Dodaj do ulubionych

Kaczyński , a sprawstwo kierownicze

31.08.19, 06:36
Zgodnie z prawem wygląda to tak:
oko.press/prawnik-karnista-kaczynskiemu-grozi-wyrok-za-niszczenie-panstwa-prawa/?fbclid=IwAR0E_211qls2VOPLH61ex3R7jZPZdgloQqON-43vtsz7GVDOJ6dfw14shTM
A to oznacza, ze Donald Tusk ma rację żądając, by prezes PiS, który rzeczywiście rządzi państwem ponosił odpowiedzialność kierowniczą.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 31.08.19, 06:42
    kadziteusz napisał:

> Zgodnie z prawem wygląda to tak:
    > oko.press/prawnik-karnista-kaczynskiemu-grozi-wyrok-za-niszczenie-panstwa-prawa/?fbclid=IwAR0E_211qls2VOPLH61ex3R7jZPZdgloQqON-43vtsz7GVDOJ6dfw14shTM
    > A to oznacza, ze Donald Tusk ma rację żądając, by prezes PiS, który rzeczywiści
    > e rządzi państwem ponosił odpowiedzialność kierowniczą.
    Donald Tusk ma zawsze rację a Kaczyński zawsze nie. Tak przynajmniej wynika z twojej twórczości. Tusk osiągnął u Ciebie, w twoich postach poziom:
    pl.wikiquote.org/wiki/Kim_Ir_Sen#/media/Plik:Kim_Il-sung.jpg

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 31.08.19, 07:08
    napisałem:
    ponosił odpowiedzialność kierowniczą.

A winno być :
    ponosił odpowiedzialność konstytucyjną.

Przepraszam.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 31.08.19, 07:20
    kadziteusz napisał:

> napisałem:
    > ponosił odpowiedzialność kierowniczą.
    >
    > A winno być :
    > ponosił odpowiedzialność konstytucyjną.
    Ależ nie ma sprawy. Miłego dnia.
    > Przepraszam.
    >
    >
    >

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka