Dodaj do ulubionych

Błyskawiczne działanie prokuratury

27.08.19, 09:35
W sprawie przestępstw zgłoszonych przez Birgfellnera? Nie. w sprawie podejrzenia istnienia grupy przestępczej w Ministerstwie sprawiedliwości? Nie. W sprawie niezgodnych z prawdą deklaracji majątkowych polityków z PiS? Nie. I tak dalej: nie, nie, nie...

No to w jakiej sprawie? W sprawie podejrzenia popełnienia przestępstwa przez ratowników TOPR, którzy przestali narażać swoje życie gdy stało się pewne, ze poszukiwani grotołazi nie żyją. Brawo prokuratura! Jestem pełen podziwu.

Mam nadzieję, że zarówno prokurator jak i ten, złożył doniesienie zejdą na dół do jaskini i na głębokości tak z 400m wcisną się w korytarz o szerokości 35cm przestrzegani, że w każdej chwili mogą być zalani wodą, która jeżeli ich nie utopi to uniemożliwi powrót.

--
Rozmowa dwojga Japończyków (podpatrzone w Internecie):
- Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
- Skończ z tą ideologią PL, z tymi atakami na japońską rodzinę, z tą polonizacją dzieci i z terrorem!
Edytor zaawansowany
  • wsk175 27.08.19, 09:50
    Pisi wyborca tego nie widzi.
    Zobaczy dopiero, jak przyjdzie mu się sądzić z pisim urzędnikiem.
  • lumpior 27.08.19, 10:03
    Śledztwo osobiście poprowadzi prokurator,on wszędzie dotrze,wciśnie się,zmierzy i oceni. www.google.com/search?q=Prokurator+%22godzilla%22&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwiq1f-ryqLkAhUJposKHX74AZEQsAR6BAgJEAE&biw=1280&bih=891

--
    www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
  • pies.na.czarnych 27.08.19, 10:32
    To jest tylko przykrywka. W trakcie przesłuchań prokuratorzy chcą wyciągnąć informacje o grotach, w których w razie draki będą mogli się schować przed gniewem luda.

--
    Uwaga szczur!
  • eiran 27.08.19, 10:34
    ... skargę złożyła osoba prywatna, być może ktoś z rodziny którejś z ofiar.
    W takiej sytuacji, prokuratura nie bardzo ma jak od razu wykluczyć postępowanie sprawdzające, a je go wynik, to zupełnie inna sprawa.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • man_sapiens 27.08.19, 11:28
    > W takiej sytuacji, prokuratura nie bardzo ma jak od razu wykluczyć postępowanie

Tak, jak w sprawach przestępstw zgłoszonych przez Birgfellnera, podejrzenia istnienia grupy przestępczej w Ministerstwie sprawiedliwości, niezgodnych z prawdą deklaracji majątkowych polityków z PiS.

--
    Kradniemy, ale się dzielimy Hasło wyborcze PiS
  • eiran 27.08.19, 11:35
    Póki co, należy przyjąć że są sprawy polityczne (np. powiązane z ludźmi PiS), które są pod szczególnym nadzorem Ziobry i inne, zwykłe, które toczą się podobną do wcześniejszej rutyną. Sprawa zaangażowania GOPR w wydobycie zwłok nieodpowiedzialnych "grotołazów", wydaje mi się mieścić w tej drugiej kategorii.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 28.08.19, 13:59
    Ile to już lat minęło?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka