Dodaj do ulubionych

Neofaszysta, bandyta. Nazywajmy rzeczy po imieniu

05.09.19, 17:32
Wrocławski sąd umorzył postępowanie przeciwko Marcie Lempart, którą były ksiądz i lider wrocławskich nacjonalistów Jacek Międlar oskarżył o zniesławienie i znieważenie. Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet nazwała go "neofaszystą" i "bandytą".
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25162221,jacek-miedlar-przegral-sprawe-z-marta-lempart-nazwala-go-neofaszysta.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg2
--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • wsk175 05.09.19, 17:35
    temu międlaru ktoś chyba mózg uszkodził w seminarium podczas dymania.
    Taka religia....
  • qinto 05.09.19, 19:03
    Nacjonalizm a faszyzm to nie to samo.
    Nie wiesz o tym piesku?
    Wystarczy sprawdzić w necie.
    Leon Degrelle był faszystą czy nacjonalistą?
    A może był belgijskim patriotą?

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 19:13
    Nazwala go rowniez nazista. Nastepnym razem czytaj linkowane artykuly to nie bedziesz wychodzil na standarowego pisowskiego idiote.

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 05.09.19, 19:19
    On nie chce być standardowym, chce być wielkim. Tak samo członkiem.

--
    Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
  • qinto 05.09.19, 20:09
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ceppisowski 05.09.19, 21:39
    ty naprawde nie widzisz tego ze PIS to faszysci niemieccy w latach 30 XXwieku?
  • horpyna4 05.09.19, 21:58
    Faszyści to byli włoscy, niemieccy byli naziści (narodowi socjaliści). Określenia "faszyści" w stosunku do Niemców używali krasnoarmiejcy.
  • pies.na.czarnych 05.09.19, 22:07
    Neofaszysci, nazisci, bandyci. 3 w jednym.

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 05.09.19, 22:32
    nie wazne slowka - najwazniejsze ze wiemy o co chodzi
    Ja nie mam zadnych watpliwosci z tym ze kazdy pisowiec popieralby Hitlera
  • lech1966 05.09.19, 22:42
    ceppisowski napisał(a):

> nie wazne slowka - najwazniejsze ze wiemy o co chodzi

A ja myślę że ważniejsze jest aby wpadło 1.4 od posta.😁😁😁

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • erte2 06.09.19, 00:35
    ceppisowski napisał:
    Ja nie mam zadnych watpliwosci z tym ze kazdy pisowiec popieralby Hitlera

Ten naród to jest trochę dziwny.
    W 1980. roku rozpoczął się strajk w gdańskiej stoczni który błyskawicznie objął cała Polskę i w zasadzie wszystkie grupy zawodowe i co zaowocowało powstaniem 10. milionowego ruchu protestu przeciw komunistycznym władzom.
    Wprowadzony potem stan wojenny zdławił próby demokratyzacji kraju, spowodował uwięzienie tysięcy, śmierć setek i doprowadził do kompletnej już ruiny gospodarczej, szalejącej inflacji i ogólnej demoralizacji. Braki na rynku, żywność na kartki, zakłamana telewizja, powszechna cenzura, ogólnie szarość i beznadzieja. Plus wasalstwo wobec formalnie przyjaciela, a naprawdę okupanta który siłą narzucił nam system gospodarczy i dyktował nam co wolno a co nie. No i izolacja, podania o paszport który władza ludowa mogła dać albo nie.
    Po czym przychodzi 4. czerwca '89., "władza ludowa" z kretesem przegrywa wybory (PZPR dostaje się do sejmu tylko dlatego że ma zagwarantowane 65%; senat przegrywa całkowicie).

Ale....
    W domach zostaje ponad 40% uprawnionych do głosowania, a w lecie '89. Jaruzelski cieszy się zaufaniem 70% Polaków! Ten sam Jaruzelski który od samego początku umacniał "władzę ludową", który, jako minister obrony narodowej skierował wojsko przeciw strajkującym w roku 1970. stoczniowcom, ten Jaruzelski który wprowadził stan wojenny, i który, jako jeden z najważniejszych przez lata prominentnych partyjnych bonzów był współodpowiedzialny za ruinę gospodarczą - może nie wprost, ale przez legitymizowanie tej władzy.

Dziś kaczyńskiego popiera ponad 40% członków tego społeczeństwa. Niby jest jakiś postęp (40 to jednak mniej niż 70), ale mimo wszystko jest to dziwny naród.....
  • yoma 06.09.19, 01:12
    20%. Chyba że uznamy wdupiemanie za popieranie kaczyńskiego, wtedy 70.

--
    Nowy Necronautical
  • piq 06.09.19, 01:26
    ...i potężnej wówczas GW, zatem nic dziwnego, że 70% ludu go popierało.
  • nazimno 06.09.19, 09:27
    I dlatego powstawaly media, ktore "nie zawodzily pokladanych w nich nadziei"
    - "od ... sie od generala".
    Caly ten "przelom" byl zdalnie sterowany.
    I do dzisiaj jest.
    PS
    Meieranek zaraz "udowodni", ze wszystko "robilo sie samo".
  • lech1966 06.09.19, 11:57
    Ty nadal nie rozumiesz erte że Jaruzelski był kimś, miał charakter i honor, natomiast ci których POpierasz i których bronisz nie mają ani jednego ani drugiego. Jakoś wszyscy to rozumieją a jedynie ty masz z tym problem.

--
    Autor KZP
  • sverir 06.09.19, 14:28
    "Ty nadal nie rozumiesz erte że Jaruzelski był kimś, miał charakter i honor"

I był zbrodniarzem. Natomiast ci, których krytykujesz, zbrodniarzami nie byli.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.
  • pies.na.czarnych 06.09.19, 14:34
    > I był zbrodniarzem.
    > spowodował uwięzienie tysięcy, śmierć setek

Wodzy fantazji puscily.

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 06.09.19, 16:03
    sverir napisał:

> "Ty nadal nie rozumiesz erte że Jaruzelski był kimś, miał charakter i honor"
    >
    > I był zbrodniarzem. Natomiast ci, których krytykujesz, zbrodniarzami nie byli.

Czy był czy nie był to inna sprawa,ale miał swój charakter i honor. Mogę go nie lubieć, ale to nie znaczy że mam go flekowac tylko za to że był generałem itp.

--
    Autor KZP
  • qinto 06.09.19, 04:26
    ceppisowski napisał(a):

> ty naprawde nie widzisz tego ze PIS to faszysci niemieccy w latach 30 XXwieku?

W Niemczech nie było faszyzmu. Faszyzm był we Włoszech.

--
    Troll i hejter to po prostu cyber-frustraci, którzy karmią się możliwością uprzykrzenia komuś życia. Są święcie przekonani, że i tak nic im za to nie grozi i nikt ich nie namierzy. Wierzą, że są nieuchwytnymi, anonimowymi bogami w cyfrowej przestrzeni. Ale tak nie jest.
  • sverir 06.09.19, 09:19
    "Wrocławski sąd umorzył postępowanie przeciwko Marcie Lempart, którą były ksiądz i lider wrocławskich nacjonalistów Jacek Międlar oskarżył o zniesławienie i znieważenie. Liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet nazwała go "neofaszystą" i "bandytą".

Sąd tak stwierdził, gdyż:
    a) "bandyta" nie pomawia, bo może się kojarzyć ze słowem łobuziak;
    b) "neonazista" i "faszysta" nie pomawia, bo dużo osób miało takie odczucie.

Absurd, podobnie jak cała Lempart.

--
    - Które państwo ma najtańsze połączenia lotnicze?
    - Państwo Kuchcińscy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka