Dodaj do ulubionych

Ten facet jest zupełnie niedoinformowany

02.09.19, 14:32
Ten facet jest zupełnie niedoinformowany.

- Jesteśmy wdzięczni prezydentowi Dudzie za jego oddanie na rzecz wzmocnienia rządów prawa w Polsce - mówił podczas wspólnej konferencji z polskim prezydentem wiceprezydent USA, Mike Pence.

Na szczęście nasi bliżsi sąsiedzi trzymają rekę na pulsie.

Holenderski minister sprawiedliwości Sander Dekker opublikował krytyczny raport z pobytu w Polsce - informuje RMF FM. Zarzuca w nim polskim władzom nieprzestrzeganie zasad praworządności i informuje, że przeprowadził "twardą" rozmowę z ministrem Zbigniewem Ziobrą. Zapowiedział też konsekwencje.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25147095,holenderski-minister-sprawiedliwosci-grozi-polsce-konsekwencjami.html#s=BoxOpImg2
--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 02.09.19, 14:41

- Jesteśmy wdzięczni prezydentowi Dudzie za jego oddanie na rzecz wzmocnienia rządów prawa I SPRAWIEDLIWOŚCI w Polsce - mówił podczas wspólnej konferencji z polskim prezydentem wiceprezydent USA, Mike Pence.
    Jedno słowo więcej, a zupełnie co innego!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej, zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • szwampuch58 02.09.19, 14:52
    Mike Pence to pacynka Narcyza do tego nie jest normalny, podobno jest tak wierny swojej żonie, że nawet nie je posiłków z inną kobietą, bo to ZDRADA!

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • pies.na.czarnych 02.09.19, 14:58
    Amerykanski pisior :)
    Mimo wazeliniarstwa Dudy o wizach nie wspomnial, ale za to wcisnal kilka zakupow bez promocji:)

--
    Uwaga szczur!
  • wsk175 02.09.19, 15:00
    Za to w pakiecie są różne takie biniędy dla antoniego
  • szwampuch58 02.09.19, 15:10
    żonie to pisior daje po pysku, oczywiscie jak ma

--
  • pies.na.czarnych 03.09.19, 09:25

--
    Uwaga szczur!
  • szwampuch58 03.09.19, 16:40
    ale leb do interesow ma..... chociaz wydymac pisiora to zadna sztuka
    next.gazeta.pl/next/7,151003,25151377,mial-byc-podatek-od-google-amazona-i-facebooka-ale-nie-bedzie.html#s=BoxOpMT

--
  • ceppisowski 03.09.19, 16:49
    Administracja amerykanska tez z pisowskiego wyborcy robi bande debilow
  • szwampuch58 03.09.19, 17:03
    amerykance juz tak maja,dymali Polakow zawsze ,obojetnie jak sie nazywa akurat prezydent Kwasniewski,Kaczynski Komorowski czy Duda,a Polacy zawsze w "skowronkach"

--
  • ceppisowski 03.09.19, 17:08
    to prawda ze zawsze
    Ale teraz to juz bezczelne robienie z pisowcow debilow
  • wsk175 03.09.19, 17:11
    W dodatku dymane pisiorki cały czas szczęśliwe z tego faktu i nazywają to wstawaniem z kolan....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka