Dodaj do ulubionych

Będzie sprawdzian Błaszczakowego Wojska

30.08.19, 08:57
Minister Dworczyk zapowiedział, że sama budowa mostu pontonowego będzie trwała od 6 do 8 godzin. Dłużej potrwa przywóz elementów mostu.
No to czekamy i sprawdzimy. Jako Polak życzę polskim saperom by im się udało.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 31.08.19, 07:26
    kadziteusz napisał:

> Minister Dworczyk zapowiedział, że sama budowa mostu pontonowego będzie trwała
    > od 6 do 8 godzin. Dłużej potrwa przywóz elementów mostu.
    > No to czekamy i sprawdzimy. Jako Polak życzę polskim saperom by im się udało.
    A co tu ma się nie udać ? To wojsko a nie jakaś platfusiarnia obywatelska.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • x2468 31.08.19, 10:44
    Dlatego najlepiej temu "wojsku" wychodzi rozbijanie samolotow i parady. Dokladnie tak jak w 1939 roku.
    Czy oni beda wiedzieli w ktora strone "majom" ustawic ten most?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 11:18
    Brudziński wskaże im prawidłowy kierunek na Kowno:)

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 31.08.19, 13:54
    x2468 napisał:

> Dlatego najlepiej temu "wojsku" wychodzi rozbijanie samolotow i parady. Dokladn
    > ie tak jak w 1939 roku.
    > Czy oni beda wiedzieli w ktora strone "majom" ustawic ten most?
    >

Jak kadra zrobiła sobie ochlaj w Casie, która robiła za taksówkę.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • 141288bs 31.08.19, 08:29
    w takiej sytuacji sie robi. Gowniarz organizowal jedynie narady i konferencje...i glosil, ze nic sie nie stalo. Mam nadzieje, ze teraz ten gowniarz z swoim pedalem bedzie pogoniony nie tylko z ratusza, ale i Warszawy. Najlepiej bedzie jesli umieszcza ich w celi+.
  • no-popis 31.08.19, 08:33
    141288bs napisał:

> w takiej sytuacji sie robi. Gowniarz organizowal jedynie narady i konferencje..
    > .i glosil, ze nic sie nie stalo. Mam nadzieje, ze teraz ten gowniarz z swoim pe
    > dalem bedzie pogoniony
    nie tylko z ratusza, ale i Warszawy. Najlepiej bedzie je
    > sli umieszcza ich w celi+.
    Zaznaczyłęm fragment tekstu gdzie niczym się nie różnisz od haena, hrabiego, Wałęsy i innych homofobów.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • wsk175 31.08.19, 09:20
    cyferkowy jak to sutannowa ciota jest homofobem....
  • 141288bs 31.08.19, 10:17
    Co ci Walesa zrobil, ze wyzywasz go homofobem? POgielo was na tej brejzowej farmie.
  • wsk175 31.08.19, 11:28
    a już się martwiłem, że zaprzeczysz sutannowa cioto.....
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 09:22
    Ze śwogrem robiliśmy to szybciej. Jaki problem jest z rzuceniem kilku pontonów na wodę? Schody zaczynaja się dopiero z położeniem na nim rury i podłączeniem jej do starej instalacji. Pisi zdradził ile to będzie trwało?

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 09:24
    Jako dziecko widziałem jak saperzy budowali most pontonowy na Odrze. Rano zaczęli, wieczorem było już posprzątane i wrócili do koszar.

--
    Uwaga szczur!
  • rzewuski1 31.08.19, 09:25
    Pól roku najmniej.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 09:40
    Zaczynaja z prowizorką, a znając polskie realia tak pozostanie na stałe. Przypomniała mi się rura gazowa do domku Wassermana (tego od wanny), zrobili to już tak jak powinno być?
    Trzaskowski ma racje. Znaleźć przyczynę awarii i ja usunąć, a nie bawić się w propagandowe gierki.

--
    Uwaga szczur!
  • 141288bs 31.08.19, 13:03
    Proste, znalezc przyczyne i usunac ja..., ale gowniarz zamiast szukac przyczyny, non'stop zwoluje narady i konferencje.
    Niby proste, ale nie dla gowniarza. Najlepsze co w tej chwili warszawiacy powinni zrobic to POgonic gowniarza z ratusza.
  • kadziteusz 31.08.19, 14:31
    www.tvp.info/44179881/brudzinski-gdyby-reakcja-wladz-stolicy-byla-szybsza-to-ponton-moglby-juz-stac-na-wisle

--
  • snajper55 31.08.19, 15:15
    141288bs napisał:

> Proste, znalezc przyczyne i usunac ja..., ale gowniarz zamiast szukac przyczyny
    > , non'stop zwoluje narady i konferencje.
    > Niby proste, ale nie dla gowniarza. Najlepsze co w tej chwili warszawiacy powin
    > ni zrobic to POgonic gowniarza z ratusza.

On ma osobiście rozkuwać beton? Gruz wywozić taczką?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 15:30
    141288bs napisał:

> Proste, znalezc przyczyne i usunac ja..., ale gowniarz zamiast szukac przyczyny
    > , non'stop zwoluje narady i konferencje.
    > Niby proste, ale nie dla gowniarza. Najlepsze co w tej chwili warszawiacy powin
    > ni zrobic to POgonic gowniarza z ratusza.

Teraz gdy wojsko jest na tym terenie będzie jeszcze trudniej coś zrobić dopóki nie ukończą tej swojej prowizorki. Jedni drugim będą włazić w drogę.
    Skoro już wojsko tam jest to najlepiej byłoby wysadzić w pisdu ten niedorzeczny tunel i położyć nowe rury. W tydzień byłoby po wszystkim.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 03.09.19, 11:28
    pies.na.czarnych napisała:

> Teraz gdy wojsko jest na tym terenie będzie jeszcze trudniej coś zrobić dopóki
    > nie ukończą tej swojej prowizorki. Jedni drugim będą włazić w drogę.
    > Skoro już wojsko tam jest to najlepiej byłoby wysadzić w pisdu ten niedorzeczny
    > tunel i położyć nowe rury. W tydzień byłoby po wszystkim.

Gdzie chcesz te rury kłaść? Na dnie??? Tunel nie jest niedorzeczny, tunel jest potrzebny.

S.
    --
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 11:44
    Do czego ten tunel jest potrzebny?

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 15:50
    Te detrytus, nie dyktuj warszawiakom, co mają robić, OK? Idź i wychędoż się sam.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • kadziteusz 02.09.19, 19:51
    6 i 8 godzin juz dawno minęło. Znaczy minister kłamał!!

--
  • kadziteusz 02.09.19, 19:54
    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-09-01/warszawska-kranowka-jest-zdatna-do-spozycia-mpwik-opublikowalo-wyniki-badan/
    --
  • kadziteusz 03.09.19, 11:10
    A dzisiaj mają ten most skończyć do 14 tej.
    To jak to się ma do tych 6 do 8 godzin o których prawił pan minister?

--
  • m.c.hrabia 03.09.19, 11:24
    Jak ustaliło Radio ZET, most pontonowy, który powstaje na Wiśle po awarii oczyszczalni ścieków "Czajka", jest formalnie samowolą budowlaną
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 11:44
    W warunkach bojowych wszystko można robić:D

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 03.09.19, 14:46

> W warunkach bojowych wszystko można robić:D

No popatrz, nikt na ten genialny pomysł nie wpadł. Ciekawe dlaczego. Może dlatego, że rury na dnie doby by nie przetrwały? Sorry ale wypisujesz takie brednie, że zęby bolą gdy się je czyta.

S.
    --
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 19:06
    O czym ty pieprzysz. Nie masz pojecia o co chodzi i udajesz najmadrzejszego rozmowce. Nadal czekam na twoja odpowiedz na pytanie: "Do czego potrzebny jest ten nieszczesny TUNEL".

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 03.09.19, 17:46
    m.c.hrabia napisał:

> Jak ustaliło Radio ZET, most pontonowy, który powstaje na Wiśle po awarii oc
    > zyszczalni ścieków "Czajka", jest formalnie samowolą budowlaną

Przez 6 do ośmiu Godzin to MIsiu moze siem wypiąć MAciotewiczowi!!!
    A czas przekroczyli kilka razy tego co PiSi przygłup zadeklarował!!!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • yoma 03.09.19, 19:05
    Kuwa Ryj napisz to jeszcze ze 20 razy. I kup sobie zegarek, jak masz obsesję godzin.

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • kadziteusz 04.09.19, 18:41
    yoma napisała:

> Kuwa Ryj napisz to jeszcze ze 20 razy. I kup sobie zegarek, jak masz obsesję go
    > dzin.
    >

I kuwa, co ty na tgo?

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 11:31
    Teraz wiem po co jest ten tunel. Puszczą ścieki tunelem, który nareszcie będzie spełniał jakieś zadanie :). Nie chce się chwalić, ale to jest mój pomysł sprzed kilku dni:D
    Inżynierów, którzy zatwierdzili ten projekt należałoby wsadzić w dyby i rozwozić po wioskach. Tunel, dwie plastikowe rury zalane betonem. Na Ch... to wszystko, zamiast dwóch betonowych rur zakopanych pod dnem rzeki.

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 03.09.19, 14:43

> Teraz wiem po co jest ten tunel. Puszczą ścieki tunelem, który nareszcie będzie
    > spełniał jakieś zadanie :). Nie chce się chwalić, ale to jest mój pomysł sprze
    > d kilku dni:D
    > Inżynierów, którzy zatwierdzili ten projekt należałoby wsadzić w dyby i rozwozi
    > ć po wioskach. Tunel, dwie plastikowe rury zalane betonem. Na Ch... to wszystko
    > , zamiast dwóch betonowych rur zakopanych pod dnem rzeki.

Po to jest ten tunel, aby te rury można było naprawiać czy wymieniać. Po to jest te tunel, aby chronić te rury przed uszkodzeniami.

S.
    --
  • x2468 03.09.19, 18:58
    Patrzcie pisie pacany jak sie buduje taki most o sasiadow. Przez Hawele w niecala godzine:
    www.youtube.com/watch?v=-rxyEreawVM
    --
    Financial Times:
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 19:21
    Gdy bylem dzieciakiem widzialem taka sama akcje na Odrze w o wiele szerszym miejscu i przy silniejszym pradzie rzeki. Saperzy przyjechali rano rozlozyli most do poludnia. Wieczorem bylo wszystko posprzatane i chlopaki jedli kolacje w koszarach. No tak, ale to bylo za komuny :D

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 19:11
    > Po to jest ten tunel, aby te rury można było naprawiać czy wymieniać. Po to jest te tunel, aby chronić te rury przed uszkodzeniami.

Jak chcesz cos naprawiac lub wymieniac jezeli to cos jest zalane betonem? Widzisz mundralo do czego doprowadzono? Teraz tylko granat jebnac i zaczynac od poczatku.

W tej chwili najlepszym rozwiazaniam jest puscic rury na podlodze tego tunelu i podlaczyc je do starej instalacji. Miajsca na nowe rury jest tam wystarczajaco. Bron bosze nie zalewac tego betonem.

--
    Uwaga szczur!
  • x2468 03.09.19, 19:25
    Tak to jest zrobione, na dnie tunelu sa ulozone dwie rury.

--
    Financial Times:
  • yoma 03.09.19, 19:33
    Panowie, proszę was... gdzie dwóch Polaków, tam cztery rozwiązania technologiczne w sprawie durnej rury? Idźcie sobie na łąkę.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 19:41
    ale one sa zabetonowane 2 metrowa warstwa betonu.

Juz wczesniej pisalem o naprazeniach jaki mogly tam wystapic - podloga tunelu jest pofalowana.
    Skad te naprazenia? Podejrzewam, ze mogly wystopic przez wysokie temperatury. Rury polozone poza rzeka pod wplywem wysokich temperatur rozciagnely sie i parly na chlodzone przez rzeke sztywne rury stalowe, ktore moaly chronic flex-rury z pllastiku. Przez te naprezenie mogly puscic polaczenia i wszystko sie zatkalo.
    Gdyby zrobiono tak jak to sie wszedzie robi, czyli betonowe rury zakopane bezposrednio w ziemi to nawet przez 100 lat nic by sie nie dzialo.
    Tak to jest gdy politycy podejmuja decyzje w tematach gdzie tylko inzynierowie powinni miec glos.

(Oczywiscie to tylko jest moje gdybanie bo nie mam dostepu do dokumentacji tego nieszczesnego projektu).

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 04.09.19, 01:51

> Jak chcesz cos naprawiac lub wymieniac jezeli to cos jest zalane betonem?

Podnosisz płyty, skuwasz beton i naprawiasz lub wymieniasz.

> Widzisz mundralo do czego doprowadzono?

Jak do tego doprowadzono? Już wiesz jakie były przyczyny uszkodzenia?

> Teraz tylko granat jebnac i zaczynac od poczatku.

A po co ten granat??? Nie trzeba zaczynać od początku. Trzeba naprawić lub wymienić uszkodzony fragment.

> W tej chwili najlepszym rozwiazaniam jest puscic rury na podlodze tego tunelu i
    > podlaczyc je do starej instalacji.

Jest to złe rozwiązanie, gdyż w przypadku awarii nie będzie dostępu do uszkodzonego miejsca.

> Miajsca na nowe rury jest tam wystarczajaco.

Ale nie będzie miejsca na przejazd sprzętu lub transport fragmentu rury na wymianę. Nie zmieści się.

> Bron bosze nie zalewac tego betonem.

Dlaczego? Jakiś czas temu chciałeś kłaść na dnie betonowe rury. A rury z tworzywa nie pozwalasz betonem zalewać. No weź zdecyduj się w końcu.

S.
    --
  • kadziteusz 04.09.19, 18:46
    snajper55 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Teraz wiem po co jest ten tunel. Puszczą ścieki tunelem, który nareszcie
    > będzie
    > > spełniał jakieś zadanie :). Nie chce się chwalić, ale to jest mój pomysł
    > sprze
    > > d kilku dni:D
    > > Inżynierów, którzy zatwierdzili ten projekt należałoby wsadzić w dyby i r
    > ozwozi
    > > ć po wioskach. Tunel, dwie plastikowe rury zalane betonem. Na Ch... to ws
    > zystko
    > > , zamiast dwóch betonowych rur zakopanych pod dnem rzeki.
    >
    > Po to jest ten tunel, aby te rury można było naprawiać czy wymieniać. Po to jes
    > t te tunel, aby chronić te rury przed uszkodzeniami.
    >
    > S.

--
  • taniarada 03.09.19, 19:36
    Gazeta Polska” (dostępnym w kioskach od środy 4 września) znaleźć można obszerny artykuł Jacka Liziniewicza „Płynie szambo, płynie, po polskiej krainie… Platformy nie minie. Afera kałowa”. Najdroższą na świecie oczyszczalnię „Czajka” otwierał sam Donald Tusk. Jak mogło dojść do awarii? Skutki katastrofy Wisła i Bałtyk odczuwać będą przez lata. Kupujta ludziska.Tego wam Wyborcza nie napisze.
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 19:41
    Liziniewicz. To ten od lizania rowa Prezesa?

--
    Uwaga szczur!
  • snajper55 04.09.19, 01:42
    taniarada napisał(a):

> Gazeta Polska” (dostępnym w kioskach od środy 4 września) znaleźć można obszern
    > y artykuł Jacka Liziniewicza „Płynie szambo, płynie, po polskiej krainie… Platf
    > ormy nie minie. Afera kałowa”. Najdroższą na świecie oczyszczalnię „Czajka” otw
    > ierał sam Donald Tusk. Jak mogło dojść do awarii? Skutki katastrofy Wisła i Bał
    > tyk odczuwać będą przez lata. Kupujta ludziska.Tego wam Wyborcza nie napisze.

Na pewno takich idiotyzmów Wyborcza nie napisze. Takie idiotyzmy jedynie w Gazpolu.

S.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka