Dodaj do ulubionych

Stępka to pikuś

31.08.19, 16:03
PiS zbudował lodołamacz, którego kadłub sklejono taśmą:

Politycy PiS pochwalili się nowiutkim kadłubem lodołamacza, który opuścił szczecińską stocznię MSR Gryfia. Puma z daleka wygląda przyzwoicie, ale kiedy podejdziemy bliżej, naszym oczom ukaże się szereg niedoróbek. W obecnym stanie ten statek nawet nie utrzymałby się na wodzie, a o kruszeniu lodu można póki co pomarzyć.

Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 16:13
    To jest jakaś manipulacja. Na zdjęciu pokazane są anody (cynk), które zakleja się przed malowaniem. Anody służą do ochrony kadłuba przed korozją. Są dwa rodzaje tej ochrony anodowa i katodowa.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 16:15
    Na innym zdjęciu pokazana jest również taśma na elementach śruby napędowej, które również przed malowaniem musza być zaklejone.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 16:23
    Sugerujesz, że jednostka jest po prostu obklejona taśmą malarską? 😅😅😅

--
    Shylmagoghnar
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 16:31
    Duct-tape.
    Nic tym razem nie sugeruję. Tak się robi.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 16:35
    Wierzę :) Ale nawet skoro tak, to i tak śmieszne, że pokazali ten pancernik przed pomalowaniem.

Btw dla Na Temat to jest duck tape. To już obsesja 😅

--
    Przeboje na lato
  • buldog2 02.09.19, 21:07
    Duck-tape...

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 22:31
    Czyli Kaczyński tesma?

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 06.09.19, 20:31
    pies.na.czarnych napisała:

> Czyli Kaczyński tesma?

A nie tasma Donald przypadkiem?

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • aniechto.only 31.08.19, 16:28
    Ok, jezeli masz rację, to czekam na sprostowanie portalu. I na dokończenie "wielkiego sukcesu" PiS:

Zahorski dodał, że pierwotnie planowano zwodować w piątek, ale chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego do tego nie doszło. Według pełnomocnika marszałka województwa ds. gospodarki morskiej kadłub jest pospawany w środku ledwie w połowie, a cały projekt zaawansowany grubo poniżej 10 proc.
  • yoma 31.08.19, 16:33
    Ta pani kandydat (a nie wymienię nazwiska, nie bede promować! :P) coś mi mówi. Czym ona zasłynęła?

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • aniechto.only 31.08.19, 16:40
    Zasłynęła swoją niezależnością. Była tak niezależna, że aż została członkiem PiS.
    Przypomina mi tu trochę a nawet bardzo forumowych niezależnie symetrycznych niepopisów.
  • yoma 31.08.19, 16:46
    I hejtem na twitterku. OK, już wiem, dzięki serdeczne :)

--
    dodenbezweerder
  • erte2 02.09.19, 19:42
    "Ta pani" zaczynała swoją karierę polityczną w Unii Wolności (wiem, bo w czasie swojego dość krótkiego epizodu partyjnego byłem z nią w jednym Kole) i zasłynęła już wtedy z talentu do intryg, szeptanych pomówień i drobnych kłamstewek. Po marginalizacji UW usiłowała wkręcić się do powstającej PO, ale ponieważ już była znana ze swoich "talentów" więc jej tam nie chciano. No to przez czas jakiś robiła za tzw. niezależną (ale z poparciem PiS-u), po czym już oficjalnie wstąpiła w jego szeregi. I nareszcie odnalazła swoje miejsce. Takich tam potrzebują!!!
  • lech1966 06.09.19, 20:35
    erte2 napisał:

> "Ta pani" zaczynała swoją karierę polityczną w Unii Wolności (wiem, bo w czasie
    > swojego dość krótkiego epizodu partyjnego byłem z nią w jednym Kole) i zasłynę
    > ła już wtedy z talentu do intryg, szeptanych pomówień i drobnych kłamstewek.

No widzisz erte, ona zaslynela dawniej a ty czekałaś z tym aż do teraz. POdwjzewam że warto było. Prawda?

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 16:44
    Szkoda, że nie ma więcej zdjęć. Nie wiem jakie wykształcenie ma Zahorski i co robi. Zacznijmy od tego, że to jest łódeczka.
    Budowa zaawansowana w 10% czyli normalnie. Zwykle woduje się kadłub bez wyposażenia aby nie zajmować doku, pochylni. Po zwodowaniu holuje się statek do stoczniowego nabrzeża i tam następuje całkowite wyposażenie.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 16:48
    Czyli reasumując, jest to w tej chwili niewiele więcej niż stępka.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 16:50
    To jest normalna kolej rzeczy przy budowie statku.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 17:11
    Co rozumiem, ale żeby od razu rżnąć wstęgę i zatrudniać krakowianki w strojach ludowych, to trzeba być pisiorem :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • aniechto.only 31.08.19, 16:59
    Dzięki za info. Twoje uwagi powinny się pojawić na Twitterze i Fejsie. Nie używam ani jednego ani drugiego, może ktoś wyręczy?
  • yoma 31.08.19, 17:11
    Sorry, nie pomogę.

--
    Ethereal Darkness
  • yoma 31.08.19, 16:22
    Nie śmiać się! Ostatnio jak w ISS zrobiła się dziurka, zakleili ją srebrną taśmą i git, nawet nie informowali Houston. Serio 😂😂😂

😅😅😅

--
    Przeboje na lato
  • aniechto.only 31.08.19, 16:33
    Dobra taśma klejąca to mocna rzecz:

BASEN Z TAŚMY KLEJĄCEJ! (1000 WARSTW TAŚMY) *działa!*
  • yoma 31.08.19, 16:38
    Nie prościej nadmuchać... 😃

No i jak wiadomo z hamerykańskich filmów sensacyjnych, każdy szanujący się Hamerykanin nosi w kieszeni srebrną taśmę, żeby w razie czego zakleić nią wroga.

--
  • snajper55 31.08.19, 20:06
    Przypomniała mi się taka zagadka:

Co wynika z tego, że czegoś nie udało się naprawić taśmą klejącą?
    Z tego wynika, że użyto za mało taśmy klejącej. :)

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 31.08.19, 20:26
    😁

--
    dodenbezweerder
  • lech1966 06.09.19, 20:40
    snajper55 napisał:

> Przypomniała mi się taka zagadka:
    >
    > Co wynika z tego, że czegoś nie udało się naprawić taśmą klejącą?
    > Z tego wynika, że użyto za mało taśmy klejącej. :)

Ten cytat jest chyba z Trzaskowskiego prawda???😄😄😄😄😄

--
    Autor KZP
  • no-popis 06.09.19, 20:46
    lech1966 napisał:
    > Ten cytat jest chyba z Trzaskowskiego prawda???😄😄😄😄😄
    Tak ! Jak odwiedził przeciętną, statystyczną mieszkankę Wwy...wchodzi a tu aktywistka KOD :) Co za przypadek :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • lech1966 06.09.19, 20:56
    no-popis napisała:

> lech1966 napisał:
    > > Ten cytat jest chyba z Trzaskowskiego prawda???😄😄😄😄😄
    > Tak ! Jak odwiedził przeciętną, statystyczną mieszkankę Wwy...wchodzi a tu akty
    > wistka KOD :) Co za przypadek :)

Przeciez nie od dziś wiadomo że w Warszawie mieszkają jedynie działaczki KOD, LGBT, działacze Zielonych, byli członkowie PZPR, śmietanka PO i pozwolili zamieszkać wierchuszce PSL. SLD była tam jeszcze wcześniej niz PO i KOD.
    Niestety przykro mi że to klejenie taśma szyby u działaczki KOD sygnalizowało jakie będą rządy Trzaskowskiego. Od tego momentu było wiadomo że będzie smród, brud i ubustwo. A te rządy to będzie wielka,,,,,,,, ale LIPA😂😂😂

--
    Autor KZP
  • no-popis 07.09.19, 09:20
    lech1966 napisał:
    > Niestety przykro mi że to klejenie taśma szyby u działaczki KOD sygnalizowało j
    > akie będą rządy Trzaskowskiego.
    Gdyby wybory wygrał Jaki to wtedy awaria wydarzyłaby się Jakiemu.
    Tak PO budowała inwestycje. Przesiąknięci korupcją działacze PO i urzędnicy PO brali od wszystkich w tym od tych co wylewają beton i kładą rury.
    >Od tego momentu było wiadomo że będzie smród, brud i ubustwo.
    Bądż patriotą i szanuj język polski.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • szwampuch58 03.09.19, 09:58
    Bogusław Pinkiewicz, kierownik szatni :Podkreślił, że kadłub został pospawany zgodnie z technologią kosmiczna.....no i co im zrobisz?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 03.09.19, 10:14
    No to mówię: na ISS też już zaklejali dziurkę srebrną taśmą, wszystko się zgadza 😂😂😂

--
    Josh
  • lech1966 06.09.19, 20:39
    Ale w Warszawie jak się zrobiła duuuuuza dziurka to nawet Trzaskowski swoją cudowna taśma samoprzylepną nie dał rady. Musiał prosić pisi rząd aby mu zbudowali druga dwururka bo ta PO HGW nie dała się posklejać.

--
    Autor KZP
  • taniarada 31.08.19, 16:41
    Polacy są ślepi na afery PIS.Nawet ta w ministerstwie sprawiedliwości może pomóc w wyborach.Ani kler, ani wieże Kaczyńskiego,pedofilia w kościele,loty prorodzinne marszałka .Nic .Głowią się tym fenomenem dziennikarze Wyborczej ,TVN i różne Lisy .Giertych zachodzi w głowę.Razem z Tuskiem i Schetyną.Opozycja się łączy i rozłącza.A Kaczyński się trzyma za brzuch i razem z kotem ,pękają ze śmiechu.Ja cię kręcę.🤣
  • aniechto.only 31.08.19, 16:52
    > Polacy są ślepi na afery PIS

Do czasu.
  • zdybex 31.08.19, 16:52
    to łodka do kruszenia lodu na jeziorku czerniakowskim
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 16:56
    W przyszłości ma obsługiwać stocznię w Radomiu.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 17:13
    A pagaje są czy na pych? 😀

--
    Demon Duck of Doom™
  • snajper55 31.08.19, 19:54
    aniechto.only napisała:

> PiS zbudował lodołamacz, którego kadłub sklejono taśmą:
    >
    > Politycy PiS pochwalili się nowiutkim kadłubem lodołamacza, który opuś
    > cił szczecińską stocznię MSR Gryfia. Puma z daleka wygląda przyzwoicie, ale k
    > iedy podejdziemy bliżej, naszym oczom ukaże się szereg niedoróbek. W obecnym st
    > anie ten statek nawet nie utrzymałby się na wodzie, a o kruszeniu lodu można pó
    > ki co pomarzyć.

Nie wiem z czego się śmiejesz. To jest dokładnie przemyślana i obliczona, jak reforma oświaty, konstrukcja. Ten lodołamacz położony na lodzie zagłębi się krusząc lód, a więc spełni swe zadanie. To jest owoc genialnej myśli pislamistów - lodołamacz jednorazowy. Jak jednorazowe strzykawki czy plastikowe kubki.

Zresztą, w razie potrzeby, taki lodołamacz można dźwigiem podnieść z dna i położyć na lodzie powtórnie.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 31.08.19, 20:28
    Było już takie państwo, co budowało statki z betonu, jak mu stali zabrakło :) Jeden można do dziś przy dobrej pogodzie podziwiać, o ile pamiętam, koło Trzęsacza.

--
    Demon Duck of Doom™
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 20:42
    Podczas wojny budowano statki z betonu. Miały być jednorazowego użytku, a niektóre pływały jeszcze wiele lat po wojnie. Na Tamizie do dzisiaj niektóre leżą jeszcze na mieliznach i można podziwiać de dzieła szkutnictwa :)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 20:46
    No toż mówię :)

>jednorazowego użytku,

No toż Snajper mówi. Postawić na lodzie i połamie 😀

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • no-popis 31.08.19, 20:43
    yoma napisała:

> Było już takie państwo, co budowało statki z betonu, jak mu stali zabrakło :) J
    > eden można do dziś przy dobrej pogodzie podziwiać, o ile pamiętam, koło Trzęsac
    > za.
    Akurat można go podziwiać na jeziorze Dąbskim w Szczecinie.

--
  • x2468 02.09.19, 22:29
    Z klifu kolo Miedzyzdroi. Inny na jeziorze Dabie.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • yoma 03.09.19, 01:49
    OK thx :)

--
    Shylmagoghnar
  • adria231 03.09.19, 03:45
    Usiłowałam znaleźć coś bliższego na temat jej kwalifikacji i wykształcenia ( podobno są doskonałe). Dowiedziałam się, że "studiowała na.."
    Nie wiadomo, czy jeden semestr, czy trochę dłużej. Nic więcej
  • no-popis 03.09.19, 06:38
    x2468 napisał:

> Z klifu kolo Miedzyzdroi. Inny na jeziorze Dabie.
    Tam nie żeglowałem :(

--
  • no-popis 31.08.19, 20:06
    aniechto.only napisała:

> PiS zbudował lodołamacz, którego kadłub sklejono taśmą:
    >
    > Politycy PiS pochwalili się nowiutkim kadłubem lodołamacza, który opuś
    > cił szczecińską stocznię MSR Gryfia. Puma z daleka wygląda przyzwoicie, ale k
    > iedy podejdziemy bliżej, naszym oczom ukaże się szereg niedoróbek. W obecnym st
    > anie ten statek nawet nie utrzymałby się na wodzie, a o kruszeniu lodu można pó
    > ki co pomarzyć.

>
    Kolejny tysiącochnasty dowód na to, żśę państwo jest złym biznesmanem i nie powinno produkować itp. Niestety zakały z PiS uważają inaczej.
    Z tego co się zorientowałem w necie to Pani z PiS, która obok Gróbarczyka obwieszcza sukces to przedsiębiorca zajmujący się wstawianiem okien plastikowych ...a obecnie fachowiec-stoczniowiec:))))

--
  • no-popis 31.08.19, 20:21
    ..na pewno nie dlatego , że elektorat jest głupi i ciemny jak twierdzą tutaj neokomuniści z PO i lewactwa.
    Pis straciłby władzuchnę już w te wybory gdyby nie strach obywateli i wyborcy przez takimi fachowcami :
    www.salon24.pl/newsroom/890028,trzaskowski-naprawial-drzwi-tasma-klejaca-internauci-sie-smieja-i-doszukuja-sie-ustawki
    youtu.be/DGCgJBpQpzc

--
  • no-popis 31.08.19, 21:28
    Szambo, ktore się wylało to definicyjna klasyka lemingów w zarządzaniu.
    wnet.fm/2019/08/30/was-czajka-to-byl-skok-na-kase-w-stosunku-do-zdolnosci-przepustowej-to-najdrozsza-oczyszczalnia-na-swiecie/?fbclid=IwAR1UG4z4QnlahJqwmpQPNTnHMnrL9-zg8_XAVHepc1jMPAra7WdRxEhFc7Y

--
  • no-popis 02.09.19, 19:18
    www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-kontrowersje-wokol-odbioru-kadluba-lodolamacza-puma,966180.html?fbclid=IwAR1ZlBTDPvDRkOwnSSdM_ZIBKMGHhqPmF3zBdvleKh56-2pllgEq7oaSsnA
    Zadzwoniłem, zapytałem sprawdizłem u znajomych w szczecinie, w stoczni.
    Prawda ! :(
    Bareja by tego nie sfilmował bo uznałby, że to byłoby w jego filmie zbyt przesadzone i niemożliwe :)

--
  • asdfg2018 02.09.19, 20:49
    Najważniejsze że taśmę pomalowali na odpowiedni kolor . Minister przeciął wstęgę ,premie wypłacone i jest klawo jak cholera . Jaja jak berety .
    Sprawdziłbym dokładnie konstrukcję tego lodołamacza czy nie jest czasami z pomalowanego kartonu i sklejki

-
    krytykapolityczna.pl/
  • no-popis 02.09.19, 21:04
    asdfg2018 napisał(a):

> Najważniejsze że taśmę pomalowali na odpowiedni kolor . Minister przeciął wstę
    > gę ,premie wypłacone i jest klawo jak cholera . Jaja jak berety .
    > Sprawdziłbym dokładnie konstrukcję tego lodołamacza czy nie jest czasami z poma
    > lowanego kartonu i sklejki
    >
    Taśmę i farbę mogła upchnąć ta Pani , szefowa Rady NAdzorczej, od wstawiania okien platikowych :)
    > -
    > krytykapolityczna.pl/

--
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 22:41
    Przyczepiliście się tej taśmy, a cały dowcip jest gdzie indziej. Mnie najbardziej śmieszy, że taką małą łódeczką chwalą się na cały kraj. Minister i wielka pompa bo coś się wykluło.

Cytują wypowiedz, którą całkowicie popieram.

Wody Polskie komentują: Manipulacja lub niezbyt trafiony żart
    Portal Onet.pl poprosił o komentarz Wody Polskie, które zleciły przygotowanie lodołamacza. Bogusław Pinkiewicz, kierownik Zespołu Komunikacji Społecznej i Edukacji Ekologicznej w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie RZGW w Gdańsku stwierdził, że "podczas wstępnej konserwacji stosuje się obklejanie taśmą pewnych elementów kadłuba". Podkreślił, że kadłub został pospawany zgodnie z technologią.
    "Udostępnione zdjęcia oceniam jako manipulację, czy też niezbyt trafiony żart" - ocenił.
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25148943,polski-lodolamacz-puma-sklejony-tasma-szczecin-peka-ze-smiechu.html#s=BoxOpLink

--
    Uwaga szczur!
  • aniechto.only 03.09.19, 06:03
    pies.na.czarnych napisała:

> Przyczepiliście się tej taśmy, a cały dowcip jest gdzie indziej. Mnie najbardzi
    > ej śmieszy, że taką małą łódeczką chwalą się na cały kraj. Minister i wielka po
    > mpa bo coś się wykluło.

Miałeś rację w sprawie taśmy, pisales o tym już wcześniej i masz rację co do małej łódeczki i "wielkiego" sukcesu PiS.
  • erte2 03.09.19, 00:35
    no-popis
    Nawet mi się nie chce odpowiadać na te twoje bździny, bo, cytując Lewisa Carrolla, "Ja mam czasu za mało, ty masz mózgu za mało, a poza tym są inne sekrety"*

*Lewis Carroll, "Wyprawa na żmirłacza", w przekładzie Roberta Stillera.
  • no-popis 03.09.19, 06:37
    erte2 napisał:

> no-popis
    > Nawet mi się nie chce odpowiadać na te twoje bździny, bo, cytując Lewisa Carrol
    > la, "Ja mam czasu za mało, ty masz mózgu za mało, a poza tym są inne sekrety
    > "*

>
    > *Lewis Carroll, "Wyprawa na żmirłacza", w przekładzie Roberta Stillera.
    Gdy plujesz w górę kijaneczko to uważaj na twarz.

--
  • kadziteusz 03.09.19, 10:28
    a tu zabrakło, bo wszyscy wyjechali do Rajchu, to co mieli zrobić, posklejali taśmą.
    I pomyśleć, że gadzinówka zwana dla jaj TVP INFO do tej pory się nabija z Trzaskowskiego, ze ten przykleił plastikową szybę w drzwiach taśmą...

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 03.09.19, 13:46
    I pomyśleć, że taki ryj do tej pory to przypomina, żeby czasem nikt nie zapomniał...

--
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 14:13
    Nie wiem o co chodzi z tą szybą, ale nie takie numery widziałem. W warunkach bojowych wszystkie chwyty są dozwolone. Ważne aby były skuteczne:)

Kiedyś na polskich statkach ćwiczono nas jak zatkać dziurę w kadłubie przy pomocy brezentowego plastra. Taki plaster marynarze musieli przeciągać na linach pod kadłubem z dziobu w kierunku dziury. Taraz już tego nikt nie uczy ponieważ nareszcie doszli do wniosku, że ta akcja trwałaby zbyt długo aby zdążyć uratować statek.;)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 03.09.19, 16:17
    Z dawnych lektur przypomina mi się przeciąganie pod kilem 😁

Trzaskowski przed samorządowymi był u elektoratu i wstawił elektoratowi szybę w wewnętrznych drzwiach, używając tego co było, czyli taśmy klejącej pakowej.

Innymi słowy, zrobił, żeby działało. Jak widać, zrobienie żeby działało niektórych do dziś niepomiernie śmieszy.

--
    Shylmagoghnar
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 16:20
    MacGyver:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 03.09.19, 16:34
    No i git. Byle działało :)

--
    Shylmagoghnar
  • no-popis 06.09.19, 12:51
    yoma napisała:

> No i git. Byle działało :)
    Pewnie! A bezpiecznik można zadrutować to sIEm zaoszczeNdzi a zaoszczeŃdzi sieM też na ubezpieczniu bo po co ubezpieczać a jak sieM spali to rzoND dołoży i pomoże w nieszczęściu.
    A zaoszczedNdzone pieniądze wyda się na dwa Audi służbowe dla 2 członków zarządu tej pisowskiej stoczni.

--
  • aniechto.only 06.09.19, 20:37
    no-popis napisała:

Pewnie! A bezpiecznik można zadrutować to sIEm zaoszczeNdzi a zaoszczeŃdzi sieM
    > też na ubezpieczniu bo po co ubezpieczać a jak sieM spali to rzoND dołoży i po
    > może w nieszczęściu.
    > A zaoszczedNdzone pieniądze wyda się na dwa Audi służbowe dla 2 członków zarząd
    > u tej pisowskiej stoczni.

I po coś tyle głupstw PiSałaś poPiSia...
  • no-popis 03.09.19, 22:02
    yoma napisała:

> Innymi słowy, zrobił, żeby działało. Jak widać, zrobienie żeby działało niektór
    > ych do dziś niepomiernie śmieszy.
    TAk są nawet o tym polish jokes a Niemcy określają takich jako Polnische Wirtschaft

--
  • szwampuch58 03.09.19, 22:07
    Ludzik a ty okreslasz to pewno sukcesem wolskiej mysli technicznej,co?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • no-popis 04.09.19, 06:10
    szwampuch58 napisał:

> Ludzik a ty okreslasz to pewno sukcesem wolskiej mysli technicznej,co?
    >
    Masz rojenia.

--
  • no-popis 05.09.19, 07:10
    kadziteusz napisał:

> a tu zabrakło, bo wszyscy wyjechali do Rajchu, to co mieli zrobić, posklejali t
    > aśmą.
    > I pomyśleć, że gadzinówka zwana dla jaj TVP INFO do tej pory się nabija z Trzas
    > kowskiego, ze ten przykleił plastikową szybę w drzwiach taśmą...
    Trzaskowski sklejał taśmą szyby w dzwiach u statycznej i przeciętnej ...działaczki KOD :) a PiS skleja statki zamiast spawów.

--
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 08:28
    > PiS skleja statki zamiast spawów.

:D:D:D

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.09.19, 10:18
    Jak brakuje spawaczy, to co ma robić 😁

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 10:25
    Tsza spawy sklejac.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.09.19, 10:29
    Pański zawód? Sklejacz okrętów 😀😀😀

Może lepiej klejer, to brzmi dumniej.

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • no-popis 05.09.19, 17:28
    yoma napisała:

> Pański zawód? Sklejacz okrętów 😀😀😀
    >
    > Może lepiej klejer, to brzmi dumniej.
    To naprawdę jest rzeczywistość barejowska.
    Ksio Ruchu, w którym się mięso sprzedaje u Bareji a w PiS statek sklejany taśmą samoprzylepną :)

--
  • no-popis 21.09.19, 13:56
    Już sam prezes PZM , powołany przez PiS, przyznaje, że projekt budowy statków przez stocznię szczecińską czas zakończyć.
    Wielokrotnie tu pisałem , że państwo nie powinno prowadzić żadnych biznesów, żadnych interesów bo zawsze niemal to zepsuje. Obojętne czy to będą statki czy sznurek do snopowiązałek czy 6 000 000 tanich mieszkań komunalnych.
    Brzezicki jako prezes PŻM wołą a nawet już błaga o pomoc w budowie nowych promów i uważa, że pomysł budowy statków w Chinach jest dobry.
    Lepiej póżno niż wcale , Paweł....przejrzeć na oczy.
    Przez 4 lata PIS praktycznie nic nie zrobił by nas nawet przybliżyć do budowy nawet jednego promu. Za to zarząd stoczni podróżował służbowymi Audi A 8, pobierał pensję a prezesowa i szefowa rady nadzorczej stoczni to przedsiębiorca od kiosków z gazetami i wstawiania okien plastikowych ale w mieszkaniach nie na statkach.
    Konkurencja w promach, a jest koniunktura, wyprzedziła PŻM i PŻB (obydwu amatorów państwowych) o ...4 lata (słownie cztery lata!). Czy ktoś za to beknie ? Nie ! Ponieważ naruszyłoby to dogmat PiS , że państwowe jest lepsze niż prywatne a co se chłopaki Audi A8 pojeżdzili to nikt im tego nie zabierze.
    --
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 14:18
    > Już sam prezes PZM , powołany przez PiS

KARGER BUDOWAL WSZEDZIE, a PZM za jego czasow pieknie sie rozwijal, a polskie statki budowane w Szczecinie cieszyly sie bardzo dobra opinia u armatorow zagranicznych. Przypomne chociazby chemikaliowce budowane w stoczni Warskiego.
    Stocznie w Polsce sa pod kazdym wzgledem zaniednbane. Stara infrastruktura i brak wlasnych osrodkow projektowania statkow. Stoczniowcy rozeszli sie po calym swiecie i pracuja nawet w Korei Pd. W Polsce obecnie nie ma stoczni, sa jedynie montownie.
    Rzad juz dawno powinien wspomóc polskie stocznie przez ulgi dawane polskim armatorom na budowe na przyklad gazowcow. Gdyby tak zrobili to Brzezicki nie szukalby mozliwosci w Chinach, a polscy marenarze plywaliby na statkach dobrej jakosci nie takim papierowym szmelcu jaki buduje sie w Chinach.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 21.09.19, 14:20
    Gryfia nigdy nie byla stocznia budujaca statki. Gryfia to jest stocznia remontowa.

--
    Uwaga szczur!
  • adria231 21.09.19, 15:05
    Jaka władza, taki lodołamacz. Tylko taśmy za mało....
  • lech1966 21.09.19, 16:18
    adria231 napisała:

> Jaka władza, taki lodołamacz. Tylko taśmy za mało....

Jakie rządy w Warszawie taka oczyszczalnia Czajka.
    #silnirazem. Ale silni jesteście jedynie w "kupie".

--
    Autor KZP
  • no-popis 21.09.19, 16:36
    lech1966 napisał:

> adria231 napisała:
    >
    > > Jaka władza, taki lodołamacz. Tylko taśmy za mało....
    >
    > Jakie rządy w Warszawie taka oczyszczalnia Czajka.
    To prawda. Jesteście do siebie podobni ale w końcu to tylko dwie frakcje w jednym, wielkim POPiSie styropianowych nieudaczników.

--
  • lech1966 21.09.19, 16:43
    no-popis napisała:

> lech1966 napisał:
    >
    > > adria231 napisała:
    > >
    > > > Jaka władza, taki lodołamacz. Tylko taśmy za mało....
    > >
    > > Jakie rządy w Warszawie taka oczyszczalnia Czajka.
    > To prawda. Jesteście do siebie podobni ale w końcu to tylko dwie frakcje w jedn
    > ym, wielkim POPiSie styropianowych nieudaczników.

Weź się odstosunkuj odemnie. Zaklejanie taśma to normalna procedura przy produkcji. Nie widziałeś nigdy całkowicie nowego,,,,,, choćby samochodu transportowanego z fabryki do dealera? Tak samo jest oklejony folia aby się nie POrysowal w transporcie.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka