Dodaj do ulubionych

"W szkole mojego dziecka w zeszłym roku była jedna

02.09.19, 08:41
uroczystość rozpoczęcia nowego roku. szkolnego. W tym roku takich uroczystości będą trzy jedna po drugiej , bo ilość dzieci jest tak duża, że się nie mieszczą na sali gimnastycznej"- rodzic.

Nasuwa się proste pytanie:
A co z lekcjami?
Zmieszczą się na raz w salach lekcyjnych?
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 02.09.19, 09:26
    zawsze można z sali gimnastycznej przenieść do kościoła
  • kadziteusz 02.09.19, 09:40
    m.c.hrabia napisał:

> zawsze można z sali gimnastycznej przenieść do kościoła

Niestety zrobiono odwrotnie, to religię z kościoła przeniesiono do szkół, by katecheci mogli przypalić kasę.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 09:54
    Dzieci będą uczyły się na trzy zmiany. Nauczyciele będą mieli wypłacane godziny nocne. KC PiS jeszcze się zastanawia jak wynagrodzą nocne godziny dzieciom.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 02.09.19, 11:14
    pies.na.czarnych napisała:

> Dzieci będą uczyły się na trzy zmiany. Nauczyciele będą mieli wypłacane godziny
    > nocne. KC PiS jeszcze się zastanawia jak wynagrodzą nocne godziny dzieciom.
    >

--
  • no-popis 02.09.19, 10:05
    kadziteusz napisał:

> uroczystość rozpoczęcia nowego roku. szkolnego. W tym roku takich uroczystości
    > będą trzy jedna po drugiej , bo ilość dzieci jest tak duża, że się nie mieszcz
    > ą na sali gimnastycznej"- rodzic.
    >
    > Nasuwa się proste pytanie:
    > A co z lekcjami?
    > Zmieszczą się na raz w salach lekcyjnych?
    Nie masz o tym bladego pojęcia i piszesz bzdury.
    Dzieci nie rodzą się w wieku szkolnym. Ilość dzieci jest ta sama.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 02.09.19, 10:46
    no-popis napisała:
    > Nie masz o tym bladego pojęcia i piszesz bzdury.
    > Dzieci nie rodzą się w wieku szkolnym. Ilość dzieci jest ta sama.
    >
    >
    Jezu, co bierzesz?

--
  • m.c.hrabia 02.09.19, 10:55
    Jezu, co bierzesz?

pis zioło, wali w czerep że strach.
  • yoma 02.09.19, 12:40
    Mówiąc wprost: mózgoeb. Łzy sołtysa 😂

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • no-popis 02.09.19, 13:26
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > > Nie masz o tym bladego pojęcia i piszesz bzdury.
    > > Dzieci nie rodzą się w wieku szkolnym. Ilość dzieci jest ta sama.
    > >
    > >
    > Jezu, co bierzesz?
    Tylko magnez i coś na stawy:)
    Po prostu , ty możesz miec problem ze zrozumieniem tego, dzieci szkolnych jest tyle samo co POprzednio , mniej więcej.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 02.09.19, 17:28
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > no-popis napisała:
    > > > Nie masz o tym bladego pojęcia i piszesz bzdury.
    > > > Dzieci nie rodzą się w wieku szkolnym. Ilość dzieci jest ta sama.
    > > >
    > > >
    > > Jezu, co bierzesz?
    > Tylko magnez i coś na stawy:)
    > Po prostu , ty możesz miec problem ze zrozumieniem tego, dzieci szkolnych jest
    > tyle samo co POprzednio , mniej więcej.
    >
    >
    >
    >

--
  • no-popis 02.09.19, 22:09
    kadziteusz napisał:

Biedaku nie mógłbyś być dowódcą plutonu bo pomerdałyby ci się koty, sierściuchy , vicki i dziadki gdybyś miał ich rozmieścić w sali o odejściu dziaków i przyjściu nowych roczników kotów:)
    Biedaku.
    --
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 19:32
    Dzieci nie sieją:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 02.09.19, 22:02
    Który tam geniusz kiedyś wynalazł wiatropylne kobiety? :)

--
    dodenbezweerder
  • spokojny.zenek 02.09.19, 17:46
    "Ilość" dzieci w podwójnym roczniku jest "taka sama", jak w pojedynczym? Tak było w przekazie dnia?
  • yoma 02.09.19, 19:13
    Cudzysłów zbędny :P po prostu tych dzieci jest tyle, że stały się niepoliczalne.

--
    dodenbezweerder
  • sverir 03.09.19, 08:26
    " Cudzysłów zbędny :P po prostu tych dzieci jest tyle, że stały się niepoliczalne"

Ależ skąd. Ludzik po prostu miał na myśli łączną masę tych dzieci.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • m.c.hrabia 02.09.19, 10:15
    pierdołami się zajmujesz ryju ,
    a wiekopomne decyzje ci umykają,

Arcybiskup przestrzega przed deprawacją i ogłasza: koniec z łaskotaniem dzieci przez księży
  • snajper55 02.09.19, 12:05
    m.c.hrabia napisał:

> pierdołami się zajmujesz ryju ,
    > a wiekopomne decyzje ci umykają,
    >
    > Arcybiskup przestrzega przed deprawacją i ogłasza: koniec z łaskotaniem dzie
    > ci przez księży

Teraz księża będą łaskotani przez dzieci. Księża pokażą jak i w które miejsca. Dobra zmiana jak u bociana.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kadziteusz 02.09.19, 12:57
    m.c.hrabia napisał:

> pierdołami się zajmujesz ryju ,
    > a wiekopomne decyzje ci umykają,
    >
    > Arcybiskup przestrzega przed deprawacją i ogłasza: koniec z łaskotaniem dzie
    > ci przez księży

np. jakie?

--
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 10:59
    Nagłe odwołanie początku roku szkolnego. Powód: brak budynku
    krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25148825,nagle-odwolanie-poczatku-roku.html#s=BoxOpLink
    --
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka