Dodaj do ulubionych

Dla Ziebru nie trzeba poligrafu - kiedy kłamie wid

04.09.19, 14:51
Kiedy kłamie - widać wyraźnie.
Tak czerwonym na pysku dotąd jeszcze nie był.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 04.09.19, 15:09
    On zawsze ma czerwony ryj bo zawsze kłamie.

--
    Uwaga szczur!
  • kawa_poranna 04.09.19, 15:11
    pies.na.czarnych napisała:

> On zawsze ma czerwony ryj bo zawsze kłamie.
    >
    Tak czerwonego pyska w publicznym wystąpieniu jeszcze nie miał.
    Widać czuje jak mu się pod Dudą gotuje.
  • qinto 04.09.19, 15:53
    kawa_poranna napisała:

> Kiedy kłamie - widać wyraźnie.
    > Tak czerwonym na pysku dotąd jeszcze nie był.

Był też spocony jak Chlebowski?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • ceppisowski 04.09.19, 17:06
    Zwrot "widac wyraznie" mozna uzyc tylko wtedy gdyby porownywalo sie Ziobre mowiacego prawde i klamiacego.
    Poki co Ziobro tylko klamie czy bardziej pasujace oglupia pisowska ciemnote.
    A co do tematu
    Ciekawi mnie czy na forum jest choc jeden pisowski kretyn ktory wierzy w to ze Ziobro nie wiedzial o ataku hejtu
  • snajper55 04.09.19, 17:36
    ceppisowski napisał(a):

> Zwrot "widac wyraznie" mozna uzyc tylko wtedy gdyby porownywalo sie Ziobre mowi
    > acego prawde i klamiacego.
    > Poki co Ziobro tylko klamie czy bardziej pasujace oglupia pisowska ciemnote.
    > A co do tematu
    > Ciekawi mnie czy na forum jest choc jeden pisowski kretyn ktory wierzy w to ze
    > Ziobro nie wiedzial o ataku hejtu

Ja spotkałem się z twierdzeniem, że Hitler nic nie wiedział o obozach zagłady. W koncu czy był w stanie wiedzieć co się akurat dzieje w każdym miejscu niemieckiego terytorium? Na przykład na jakimś zadupiu w Oświęcimiu?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • kawa_poranna 04.09.19, 18:26
    snajper55 napisał:

> Ja spotkałem się z twierdzeniem, że Hitler nic nie wiedział o obozach zagłady.
    > W koncu czy był w stanie wiedzieć co się akurat dzieje w każdym miejscu niemiec
    > kiego terytorium? Na przykład na jakimś zadupiu w Oświęcimiu?

Każdy właściciel firmy u którego w firmie pracownicy łamią prawo a kierownik udający, że nie kombinował razem z nimi i nic o tym nie wiedział co się u niego w firmie z pracownikami działo - na zbity purpurowy pysk 12 minut po tym zostałby wytrza śnięty z wilczym biletem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka