29.08.19, 08:57
Suski porównuje awarię oczyszczalni ścieków w Warszawie do...katastrofy w Czernobylu.
I co wpadłby ktoś na takie coś?

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • kolor 29.08.19, 09:04
    Zwykły cymbał
  • kadziteusz 29.08.19, 16:24
    Zamieściła nawet filmik:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25134019,suski-o-awarii-oczyszczalni-w-warszawie-to-przypomina-mi-sytuacje.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 29.08.19, 17:46
    Dlaczego "nawet", piąta kolumno?

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • kadziteusz 30.08.19, 08:02
    yoma napisała:

> Dlaczego "nawet", piąta kolumno?
    >

Bo liczyłem, że ten mój watek jako nabijajacy się z PiSiora wyleci na osła, a wyleciał nie wiedzieć czemu inny , o którym myślałem, ze raczej nie wyleci, a wyleciał:
    forum.gazeta.pl/forum/w,396,168610551,168610551,Macierewicz_najpierw_doil_panstwo_na_podkomisje.html
    I nadal nie rozumiem dlaczego?

--
  • qinto 29.08.19, 09:06
    Daj link do tej wypowiedzi, wtedy skomentuję.
  • kadziteusz 29.08.19, 09:24
    qinto napisał:

> Daj link do tej wypowiedzi, wtedy skomentuję.
    Jeszcze nie ma, ogladałem w gadzinówce PiS zwanej dla jaj TVP INFO. Powiedział to niejakiej Ogórek ( to taka nowa gwiazda TVP, która kiedyś kandydowała na prezydenta Polski z poręczenia SLD),. która zresztą mu przytaknęła.
    Nie sądzę, by takie kretyństwo znalazło się na ichniej stronie,
    Ale ja zazwyczaj nie kłamię. Widziałem i słyszałem na własne uszy.
    Mozliwe, ze ktoś to nagrał i na Youtube powiesi, bo naprawdę warto by było, zeby Polacy zobaczyli jacy geniusze są w PiSie ministrami.

--
  • no-popis 29.08.19, 20:12
    kadziteusz napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > Daj link do tej wypowiedzi, wtedy skomentuję.
    > Jeszcze nie ma,
    Problem w tym, że istnieje podejrzenie, że ty widzisz inną rzeczywistość niż ta tuja na tej ziemii.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • m.c.hrabia 29.08.19, 09:14

Krystyna Pawłowicz @KrystPawlowicz

CIEKAWA sprawa,TUŻ PRZED wizytą Prez.D.Trumpa i wkrótce przed wyborami nagle,niespodziewanie awarii ulegają DWA,od razu DWA,RÓWNOCZEŚNIE DWA kluczowe - jakby się umówiły - kolektory oczyszczania ścieków...CIEKAWA SPRAWA...
    SABOTAŻ „życzliwych” Polsce...?
  • szwampuch58 29.08.19, 09:21
    a nawet Zamach.....rzekne kuuuutko

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • borrka 29.08.19, 09:50
    TUSK

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • yoma 29.08.19, 10:34
    Krycha przeszła do opozycji :)

--
    Black Therapy
  • taniarada 29.08.19, 09:54
    Czego jęczysz.Adamowicz spuszczał gówna do zatoki gdańskiej.To cisza na forum .
  • qinto 29.08.19, 10:05
    taniarada napisał(a):

> Czego jęczysz.Adamowicz spuszczał gówna do zatoki gdańskiej.To cisza na forum
    > .

Warszawiaków mi nie żal, sami wybrali, ten duet egzotyczny - Trzaskowski-Rabiej + jego partner, ale pół Polski zostanie zalane gównami.
    Tylko koni żal.
  • eiran 29.08.19, 10:19
    Oczyszczalnia Czajka, stunikowy rysiu, funkcjonuje od 2012 roku. Zawdzięczamy ją HGW. Wcześniej, w tym przez cała kadencję Lecha Kaczyńskiego i jego delegatów, pół Polski było zalewane gównami w taki sam sposób jak teraz, po awarii Czajki.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • siemanko 29.08.19, 10:24
    eiran napisał:

> Oczyszczalnia Czajka, stunikowy rysiu, funkcjonuje od 2012 roku. Zawdzięczamy j
    > ą HGW. Wcześniej, w tym przez cała kadencję Lecha Kaczyńskiego i jego delegatów
    > , pół Polski było zalewane gównami w taki sam sposób jak teraz, po awarii Czaj
    > ki.
    >

--
    demotywatory.pl/4917194/W-tych-miejscach-moze-Marysia-bezpiecznie-jezdzic-na-hulajnodze
  • eiran 29.08.19, 10:29
    To raczej niemożliwe. Awaria Czajki to wymarzona okazja, żeby odwrócić uwagę choćby od pJebiak-Gate.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 29.08.19, 12:47
    eiran napisał:

> To raczej niemożliwe. Awaria Czajki to wymarzona okazja, żeby odwrócić uwagę ch
    > oćby od pJebiak-Gate.
    >

Ja stawiam na PiSi sabotaż

--
  • snajper55 29.08.19, 12:36
    qinto napisał:

> Warszawiaków mi nie żal, sami wybrali, ten duet egzotyczny - Trzaskowski-Rabiej
    > + jego partner, ale pół Polski zostanie zalane gównami.

Gdy cztery lata temu cała Polska została zalana pislamskim gównem to nie protestowałeś.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • eiran 29.08.19, 12:47
    Nie można wykluczyć, że protestował, choć raczej nie w sprawie pisiackiego gówna.

Nie da się zweryfikować, co pisał rysio pod setką swoich nicków.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • qinto 29.08.19, 13:06
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > Warszawiaków mi nie żal, sami wybrali, ten duet egzotyczny - Trzaskowski-
    > Rabiej
    > > + jego partner, ale pół Polski zostanie zalane gównami.
    >
    > Gdy cztery lata temu cała Polska została zalana pislamskim gównem to nie protes
    > towałeś.

Strach z tobą rozmawiać, ty wiesz wszystko co ja myślę.
    Nie widzisz, tylko, że twój kolega eiran uprawia tu na forum czysty hejt - nie tylko w stosunku do mnie. Nie widzisz, czy też nie chcesz widzieć jak gówno w wykonaniu twojego kolegi zalewa to forum. Nie tylko jego gówno.
  • snajper55 29.08.19, 13:22
    qinto napisał:

> Strach z tobą rozmawiać, ty wiesz wszystko co ja myślę.
    > Nie widzisz, tylko, że twój kolega eiran uprawia tu na forum czysty hejt - nie
    > tylko w stosunku do mnie. Nie widzisz, czy też nie chcesz widzieć jak gówno w w
    > ykonaniu twojego kolegi zalewa to forum. Nie tylko jego gówno.

Widzę, że bardzo brakuje ci forum skatologicznego. Noże załóż prywatne? Może pod nazwą "Nasze gówna"?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • qinto 29.08.19, 13:32

Widzę, że bardzo brakuje ci forum skatologicznego. Noże załóż prywatne? Może pod nazwą "Nasze gówna"?

Ty mnie w sumie niezmiennie bawisz.
    Nie powiem ci dlaczego, bo zaraz to usuniesz.
    Bawię się jednak dobrze, z tobą, ayrankiem i resztą oszołomów z tego forum.
    Cenię tu na FK akurat twoich i ayranka przeciwników politycznych - dlaczego? - bo mają coś do powiedzenia.
  • taniarada 29.08.19, 13:32
    qinto napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > qinto napisał:
    > >
    > > > Warszawiaków mi nie żal, sami wybrali, ten duet egzotyczny - Trzask
    > owski-
    > > Rabiej
    > > > + jego partner, ale pół Polski zostanie zalane gównami.
    > >
    > > Gdy cztery lata temu cała Polska została zalana pislamskim gównem to nie
    > protes
    > > towałeś.
    >
    >
    > Strach z tobą rozmawiać, ty wiesz wszystko co ja myślę.
    > Nie widzisz, tylko, że twój kolega eiran uprawia tu na forum czysty hejt - nie
    > tylko w stosunku do mnie. Nie widzisz, czy też nie chcesz widzieć jak gówno w w
    > ykonaniu twojego kolegi zalewa to forum. Nie tylko jego gówno.
    To dwónikowiec religijna obraża uczuć.Wszystkich atakuje personalnie
  • kadziteusz 29.08.19, 12:46
    qinto napisał:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Czego jęczysz.Adamowicz spuszczał gówna do zatoki gdańskiej.To cisza na
    > forum
    > > .
    >

Bo miał w dudzie Polaków , interesowało go tylko muzeum powstania warszawskiego

--
  • kadziteusz 30.08.19, 08:03
    taniarada napisał(a):

> Czego jęczysz.Adamowicz spuszczał gówna do zatoki gdańskiej.To cisza na forum
    > .

To załóż wątek o Adamowiczu.

--
  • yoma 29.08.19, 10:33
    To ja polecę Krychą

ciekawa sprawa, tuż po ogłoszeniu przez "premiera" red alertu awarii ulegają dwa potężne kolektory w rządzonej przez KO Warszawie...

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • qinto 29.08.19, 10:46
    kadziteusz napisał:

> Suski porównuje awarię oczyszczalni ścieków w Warszawie do...katastrofy w Czern
    > obylu.
    > I co wpadłby ktoś na takie coś?

Słuchałem tę wypowiedź - nie porównał tej katastrofy do katastrofy w Czernobylu.
    Powiedział, że w kwestii poinformowania społeczeństwa (powiadomiono po 24 przeszło godzinach) przypomina to poinformowanie społeczeństwa o katastrofie w Czernobylu.

Tak więc albo świadomie kłamiesz, albo nie potrafisz zrozumieć co powiedział Suski.
  • eiran 29.08.19, 10:56
    Innymi słowy, stunikowy rysiu, dokonał porównania postępowania władz Warszawy w sytuacji awarii oczyszczalni, z postępowaniem władz ZSRR po wybuchu w Czarnobylu?

www.rp.pl/Warszawa/190829235-Suski-Awaria-w-Czajce-To-przypomina-mi-sytuacje-katastrofy-w-Czarnobylu.html

Ja rozumiem, że dla funkcjonalnego analfabety rysia, Marek Suski może być autorytetem i będzie bronił nawet najgłupszych wypowiedzi tegoż, ale nie każdy odbiorca wiadomości jest tak dysfunkcjonalny jak stunikowy rysio.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 29.08.19, 13:26
    qinto napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > Suski porównuje awarię oczyszczalni ścieków w Warszawie do...katastrofy w
    > Czern
    > > obylu.
    > > I co wpadłby ktoś na takie coś?
    >
    >
    > Słuchałem tę wypowiedź - nie porównał tej katastrofy do katastrofy w Czernobylu
    > .
    > Powiedział, że w kwestii poinformowania społeczeństwa (powiadomiono po 24 przes
    > zło godzinach) przypomina to poinformowanie społeczeństwa o katastrofie w Cz
    > ernobylu.
    >

> Tak więc albo świadomie kłamiesz, albo nie potrafisz zrozumieć co powiedział Su
    > ski.

Więc jeśli użył to przyrównał, bo jeśli chodzi o czas poinformowania, to też kłamał.
    Użył kilka wrednych manipulacji, po pierwsze awarii nie mozna porównać do katastrofy i to jednej z najtragiczniejszych na świecie.
    Po drugie w WArszawioe mieszkańcy zostali poinformowani o awarii następnego dnia, a po katastrofie w Czernobylu powiadomili kilka dni po wybuchu Szwedzi, bo tak ruskie by się w ogóle nie przyznali. NIe powiadomili nawet naszych towarzyszy z KC.
    Więc nie PiS-dol, ze Suski jest inny niż napisałem.

--
  • aniechto.only 29.08.19, 11:40
    Suski:
    "Tam, gdzie jeszcze ta fala ścieków warszawskiej Platformy nie dopłynęła, żeby ludzie nałapali sobie wody na zapas. "

Prymitywny hejcik prymitywnego pisiora. Suskiemu nie przeszkadzała fala ścieków L.Kaczyńskiego, która za jego rządów płynęła 24 godziny na dobę przez okrągły rok
  • qinto 29.08.19, 11:48

Prymitywny hejcik prymitywnego pisiora

Tylko wystarczy żebyś sama przeczytała to, co napisałaś. Na refleksję nawet nie liczę.
    Hejterzy są mocni - kupą czy parami?
  • yoma 29.08.19, 11:49
    Ech, wymarzona okazja, żeby pisi spłynęli...

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • kadziteusz 29.08.19, 14:28
    to wina LGBT:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25132637,lider-bayer-full-pokazal-czym-jest-sciek-powiazal-awarie-oczyszczalni.html#s=BoxOpImg3
    --
  • aniechto.only 29.08.19, 16:11
    Kolejny geniusz, szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk :

Szef KPRM przy okazji chciał podkreślić, jakie zagrożenie stwarza awaria w oczyszczalni Czajka. Użył przy tym słowa katastrofa. – To nie dotyczy tylko mieszkańców Warszawy, ale też innych miejscowości na południe od Warszawy – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami.]Szef KPRM przy okazji chciał podkreślić, jakie zagrożenie stwarza awaria w oczyszczalni Czajka. Użył przy tym słowa katastrofa. – To nie dotyczy tylko mieszkańców Warszawy, ale też innych miejscowości na południe od Warszawy – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami

PiS zawraca kijem Wisłę.
  • kadziteusz 29.08.19, 16:22
    aniechto.only napisała:

> Kolejny geniusz, szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk :
    >
    > Szef KPRM przy okazji chciał podkreślić, jakie zagrożenie stwarza awari
    > a w oczyszczalni Czajka. Użył przy tym słowa katastrofa. – To nie dotyczy t
    > ylko mieszkańców Warszawy, ale też innych miejscowości na południe od Warszawy
    > – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami.]Szef KPRM przy okazji chciał podkreśl
    > ić, jakie zagrożenie stwarza awaria w oczyszczalni Czajka. Użył przy tym słow
    > a katastrofa. – To nie dotyczy tylko mieszkańców Warszawy, ale też innych mie
    > jscowości na południe od Warszawy – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami

> ]
    >
    > PiS zawraca kijem Wisłę.

raczej katastrofa.

--
  • aniechto.only 29.08.19, 16:17
    I kolejny a raczej kolejna, geniałna inaczej Krystyna Pawłowicz wykryła spisek:

Ciekawa sprawa. Tuż przed wizytą prezydenta Donalda Trumpa i wkrótce przed wyborami nagle niespodziewanie awarii ulegają dwa, od razu dwa, równocześnie dwa kluczowe - jakby się umówiły - kolektory oczyszczania ścieków. Sabotaż życzliwych Polsce?
  • aniechto.only 29.08.19, 16:41
    Niesamowite, co pisi członek to geniusz. Brudziński, kolejny sprawny intelektualnie inaczej, jemu też Wisła płynie na południe:

Warszawiacy, którzy byli wczoraj, kiedy fala kulminacyjna docierała do Mostu Poniatowskiego, mówią o brunatnej, niezwykle cuchnącej mazi, która się przelała – mówił wiceprezes PiS.

"Ścieki są podobno zrzucane do Wisły na wysokości Bielan. Wisła płynie na północ. Most Poniatowskiego jest na południe od Bielan. To skąd fala kulminacyjna na jego wysokości?" – zwrócił na to uwagę dziennikarz Konrad Piasecki.
  • yoma 29.08.19, 16:43
    A skąd, przepraszam bardzo, wychowankowie Olgino mają wiedzieć, w którą stronę Wisła płynie? No skąd?

--
    Demon Duck of Doom™
  • kadziteusz 29.08.19, 16:59
    aniechto.only napisała:

> Niesamowite, co pisi członek to geniusz. Brudziński, kolejny sprawny intelektua
    > lnie inaczej, jemu też Wisła płynie na południe:
    >
    > Warszawiacy, którzy byli wczoraj, kiedy fala kulminacyj
    > na docierała do Mostu Poniatowskiego, mówią o brunatnej, niezwykle cuchnącej ma
    > zi, która się przelała – mówił wiceprezes PiS.

>
    > "Ścieki są podobno zrzucane do Wisły na wysokości Bielan. Wisła płynie na półno
    > c. Most Poniatowskiego jest na południe od Bielan. To skąd fala kulminacyjna na
    > jego wysokości?" – zwrócił na to uwagę dziennikarz Konrad Piasecki.

--
  • kadziteusz 29.08.19, 17:16
    Wiem, mam, odkryłem dlaczego nawiązał do Czarnobyla!!!
    Przecież Czarnobyl w Warszawie zarządzanej przez PO, to marzenie PiSiorów. Gdyby jeszce zginęło tysiace ludzi, to by był dla nich dopiero hit, którym by mogli przykryć swoje ostatnie i nie tylko ostatnie afery!
    Cały świat by zapomniał o wszystkich wtopach i przektach PiSiej ferajny, nawet o od kilku lat niewyjaśnionej sprawy prostego wypadku z Udziałem Szydło, wypadku, który sierzant z drogówki sprzed dobrej zmiany by wyjaśnił w 15 minut i wlepił 500zeta mandatu kierowcy BORu, któtego wina jest ewidentna.
    A tak to już chyba ze trzy lata pracują niedojdy dobrej zmiany Ziobry i ...końca nie widać.
    Ciekawev jakie są koszty tego "dochodzenia"?

--
  • aniechto.only 29.08.19, 17:30
    > Przecież Czarnobyl w Warszawie zarządzanej przez PO, to marzenie PiSiorów. Gdyb
    > y jeszce zginęło tysiace ludzi, to by był dla nich dopiero hit, którym by mogli
    > przykryć swoje ostatnie i nie tylko ostatnie afery!

Po przeczytaniu twojego postu pierwsza myśl była, że przesadzasz. Po chwili przypomniałam sobie jak Jarek na trumnie brata budował swój twardy elektorat . PiS Kaczyńskiego stać na wszystko.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka