Dodaj do ulubionych

Syn Bartoszewskiego gnoi na wizji Schetynę!!!

03.09.19, 18:16
Dlaczego ojciec był jednym z najporządniejszych ludzi na świecie!!!
A ten CYMBAŁ jest za PISem? Czy IDIOTOM?

--
15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
Edytor zaawansowany
  • qinto 03.09.19, 18:17
    kadziteusz napisał:

> Dlaczego ojciec był jednym z najporządniejszych ludzi na świecie!!!
    > A ten CYMBAŁ jest za PISem? Czy IDIOTOM?
    >
    >

Bo ma swoją ocenę Schetyny.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • kadziteusz 03.09.19, 18:22
    qinto napisał:

> kadziteusz napisał: >
    > > Dlaczego ojciec był jednym z najporządniejszych ludzi na świecie!!!

--
    15 lat na FK pod jednym nickiem zapijaczony_ryj.Od 05-18r pod tyloma,że sam już nie wiem,i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji długo nie pożyje.(patrz jak lideruje na oślej,zazwyczaj zaczyna ode mnie)ps.Jestem teżprenumeratorem tej gazety.Znaczy żyją z takich jak ja,to dlaczego mnie aż tak gnoją?
  • qinto 03.09.19, 18:26
    kadziteusz napisał:

> qinto napisał:
    >
    > > kadziteusz napisał: >
    > > > Dlaczego ojciec był jednym z najporządniejszych ludzi na świecie!!

Syn zaś jest gnidą, bo ma krytyczne zdanie na temat Schetyny.
    Tak "czymaj" ryju - nie popuszczaj.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • qinto 03.09.19, 18:44
    Syn Bartoszewskiego, przynajmniej jest prawdziwym profesorem, w odróżnieniu od ojca, który miał maturę a był nazywany profesorem.

--
  • eiran 03.09.19, 21:42
    Mylisz się, rysiu, jak zwykle. Władysław Teofil ma tytuł Doctor of Science uzyskany na Uniwersytecie w Cambridge. Może i doktorat w Cambridge ma większą wartość, niż tytuł profesora na dowolnej polskiej uczelni, ale formalnie - to tylko doktorat. A senior Bartoszewski był zatrudniony jako Gastprofessor na aż trzech niemieckich uniwersytetach, w tym na jednym naprawdę dobrym (choć gorszym niż Cambridge, może wyjąwszy katedrę germanistyki), a więc nazywanie go profesorem było co najmniej tak samo uzasadnione, jak tytułowanie w ten sposób profesorów uczelnianych bez tytułu profesorskiego, takich jak Lech Kaczyński, Krystyna Pawłowicz, czy Andrzej Zybertowicz.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 03.09.19, 21:47
    Radek S też jest "profesorem" tyle że chyba z Oxfordu. Nasza edukacja spada coraz bardziej, a ayran POrównuje profesorów "Waszych" i profesorów Cambridge. Ma facet jazdy....

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • sverir 04.09.19, 06:33
    Czyli w sumie się zgadzasz, że używanie tytułu profesora wobec Kaczyńskiego, Pawłowicz czy Zybertowicza jest nieuprawnione?

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • eiran 04.09.19, 06:42
    Ani się zgadza, ani nie zgadza. Ewidentnie niczego nie zrozumiał z wpisu, z którym podjął "polemikę".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ceppisowski 03.09.19, 19:19
    Trzeba powiedziec wprost tez to
    Ten kto nie cierpi schetyny i glosuje na PIS to jest jeszcze wiekszym debilem niz debil glosujacy na PIS z powodu ich prawosci i sprawiedliwosci czy tez glosujacy bo dali 500
  • lech1966 03.09.19, 23:09
    Ja nie cierpię ogolu PO więc się nie załapuje na twoja definicje cepie. 😁😁😁. Jak wygra PO to wszystkie rurociągi z fekaliami w Polsce wybuchną w symbolicznym geście protestu przeciw rządom PO. 😂😂😂😂. A to będzie koniec PO.

--
    Autor KZP
  • erte2 04.09.19, 00:45
    lech1966 napisał:
    Jak wygra PO to wszystkie rurociągi z fekaliami w Polsce wybuchną w symbolicznym geście protestu przeciw rządom PO...
    Ciekawa konstatacja... Idąc dalej należy dojść do wniosku że pod rządami PiS-u w Polsce wszystkie rurociągi z fekaliami nie wybuchają tylko grzecznie zasilają Nowogrodzką oraz jej głównego lokatora. Pewnie dlatego jego siedziba została otoczona wysokim murem żeby się zaraza nie rozprzestrzeniała.
  • yoma 04.09.19, 02:07
    Lesiu, widzę, jak zwykle o gie? Lesiu, to można leczyć.

--
    dodenbezweerder
  • lech1966 04.09.19, 11:49
    yoma napisała:

> Lesiu, widzę, jak zwykle o gie? Lesiu, to można leczyć.

Dla mnie to w tym momencie nieistotne bo nie muszę ani wąchać zapachu Warszawiaków ani nie muszę ograniczać zużycia wody pitnej, ale powiedz że "nic się nie stało" tym co odczuwają te niedogodności. Wcześniej awarii uległa oczyszczalnia w Gdańsku, teraz w Warszawie a oba te miast zarządzane są przez PO od dawna. Obie oczyszczalnie były budowane czy modernizowane za rządów PO więc czy nie ma w tym żadnego POdtekstu??? Jesteś pewna? Drogo, byle jak, bez mozliwosci reklamacji to państwo z dykty PO.

--
    Autor KZP
  • no-popis 05.09.19, 07:07
    lech1966 napisał:
    > Dla mnie to w tym momencie nieistotne bo nie muszę ani wąchać zapachu Warszawia
    > ków ani nie muszę ograniczać zużycia wody pitnej, ale powiedz że "nic się nie s
    > tało" tym co odczuwają te niedogodności. Wcześniej awarii uległa oczyszczalnia
    > w Gdańsku, teraz w Warszawie a oba te miast zarządzane są przez PO od dawna. Ob
    > ie oczyszczalnie były budowane czy modernizowane za rządów PO więc czy nie ma w
    > tym żadnego POdtekstu??? Jesteś pewna? Drogo, byle jak, bez mozliwosci reklama
    > cji to państwo z dykty PO.
    Tusk o niczym nie wiedział, ministrowie o niczym nie wiedzieli, prezydenci z PO o niczym nie wiedzieli ale....mieli po kilkanaście kont a ich rodziny (teściowie) przechowywały gotówkę sprzed wojny, którą raptem postanowili pożyczyć dzieciom-aktywistom PO.
    >
    >
    >

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • jureek 05.09.19, 10:04
    no-popis napisała:

> o niczym nie wiedzieli ale....mieli po kilkanaście kont a ich rodziny (teściow
    > ie) przechowywały gotówkę sprzed wojny, którą raptem postanowili pożyczyć dziec
    > iom-aktywistom PO.

W rodzinnym zasilaniu finansowym mistrzami są chłopaki z Solidarnej Polski od Ziobry, Kurskiego i reszty bandy. Nawet ich dzieci wpłacały kilkudziesięciotysięczne datki na partię.
    www.newsweek.pl/polska/polityka/zbigniew-ziobro-i-solidarna-polska-afera-z-wydawaniem-unijnych-pieniedzy/177s77n
  • eiran 06.09.19, 13:52
    Na szczęście, ludzikow, ku twojej wielkiej radości, sprawiedliwości stało się zadość i Adamowicz został załatwiony. Bo kto to widział, żeby mieć kilkanaście kont.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 04.09.19, 00:38
    Schetyne lubie... (poczciwina)

nie znosze tylko PO - kapitalistow.

PiS jest mi obojetny
    - ale ze blokuje dojscie PO do wladzy - to jest dobry.

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
  • no-popis 06.09.19, 16:04
    j-k napisał:

> Schetyne lubie... (poczciwina)
    >
    > nie znosze tylko PO - kapitalistow.
    >
    > PiS jest mi obojetny
    > - ale ze blokuje dojscie PO do wladzy - to jest dobry.
    PO to mafia pasożytnicza niszcząca kraj.
    Teraz to złodziej , który krzyczy : łapaj złodzieja !

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • buldog2 03.09.19, 18:50
    A jak miałby krytykować, żeby było dobrze? Na wizji nie, to może na fonii? A może na piśmie?
    A pamiętam, że ty krytykowałeś go tu na tym forum. Na forum można?

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • j-k 03.09.19, 18:53
    bo to zwykla, do tego nawet sympatyczna poczciwina.
  • yoma 03.09.19, 18:55
    Tak? A co za cymbał i idiota gnoił Schetynę w wątku z 12:18?

--
    Darker Mysteria. Killers.
  • jureek 03.09.19, 19:08
    Ale macie problemy! Co, kto, na kogo powiedział, kto, kogo zgnoił, kto zaorał, kto w pierwszym rzędzie, kto, komu rękę podał, kto krzesło podsiadł - oto polska scena polityczna. Ja pierdolę!
  • yoma 03.09.19, 19:18
    Cud, ale się zgadzam.

--
    Ethereal Darkness
  • nazimno 04.09.19, 00:16
    Jureek przejrzal na oczy.
    Nareszcie.
  • eiran 04.09.19, 07:05
    Ależ p. Jurka poniosło. Aż moderację zatkało, bo tego czasownika zwykle nie przepuszcza.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • nazimno 04.09.19, 07:54
    Czasownik jest adekwatny, meieranek.
    I dobrze.
  • qwardian 03.09.19, 19:15
    Ryju, sympatyzuję w tej sprawie z Tobą w pełnej rozciągłości..

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • ktos_z_kosmosu 03.09.19, 20:51
    Nie widziałem, nie słyszałem i nie chcę widzieć ni słyszeć, a pan Schetyna ma i u mnie krechę jak stąd do tamtąd.
    O co?
    Dużo tego.
  • erte2 04.09.19, 00:51
    ktos_z_kosmosu napisał:
    .... a pan Schetyna ma i u mnie krechę jak stąd do tamtąd.
    O co? Dużo tego.

"Dużo tego"... No właśnie, ale jak przyjdzie do konkretów to jakoś niespecjalnie możesz coś wymienić.
    Przyprawiono mu gębę intryganta i zakulisowego gracza, ale jakoś konkretów brak. I co najśmieszniejsze - też za nim nie przepadam.
  • no-popis 04.09.19, 05:54
    erte2 napisał:

> ktos_z_kosmosu napisał:
    > .... a pan Schetyna ma i u mnie krechę jak stąd do tamtąd.
    > O co? Dużo tego.

>
    > "Dużo tego"... No właśnie, ale jak przyjdzie do konkretów to jakoś niespecjalni
    > e możesz coś wymienić.
    > Przyprawiono mu gębę intryganta i zakulisowego gracza, ale jakoś konkretów brak
    > . I co najśmieszniejsze - też za nim nie przepadam.
    Kaczyński zapewne marzy aby Schetyna był liderem oPOzycji jak najdłużej.
    Masz rację kijanko. Ten TVN, ta zjadliwa stacja, przyprawiała mu gębę intryganta. Tusk kilkakrotnie publicznie wykazywał brak akceptaccji dla Schetyny poniżając go na oczach wyborcy jak tylko można.

--
  • ktos_z_kosmosu 06.09.19, 13:36
    erte2 napisał:

> No właśnie, ale jak przyjdzie do konkretów to jakoś niespecjalni
    > e możesz coś wymienić.

Do mnie zwracasz się o konkrety?
    Zwróć się o nie do pana Schetyny.
    Chyba, że za konkret uważasz program gospodarczy tego pana, czyli "obniżenie kosztów ponoszonych przez społeczeństwo z jednoczesnym wzrostem dochodów tegoż społeczeństwa" Na tym koniec programu i konkretów z dziedziny ekonomi.
    A jakie inne mamy konkrety?
    1 - Milczenie, czyli przytakiwanie ewangelizacji kraju. Czytaj, zapełnianie przestrzeni publicznej symbolami religijnymi i wizjami funkcjonowania państwa wg nauk KK. Jak to nazwać? To łamanie konstytucji poprzez stawianie praw wiary ponad prawo stanowione. Czyli linia, Która z demokracją ma się nijak. Tu pytanie do Schetyny, czy jest za Polską demokratyczną, czy feudalną?
    On milczy.
    Inne pytanie do pana Schetyny. Czy pan Schetyna jest pewien, że to co wtłacza nam KK jest linią nakreśloną przez Boga?
    On milczy.
    Konkrety typu polityka kadrowa.
    Pytania kolejne.
    1 - Jakim sposobem do PO, partii mieniącej się być demokratyczną, trafił niejaki Stefan Niesiołowski, inni ZCHN-owcy i agenci KK pokroju Gowina?
    On milczy.
    2 - Jakim sposobem w ostatnich wyborach na listach wyborczych PO trafił niejaki Ludwik Dorn. Ktoś, komu przyzwoity człowiek nie powinien podać ręki.
    On milczy.
    3 - Jakim sposobem w PO znalazł się niejaki Michał Kamiński. ZCHN-owiec, AWS, Przymierze Prawicy, no i PiS co to u boku Bielana opluwający demokratów spin doktor Kaczyńskich. Do tego publicysta narodowych i radykalnych periodyków. Zwolennik Augusto Pinocheta, którego to zbrodniarza wraz z Niesiołowskim i pożal się boże dziennikarzem Wołkiem, odwiedził w angielskim więzieniu.
    On milczy.
    Kim dziś jest pan Michał Kamiński? Jeśli ktoś spożywa jakieś jadło lub napitek, niech to cafnie, albo przełknie, by treścią tą nie parsknąć. Dziś ten osobnik jest UWAGA Europejskim Demokratą.
    4 - Jakim sposobem do europarlamentu z nadania PO, trafił niejaki Leszek Miller.
    On milczy.
    Wystarczy kolego erte2 ?

> Przyprawiono mu gębę intryganta i zakulisowego gracza, ale jakoś konkretów brak

Czytaj, że atakiem go prowokują by się wreszcie zdeklarował i 40% wyborców uraczył konkretami, a ten zaparł się i nadal mataczy i jak wynika z analizy jego zachowań, 40% (to ponad 11 milionów luda i jeszcze coś 200 tysięcy) wyborców już tradycyjnie, oleje wybory.
    A pan Schetyna milczy.
  • erte2 06.09.19, 14:11
    ktos_z_kosmosu
    Wypisałeś tu cała litanię "grzechów" Schetyny, tyle że po pierwsze - nie są to wszytko jego grzechy, a po drugie PO nigdy nie głosiła że jest partią antyklerykalną, a ty skupiłeś się głownie na swoich antykościelnych poglądach (żeby nie było - w tej materii mamy spojrzenie dość zbieżne).
    A wracając do Niesiołowskiego, Dorna czy Gowina - powiedz ty mój drogi jaki wpływ miał Schetyna na ich partyjne wybory? I co masz do zarzucenia np. Niesiołowskiemu oprócz jego wiary z którą się zresztą absolutnie nie kryje? Albo dlaczego uważasz że Dornowi nie należy podawać ręki? Przecież gdyby był szmatą to nie rzuciłby PiS-u w diabły tylko teraz odcinałby kupony od bycia "trzecim bliźniakiem".
    Łatwo jest obrzucić kogoś błotem (nie chciałbym sugerować że na zamówienie); trudniej merytorycznie to uzasadnić.
  • eiran 06.09.19, 15:34
    erte2 napisał:

> I co masz do zarzucenia np. Niesiołows
    > kiemu oprócz jego wiary z którą się zresztą absolutnie nie kryje?

Ma mu do zarzucenia to, że nie nie potrafi go odróżnić od Jurka. W związku z tym ma do niego pretensje o to, co zrobił Jurek i Bóg wie kto jeszcze.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 06.09.19, 15:47
    erte2 napisał:

> ktos_z_kosmosu
    > Wypisałeś tu cała litanię "grzechów" Schetyny, tyle że po pierwsze - nie są to
    > wszytko jego grzechy,

Ale on przejął schedę i na siebie wziął cudze grzechy teoretycznie po to, by je naprawić, a nie siedzieć na czterech literach i jojczyć, to nie ja, to oni.

> a po drugie PO nigdy nie głosiła że jest partią antyklery
    > kalną,

A głosili też, że nie są zwolennikami demokracji?
    Jeśli głosili, że są, to jak się ma klerykalizm do demokracji?
    Czyli sprzeczność, a jeśli sprzeczność to marne wyniki w wyborach.

> a ty skupiłeś się głownie na swoich antykościelnych poglądach (żeby nie
    > było

Mylisz się, moje poglądy nie są antykościelne, lecz antysekciarskie. Kościół polski ginie, a ginie, bo został opanowany przez ludzi aroganckich i agresywnych. Ten element zbyt wysoko sięga, są pazerni, proporcji nie znają i ich nie przestrzegają, przez co rujnują Polskę i siebie.
    Mówi ci to ktoś, kto był ministrantem u księdza Romana Indrzejczyka. Tak tak, tego, który zginął a katastrofie smoleńskiej. Mam w pamięci wielki szacunek do tego człowieka. Ale była to inna epoka i inni kapłani.

> w tej materii mamy spojrzenie dość zbieżne).

Tu się zgadzamy, byłem ministrantem po to, by poznać temat. Z natury ciekawski jestem.

> A wracając do Niesiołowskiego, Dorna czy Gowina - powiedz ty mój drogi jaki wpł
    > yw miał Schetyna na ich partyjne wybory?

Jest szefem i powinien myśleć, że od raz skompromitowanych polityków powinien trzymać się na milę. Powinien uczyć się od polityki państw, które odniosły sukcesy.

I co masz do zarzucenia np. Niesiołows
    > kiemu oprócz jego wiary z którą się zresztą absolutnie nie kryje?

1 - Zapomniałeś co ten gnom wyprawiał u boku niejakiego Łopuszańskiego?
    2 - Jeśli taki wierzący, to co robi w partii o demokratycznych aspiracjach?
    3 - Krótko, charakterystyczne dla części deklarujących wiarę - erotoman katolik

Albo dlaczego
    > uważasz że Dornowi nie należy podawać ręki?

Pomijaj jego świństwa popełniane na stołku marszałka sejmu, a skupię się na jednym.
    Ten facet uknuł termin "wykształciuchy" i tego mu nie daruję ze względu na konsekwencje tego pomysłu.

Przecież gdyby był szmatą to nie r
    > zuciłby PiS-u w diabły tylko teraz odcinałby kupony od bycia "trzecim bliźniaki
    > em".

Naiwny jesteś.
    Kaczor go wylał. On wszystkich niepotrzebnych, a mało groźnych na pysk wywala. Na tym polega jego siła.

> Łatwo jest obrzucić kogoś błotem (nie chciałbym sugerować że na zamówienie); tr
    > udniej merytorycznie to uzasadnić.

Tu mnie rozbroiłeś.
    Słabo zaskakujesz, nic na to nie poradzę. Ale dam ci jedną podpowiedź.
    Kiepskie efekty, to kiepscy fachowcy i nie szukaj innych przyczyn.
  • eiran 06.09.19, 16:11
    ktos_z_kosmosu napisał:

> > A wracając do Niesiołowskiego, Dorna czy Gowina - powiedz ty mój drogi ja
    > ki wpł
    > > yw miał Schetyna na ich partyjne wybory?
    >
    > Jest szefem i powinien myśleć, że od raz skompromitowanych polityków powinien t
    > rzymać się na milę. Powinien uczyć się od polityki państw, które odniosły sukce
    > sy.

Czyli innymi słowy, powinien się trzymać z daleka od polityków, którzy po konflikcie z nim odeszli z partii/klubu PO (Niesiołowski, Kamiński) oraz od Dorna, który na listy PO trafił wtedy, kiedy szefową partii była Kopacz, a Schetyna był przez nią zesłany do Kielc. Osobiście mam sporo zastrzeżeń do Schetyny i do jego różnych wyborów w roli szefa PO (jak np. miejsce dla Ujazdowskiego w Warszawie); ale nie przyszłoby mi do głowy mieć doń pretensji o to, co by zrobił po mojej myśli.
    --
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 06.09.19, 16:58
    eiran napisał:

> Czyli innymi słowy, powinien się trzymać z daleka od polityków, którzy po konfl
    > ikcie z nim odeszli z partii/klubu PO (Niesiołowski, Kamiński) oraz od Dorna, k
    > tóry na listy PO trafił wtedy, kiedy szefową partii była Kopacz, a Schetyna był
    > przez nią zesłany do Kielc.

Dokładnie tak powinien robić i nie są tu ważne przepychanki partyjne. Tu ważny jest elektorat, który durnieje widząc w swojej partii kogoś, kto kiedyś pod wrogim sztandarem pluł w twarz temu elektoratowi.
    Czy był zesłany, czy nie, Schetyna miał 4,5 roku na przegrupowania w swojej partii, wyeksponowania młodych i wyznaczenie jasnych kierunków, by móc powalczyć z silnym przeciwnikiem, jakim jest PiS.

> Osobiście mam sporo zastrzeżeń do Schetyny i do j
    > ego różnych wyborów w roli szefa PO (jak np. miejsce dla Ujazdowskiego w Warsza
    > wie); ale nie przyszłoby mi do głowy mieć doń pretensji o to, co by zrobił po m
    > ojej myśli.

A mnie przyszło do głowy mieć do niego pretensje bo dla betonu partyjnego i kolegów (wspomniany Ujazdowski), Schetyna przez lata parę puszczał w gwizdek.
  • eiran 06.09.19, 14:18
    Jesteś pewny, że Niesiołowski odwiedził Pinocheta? Umiałbyś znaleźć na to jakiekolwiek potwierdzenie, poza brudem z własnego palca u nogi?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 06.09.19, 15:05
    eiran napisał:

> Umiałbyś znaleźć na to jakie
    > kolwiek potwierdzenie, poza brudem z własnego palca u nogi?

Chcesz rozmawiać, to się zachowuj. Ja ci wam nie ubliżam.
    Odpowiedź znajdziesz tu pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Kami%C5%84ski_(polityk)
    Pisałem z pamięci i pomyliłem tylko Niesioła z Markiem Jurkiem.
  • eiran 06.09.19, 15:30
    Innymi słowy, zwrócenie ci uwagi że nie odróżniasz Jurka od Niesiołowskiego, to ubliżanie?
    I uważasz że takie wytłumaczenie "ojej, pomyliłem się" jest OK?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 06.09.19, 15:50
    eiran napisał:

> Innymi słowy, zwrócenie ci uwagi że nie odróżniasz Jurka od Niesiołowskiego, to
    > ubliżanie?

Cześć.
  • no-popis 04.09.19, 05:55
    ...ten jest pisiorem i człowiekiem nieprzyzwoitym :)
    Biedaku !

--
  • no-popis 05.09.19, 08:14
    ... na listę schetynów z lewactwa do ukarania jak odzyskają waadzę i wtedy beNdzie demokratycznie :)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka