Dodaj do ulubionych

tawariszcz naczalnik specjalnej troski...

02.09.19, 13:49
...wymaga stałej opieki. Jego gosposia została premierem, a jego pielęgniarka środowiskowa prezesem trybunału konstytucyjnego. Dobrze, że posadzili go w pierwszym rzędzie, bo widać, że Naczalnik Zbuk (nie mylić z Naczelnikiem Ziukiem) nie ma kwalifikacji do zajmowania się nawet radiem tranzystorowym, a co dopiero dużym europejskim krajem.
www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski-mial-problem-z-zestawem-do-tlumaczen-pomagali-przylebska-glinski-i-szczerski,966102,s.html
Dwie pary "suchawek" są wręcz memowe: "Suchać Polaków" w jednych, "Suszat' prikazów" w drugich.
Edytor zaawansowany
  • kolor 02.09.19, 13:56
    Czyżby bakterie wzięły się do pracy po wakacjach?
  • no-popis 02.09.19, 14:04
    piq napisał:

> ...wymaga stałej opieki. Jego gosposia została premierem, a jego pielęgniarka ś
    > rodowiskowa prezesem trybunału konstytucyjnego. Dobrze, że posadzili go w pierw
    > szym rzędzie, bo widać, że Naczalnik Zbuk (nie mylić z Naczelnikiem Ziukiem) ni
    > e ma kwalifikacji do zajmowania się nawet radiem tranzystorowym, a co dopiero d
    > użym europejskim krajem.
    > www.tvn24.pl/jaroslaw-kaczynski-mial-problem-z-zestawem-do-tlumaczen-pomagali-przylebska-glinski-i-szczerski,966102,s.html
    > Dwie pary "suchawek" są wręcz memowe: "Suchać Polaków" w jednych, "Suszat' prik
    > azów" w drugich.
    A co sądzisz o tej osobie kurującej organizacją znacznie większą niż Polska ?
    youtu.be/1ejU_D8LBvU

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • snajper55 02.09.19, 14:05
    piq napisał:

> ...wymaga stałej opieki. Jego gosposia została premierem, a jego pielęgniarka ś
    > rodowiskowa prezesem trybunału konstytucyjnego. Dobrze, że posadzili go w pierw
    > szym rzędzie, bo widać, że Naczalnik Zbuk (nie mylić z Naczelnikiem Ziukiem) ni
    > e ma kwalifikacji do zajmowania się nawet radiem tranzystorowym, a co dopiero d
    > użym europejskim krajem.

Potrafiłbyś jeść, gdyby cię od małego karmiono? To skutek posiadania od zawsze przez Kaczyńskiego służby, która wszystko za niego robi. Ciekawe czy sam sobie dupę podciera.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • piq 02.09.19, 14:10
    ...ma wylizywaną.
  • wsk175 02.09.19, 14:16
    to by tłumaczyło nieświeżą cerę suskiego....
  • no-popis 02.09.19, 14:18
    wsk175 napisał:

> to by tłumaczyło nieświeżą cerę suskiego....
    Spójrz na cerę Tuska :)
    youtu.be/1ejU_D8LBvU

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 02.09.19, 14:54
    wsk175 napisał:

> to by tłumaczyło nieświeżą cerę suskiego....

youtu.be/THQ_8iEkx1c?t=17

--
  • snajper55 02.09.19, 15:00
    no-popis napisała:

> wsk175 napisał:
    >
    > > to by tłumaczyło nieświeżą cerę suskiego....
    >
    > youtu.be/THQ_8iEkx1c?t=17
    >

Ale fakt, niektórzy ludzie nie są w stanie te zrozumieć, że można komuś pomóc. Ty tego nie rozumiesz?

S.
    --
  • yoma 02.09.19, 18:03
    Haha a sasin? 😨

--
    Black Therapy
  • nazimno 02.09.19, 20:58
    Stales sie plaski, snajper.
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 14:16
    Tyle lat minelo i jeszcze sie nie nauczyl, a pani Kanclerz tlumaczyla mu jak dziecku :D

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 02.09.19, 14:20
    www.youtube.com/watch?v=s1ZHa1_-R0k
    To z czasów kiedy był tym dobrym premierem.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 02.09.19, 16:04
    youtu.be/AV3QBZpbJ8U?t=6

--
  • kadziteusz 02.09.19, 17:04
    no-popis napisała:

> youtu.be/AV3QBZpbJ8U?t=6
    >
    >

To co wkleiłaś toi jednorazowy incydent po wypiciu kilku sznapsów przez KOpacz z zaprawioną Merkel.
    To analogiczne zdarzenie do tego, kiedy brat NAczelnego Idioty zaprosił Tuska do pałacu i obalili 2 flaszki wina na łeb pod wodę mineralna. Wtedy Tusk miał ochronę, która go wyniosła do żony, celem reanimacji. Wypitny tych dwóch flaszek nawet nie odczuł.
    Gadyby minie twój PISi moderator nie zabanował nicka zapijaczony_ryj to bym ci teraz wkleił jak Lech Kaczyński po przejściu przed kompanią honorową tak się zagalopował, ze o mało nie wszedł w kapustę i jak jak o prezydent pominął dwa mikrofony, nie zauważył ich i o mało nie wypadł przez okno!
    NIestety moderacja GW, która mnie zabanowała ten nick na amen ( nigdy nie uzasadniła swojego chamstwa) nie pozwala mnie tego wkleić.
    Kumasz PiSiorko?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • snajper55 02.09.19, 17:57
    Nooo...

fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2094574,2,113,Za-2-kadencje.html
    S.
    --
  • yoma 02.09.19, 18:04
    omatko, ostrzegaj!

--
    Torchia. AOTY #2017.
  • m.c.hrabia 02.09.19, 15:16
    i co w tym dziwnego ,że ta żenująca szmata ,rządzi krajem krajem kretynów.
  • taniarada 02.09.19, 19:45
    m.c.hrabia napisał:

> i co w tym dziwnego ,że ta żenująca szmata ,rządzi krajem krajem kretynów.
    Bo dwunikowiec hrabia i cep pisowski czują się bezkarni na tym forum.
  • no-popis 02.09.19, 21:08
    taniarada napisał(a):

> m.c.hrabia napisał:
    >
    > > i co w tym dziwnego ,że ta żenująca szmata ,rządzi krajem krajem kretynó
    > w.
    > Bo dwunikowiec hrabia i cep pisowski czują się bezkarni na tym forum.
    Nie wiem czy on jest on czy on jest oni ale manipulacje typowe dla załganych z nurtu lewactwa ....klasyczne , w tym z moderatorem.
    Jak to w komunie wg Orwella: "są zwięrzęta równe i równiejsze".
    Nie przeszkadzajmy jednak bo moderatorzy oraz ich faworyci jak hrabia,cep,wsk i inni lubią tarzać się w błocie i robią to z lubością....nie przeszkadzajmy.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka