak wyborcy PO są klasycznymi fanatykami, bolszewikami styropianowymi.
    W oogień za swoim wodzem.
    Wyborcom PO nie przeszkadząły spotkania na cemntarzach w sprawach biznesów, akcje ABW, prowokacje służb specjalnych , wyprowadzanie kasy z budzetu Państwa (VAT), rozwiązanie OFE, loty narzeczonego Kasi Tusk z Tatusiem samolocikiem, używanie pseudonimu syna premiera w korespondecni - Bąk zamiast Tusk.....POPiSy już tak majOM.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 27.08.19, 08:44
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > >
    > > A to oznacza, że Ziobro zostaje, bo przy takim poparciu Kaczyński nigdy g
    > o nie
    > > zdymisjonuje:
    > >
    > > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25125185,najnowszy-sondaz-po-aferze-piebiaka-wyborcy-pis-nie-obwiniaja.html#s=BoxOpImg2
    >
    > Co w tym dziwnego. Wyborcy PiS POdobnie jak wyborcy PO są klasycznymi fanatykam
    > i, bolszewikami styropianowymi.
    > W oogień za swoim wodzem.
    > Wyborcom PO nie przeszkadząły spotkania na cemntarzach w sprawach biznesów, akc
    > je ABW, prowokacje służb specjalnych , wyprowadzanie kasy z budzetu Państwa (VA
    > T), rozwiązanie OFE, loty narzeczonego Kasi Tusk z Tatusiem samolocikiem, używa
    > nie pseudonimu syna premiera w korespondecni - Bąk zamiast Tusk.....POPiSy już
    > tak majOM.
    >
    >
    Przyrównujesz "zegarek Nowaka" (20 tys zł) do stodoły Jurgela (300 tys zł).
    I sugerujesz, że to toż samo.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • sverir 27.08.19, 09:12
    Za to przeszkadzały spotkania u Sowy, kamieni kupa i państwo teoretyczne. Co już lemingom daje przewagę nad pelikanami, którym nie przeszkadzają sekretne spotkania na Nowogrodzkiej, kamieni kupa i państwo teoretyczne.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 27.08.19, 09:17
    Swoją drogą, ciekawe ile było tych spotkań na cmentarzach (i ile tych cmentarzy). Najwyraźniej też było wiele lotów Tuska z narzeczonym Kasi, za to tylko jeden samolocik.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 27.08.19, 09:27
    Słyszałem, że politycy PO spotykali się na cmentarzach regularnie 1 listopada. Takie to szuje, że nawet święta nie uszanowali.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • kadziteusz 27.08.19, 12:17
    sverir napisał:

> Za to przeszkadzały spotkania u Sowy, kamieni kupa i państwo teoretyczne. Co ju
    > ż lemingom daje przewagę nad pelikanami, którym nie przeszkadzają sekretne spot
    > kania na Nowogrodzkiej, kamieni kupa i państwo teoretyczne.
    >
    A teraz nie tylko kamie ni kupa, tylko na czele dOpa, a nawet dwóch.

--
  • szwampuch58 27.08.19, 09:57
    pranie mózgu przez Ku....wizję Polską,wszystko w temacie

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 27.08.19, 10:00
    Urwa Ryj możesz łaskawie przestać siać propagandę? Nawet nopopis nie jest tak upierdliwy jak ty.

--
    Demon Duck of Doom™
  • j-k 27.08.19, 16:03
    dobrze, ze dales taki tytul.

i temat zamkniety.
  • ktos_z_kosmosu 27.08.19, 21:44
    Nie tylko elektorat.
    Wydawałoby się, że wróg, a też kombinuje jak by tu dobrym słowem wesprzeć strapionego
    www.youtube.com/watch?v=3wuJV2l6IHM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka