Dodaj do ulubionych

Panie Kaczyński, a co z "Winą Tuska"?

02.09.19, 06:51
Rządzi pan prawie cztery lata, pańska prokuratura pod kierownictwem Ziobry od samego początku szuka haków na Tuska, powstała nawet specjalna komisja by go udupić, był przesłuchiwany w prokuraturze kilka razy po kilka godzin, zeznawał tez na tej stronniczej i wrogiej mu komisji i co?
I gdzie są dla niego zarzuty prokuratorskie pozwalające na postawienie Go przed sądem?

Panie Kaczyński, skoro zarzutów niema, to oznacza, że albo Tusk je rzeczywiście niewinny, albo że pańska prokuratura po ziobrowej dobrej zmianie jest do dopy tak samo jak po tej samej dobrej zmianie do dopy szkolnictwo, słuzba zdrowia, stadniny koni, SOP i wszystko inne czego dotknęły pańskie tłuste łapska.

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • adria231 02.09.19, 07:10
    Są ludzie, którym plunie się w twarz, a oni nie reagują uważając to za deszcz. To nikt z tej pisiej ferajny nie odpowie na to pytanie.
  • no-popis 02.09.19, 07:53
    kadziteusz napisał:

> Rządzi pan prawie cztery lata, pańska prokuratura pod kierownictwem Ziobry od s
    > amego początku szuka haków na Tuska, powstała nawet specjalna komisja by go udu
    > pić, był przesłuchiwany w prokuraturze kilka razy po kilka godzin, zeznawał tez
    > na tej stronniczej i wrogiej mu komisji i co?
    > I gdzie są dla niego zarzuty prokuratorskie pozwalające na postawienie Go przed
    > sądem?
    Nowa kadencja. Juz zapowiedziano. Trybunał Stanu.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 02.09.19, 08:23
    no-popis napisała:
    > Nowa kadencja. Juz zapowiedziano. Trybunał Stanu.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 02.09.19, 08:25
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > > Nowa kadencja. Juz zapowiedziano. Trybunał Stanu.
    W każdym razie nie stchórzy jak tchórzył Tusk z Ziobro pod TS.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • eiran 02.09.19, 09:29
    A co, ludzikow, do tego głosowania w sprawie TS dla Ziobry, z września 2015, miał Tusk? Czy świnoujski emeryt nie potrafi już sobie poradzić ze sprawdzeniem elementarnych faktów i dat? Raczej nie potrafi, zważywszy całokształt twórczości.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 09:21
    Tusk jest winny tylko prokuratura jest do dupy bo nic nie potrafią znaleźć. Musza poćwiczyć jeszcze dzieła Dzierżyńskiego i wszystko pójdzie dobrą drogą.:D

--
    Uwaga szczur!
  • x2468 02.09.19, 09:44
    Maja swoich klasykow. Kryze, Piotrowicz, Swatkowski, wszechpolak Gajewski.. Wystarczy poswiecic troche czasu na szkolenia i nauke historii wlasnego srodowiska.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • m.c.hrabia 02.09.19, 09:24
    każde dziecko wie ,że wina Tuska jest niekwestionowana i wielka jak galaktyka, kula w..............
  • no-popis 02.09.19, 10:07
    m.c.hrabia napisał:

> każde dziecko wie ,że wina Tuska jest niekwestionowana i wielka jak galaktyka,
    > kula w..............
    Sądząc z znaczącej przewagi na tym forum to raczej powszechna jest wina Kaczyńskiego, bliskiego współpracownika służb Putina a Polska jest w ruinie gospodarczej.
    Nie przeinaczaj i nie zwalaj na Tuska.

--
  • kadziteusz 02.09.19, 11:19
    no-popis napisała:

> m.c.hrabia napisał:
    >
    > > każde dziecko wie ,że wina Tuska jest niekwestionowana i wielka jak galak
    > tyka,
    > > kula w..............
    > Sądząc z znaczącej przewagi na tym forum to raczej powszechna jest wina Kaczyńs
    > kiego, bliskiego współpracownika służb Putina a Polska jest w ruinie gospodarcz
    > ej.
    > Nie przeinaczaj i nie zwalaj na Tuska.
    >
    >
    w kampanii wyborczej PiS. Jednakże jak PiS wygrał, to Polska z dnia na dzień stała się pięknym i doskonale rozwijającym się krajem!
    Z naczy przeszła metamorfozę?

--
  • no-popis 02.09.19, 13:32
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > m.c.hrabia napisał:
    > >
    > > > każde dziecko wie ,że wina Tuska jest niekwestionowana i wielka jak
    > galak
    > > tyka,
    > > > kula w..............
    > > Sądząc z znaczącej przewagi na tym forum to raczej powszechna jest wina K
    > aczyńs
    > > kiego, bliskiego współpracownika służb Putina a Polska jest w ruinie gosp
    > odarcz
    > > ej.
    > > Nie przeinaczaj i nie zwalaj na Tuska.
    > >
    > >
    > w kampanii wyborczej PiS. Jednakże jak PiS wygrał, to Polska z dnia na dzień st
    > ała się pięknym i doskonale rozwijającym się krajem!
    > Z naczy przeszła metamorfozę?
    I POdobnie było jak Tusk przejął władzę...od razu staliśmy się lokomotyFą Europy i Zieloną Wyspą :)
    To zagrywki POPiSu. Takie same.

--
  • snajper55 02.09.19, 13:38
    no-popis napisała:

> I POdobnie było jak Tusk przejął władzę...od razu staliśmy się lokomotyFą Europ
    > y i Zieloną Wyspą :)

Nie od razu, tylko w latach 2012/2013. To wtedy byliśmy jedynym państwem w UE z rosnącym PKB. To wtedy byliśmy Zieloną Wyspą.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kadziteusz 02.09.19, 16:47
    snajper55 napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > I POdobnie było jak Tusk przejął władzę...od razu staliśmy się lokomotyFą
    > Europ
    > > y i Zieloną Wyspą :)
    >
    > Nie od razu, tylko w latach 2012/2013. To wtedy byliśmy jedynym państwem w UE z
    > rosnącym PKB. To wtedy byliśmy Zieloną Wyspą.
    >
    > S.

go!

--
  • no-popis 02.09.19, 16:56
    kadziteusz napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > no-popis napisała:
    > >
    > > > I POdobnie było jak Tusk przejął władzę...od razu staliśmy się loko
    > motyFą
    > > Europ
    > > > y i Zieloną Wyspą :)
    > >
    > > Nie od razu, tylko w latach 2012/2013. To wtedy byliśmy jedynym państwem
    > w UE z
    > > rosnącym PKB. To wtedy byliśmy Zieloną Wyspą.
    > >
    > > S.
    >
    > go!
    Niepotrzebnie wypowiadasz się na temat moich postów i je cytujesz.
    Wygasiłem cię na tym forum.
    Powód : brak etyki w postępowaniu i brak u mnie akceptacji dyskutanta i moderatora w jednej osobie.
    Napisałem to grzecznie tylko z tego powodu abyś niepotrzebnie nie polemizował i z zemsty maluczkiego nie kasował nadzwyczajnie moich postów.

--
  • kadziteusz 02.09.19, 15:15
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    > I POdobnie było jak Tusk przejął władzę...od razu staliśmy się lokomotyFą Europ
    > y i Zieloną Wyspą :)
    > To zagrywki POPiSu. Takie same.
    >
    A zresztą jakie ma to znaczenie,. wrócił PiSior i ten wątek zaraz wyleci na osła.
    Ten i kilka moich innych, tych, których wczoraj inny dyżurny nie wysłał.

--
  • xyz_xyz1 02.09.19, 12:44
    Tusk i spółka stanie przed TS. a potem pójdzie siedzieć i to na długo oraz zapewne zostanie orzeczona konfiskata majątku jego i całej jego rodziny w tym i córeczki celebrytki. A potem będzie POLEXIT bo Ue czyli Merkel zechce bronić swego pupila i spory rachunek dla eurokołchozu za straty poniesione przez Polskę akurat wraz z reparacjami od Niemiec wystarcza an przebudowę Polski w europejskie mocarstwo.
  • kadziteusz 02.09.19, 12:50
    xyz_xyz1 napisał:

> Tusk i spółka stanie przed TS. a potem pójdzie siedzieć i to na długo oraz zape
    > wne zostanie orzeczona konfiskata majątku jego i całej jego rodziny w tym i cór
    > eczki celebrytki. A potem będzie POLEXIT bo Ue czyli Merkel zechce bronić swego
    > pupila i spory rachunek dla eurokołchozu za straty poniesione przez Polskę aku
    > rat wraz z reparacjami od Niemiec wystarcza an przebudowę Polski w europejskie
    > mocarstwo.

i na dodatek silni , zwarci i gotowi!
    Pamiętasz jak to się skończyło?

--
  • snajper55 02.09.19, 13:41
    xyz_xyz1 napisał:

> Tusk i spółka stanie przed TS. a potem pójdzie siedzieć i to na długo oraz zape
    > wne zostanie orzeczona konfiskata majątku jego i całej jego rodziny w tym i cór
    > eczki celebrytki.

No i zniszczy się te wszystkie niepotrzebne autostrady, drogi szybkiego ruchu, Orliki, oczyszczalnię Czajkę, na wsiach powyrywa się z ziemi te wszystkie wodociągi i kanalizacje, wytnie do końca puszcze i rezerwaty a w dolinie Rospudy postawi się nową elektrownię węglową. I cementownię.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • m.c.hrabia 02.09.19, 15:20
    i najważniejsze , powróci się do tradycji , tradycji sławojki.
  • no-popis 02.09.19, 15:33
    m.c.hrabia napisał:

> i najważniejsze , powróci się do tradycji , tradycji sławojki.
    Niedługo trzeba będzie ustawić w Warszawie.

--
  • kadziteusz 02.09.19, 15:40
    snajper55 napisał:
    >
    > No i zniszczy się te wszystkie niepotrzebne autostrady, drogi szybkiego ruchu,
    > Orliki, oczyszczalnię Czajkę, na wsiach powyrywa się z ziemi te wszystkie wodoc
    > iągi i kanalizacje, wytnie do końca puszcze i rezerwaty a w dolinie Rospudy pos
    > tawi się nową elektrownię węglową. I cementownię.
    >
    > S.

i poboczach wybrukowanych kostka bauma, wybrukowanych za Tuska z pieniędzy unijnych.
    Ma być wszystko polskie i basta, a nie tam jakieś od NIemca !

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka