Dodaj do ulubionych

Gdzie cenzura zakazała emisji filmu "Polityka"?

31.08.19, 16:33
Pisiorki pochwalcie sie.
Gdzie pisowskie matołki chcą zabłysnąć i przed wyborami uniemozliwiaja ludziom obejrzenie filmu
Edytor zaawansowany
  • qinto 31.08.19, 16:46
    ceppisowski napisał(a):

> Pisiorki pochwalcie sie.
    > Gdzie pisowskie matołki chcą zabłysnąć i przed wyborami uniemozliwiaja ludziom
    > obejrzenie filmu

Film jeszcze nie miał swojej premiery.
    Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • qinto 31.08.19, 17:13
    Pytanie jest źle postawione.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • snajper55 31.08.19, 19:42
    qinto napisał:

> Film jeszcze nie miał swojej premiery.
    > Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało.

Nie, wcale nie trudno. Tak działa cenzura prewencyjna - zakazuje publikacji rzeczy gotowych do publikacji - filmów, książek itp. Tak było za PRL.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • taniarada 31.08.19, 19:53
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > Film jeszcze nie miał swojej premiery.
    > > Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało.
    >
    > Nie, wcale nie trudno. Tak działa cenzura prewencyjna - zakazuje publikacji rze
    > czy gotowych do publikacji - filmów, książek itp. Tak było za PRL.
    >
    > S.
    Ty to żyjesz w swoim realu .Nic nie kojarzysz.Odwalasz takie posty że głowa mała.
  • snajper55 31.08.19, 20:09
    taniarada napisał(a):

> snajper55 napisał:
    >
    > > Nie, wcale nie trudno. Tak działa cenzura prewencyjna - zakazuje publikacji rze
    > > czy gotowych do publikacji - filmów, książek itp. Tak było za PRL.
    > >
    > Ty to żyjesz w swoim realu .Nic nie kojarzysz.Odwalasz takie posty że głowa mała.

Z czymś się nie zgadzasz?

S.
    --
  • qinto 31.08.19, 20:03
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    >
    > Nie, wcale nie trudno. Tak działa cenzura prewencyjna - zakazuje publikacji rze
    >

Co było za PRL - wiem chyba lepiej od ciebie.
    Cenzurę, którą sam stosujesz na FK, nie dorównuje nawet tej za PRL-u.

--
  • snajper55 31.08.19, 20:08
    qinto napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > qinto napisał:
    > >
    > > > Film jeszcze nie miał swojej premiery.
    > > > Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało.
    > >
    > > Nie, wcale nie trudno. Tak działa cenzura prewencyjna - zakazuje publikacji rze
    > > czy gotowych do publikacji - filmów, książek itp. Tak było za PRL.
    >
    > Co było za PRL - wiem chyba lepiej od ciebie.
    > Cenzurę, którą sam stosujesz na FK, nie dorównuje nawet tej za PRL-u.

Skoro wiesz, to dlaczego piszesz nieprawdę, że "Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało"?

S.
    --
  • qinto 31.08.19, 20:18
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > snajper55 napisał:
    > >
    > > > qinto napisał:
    > > >
    > > > > Film jeszcze nie miał swojej premiery.
    > > > > Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało.
    > > >
    > > > Nie, wcale nie trudno. Tak działa cenzura prewencyjna - zakazuje pu
    > blikacji rze
    > > > czy gotowych do publikacji - filmów, książek itp. Tak było za PRL.
    > >
    > > Co było za PRL - wiem chyba lepiej od ciebie.
    > > Cenzurę, którą sam stosujesz na FK, nie dorównuje nawet tej za PRL-u.
    >
    > Skoro wiesz, to dlaczego piszesz nieprawdę, że "Trudno, zakazać czegoś co jeszc
    > ze się nie ukazało"?

No, wiesz można polemizować. Wiem, że PiS nie krył się z krytyką filmu, który się jeszcze nie ukazał.
    Głupie to ze strony PiS, ale równie głupie stwierdzenie autora wątku.
    Czy PiS może zakazać publikacji filmu Patryka Wegi? - nie te czasy.
    Jeżeli chodzi o twórczość Patryka Wegi, to mnie osobiście jeszcze żadnym "swoim dziełem" nie zachwycił.
    Cóż, widocznie nie znam się na tego rodzaju twórczości, jaką uprawia P.Wega.

--
  • snajper55 31.08.19, 20:26
    qinto napisał:

"Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało"?

> No, wiesz można polemizować. Wiem, że PiS nie krył się z krytyką filmu, który s
    > ię jeszcze nie ukazał.
    > Głupie to ze strony PiS, ale równie głupie stwierdzenie autora wątku.
    > Czy PiS może zakazać publikacji filmu Patryka Wegi? - nie te czasy.
    > Jeżeli chodzi o twórczość Patryka Wegi, to mnie osobiście jeszcze żadnym "swoim
    > dziełem" nie zachwycił.
    > Cóż, widocznie nie znam się na tego rodzaju twórczości, jaką uprawia P.Wega.

No tak, ale ja nie zachwycam się tym filmem, (jeszcze go nie widziałem) i nie twierdzę, że PiS może go skutecznie zakazać (nie może). Ja jedynie polemizuję z twoimi słowami, że "Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało". Wcale nie trudno, bo już zakazywano i tak powstał drugi obieg. Skuteczność takiego zakazu to całkiem inna sprawa. Szczególnie dziś.

S.
    --
  • ceppisowski 31.08.19, 22:07
    Snajper, jak nie moze?
    Kler, zostal zakazany przez pisowskich aparatczykow w kinach podleglych wojtowi gdzie byla pislamska wladza.
    Ja nie mowie o multipleksach a o konach w malych miasteczkach i na wsiach gdzie kino jest to w łapach nie operatora swiatowego a w lapach wojta - pisowskiego przyglupa ktory rzadzi np Mlodziezowym domem Kultury jako jedynym miejscem wyswietlania filmow
  • snajper55 31.08.19, 22:18
    ceppisowski napisał(a):

> Snajper, jak nie moze?
    > Kler, zostal zakazany przez pisowskich aparatczykow w kinach podleglych wojtowi
    > gdzie byla pislamska wladza.
    > Ja nie mowie o multipleksach a o konach w malych miasteczkach i na wsiach gdzie
    > kino jest to w łapach nie operatora swiatowego a w lapach wojta - pisowskiego
    > przyglupa ktory rzadzi np Mlodziezowym domem Kultury jako jedynym miejscem wys
    > wietlania filmow

Nie może skutecznie zakazać ale może zakazać, może utrudniać wyświetlanie, może karać za oglądanie.

S.
    --
  • ceppisowski 31.08.19, 22:40
    Mieszkajac w wiekszym miescie skutecznie nie zakazesz bo masz tam multipleksy i kina prowadzone przez przedsiebiorcow.
    Ale w malych miastach i na wsiach nawet kino jest upolitycznione!
    W Poznaniu bodajze obrzucono kamieniami dom matki rezysera teatralnego za sztuke ktorej Pislam nie akceptowal.
    To w Poznaniu pisowskie kretyny wymusily odwolanie koncertu Behemota.
    Zdajesz sobie sprawe co jest w malych miastach?
    Co tam sie dzieje jak kino jest podlegle kretynowi ktory rzadzi? A to czesto kretyni pisowscy
    Komentujesz snajper z punktu widzenie mieszkanca miasta pewnie, ci co mieszkaja w miasteczkach i na wsiach maja znacznie gorzej.
    To stad wlasnie pochodzi zrodlo podzialu politycznego - glupsi ludzie, nieswiadomi ludzie, naiwni ludzie to ludzie z malych miast i wsi
    PIS to wie dlatego cenzura w miasteczku czy na wsi ma znacznie inna wage od tej w miescie. Tam dochodza tez relacje spoleczne.
    Wyobraz sobie czlowieka idacego na "Polityke" w malym podkarpackim miasteczku!!!!!
    Przeciez tam jest taka ciemnota ze to jest az niebezpieczne
  • lech1966 31.08.19, 23:31
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:

> No tak, ale ja nie zachwycam się tym filmem, (jeszcze go nie widziałem) i nie t
    > wierdzę, że PiS może go skutecznie zakazać (nie może). Ja jedynie polemizuję z
    > twoimi słowami, że "Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało". Wcale
    > nie trudno, bo już zakazywano i tak powstał drugi obieg. Skuteczność takiego za
    > kazu to całkiem inna sprawa. Szczególnie dziś.

Ty snajper jesteś niezle pokręcony. Nie było premiery, nic na temat filmu nie wiesz, ale wiesz ze go zakazano. Snujesz domysły jak Balcerowicz. Albo jeszcze bardziej kosmiczne. Jak Rostowski w kreatywnej księgowości.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • snajper55 31.08.19, 23:33
    lech1966 napisał:

> Ty snajper jesteś niezle pokręcony. Nie było premiery, nic na temat filmu nie w
    > iesz, ale wiesz ze go zakazano.

Zacytuj kłamco gdzie napisałem, że go zakazano.

S.
    --
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 20:36
    > Wiem, że PiS nie krył się z krytyką filmu, który się jeszcze nie ukazał.
    Głupie to ze strony PiS...

Dlaczego głupie? Aktyw KC PiS tak jak za komuny ma wcześniejsze dojście do filmu niż normalny zjadacz kartofli. Obejrzeli, wydzielili krytykę, a ciemniactwo pisowskie musi ta krytykę zanieść pod strzechy.

--
    Uwaga szczur!
  • x2468 31.08.19, 21:11
    I sekretarz KC pis moze, tak jak mogl Isekretarz KC PZPR.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • ceppisowski 31.08.19, 22:03
    "Kler" nie byl wyswietlany w wielu kinach gdzie władza bylo pisowskie scierwo
  • lech1966 31.08.19, 23:23
    ceppisowski napisał(a):

> "Kler" nie byl wyswietlany w wielu kinach gdzie władza bylo pisowskie scierwo

A świstak zawija, zawija i zawija w te sreberka.😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • snajper55 31.08.19, 23:36
    lech1966 napisał:

> ceppisowski napisał(a):
    >
    > > "Kler" nie byl wyswietlany w wielu kinach gdzie władza bylo pisowskie sci
    > erwo
    >
    > A świstak zawija, zawija i zawija w te sreberka.😁😁😁😁

"Okazuje się, że śladem Ostrołęki może pójść również Grodzisk Mazowiecki. Wiadomo, że w mieście nie będzie premiery filmu. Na stronie Grodziska Mazowieckiego na Facebooku jedna z mieszkanek poinformowała, że dzwoniła do miejscowego Centrum Kultury w tej sprawie. Dowiedziała się, że jest to decyzja odgórna, a w repertuarze nie ma już miejsca na film."

wmeritum.pl/kler-robert-biedron/249836

S.
    --
  • lech1966 31.08.19, 23:38
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > ceppisowski napisał(a):
    > >
    > > > "Kler" nie byl wyswietlany w wielu kinach gdzie władza bylo pisowsk
    > ie sci
    > > erwo
    > >
    > > A świstak zawija, zawija i zawija w te sreberka.😁😁😁😁
    >
    > "Okazuje się, że śladem Ostrołęki może pójść również Grodzisk Mazowiecki. Wiado
    > mo, że w mieście nie będzie premiery filmu. Na stronie Grodziska Mazowieckiego
    > na Facebooku jedna z mieszkanek poinformowała, że dzwoniła do miejscowego Centr
    > um Kultury w tej sprawie. Dowiedziała się, że jest to decyzja odgórna, a w repe
    > rtuarze nie ma już miejsca na film."
    >
    > wmeritum.pl/kler-robert-biedron/249836

To film Kler był wyświetlany w kinach? Oj snajper. Ty biedaku nadal żyjesz w PRL?. A o "internatach" słyszałeś w zawodówce? No coz, nie odbiegasz od średniej wśród lemingów.

--
    Autor KZP
  • snajper55 31.08.19, 23:50
    lech1966 napisał:

> To film Kler był wyświetlany w kinach? Oj snajper. Ty biedaku nadal żyjesz w PR
    > L?. A o "internatach" słyszałeś w zawodówce? No coz, nie odbiegasz od średniej
    > wśród lemingów.

Tak, Kler był wyświetlany w kinach. Jakie jeszcze kłamstwo wymyślisz?

S.
    --
  • lech1966 31.08.19, 23:56
    Racja,był w kinach. POmylilem z " tylko nie mów nikomu", sorki. Ale żeby mi od razu zarzucać kłamstwo? Twoje pendrolenie o wielkości Tuska to jest dopiero kłamstwo. Który kelner jest wielki?

--
    Autor KZP
  • snajper55 01.09.19, 00:00
    lech1966 napisał:

> Racja,był w kinach. POmylilem z " tylko nie mów nikomu", sorki. Ale żeby mi od
    > razu zarzucać kłamstwo? Twoje pendrolenie o wielkości Tuska to jest dopiero kła
    > mstwo. Który kelner jest wielki?

Gdzie kłamco pisałem o wielkości Tuska? Zacytuj.

S.
    --
  • lech1966 01.09.19, 00:06
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Racja,był w kinach. POmylilem z " tylko nie mów nikomu", sorki. Ale żeby
    > mi od
    > > razu zarzucać kłamstwo? Twoje pendrolenie o wielkości Tuska to jest dopie
    > ro kła
    > > mstwo. Który kelner jest wielki?
    >
    > Gdzie kłamco pisałem o wielkości Tuska? Zacytuj.

Nie w tym wątku. I może nie bezpośrednio. Ale jak o nim piszesz to o mało nie dostaniesz dyspepsji. A to człowiek spalony w Polsce. Sondaże daj mu mniej niż Schetynie

--
    Autor KZP
  • buldog2 01.09.19, 00:03
    Jesteś drobnym, nieporadnym i niewartym polemiki kłamcą i oszustem.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • lech1966 31.08.19, 23:22
    snajper55 napisał:

> qinto napisał:
    >
    >

Jakoś tobie nikt nie zakazuje oPOwiadania kocopolow i robienia z siebie łosia? Gdzie ta cenzura prewencyjna?

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 20:33
    > Trudno, zakazać czegoś co jeszcze się nie ukazało.

Chwalisz się, że lepiej wiesz od innych jak było za komuny, a nie wiesz, że jednak można zakazać to co jeszcze się nie ukazała. Kiedyś takie filmy/książki nazywano półkownikami””.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 31.08.19, 20:42
    Zakład, że zaraz przyleci tatiana poprawiać ó kreskowane? 😅

--
    Shylmagoghnar
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 23:49
    :)

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 01.09.19, 00:04
    Nie przyleci. Nic nie zauważył i niczego nie skumał.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • ceppisowski 31.08.19, 21:58
    uwazasz ze pislamskie bydlaki nie moga zakazac wyswietlanie filmu przed premierą?
    Juz zapomniales jak bylo z "Klerem"
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 17:29
    Tutaj nie zakażą :)
    kinepolis.be/nl/films/polityka
    --
    Uwaga szczur!
  • qinto 31.08.19, 17:53
    pies.na.czarnych napisała:

> Tutaj nie zakażą :)
    > kinepolis.be/nl/films/polityka

Mógłbyś odpowiedzieć ad rem - piesku?

--
  • pies.na.czarnych 31.08.19, 20:27
    Odpowiedziałem. Ty jak zwykle nie zrozumiałeś.
    BTW: trailer tego filmu zapowiada świetną jazdę z pisią swołoczą :)

--
    Uwaga szczur!
  • qinto 31.08.19, 20:51
    pies.na.czarnych napisała:

> Odpowiedziałem. Ty jak zwykle nie zrozumiałeś.
    > BTW: trailer tego filmu zapowiada świetną jazdę z pisią swołoczą :)
    >

Trailer filmu Wegi -nie świadczy jeszcze o filmie.

--
  • buldog2 01.09.19, 00:07
    Tobie nie warto odpowiadać z założenia.
    Może pamiętasz, co wyPISywałeś po zamordowania Polaka w Berlinie... a może nie, bo za propisowskie i antypolskie kłamstwa i podłość skrytykowała cię nawet Anwandzia.

--
  • kadziteusz 31.08.19, 17:43
    Dlaczego na FK , politycznym forum krajowym nie wolno krytykować skórwysyństwa TVP INFO?
    Tu masz dowód jak Pisiory bronią te PIsie Qrewstwoi:
    Wejdżcie na osła, to obaczycie!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • yoma 31.08.19, 18:15
    Bo promujesz pomyje, a twoja twórczość na ośle nikogo nie interesuje.

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • x2468 31.08.19, 21:21
    Zawsze czytam to co jest na osle, pisz w swoim imieniu.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • yoma 31.08.19, 21:59
    OK - nikogo poza x2468 :)

--
    Josh
  • buldog2 01.09.19, 00:09
    Bardzo często, za wyjątkiem tego, co produkuje ryj. Tam nie ma nic do czytania.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka