Dodaj do ulubionych

Totalna klapa "Polityki" Vegi

04.09.19, 21:16
Film "Polityka" Vegi, tak szumnie zapowiadany, okazał się mega klapą. Tak ocenił go sam Onet. W 6. stopniowej skali przyznał mu... 1.

kultura.onet.pl/film/recenzje/polityka-vegi-tyrada-o-wladzy-recenzja-nowego-filmu-patryka-vegi/k4rtf53

Kto za ten film zapłaci? Pan, Pani, społeczeństwo... :)

--
Myślenie krytyczne czyni wolnym
Edytor zaawansowany
  • sverir 04.09.19, 21:38
    I tak sympatycy rządu odetchnęli z ulgą:)

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • lech1966 04.09.19, 21:51
    Onet nie zadowolony. Co z tego wynika? Ano nic nowego.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • oszo-lom-z-rm 05.09.19, 14:53
    a u was tylko jęk zawodu...
  • wkkr 06.09.19, 07:56
    Jakiego zawodu, nikt rozsądny niczego dobrego po Vedze spodziewać się nie może.
    PS
    Wreszcie powstał film godny Smoleńska.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • no-popis 06.09.19, 11:59
    wkkr napisał:

> Jakiego zawodu, nikt rozsądny niczego dobrego po Vedze spodziewać się nie może.
    > PS
    > Wreszcie powstał film godny Smoleńska.
    Miło mi się zgodzić.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 07.09.19, 16:51
    Vega, ostatnia nadzieja lemingow ...zawiodła

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • ceppisowski 04.09.19, 21:46
    Przyglup pisowski wejdzie na ONET, przeczyta recenzje, zobaczy ze 1 w skali do 6
    I uzna ze pisowcy kradnacy miliardy, oszukujacy, zyjacy ponad stan, manipulujacy pisowska ciemnota, gardzący spoleczenstwem i krajem, hejtujacy na przeciwnikow politycznych TO WSPANIALI PRAWI I SPRAWIEDLIEI KATOLICY
  • kod_matrixa 04.09.19, 21:59
    Grunt, że Ty jesteś przyjaźnie ustosunkowany do bliźnich. :)

--
  • ceppisowski 05.09.19, 21:33
    ale ja tylko opisuje rzeczywistosc
  • kod_matrixa 04.09.19, 22:33
    To ile miałeś tych cystern, na które "okradli" Cię PiSiory?

--
  • erte2 05.09.19, 11:22
    kod_matrixa napisał:

To ile miałeś tych cystern, na które "okradli" Cię PiSiory?

To, dobry człowieku, wyjdzie dopiero po wyborach (mam nadzieję że po tych najbliższych).
  • ceppisowski 05.09.19, 21:36
    pisiory ci mowia o sukcesie uszczelnienia VAT
    a prawda jest taka
    - to przede wszystkim dzialania PO pomogly utrudnic oszukiwanie z VAT
    - wieksza inflacja dzieki PIS tez bardzo pomogla
    - ogromna liczba Ukraincow ktora pomaga polskiej gospodarce

I przedstawilem ci 3 fakty o ktorych z Pislam TV sie nie dowiesz ktore mialy wplyw na wyzszy VAT
  • no-popis 04.09.19, 22:44
    ceppisowski napisał(a):

> Przyglup pisowski wejdzie na ONET, przeczyta recenzje, zobaczy ze 1 w skali do
    > 6
    > I uzna ze pisowcy kradnacy miliardy, oszukujacy, zyjacy ponad stan, manipulujac
    > y pisowska ciemnota, gardzący spoleczenstwem i krajem, hejtujacy na przeciwniko
    > w politycznych TO WSPANIALI PRAWI I SPRAWIEDLIEI KATOLICY
    Musisz być wysoko w PiSAie oceniając stopień twojego przygłupctwa w tym co napisałeś.

--
  • taniarada 04.09.19, 21:47
    Ile można wklejać bzdety typu kler .
  • szwampuch58 04.09.19, 22:13
    potepianie pedofili wsrod kleru i .....murarzy(hehehehe) nigdy nie powino przestac Ociec

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • kod_matrixa 04.09.19, 22:19
    a u LGBTciaków ?

--
  • szwampuch58 04.09.19, 22:25
    a tam dzieciaki sa bezpiecze,w przeciwienstwie do kosciolow i pleban z zakrystjami
    image.kurier.at/images/cfs_landscape_1864w_1049h/2222553/13517307_ppsvie.jpg
    --
  • lech1966 04.09.19, 22:26
    szwampuch58 napisał:

> a tam dzieciaki sa bezpiecze,w przeciwienstwie do kosciolow i pleban z zakrys
    > tjami
    > image.kurier.at/images/cfs_landscape_1864w_1049h/2222553/13517307_ppsvie.jpg

Michnik nie chce zgody. Bo wywalił wątek na osła. Choć inne zdecydowanie bardziej paskudne wiszą na FK.

forum.gazeta.pl/forum/w,396,168642112,168642112,Czas_na_zgode_narodowa.html?p=168642112

--
    Autor KZP
  • kod_matrixa 04.09.19, 22:32
    raczej zabezpieczone dla tęczowych pedofilów...

--
  • wkkr 05.09.19, 12:50
    Nikt nie chroni cywilnych pedałów którzy dzieci tykają.
    Natomiast kościelni amatorzy dzieci są chronieni przez biskupów.
    Na tym polega problem i wina Kościoła.

--
  • rzewuski1 04.09.19, 22:45
    Kaczysta nie zrozumie że murarze nie kryli pedofila, nie przenosili go na inną budowę , nie było też specjalnych instrukcji od inżynierów jak okłamywać władze które ścigają pedofila.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • wkkr 05.09.19, 12:47
    taniarada napisał(a):

> Ile można wklejać bzdety typu kler .
    ===========================
    Pedofilia to dla ciebie bzdet? Może sam ruchasz dzieci zboku?

--
  • szwampuch58 04.09.19, 21:48
    dwa :sama idea powstania filmu(obojetnie czy wybitnego czy gniota) kompromituje politykow
    a trzy:spokojna twoja rozczochrana ,film zarobi na siebie i twoja troske o kase ,nie twoja ,wsadz se do kupra
    --
  • lech1966 04.09.19, 21:55
    A naszych da się jeszcze skompromitować? Mam na myśli oPOzycje? Trzaskowski jest obecnie doskonałym przykładem niekompetencji, beznadziei i zainstalowania sobie w pewnym otworze reszty obywateli RP zwłaszcza tych który mieszkają niżej od Warszawy.
    Jest przykładem jak działa oPOzycja. Ciepła woda w kranie, najlepiej tylko w ich własnych mieszkaniach resztą niech się zajmą grabarze.

--
    Autor KZP
  • szwampuch58 04.09.19, 22:11

debiny cynglu wolski,mogles trzymac dziub....ale nie musisz kwaczec,hehehehe

--
  • lech1966 04.09.19, 22:42
    szwampuch58 napisał:

>
    > debiny cynglu wolski,mogles trzymac dziub....ale nie musisz kwaczec,hehehehe

Be znaków przestankowych nikt ci nie zapłaci za taki POst. Bo tak naprawdę nie wiadomo co napisałeś. Znów będziesz miał pretensje do PIS że nie ma wypłaty.

--
    Autor KZP
  • kod_matrixa 04.09.19, 22:20
    Trzaskowski trzyma rękę na pulsie... Znaczy się w goownie pod Wisłą.

--
  • kod_matrixa 04.09.19, 21:57
    Przecież to żadne zaskoczenie. Oprócz Pitbulla Vega robi sam szajs. A i co do Pitbulla opinie są podzielone.

Koleś zarabia na naiwnych robiąc rozgłos i marketing wokół swoich filmów.

Tak się strzyże frajerów. :)

--
  • kod_matrixa 04.09.19, 22:00
    Owszem, zarobi na frajerach. Vega nie jest taki głupi na jakiego wydaje się po swoich filmach. :)

--
  • lech1966 04.09.19, 22:06
    kod_matrixa napisał:

> Owszem, zarobi na frajerach. Vega nie jest taki głupi na jakiego wydaje się po
    > swoich filmach. :)

Głupi moze nie jest, ale łyka kit jak rasowy pelikan.

--
    Autor KZP
  • kod_matrixa 04.09.19, 22:23
    Albo łyka kit albo cynik robiący ordynarnie hajs na sfanatyzowanych i obłąkanych "obrońcach demokracji".

--
  • rzewuski1 04.09.19, 22:45
    Po jednej recenzji kaczysta już ogłasza klapę.
    Ha ha ha

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • lech1966 04.09.19, 22:57
    rzewuski1 napisał:

> Po jednej recenzji kaczysta już ogłasza klapę.
    > Ha ha ha

Byłem już na POdobnym filmie. Nie o POlitycznej fabule ale super reklamowany w mediach ( dziś nie pamiętam nawet tytułu) ale to był pierwszy raz kiedy zasnąłem w kinie na filmie. Tu chyba się nie odwarze zaryzykować. Ostatnio dość głośno chrapie.😁😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • no-popis 04.09.19, 23:05
    lech1966 napisał:
    > Byłem już na POdobnym filmie. Nie o POlitycznej fabule ale super reklamowany w
    > mediach ( dziś nie pamiętam nawet tytułu) ale to był pierwszy raz kiedy zasnąłe
    > m w kinie na filmie. Tu chyba się nie odwarze zaryzykować. Ostatnio dość głośn
    > o chrapie.😁😁😁😁😁
    Argumentacją i pisownią udało ci się odwzorować Zapijaczonego. Gratuluję.
    >

--
  • kawa_poranna 04.09.19, 23:07
    lech1966 napisał:

> Byłem już na POdobnym filmie. Nie o POlitycznej fabule ale super reklamowany w
    > mediach ( dziś nie pamiętam nawet tytułu) ale to był pierwszy raz kiedy zasnąłe
    > m w kinie na filmie. Tu chyba się nie odwarze zaryzykować. Ostatnio dość głośn
    > o chrapie.😁😁😁😁😁
    To ten uduchowiony gniot o kaczyńskiej wycieczce smoleńskiej?
    Kto ten kit jeszcze pamieta?
    Nawet ty....
    Hłe, hłe!
    >
    >
    >
  • lech1966 04.09.19, 23:17
    kawa_poranna napisała:

> lech1966 napisał:
    >
    >
    > > Byłem już na POdobnym filmie. Nie o POlitycznej fabule ale super reklamow
    > any w
    > > mediach ( dziś nie pamiętam nawet tytułu) ale to był pierwszy raz kiedy z
    > asnąłe
    > > m w kinie na filmie. Tu chyba się nie odwarze zaryzykować. Ostatnio dość
    > głośn
    > > o chrapie.😁😁😁😁😁
    > To ten uduchowiony gniot o kaczyńskiej wycieczce smoleńskiej?
    > Kto ten kit jeszcze pamieta?
    > Nawet ty....
    > Hłe, hłe!

Ty kawa chyba nie umiesz czytać. Mówi że film był o niczym. A wszystkie ciekawe fragmenty były użyte w reklamie. Jak się już je widziało to,,,, reszta to były flaki na oleju. I to miała być komedia. Wtopa bez dna.

--
    Autor KZP
  • no-popis 04.09.19, 22:55
    Recenzja nie jest jeszcze klapą.

--
  • yoma 04.09.19, 23:13
    Byłam właśnie w kinie. Trzy seanse Polityki wyprzedane, na pozostałych tłok.

--
    Przeboje na lato
  • lech1966 04.09.19, 23:19
    yoma napisała:

> Byłam właśnie w kinie. Trzy seanse Polityki wyprzedane, na pozostałych tłok.

Sama wykupiłaś te trzy seanse? Gratuluję.

--
    Autor KZP
  • taniarada 04.09.19, 23:25
    lech1966 napisał:

> yoma napisała:
    >
    > > Byłam właśnie w kinie. Trzy seanse Polityki wyprzedane, na pozostałych tł
    > ok.
    >
    > Sama wykupiłaś te trzy seanse? Gratuluję.
    >
    > Kijowski jej wykupił z kasy Sorosa.
    >
    >
  • lech1966 04.09.19, 23:48
    taniarada napisał(a):

> lech1966 napisał:
    >
    > > yoma napisała:
    > >
    > > > Byłam właśnie w kinie. Trzy seanse Polityki wyprzedane, na pozostał
    > ych tł
    > > ok.
    > >
    > > Sama wykupiłaś te trzy seanse? Gratuluję.
    > >
    > > Kijowski jej wykupił z kasy Sorosa.

W sumie...... Nie mój wóz i nie moje małpy

--
    Autor KZP
  • yoma 05.09.19, 00:02
    Widzisz lesiu - trzeba było uczyć się, też by cię było stać na trzy seanse.

--
    Ethereal Darkness
  • inocom 05.09.19, 00:19
    yoma napisała:

> Widzisz lesiu - trzeba było uczyć się, też by cię było stać na trzy seanse.

Wystarczy być normalnym. Wtedy nie trzeba tracić kasy na seanse.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • lech1966 05.09.19, 08:39
    inocom napisał:

> yoma napisała:
    >
    > > Widzisz lesiu - trzeba było uczyć się, też by cię było stać na trzy seans
    > e.
    >
    > Wystarczy być normalnym. Wtedy nie trzeba tracić kasy na seanse.

Wystarczy samodzielnie wyciągać wnioski. Nie trzeba chodzić na filmy propagandowe PO skoro można samemu dojść do jakichś wniosków.
    A jakich??? Różnych. PiS mnie nie wcale nie zadowala, ale leminza głupota mi się całkowicie " przejadła".

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 08:50
    > PiS mnie nie wcale nie zadowala :D:D:D

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 13.09.19, 18:51
    Za mało kradnie i jakaś resztówka pieniędzy jeszcze została. W PISie kraść trzeba do imentu.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • no-popis 05.09.19, 06:57
    yoma napisała:

> Widzisz lesiu - trzeba było uczyć się, też by cię było stać na trzy seanse.
    Tu należy brać przykład z liminżych beneficjentów spółek skarbu państwa a teraz pisick misiewiczów, którzy mieli kasę bo SIEM uczyli :)

--
  • man_sapiens 05.09.19, 11:14
    > lech1966 napisał:
    > Sama wykupiłaś te trzy seanse? Gratuluję.

To ty nie wiesz, że yoma użyła koperty 50.000+ ?

--
    Kradniemy, ale się dzielimy Hasło wyborcze PiS
  • yoma 05.09.19, 12:05
    Jednej z. Z tych 25 baniek na jakoby nieistniejący system inwigilacyjny.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • taniarada 04.09.19, 23:21
    yoma napisała:

>
    Tylko świnie siedzą w kinie.A bogatsze to w teatrze.Ty to Yomka masz czas na wszystko.Na marsze KOD i do kina.A człowiek musi zapierdalać dalej.
  • pies.na.czarnych 04.09.19, 23:26
    > A człowiek musi zapierdalać dalej.

Zapierdalaj dla Niemców patrioto od siedmiu boleści.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 04.09.19, 23:48
    pies.na.czarnych napisała:

> > A człowiek musi zapierdalać dalej.
    >
    > Zapierdalaj dla Niemców patrioto od siedmiu boleści.

A co ruscy się ustawili w kolejce?

--
    Autor KZP
  • yoma 05.09.19, 00:01
    Zapierdala nieszczęśnik na forum za zeta od postu. Odpisałeś mu, to może nawet półtora zarobi.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • inocom 05.09.19, 00:17
    yoma napisała:

--
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
  • taniarada 04.09.19, 23:26

> Film "Kler" tez sie pisim nie podobal :)
    > Jak się zaczął tak się skończył.Oskara nie zdobył.🤣
    >
    >
    >
  • xyz_xyz1 05.09.19, 08:47
    A co w tym nadzwyczajnego filmy Pana Vegi z reguły są dość słabe. Trochę lepsze są seriale ale też nie powalają na kolana.
  • jabbaryt 05.09.19, 08:54
    Kolejna odsłona ciamajdanu tym razem na niwie sztuki. I znowu w życiu im nie wyszło...Te towarzystwo to tylko Wisłę potrafi zatruć skutecznie.
  • eiran 05.09.19, 09:27
    I powiadasz, kabbaret, ze Wisła jest zatruta? I że mieszkasz niedaleko i wiesz to z autopsji? Ech ta białostocka szkoła matematyczno-demograficzna....

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 05.09.19, 10:42
    Abdul wszędzie ma autostrady. Dojechał se.

--
    Przeboje na lato
  • jabbaryt 05.09.19, 11:24
    rozumiem, że Wisła nie jest zatruta i wszystko w porządku. Ścieki się leją ( w sposób kontrolowany rzecz jasna) i nic takiego się nie stało? Jeśli tak to po co w ogóle oczyszczalnie ścieków na Wiśle.
  • eiran 05.09.19, 11:32
    Nie wiem, kabbaret, skąd ta zmiana stanowiska, zważywszy że dopiero co pisałeś, że jest zatruta.
    Masz jakiś konkretny pogląd w tej sprawie, oparty na informacjach, czy po prostu posłusznie kolportujesz rewelacje Suskiego?

Żartowałem - przecież to oczywiste, że nie masz bladego pojęcia w sprawie, o której się wypowiadasz.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 05.09.19, 11:36
    interpretuje tylko twoje spojrzenie na ta sprawę.
  • eiran 05.09.19, 11:40
    Moje spojrzenie polegające na zadaniu ci pytania, czy Wisła jest zatruta?

eiran 05.09.19, 09:27
    I powiadasz, kabbaret, ze Wisła jest zatruta? I że mieszkasz niedaleko i wiesz to z autopsji? Ech ta białostocka szkoła matematyczno-demograficzna..
    ..

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 05.09.19, 12:18
    tak
  • eiran 05.09.19, 13:10
    Logika - jak widać - z tej samej szkoły "matematycznej".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 05.09.19, 13:23
    To może wyjaśnij czy Wisła jest zatruta czy nie. Bo twoja logika a raczej jej brak polega to posługiwaniu się ogólnikami, brakiem treści i czepianiem się drugorzędnych detali.
  • eiran 05.09.19, 13:45
    Nie mam pojęcia, co to znaczy "zatruta" w twoim rozumieniu. Wiadomo, że do Wisły, w ostatnich dniach, dostają się ścieki z lewobrzeżnej Warszawy, które przed awarią były oczyszczane w Czajce. Oznacza to tyle, że stan wody w Wiśle poniżej odpływu, stan wody jest gorszy niż przed awarią. Miejsce odpływu to ok. 100 m. na północ od Mostu Skłodowskiej (zwanego także Północnym). Z mostu niczego nie widać, z brzegu (po stronie wschodniej) - podobno widać żółtawą plamę o powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Smród czują wyłącznie wyborcy PiS, ale tych zarówno po prawej (Tarchomin), jak i po lewej (Młociny) stronie Wisły jest bardzo mało.
    Awaria jest poważna, bo ścieki do Wisły wpadają, choć - mimo bardzo niskiego stanu, stanowią ułamek procenta (zwolennicy PiS twierdzą że 1,5%) całego przepływu Wisły w tym miejscu. To trochę mniej, niż wpadało w trakcie kadencji Lecha Kaczyńskiego, choć mimo wszystko znacznie więcej, niż w trakcie kadencji HGW, po uruchomieniu Czajki w 2012 roku.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kod_matrixa 05.09.19, 17:06
    Nawet szczury zdychają w tej wodzie! Zobacz sobie w Telewizji wPolsce.pl

--
  • m.c.hrabia 05.09.19, 17:17
    kod_matrixa napisał:

> Nawet szczury zdychają w tej wodzie! Zobacz sobie w Telewizji wPolsce.pl
    >

nie tylko szczury ryby też , i to jakie.
  • eiran 05.09.19, 18:30
    Słyszałem w telewizji, Brudziński mówił. I Suski też.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 05.09.19, 22:12
    eiran napisał:

> Nie wiem, kabbaret, skąd ta zmiana stanowiska, zważywszy że dopiero co pisałeś,
    > że jest zatruta.
    > Masz jakiś konkretny pogląd w tej sprawie, oparty na informacjach, czy po prost
    > u posłusznie kolportujesz rewelacje Suskiego?
    >
    >
    > Żartowałem - przecież to oczywiste, że nie masz bladego pojęcia w sprawie, o kt
    > órej się wypowiadasz.

Nie wypada człowiekowi inteligentnemu i kulturalnemu przekręcać celowo nazwisk itd, ale ty możesz ayranku bo nie zaliczasz się ani do jednej grupy ani do drugiej. I to na własne życzenie nie mozna cię zaliczyć. A co do różnicy w jakości wody to jak zwykle POpierasz propagandę szambolana Trzaskowskiego. A dowody masz tu ayranku. Miłej lektury.

www.gios.gov.pl/pl/aktualnosci/604-najswiezsze-wyniki-badan-wody-z-wisly

--
    Autor KZP
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 09:33
    To po kiego byleś na tym filmie. Frekwencje chciałeś poprawić?

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.09.19, 10:54
    Wiesz, ten film taki biedny, samotny, tylko część seansów wyprzedana... ma dobre serduszko, ulitował się 😅

--
    dodenbezweerder
  • qinto 05.09.19, 10:11
    kod_matrixa napisał:

> Film "Polityka" Vegi, tak szumnie zapowiadany, okazał się mega klapą. Tak oceni
    > ł go sam Onet. W 6. stopniowej skali przyznał mu... 1.
    >
    > kultura.onet.pl/film/recenzje/polityka-vegi-tyrada-o-wladzy-recenzja-nowego-filmu-patryka-vegi/k4rtf53
    >
    > Kto za ten film zapłaci? Pan, Pani, społeczeństwo... :)
    >

Nie tylko na Onecie, na portalu WP (który jest antypisowski) jest podobna recenzja tego "dzieła" P.Vegi.
    "Polityka" - której scenariusz jeden z niedoszłych aktorów miał przemycić do KPRM - stanowiła bowiem w głowie reżysera bombę, rozsadzającą od środka Prawo i Sprawiedliwość. Skończyło się, jak w większości podobnych, buńczucznych zapowiedzi do tej pory - całkowitym niewypałem. Zarówno od strony realizmu, jak i samej sztuki filmowej. [b]Nigdy nie nudziłem się w kinie do tego stopnia, że oglądanie w słabym świetle ekranu kształtu ziaren popcornu okazało się większą rozrywką niż to, co na tym ekranie emitowano.

opinie.wp.pl/makowski-polityczny-patostreaming-vegi-film-polityka-wyborow-nie-zmieni-zanudzi-za-to-na-smierc-opinia-6420920548431489a

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • qinto 05.09.19, 10:34
    Nawet Wyborcza wypowiada się krytycznie. Koniec świata.
    wyborcza.pl/7,101707,25157051,sam-rechot-premiera-polityki-patryka-vegi.html#S.zajawka_magazynowa-K.C-B.1-L.1.maly
    --
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • eiran 05.09.19, 10:50
    To chyba, rysu, świadczy wyłącznie o tym, że film jest słaby. wyborcza może napisać, że słaby jest film Vegi i to samo może napisać o "Smoleńsku" (czy jaki tam jest tytuł owego arcydzieła twojego środowiska koneserów sztuki filmowej). Gazeta Polska może napisać, że słaby jest film Vegi, ale o "Smoleńsku" już nie. Zdaję sobie, rysiu, sprawę, że to nie na twój mały rozumek. Który - niestety - już nie urośnie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kod_matrixa 05.09.19, 17:34
    Tak sobie tłumaczysz ten syndrom wyparcia?

Wajda był pieszczochem władz PRLu, a jednak miał duży talent.

Po prostu Wyborcza doszła do wniosku, że reklamowanie filmu-gniota będzie przeciwskuteczne, bo leming za wyrzucone pieniądze w błoto może się wku*wić i na złość zagłosować nie na tych co trzeba.

Czysta kalkulacja.

--
  • szwampuch58 05.09.19, 18:15
    spoko kartofel, podobno dzieci już na ulicach biją kijami kukły Vegi , a nie Żyda

--
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 10:38
    Pisany prostym jezykiem suverena, jak mawial Piotrowicz.

--
    Uwaga szczur!
  • aniechto.only 05.09.19, 12:13
    "...stanowiła bowiem w głowie reżysera bombę, rozsadzającą od środka Prawo i Sprawiedliwość"

Chyba tylko w twojej głowie. W głowie reżysera to bomba, ktora pozwoli mu dobrze zarobić. Z czego z resztą słynie, co chwila wypuszcza kiepski film, na który nie widzieć czemu Polacy walą drzwiami i oknami. Widać trafia w gust.
  • no-popis 05.09.19, 17:20
    qinto napisał:

> Zarówno od strony realizmu, jak i samej
    > sztuki filmowej. [b]Nigdy nie nudziłem się w kinie do tego stopnia,
    NAwet statyści np protestujący KOD byli kiepsko wyreżyserowani.
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 11:52
    Antyreklama jest również reklama, zwłaszcza dla ciekawskiego ciemnego luda.

--
    Uwaga szczur!
  • aniechto.only 05.09.19, 12:19
    Wczoraj premiera a dziś już klapa i to totalna? Chciałbyś.
  • no-popis 05.09.19, 17:21
    aniechto.only napisała:

> Wczoraj premiera a dziś już klapa i to totalna? Chciałbyś.
    A ty wyznawczyni niePOkalanego POczęcia dalej zaklinasz rzeczywistość :)

--
  • aniechto.only 05.09.19, 17:29
    Twoja pisia rzeczywistośc, gołabku, skrzeczy coraz bardziej.
  • wkkr 05.09.19, 12:45
    Vega sam finansuje swoje filmy.
    On nie jest utrzymywany przez państwo tak jak prawicowe media czy Radio Maryja.

--
  • kod_matrixa 05.09.19, 17:19
    Wyluzuj, żartowałem. :)

--
  • matylda1001 05.09.19, 12:54
    Prawdę mówiąc to czy w "Polityce" jest coś o czym by się nie wiedziało? Czy to dla widza jakas nowina że panna Pawłowicz zamiast otworu gębowego ma kloakę? widz nie wie co wyprawiał Antoni czy Misiewicz? Może lepiej było nie pokazywać najlepszych kawałków to teraz przynajmniej ciekawscy by obejrzeli. Zresztą kto rozumny to i bez Vegi wie na kogo głosować a ciemnego luda jeden film nie oświeci.

--
    Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.
  • yoma 05.09.19, 13:24
    Ale Vega zarobi, kino zarobi, PKB wzrośnie, pieniądz na rynku się pojawi i wpływy z podatków będą. Same korzyści.

--
    Przeboje na lato
  • matylda1001 05.09.19, 22:12
    A niech zarobi, niech się pieniądz kręci, ludzie muszą z czegoś żyć ale drugiego "Kleru" to z tego nie będzie a jasne, ze Vega na to liczył. Moim zdaniem Vega popełnił błąd, za dużo było tych zwiastunów, przepychanek z postaciami (nie)autentycznymi, tych ucieczek na drugi koniec świata przed wkuźwionymi pisiorami. Ja wiem, wszystko to reklama ale tu, mam wrażenie reklama pożarła arcydzieło. Może szkoda...

Ps. Tak przy okazji. Dziś rozmawiałam z pewną panią, inteligentną, wykształconą, ogólnie niegłupią która nie wiedziała o co chodzi w aferze Piebiaka/Ziobry.

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • no-popis 06.09.19, 07:17
    matylda1001 napisała:

> A niech zarobi, niech się pieniądz kręci, ludzie muszą z czegoś żyć ale drugieg
    > o "Kleru" to z tego nie będzie a jasne, ze Vega na to liczył. Moim zdaniem Vega
    > popełnił błąd, za dużo było tych zwiastunów, przepychanek z postaciami (nie)au
    > tentycznymi, tych ucieczek na drugi koniec świata przed wkuźwionymi pisiorami.
    > Ja wiem, wszystko to reklama ale tu, mam wrażenie reklama pożarła arcydzieło. M
    > oże szkoda...
    Idż na ten film. Wpisujesz się w grono osób, które potrafią mówić i opisywać coś ...czego nie widzeli. Jesteś politykiem ?

--
  • matylda1001 06.09.19, 12:31
    Wszystko to widziałam w oryginale, pewnie nawet więcej niż zmieściło się na tasmie filmowej a czasdu nie mam za wiele.

--
    Głosowanie na PiS to jak bzykanko bez gumki z tirówką. Wiadomo... tak jedno jak i drugie dobrze się nie skończy.
  • yoma 06.09.19, 11:37
    Może pani po prostu ma potąd tego bagna i przestała czytać gazety/oglądać wiadomości. Wcale bym jej się nie dziwiła.

--
    Rossmann ma więcej wiernych klientów niż PiS wyborców.
  • matylda1001 06.09.19, 12:25
    Może i ma dosyć ale wydaje mi się, że człowiekowi rozumnemu nie wolno mieć dosyć bo mając dosyć zostawia swój los w rękach bezrozumnych. I żeby to tylko o jego los chodziło.

--
  • yoma 07.09.19, 18:10
    Wolno. Czy ja muszę oglądać tv, żeby wiedzieć, że pisi znów zrobiły jakieś paskudztwo? Nie muszę. Pogląd mam ustabilizowany, trzeba wyciąć ten wrzód.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • no-popis 07.09.19, 18:13
    yoma napisała:

> Wolno. Czy ja muszę oglądać tv, żeby wiedzieć, że pisi znów zrobiły jakieś pask
    > udztwo? Nie muszę. Pogląd mam ustabilizowany, trzeba wyciąć ten wrzód.
    dokładnie tak określali eSBecy - mordercy Popiełuszki planowaną akcję a sowieci tak mówili o Solidarności.

--
  • sverir 09.09.19, 08:04
    "dokładnie tak określali eSBecy - mordercy Popiełuszki planowaną akcję a sowieci tak mówili o Solidarności"

AKowcy tak samo mówili o kolaborantach.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • adria231 09.09.19, 16:13
    Właśnie wróciłam z kina, oglądałam "Politykę". Nie jest to film akcji, nie jest też to komedia romantyczna.
    Wiem, jak wygląda w Polsce pisia polityka, więc nic, co tam zobaczyłam nie zdziwiło mnie, ani nie zaskoczyło. Ja to widzę, słyszę i czytam codziennie. Dla pełnego obrazu brakowało mi sądownictwa, ale ta afera miała miejsce już po zrealizowaniu filmu. Miejscami było trochę kabaretu i komicznych sytuacji. Jednak nie mogłam się śmiać zdając sobie sprawę, że to wszystko, to cała prawda o polskiej rzeczywistości. Krótko: Vega w ciągu krótkiego pokazu filmowego pokazał widzowi cała prawdę o polskiej polityce ostatnich czterech lat. Dostało się też trochę opozycji. No cóż, opozycja zaczęła tez się uczyć, co w takiej polityce jest najważniejsze. Ten film polecam na prezent cioci, wujkowi, albo babci z Ameryki. Może uwierzy, w jakiej Polsce przyszło nam zyć.
  • no-popis 09.09.19, 16:18
    adria231 napisała:

> Właśnie wróciłam z kina, oglądałam "Politykę". Nie jest to film akcji, nie jest
    > też to komedia romantyczna.
    > Wiem, jak wygląda w Polsce pisia polityka, więc nic, co tam zobaczyłam nie zdzi
    > wiło mnie, ani nie zaskoczyło. Ja to widzę, słyszę i czytam codziennie. Dla p
    > ełnego obrazu brakowało mi sądownictwa, ale ta afera miała miejsce już po zreal
    > izowaniu filmu. Miejscami było trochę kabaretu i komicznych sytuacji. Jednak n
    > ie mogłam się śmiać zdając sobie sprawę, że to wszystko, to cała prawda o pols
    > kiej rzeczywistości. Krótko: Vega w ciągu krótkiego pokazu filmowego pokazał w
    > idzowi cała prawdę o polskiej polityce ostatnich czterech lat. Dostało się też
    > trochę opozycji. No cóż, opozycja zaczęła tez się uczyć, co w takiej polityce
    > jest najważniejsze. Ten film polecam na prezent cioci, wujkowi, albo babci z A
    > meryki. Może uwierzy, w jakiej Polsce przyszło nam zyć.
    W tym filmie nie ma prawdy o Polsce.
    youtu.be/A4L1WQhlacU

--
  • adria231 09.09.19, 19:27
    Ty, no-popis chyba w innej Polsce żyjesz, niż ja, adria231
  • adria231 09.09.19, 19:29
    A czy ty w ogóle oglądałeś ten film?
  • adria231 13.09.19, 16:58
    No, no udało mi się zakończyć dyskusję pytaniem, na które nikt z licznych rozmówców nie odpowiedział.
    Tak ta dyskusja przypominała rozmowę ślepców o kolorach.
  • no-popis 14.09.19, 06:32
    adria231 napisała:

> Ty, no-popis chyba w innej Polsce żyjesz, niż ja, adria231
    Bardzo możliwe. Już w młodości miałęm problem z nawiedzonymi komunistami z młodzieżówek.

--
  • eiran 14.09.19, 07:08
    No proszę - były aktywista SZSP twierdzi, że miał problemy ze współtowarzyszami ze swojej młodzieżówki.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 09.09.19, 16:17
    sverir napisał:

> "dokładnie tak określali eSBecy - mordercy Popiełuszki planowaną akcję a sowiec
    > i tak mówili o Solidarności"
    >
    > AKowcy tak samo mówili o kolaborantach.
    W książkach finansowanych przez komunistów i trockistów. Tych samych, którzy jeszcze 30 lat temu wykładali na uczelniach, że to Niemcy strzelali w Katyniu.

--
  • no-popis 14.09.19, 06:35
    sverir napisał:

> "dokładnie tak określali eSBecy - mordercy Popiełuszki planowaną akcję a sowiec
    > i tak mówili o Solidarności"
    >
    > AKowcy tak samo mówili o kolaborantach.
    I to trafne określenie.

--
  • adria231 14.09.19, 07:21
    Owszem zapłaciłam- za bilet do kina na ten film. Ani grosza z tego wydatku nie żałuję, bo przynajmniej wiem, o czym mowa.
    Z przeczytanych postów wynika,że część dyskutantów nawet nie zobaczyła na yutubie Raczka i jego wypowiedzi.
    Raczek, jako człowiek z dużym dorobkiem w dziedzinie filmu i literatury miał prawo powiedzieć, jak powiedział.
    Dodam jeszcze raz: ten film pokazuje dzisiejszą politykę polską dokładnie taką , jaką ona jest. W związku z tym, że opozycja na niewielkie pole do popisu,w zdecydowanej większości pokazana została władza pisia i jej poplecznicy.
    Jeżeli ktoś powie, że to nie jest prawda - jest kłamcą, albo niesłyszącym ślepcem.
  • no-popis 14.09.19, 07:44
    adria231 napisała:

> Jeżeli ktoś powie, że to nie jest prawda - jest kłamcą, albo niesłyszącym
    > ślepcem.
    Kłamca krzyczy : łapaj kłamcę ! :)
    Ten film jest skalkulowany na kilka milionów zdecydowanych przeciwników PiS a to już jest dobra widownia i dająca szansę zmienić Ferrari na najnowszego Bentleya.
    --
  • ta 09.09.19, 16:46
    matylda1001 napisała:

> [...] Tak przy okazji. Dziś rozmawiałam z pewną panią, inteligentną, wykształconą
    > , ogólnie niegłupią która nie wiedziała o co chodzi w aferze Piebiaka/Ziobry.

Jesteś pewna, że ta pani jest taka, jak ją opisujesz?
  • no-popis 05.09.19, 17:18
    Słaby pod każdym względem. Nawet lemingi na sali się nie śmiały a kilku wyszło w trakcie filmu.

--
  • kod_matrixa 05.09.19, 17:23
    Bo dla lemingów musi być wszystko przerysowane do granic absurdu i łopatoligiczne.

Problem w tym, że wszystkie "ambitne" (jak na leminga) fragmenty filmu pojawiły się w zwiastunie, a w kinie już nie było z czego rechotać.

--
  • eiran 05.09.19, 18:38
    No proszę - ludzikow siedział przy wyjściu i liczył wychodzących. A może nawet legitymował.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yadaxad 05.09.19, 18:59
    A czy rzeczywistość nie jest taka, że jej żaden film nie przebije?
  • yadaxad 05.09.19, 17:24
    A kiedy to filmy Vegi były oceniane jako arcydzieła kinematografii? Klapa, czy nie będzie ocenione nogami. A raczej tylną częścią ciała ile ich będzie chciało przysiąść, by film obejrzeć.
  • no-popis 05.09.19, 17:33
    yadaxad napisał(a):

> A kiedy to filmy Vegi były oceniane jako arcydzieła kinematografii?
    Między arcydziełem a dobrym filmem jest spora przestrzeń. Nie koloryzuj . To chała jak film Smoleńsk a może nawet od tego filmu gorszy.

--
  • matylda1001 05.09.19, 22:17
    Gorszy od "Smoleńska"? No to koniecznie obejrzę bo nie jestem w stanie sobie wyobrazić gorszej szmiry jak "Smoleńsk".

--
    Wyborcy PiS są jak karp. Znudzony życiem w spokojnym stawie, pragnąc odmiany, uczepił się haczyka wędkarza.
  • no-popis 06.09.19, 07:15
    matylda1001 napisała:

> Gorszy od "Smoleńska"? No to koniecznie obejrzę bo nie jestem w stanie sobie wy
    > obrazić gorszej szmiry jak "Smoleńsk".
    No widzisz :) !

--
  • matylda1001 14.09.19, 22:42
    Obejrzałam i tak, jak przypuszczałam, nie dowiedziałam się niczego nowego. Było kilka kawałków do śmiechu ale zaraz człowiek sobie uświadamiał, że to przecież działo się naprawdę a ta prawda to raczej tragikomedia. Jedno pewne. Pod względem szmirowatości "Polityka" "Smoleńskowi" nawet do pięt (gdyby filmy miały pięty :)) nie sięga. "Smoleńsk" bije wszelkie rekordy.

--
  • kod_matrixa 05.09.19, 17:26
    Komedia z warszawskim goownociągiem bije goowno Vegi tysiące razy! :d

--
  • aniechto.only 05.09.19, 17:40
    W reżyserii jackaKurskiego.specjalista od political fition od czasu dokumentalnej dramy z Cugier Kotkaw roligłownej.
  • aniechto.only 05.09.19, 17:42
    W reżyserii Jacka Kurskiego, specjalisty od political fiction od czasu dokumentalnej dramy z Cugier Kotką w roli głównej.
  • yoma 05.09.19, 20:55
    Ale czego wrzeszczysz?

--
    Nowy Necronautical
  • buldog2 14.09.19, 14:39
    Ona się tak bardzo PISowi spodobała, że choć obiecał zakończyć ją kilka dni temu, to nadal się delektuje...

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 17:52
    Ciekawe. Pierwszego dnia wszystkie lesie, ludzikowy i inna swolocz pisowska obejrzeli juz film "Polityka". Bilety dostali gratis od swojej POP PiS, czy sami za nie placili?

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.09.19, 20:54
    Hihi to stąd te wyprzedane seanse, wycieczki zakładowe pisich 😁😁😁

--
    Nowy Necronautical
  • lech1966 14.09.19, 18:41

> Ciekawe. Pierwszego dnia wszystkie lesie, ludzikowy i inna swolocz pisowska obe
    > jrzeli juz film "Polityka". Bilety dostali gratis od swojej POP PiS, czy sami z
    > a nie placili?

W którym kinie w Brukseli wyświetlany był ten film?

--
    Autor KZP
  • hejnalista 07.09.19, 17:03
    W naszym, powiatowym, mazowieckim kinie wczoraj pierwsze 3 seanse = pełna sala (nawet ten o 15-tej)
    W tym miesiacu zaplanowano 23 seanse "POLITYKI"
    KLER też obejrzeli wszyscy, którzy chcieli (pamietam brawa po zapaleniu świateł)

Psy szczekają - karawana idzie dalej
  • no-popis 07.09.19, 17:45
    hejnalista napisał:

> W naszym, powiatowym, mazowieckim kinie wczoraj pierwsze 3 seanse = pełna sala
    > (nawet ten o 15-tej)
    > W tym miesiacu zaplanowano 23 seanse "POLITYKI"
    > KLER też obejrzeli wszyscy, którzy chcieli (pamietam brawa po zapaleniu świateł
    > )
    Byłeś ?
    > Psy szczekają - karawana idzie dalej

--
  • asdfg2018 13.09.19, 18:40
    recenzje recenzjami a ludzie walą na ten film drzwiami i oknami , działa magia nazwiska Vegi i znana osada m.in. Grabowski z "Kiepskich" w roli dewelopera

-
    www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,100865,25148112,nie-chrzcic-i-nie-urzadzac-slubow-koscielnych-nie-bywac-na.html
  • kod_matrixa 13.09.19, 18:56
    Dla mnie Vega skończył się na Pittbulu. Najlepsze były jednak Służby Specjalne.

Reszta to taka sieczka i dno i że rzygać się chce.

--
  • jabbaryt 14.09.19, 07:49
    Wygląda na to, że jest to straszna szmira. Zero wartości artystycznych tylko prymitywna agitacja. Natomiast faktycznie film zarobi na siebie bo nadal w kraju mamy parę milionów leminzych prymitywów, dla których obejrzenie takiego filmu to kwestia tożsamości. Dla nich nie ważne jest czy film jest dobry. Ważne że dowali PiSowi.
  • buldog2 14.09.19, 14:49
    Pamiętasz, Abdul, kiedy na Placu Defilad rozbierano blaszak mafii kupieckich, które za pieniądze (30 tysięcy miesięcznie, jak pamiętam) kryszował PIS, Ziemkiewicz & kompani urządzili inscenizację obrazu Caravaggio "Złożenie Chrystusa do grobu" (czy jakoś tak), co później kolportowali w kręgach "patriotyczno"-kretyńskich, wśród członków (dobrze napisałem!) i sympatyków PIS.

To była szmira!

--
  • snajper55 14.09.19, 15:05
    jabbaryt napisał:

> Wygląda na to, że jest to straszna szmira. Zero wartości artystycznych tylko pr
    > ymitywna agitacja. Natomiast faktycznie film zarobi na siebie bo nadal w kraju
    > mamy parę milionów leminzych prymitywów, dla których obejrzenie takiego filmu
    > to kwestia tożsamości. Dla nich nie ważne jest czy film jest dobry. Ważne że do
    > wali PiSowi.

Najbardziej znienawidzony prezydent, najbardziej znienawidzona partia.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 14.09.19, 18:43
    snajper55 napisał:

> Najbardziej znienawidzony prezydent, najbardziej znienawidzona partia.

Niech zgadnę. To PO i prezydent Komorowski. Zgadlem snajper?

--
    Autor KZP
  • snajper55 14.09.19, 19:27
    lech1966 napisał:

> snajper55 napisał:
    >
    > > Najbardziej znienawidzony prezydent, najbardziej znienawidzona partia.
    >
    > Niech zgadnę. To PO i prezydent Komorowski. Zgadlem snajper?

Nie zgadłeś. Najbardziej znienawidzonym prezydentem nazwał Lecha Kaczyńskiego Jarosław Kaczyński. Chyba nie będziesz podważał opinii swego guru.

To o partii PiS wynika z postu jabbaryta. "...w kraju mamy parę milionów leminzych prymitywów, dla których obejrzenie takiego filmu to kwestia tożsamości. Dla nich nie ważne jest czy film jest dobry. Ważne że dowali PiSowi." Pokaż mi inną partię, którą nienawidzi parę milionów Polaków.

W zasadzie to mogłem jeszcze dodać - najbardziej znienawidzony prezes.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • lech1966 14.09.19, 20:15
    To nie mój guru, ani nie moja partia. Sympatyzuje jej bo obiecała postawić Tuska przed TS. Ciągle na to czekam. Skoro można postawić przed sądem i skazać Berlusconiego to dlaczego nie mozna skazać Tuska? Wam się to nie mieści w głowie. A dla mnie to coś normalnego, normalne jest to że trzeba ocenić prawnie branie na klatę każdej afery jego rządu. To jak najbardziej normalne w państwie prawa. A podobno to jeden w waszych sztandarowych punktów.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka