Dodaj do ulubionych

Czy kamień węgielny na Westerplatte podzieli los

30.08.19, 11:15
stępki PiSowskiego promu, który już kilka lat stoi i rdzewieje?

trojmiasto.onet.pl/prezydent-dulkiewicz-nie-pojawi-sie-na-uroczystosci-wmurowania-kamienia-wegielnego/6k7f1s8?srcc=ucs&utm_v=2
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 30.08.19, 11:23
    kielnia Selina,rdzewieje"jusz"

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 30.08.19, 15:11
    A jak ty uważasz, jołasiu?

--
    Demon Duck of Doom™
  • buldog2 01.09.19, 08:38
    Nazbyt ezopowo napisane.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • yoma 01.09.19, 09:58
    Ale zasada ta sama.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • no-popis 30.08.19, 15:35
    kadziteusz napisał:

> stępki PiSowskiego promu, który już kilka lat stoi i rdzewieje?
    Sądzę, że nie.
    Pisiaki są kompletnie niegramotni w gospodarce ale w muzeach i pomnikach są nieżli i skuteczni.

> trojmiasto.onet.pl/prezydent-dulkiewicz-nie-pojawi-sie-na-uroczystosci-wmurowania-kamienia-wegielnego/6k7f1s8?srcc=ucs&utm_v=2

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 30.08.19, 16:18
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > stępki PiSowskiego promu, który już kilka lat stoi i rdzewieje?
    > Sądzę, że nie.
    > Pisiaki są kompletnie niegramotni w gospodarce ale w muzeach i pomnikach są nie
    > żli i skuteczni.
    >
    > > trojmiasto.onet.pl/prezydent-dulkiewicz-nie-pojawi-sie-na-uroczystosci-wmurowania-kamienia-wegielnego/6k7f1s8?srcc=ucs&utm_v=2
    >
    >
    >
    >
    A PiSiory jeśłi coś zrobią, to na pewno nie będzie to tak jak w Huroszymie:

wiadomosci.wp.pl/hiroszima-73-rocznica-wybuchu-bomby-atomowej-6281408397182593a

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 30.08.19, 16:24
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > stępki PiSowskiego promu, który już kilka lat stoi i rdzewieje?
    > Sądzę, że nie.
    > Pisiaki są kompletnie niegramotni w gospodarce ale w muzeach i pomnikach są nie
    > żli i skuteczni.
    >
    > > trojmiasto.onet.pl/prezydent-dulkiewicz-nie-pojawi-sie-na-uroczystosci-wmurowania-kamienia-wegielnego/6k7f1s8?srcc=ucs&utm_v=2
    i nie będzie tak jak jest teraz czyli sotją pomniki Solidarności a na Westerplatte ....bida.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 02.09.19, 07:14
    no-popis napisała:
    Warszawskiego i nazwać je Muzeum Klęsk Narodowych?

--
  • inocom 30.08.19, 16:32
    demotywatory.pl/4944995/Ksiadz-swieci-nowego-McDonalda-w-Wadowicach
    --
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
  • kadziteusz 01.09.19, 08:12
    inocom napisał:

> demotywatory.pl/4944995/Ksiadz-swieci-nowego-McDonalda-w-Wadowicach

Fakt na Westerplatte też bez kieckowego się nie obyło, a Morawiecki coś bredził o jakiejś czerwonej zarazie, tak jak by to ruskie na Westerplatte napadli.

--
  • kadziteusz 01.09.19, 08:14

My budujemy na nowo historię Polski.
    Zapomniał dodać, że nową inną niż dotychczas znaliśmy,

--
  • no-popis 01.09.19, 08:25
    kadziteusz napisał:

> inocom napisał:
    >
    > > demotywatory.pl/4944995/Ksiadz-swieci-nowego-McDonalda-w-Wadowicach
    >
    > Fakt na Westerplatte też bez kieckowego się nie obyło, a Morawiecki coś bredził
    > o jakiejś czerwonej zarazie, tak jak by to ruskie na Westerplatte napadli.
    Tak samo jak na otwarciu obwodnicy Przemyśla przez Tuska gdzie bez kieckowego też się nie obyło:

nowiny24.pl/donald-tusk-na-otwarciu-obwodnicy-przemysla/ga/6013735/zd/9392293
    nowiny24.pl/donald-tusk-na-otwarciu-obwodnicy-przemysla/ga/6013735/zd/9392315

--
  • kadziteusz 01.09.19, 08:52
    no-popis napisała:
    > Tak samo jak na otwarciu obwodnicy Przemyśla przez Tuska gdzie bez kieckowego t
    > eż się nie obyło:
    >
    > nowiny24.pl/donald-tusk-na-otwarciu-obwodnicy-przemysla/ga/6013735/zd/9392293
    > nowiny24.pl/donald-tusk-na-otwarciu-obwodnicy-przemysla/ga/6013735/zd/9392315
    >
    >
    >
    Z maleńką róznicą, obwodnica działa, a poświęcona stępka promu nadal rdzewieje.

--
  • no-popis 01.09.19, 09:39
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > > Tak samo jak na otwarciu obwodnicy Przemyśla przez Tuska gdzie bez kiecko
    > wego t
    > > eż się nie obyło:
    > >
    > > nowiny24.pl/donald-tusk-na-otwarciu-obwodnicy-przemysla/ga/6013735/zd/9392293
    > > nowiny24.pl/donald-tusk-na-otwarciu-obwodnicy-przemysla/ga/6013735/zd/9392315
    > >
    > >
    > >
    > Z maleńką róznicą, obwodnica działa, a poświęcona stępka promu nadal rdzewieje.
    Ten Mc Donald też działa.
    ty znowu nie w formie ?

--
  • no-popis 01.09.19, 10:45
    Kto nie był teraz na Westerplatte niech tam ojdzie, pojedzie, odwiedzi. Proszę zapytajcie od razu gdzie jest to muzeum bo trudno znależć a można pomylić jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny z toaletą dla turystów i to zaniedbaną.
    Ekipa gdańska zadbała o pomiki ale dla siebie niczym bolszewicy.
    Wystarczy odwiedzić dowolne muzeum nadzorowane przez ekpię samorządu gdańskiego aby zauważyć pomniki wystaione przez tę ekipę dla siebie. Nawet wmuzeum, w Ratuszu na Długim Targu są już dwumetrowe portrety Dulkiewicz i oczywiście biurko prezydenta Adamowicza. Dla Obrońców Westerplatte ? Po co !
    Co do pomników to obydwie ekipy mają podobne tendencje. POPiS !

--
  • x2468 01.09.19, 11:02
    Pomniki Kaczynskiegp postawwili dla siebie?

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka