Dodaj do ulubionych

Wagony i śmieciarki wstydu PiS

05.09.19, 11:16
Wagony wstydu pełne rosyjskiego węgla i smieciarki wstydu pełne imprtowanych śmieci. Czarzasty dziś rano w Tokfm, jeżeli dobrze pamiętam. Trafne.
Edytor zaawansowany
  • yoma 05.09.19, 12:08
    A to nie ktoś u nas na forum wymyślił? :)

--
    Przeboje na lato
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 12:17
    Pisie autobusy wożą wstyd KC PiS..

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 05.09.19, 13:15
    aniechto.only napisała:

> Wagony wstydu pełne rosyjskiego węgla i smieciarki wstydu pełne imprtowanych ś
    > mieci. Czarzasty dziś rano w Tokfm, jeżeli dobrze pamiętam. Trafne.
    Czarzasty tylko z " i czasopisma" nie trafił :) oraz Rywinem u Michnika.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 05.09.19, 13:17
    ...jak juz tak się licytujemy w POmysłach ....ale trafne te cysterny wstydu bo zabolało.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • aniechto.only 05.09.19, 16:38
    To cysterny wstydu PiS, gołąbku, nie dotarło? A że PiS wstydu nie ma to i pomysł i cysterny są puste.
  • aniechto.only 05.09.19, 16:42
    Twierdzisz, gołąbku, że Czarzasty nie ma racji, i PiS nie importuje coraz więcej rosyjskiego węgla i odpadów?
  • qinto 05.09.19, 16:47
    aniechto.only napisała:

> Wagony wstydu pełne rosyjskiego węgla i smieciarki wstydu pełne imprtowanych ś
    > mieci. Czarzasty dziś rano w Tokfm, jeżeli dobrze pamiętam. Trafne.

Włodek Czarzasty były członek PZPR jest baardzo wiarygodny.
    Jak rządziła jego partia, to nie importowaliśmy węgla z byłego ZSRR, tylko wysyłaliśmy im za darmo, no.... może za ruble transferowe.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • aniechto.only 05.09.19, 17:00
    A u ciebie znowu murzynów biją. Wzrusza mnie, jak bardzo się starasz za każda cenę wybielic PiS.
  • qinto 05.09.19, 17:04
    aniechto.only napisała:

> A u ciebie znowu murzynów biją. Wzrusza mnie, jak bardzo się starasz za każda
    > cenę wybielic PiS.

To twoja ocena i nie mam na to żadnego wpływu.
    Napisałem nieprawdę?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • qinto 05.09.19, 17:08
    Wołodia Czarzasty powinien w tej sprawie po prostu milczeć.
    Jeżeli nie milczy, oznacza, że jest hipokrytą i kabotynem.
    Miałem go za mądrzejszego, squrwił się mocno.

--
  • aniechto.only 05.09.19, 17:10
    Czarzasty powiedział nieprawdę o rekordowym sprowadzaniu węgla rosyjskiego i odpadów?
  • aniechto.only 05.09.19, 17:16
    Ale hipokryzja PiS cię nie razi ? Uwazasz,ze nie squrwili sie importyjąc węgiel z Rosji?
  • m.c.hrabia 05.09.19, 16:48
    Tomczyk
  • aniechto.only 05.09.19, 17:07
    Już wiem kto PiS zainspirował:

„Konwój wstydu PiS” rusza w Polskę. Na plakatach nagrody dla ministrów.
    www.newsweek.pl/polska/polityka/konwoj-wstydu-pis-rusza-w-polske-na-plakatach-nagrody-dla-ministrow/dl3g3w1
    Pisiaki oczywiście z większym rozmachem, czyżby dostali rabacik w firmie współpracującej ze spółką skarbu państwa?
  • no-popis 07.09.19, 09:47
    Trollownia PO poprzez nick aniechto odpowiedziała wydziałowi propagandy PiS.
    Pokazałaś dzidziu kim jesteś :) ale tak otwarcie i jawnie ...no,no,no.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka