Dodaj do ulubionych

Kolejna prowokacja PiS

31.08.19, 11:33
Obraźliwą formę zaproszenia Tuska wykombinowali, by ten z tego zaproszenia nie skorzystał. Czyli Tusk do Polski nie przyjedzie, a oni z tego tytułu pojadą po Tusku jak po łysej kobyle (kampania wyborcza trwa).
Czy pojadą po nim jak po łysej kobyle?
Czy prowokacja się uda?
To zależy od Tuska. Jeśli nie przyjedzie, to PiSim się uda. Jeśli natomiast przyjedzie prywatnie i swoimi ścieżkami, z dala od ciżby zaproszonych, w innym czasie, w odpowiedniej obstawie i przy fleszach aparatów reporterskich całkiem prywatnie w paru miejscach uczci rocznicę kwiatkami, minutą ciszy, a nawet paciorkiem, to PiSim się nie uda. Tusk wygra, a PiSi wyjdą na chamów i tępaków.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 11:37
    My pojedziemy po Trumpie jak po łysej kobyle:D
    Tusk już powiedział, że się na nich olewa.

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 31.08.19, 11:48
    pies.na.czarnych napisała:

> Tusk już powiedział, że się na nich olewa.

A PiSi rozwrzeszczą, że "olewa Polskę, Polaków, historię polski, bo wielkiego pana odgrywa i dla niego pierwszą ojczyzną są Niemcy, a nie Polska". A i o "dziadku z wermachtu" nie omieszkają wspomnieć i o jego rzekomej "służalczości wobec Merkiel".
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 11:54
    To już nie zadziała. Pisi liżą rany oszczane przez Trumpa z wyższej wieży Kulawego:)

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 31.08.19, 12:05

> To już nie zadziała.

Mylisz się.
    Ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka, to raz, a dwa, to sprawa Donalda T z Europy, będzie idealnym parawanem zasłaniającym sprawę Donalda T zza oceanu.
  • lech1966 31.08.19, 22:36

> My pojedziemy po Trumpie jak po łysej kobyle:D
    > Tusk już powiedział, że się na nich olewa.

A leminza trzoda wpada w zachwyt. Klasyka wśród leminzego stadka.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • szwampuch58 31.08.19, 11:42
    PiSi wyjdą na chamów i tępaków bez wzgledu na reakcje pana Tuska

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 11:43
    Prawdy nie da się ukryć.

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 31.08.19, 11:53
    szwampuch58 napisał:

> PiSi wyjdą na chamów i tępaków bez wzgledu na reakcje pana Tuska

Oni to wiedzą i mają to gdzieś.
    Załap.
    To tylko kampania wyborcza. Takich sukcesów ich nawiedzony i otępiały elektorat oczekuje. Podnieca się nimi i raduje. Mało masz takich przykładów choćby na tym forum?
  • kadziteusz 31.08.19, 11:48
    ktos_z_kosmosu napisał: Tusk wygra, a PiSi wyjdą na chamów i tępaków.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • ktos_z_kosmosu 31.08.19, 12:12
    kadziteusz napisał:

Co się z wami dzieje?
    Tylko takie wnioski potraficie wysnuć?
    Jeśli tak, to absolutnie nie dziwię się, że chamy władzę w tym kraju rozszerzają.
  • kadziteusz 31.08.19, 12:16
    ktos_z_kosmosu napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > Co się z wami dzieje?
    > Tylko takie wnioski potraficie wysnuć?
    > Jeśli tak, to absolutnie nie dziwię się, że chamy władzę w tym kraju rozszerzaj
    > ą.

Ty masz odpowiedź:
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168555403,168555403,Dziwne_sondaze_czy_dziwny_narod_.html
    --
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • taniarada 31.08.19, 12:33
    ktos_z_kosmosu napisał:

> kadziteusz napisał:
    >
    > Co się z wami dzieje?
    > Tylko takie wnioski potraficie wysnuć?
    > Jeśli tak, to absolutnie nie dziwię się, że chamy władzę w tym kraju rozszerzaj
    > ą.
    Jedno klepanie na okrągło jaki ten Kaczyński zły.I codziennie to samo.Gdyby jeszcze ktoś czytał to forum.My i oni .
  • lech1966 31.08.19, 22:39
    taniarada napisał(a):

> ktos_z_kosmosu napisał:
    >
    > > kadziteusz napisał:
    > >
    > > Co się z wami dzieje?
    > > Tylko takie wnioski potraficie wysnuć?
    > > Jeśli tak, to absolutnie nie dziwię się, że chamy władzę w tym kraju rozs
    > zerzaj
    > > ą.
    > Jedno klepanie na okrągło jaki ten Kaczyński zły.I codziennie to samo.Gdyby jes
    > zcze ktoś czytał to forum.My i oni .

Lemingi łykają to jak wodę z Wisły..

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • taniarada 31.08.19, 12:43
    Tusk w Polsce się skończył.Dzieła dopełniła Kopacz.Najbardziej kretyńska premier.Nawet Szydło przebiła w swojej głupocie.Już testował swoje przybycie na prezydenta Polski.Na ten czas nie ma szans z Andrzejem Dudą.W PO za rządów Schetyny też nie jest mile widziany.Zamiast pomagać Polakom ,woli zwalać wszystko na pisiorów.Malarz kominów ,nauczył się angielskiego.Inteligentny polityk.Ale nie umie skutecznie tej przewagi wykorzystać.Kaczyński z tylnego fotela go przewyższa .I tyle w temacie kosmos.Amen.
  • man_sapiens 31.08.19, 13:24
    Tusk dostał zaproszenie jako "pan Tusk".
    Przekleństwo, chciałem pójść oglądać na żywo obchody, ale nie dostałem zaproszenia więc nie pójdę. No bo skoro pisiewicze wysłały zaproszenie dla pana Tuska, to znaczy, że wysłali też zaproszenia dla pana Jana Kowalskiego, pani Anny Malinowskiej, dla Janusza Suskiego itd. którzy mieliby brać udział w obchodach. Mnie, psiakość, nie zaprosili.

--
    Nikt nie rodzi się nienawidząc innej osoby z powodu koloru skóry, pochodzenia czy religii Mandela
  • taniarada 31.08.19, 13:34
    Tekst linkaman_sapiens napisał:

> Tusk dostał zaproszenie jako "pan Tusk".
    > Przekleństwo, chciałem pójść oglądać na żywo obchody, ale nie dostałem zaprosze
    > nia więc nie pójdę. No bo skoro pisiewicze wysłały zaproszenie dla pana Tuska,
    > to znaczy, że wysłali też zaproszenia dla pana Jana Kowalskiego, pani Anny Mali
    > nowskiej, dla Janusza Suskiego itd. którzy mieliby brać udział w obchodach. Mni
    > e, psiakość, nie zaprosili.
    > Za to będzie pląsał w radosnym tańcu z Dulkiewicz.Na Westerplatte.I przypomni sobie dni dziadka z Wolnego Gdańska.Siema man.
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 17:17
    Zaczęli od hipokryzji.

Rzecznik prezydenta o nieobecności Tuska na obchodach: Wielka szkoda
    Portal polsatnews.pl zapytał o to stanowisko Tuska rzecznika prezydenta Andrzeja Dudy. - Ogromna szkoda, że nie będzie na obchodach, jako były premier - stwierdził Spychalski.
    Rzecznik prezydenta był też pytany o słowa Tuska o tym, że "nie narzuca się ze swoją obecnością, gdy nie jest mile widziany". - Nie będę dyskutował o odczuciach Donalda Tuska. To są jego odczucia - skwitował, zaznaczając też, że "zachęca" każdego, by był na obchodach w Warszawie 1 września.

--
    Uwaga szczur!
  • asdfg2018 31.08.19, 21:09
    Następna PiSowska prowokacja z udziałem kolesia z fioletowym nosem :
    dziennikbaltycki.pl/w-39-rocznice-porozumien-sierpniowych-powstal-instytut-dziedzictwa-solidarnosci-w-uroczystosci-wzial-udzial-premier-mateusz/ga/c1-14388645/zd/38293029

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka